Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 16-09-13 21:18:24

Hayley Momsen

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Sam Overstreet napisał:

Hayley Momsen napisał:

Sam Overstreet napisał:


< Przełknął ślinę, schował ręce do kieszeni.> Kocham cię. < Westchnął, spuścił wzrok.>

<przełknęła ślinę, nie wiedziała, co powiedzieć, oblizała usta i dopiero po chwili się odezwała> Sam... Jesteś naprawdę fajnym chłopakiem... Miło mi to słyszeć, ale... Ja nie czuję tego samego <pokręciła powoli głową>

< Wzruszył ramionami.> Może to i dobrze... < Uśmiechnął się lekko, zaczął powoli odchodzić.>

<zmierzyła Sam'a wzrokiem, położyła na barze gotówkę płacąc za siebie i wyprzedziła chłopaka wychodząc z baru>

 

#77 16-09-13 21:19:24

Sam Overstreet

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

< Wyszedł.>

 

#78 19-09-13 21:41:57

Sam Overstreet

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

< Wszedł, usiadł przy barze i zamówił sobie butelkę wódki.>

 

#79 19-09-13 21:53:09

Katelynn Blake

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*weszłam do klubu już nieco pijana, usiadłam przy barze, zamówiłam whisky*

 

#80 19-09-13 21:56:31

Sam Overstreet

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

< Rozejrzał się, kiedy zauważył pijaną Kate zmarszczył brwi. Postanowił do niej podejść. Zabrał jej whisky.>

 

#81 19-09-13 21:57:30

Katelynn Blake

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

oddaj *warknęłam i spojrzałam na niego wkurzona* już dosyć zrobiłeś...

 

#82 19-09-13 22:04:46

Sam Overstreet

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

< Upóścił kieliszek z zawartością, nie zwaracając uwagi na rozbite szkło podszedł bliżej Kate.> Kate ja na prawdę nie chciałem, żeby to tak wyszło.

 

#83 19-09-13 22:06:53

Katelynn Blake

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*powiedziałam w myślach jakieś zaklęcie dzięki któremu chłopak wylądował po drugiej stronie sali przykuty do ściany, odwróciłam się i zamówiłam jeszcze raz to samo*

 

#84 20-09-13 08:26:04

Sam Overstreet

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

< Walnął plecami o ścianę.> Ku*wa < Przeklnął .> Kate, uspokój się. Jeśli z nami już koniec to mi to powiedz. < Powiedział głośno.>

 

#85 20-09-13 13:27:28

Katelynn Blake

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*prychnęłam, podeszłam do niego* nie, nie uspokoję się *warknęłam* czy ty na serio jesteś taki głupi?

 

#86 20-09-13 13:30:19

Sam Overstreet

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Tak jestem głupi. < Spojrzał się w jej oczy.> To koniec ? < Spytał się cicho.>

 

#87 20-09-13 13:40:39

Katelynn Blake

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*wylałam na niego whisky, położyłam szklankę na stole* zapłacisz, prawda? *powiedziałam z uśmiechem i nie czekając na odpowiedź wyszłam*

 

#88 20-09-13 13:43:39

Sam Overstreet

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

< Upadł na kolana, przetał oczy. Nie zwracając uwagi na patrzących na niego ludzi wyszedł z baru.>

 

#89 18-02-14 18:13:11

Logan Ashford

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Przyszedł z Caro do klubu ponieważ postanowili się "trochę" zabawić. Podeszli do baru i Loguś zamówił dwa razy podwójne whisky* Chyba zostaniemy tu trochę * Szepnął*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (18-02-14 18:13:40)

 

#90 18-02-14 18:27:32

Logan Ashford

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Opróżnił całą zawartość kieliszka po czym poprosił barmana o dolewkę* Nie ważne * Wzruszył ramionami zerkając kątem oka na dziewczynę, kiedy dostał z powrotem kieliszek z zawartością postanowił też go szybko wypić. Odwrócił się na hokerze tyłem do baru i zaczął się rozglądać po lokalu. Jego wzrok zatrzymał się na chwile na tańczących dziewczynach lecz w końcu spojrzał na Caroline*

 

#91 18-02-14 19:16:04

Logan Ashford

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Skarbie nie przesadzasz tak odrobinę? * Spytał marszcząc brwi, pokręcił oczami i poprosił barmana o dolewkę. Wypił jeszcze z dwa kieliszki whisky po czym wstał z hokera* Chyba jednak pójdę potańczyć. * Mruknął, dołączył się do dziewczyn i zaczął tańczyć*

 

#92 18-02-14 20:02:46

Logan Ashford

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Tańczył ciągle z dziewczynami kiedy nagle zauważył co robi jego złotowłosy anioł. Zacisnął dłonie w pięści i żeby wyładować złość postanowił pocałować blondynkę która tańczyła obok. Ta odwzajemniła jego pocałunek więc Logan pogłębiał go bardziej. Alkohol sprawił, że nie myślał już racjonalnie. Wsuwał powoli dłonie pod bluzkę dziewczyny i nie przestawał jej całować*

 

#93 18-02-14 20:41:17

Logan Ashford

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Spojrzał na Caroline z miną WTF?! i przekrzywił lekko głowę w bok* O co ci chodzi mój złotowłosy aniele *Podszedł do niej bliżej, wyciągnął dłoń którą zaczął gładzić policzek dziewczyny* Nie flirtujesz już z barmanem? Jak chcesz możesz zabrać go na zaplecze i się zabawić tak jak ja. * Powiedział cicho, wyminął dziewczynę i udał się z powrotem do baru gdzie zamówił kolejny kieliszek whisky*

 

#94 18-02-14 21:42:37

Logan Ashford

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Po tym jak dziewczyna podała barmanowi numer wściekły skręcił mu kark po czym zniknął*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumea.pun.pl www.tolkien.pun.pl www.wms4.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.himavanti.pun.pl