Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 29-05-13 20:13:15

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Upijam się w Londynie. *Stwierdza poważnie i zaczyna się śmiać* Kolejny punkt zaliczony, może jak będziemy kompletnie wstawione pójdziemy do tych strażników spod Buckingham czy jakoś tak *Wypija do końca

 

#27 29-05-13 20:29:47

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

Upijam się w Londynie. *Stwierdza poważnie i zaczyna się śmiać* Kolejny punkt zaliczony, może jak będziemy kompletnie wstawione pójdziemy do tych strażników spod Buckingham czy jakoś tak *Wypija do końca

Mam taką nadzieję *zaśmiała się i odwróciła wzrok*

 

#28 29-05-13 20:33:43

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Pije kolejnego drinka* Będziemy tkwić przy tym blacie całą noc czy tańczymy? *Pyta się uśmiechnięta (czytaj: wstawiona)

 

#29 29-05-13 20:35:32

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

*Pije kolejnego drinka* Będziemy tkwić przy tym blacie całą noc czy tańczymy? *Pyta się uśmiechnięta (czytaj: wstawiona)

Nie mam jakoś ochoty do tańca, ale jak chcesz to idź *wskazała głową na parkiet biorąc łyk drinka*

 

#30 29-05-13 20:36:16

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Wzrusza ramionami* Jak tam chcesz *Bierze kieliszek i idzie na środek parkietu między innych ludzi*

 

#31 29-05-13 20:39:46

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

*Wzrusza ramionami* Jak tam chcesz *Bierze kieliszek i idzie na środek parkietu między innych ludzi*

*przygląda się Adri, potem patrzy w ekran telefonu i wypija drinka do końca*

 

#32 29-05-13 20:43:21

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Podchodzi i odstawia kieliszek* Sama zaproponowałaś klub, a teraz siedzisz taka ponura... coś się stało? Powiedziałam coś głupiego?

 

#33 29-05-13 20:47:15

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

*Podchodzi i odstawia kieliszek* Sama zaproponowałaś klub, a teraz siedzisz taka ponura... coś się stało? Powiedziałam coś głupiego?

Nie, no co ty! *uśmiechnęła się* Po prostu coś mi się przypomniało, ale to już nie ważne. Chodźmy na parkiet! *odkłada pusty kieliszek, wbija się w skaczący w rytm muzyki tłum*

 

#34 29-05-13 20:50:42

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Czekaj *Ciągnie ją z powrotem do baru* Wiem, że dość mało się znamy, dokładnie dwa dni, cały czas pijemy i tak dalej, ale jeżeli będziesz chciała poważnie pogadać, wyżalić się to spokojnie możesz ze mną pogadać, rozumiesz? Ja na prawdę normalnie tak nie piję, po prostu mam... ciężki okres w życiu. Nie bierz mnie za jakąś pijaczkę

 

#35 29-05-13 20:54:21

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

Czekaj *Ciągnie ją z powrotem do baru* Wiem, że dość mało się znamy, dokładnie dwa dni, cały czas pijemy i tak dalej, ale jeżeli będziesz chciała poważnie pogadać, wyżalić się to spokojnie możesz ze mną pogadać, rozumiesz? Ja na prawdę normalnie tak nie piję, po prostu mam... ciężki okres w życiu. Nie bierz mnie za jakąś pijaczkę

Adri, nie biorę cię za pijaczkę, tylko za mega przebojową laskę *śmieje się* I spokojnie, nie mam się z czego wyżalać.

 

#36 29-05-13 20:57:35

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

BerryBlackmine napisał:

Adrienne Masanovic napisał:

Czekaj *Ciągnie ją z powrotem do baru* Wiem, że dość mało się znamy, dokładnie dwa dni, cały czas pijemy i tak dalej, ale jeżeli będziesz chciała poważnie pogadać, wyżalić się to spokojnie możesz ze mną pogadać, rozumiesz? Ja na prawdę normalnie tak nie piję, po prostu mam... ciężki okres w życiu. Nie bierz mnie za jakąś pijaczkę

Adri, nie biorę cię za pijaczkę, tylko za mega przebojową laskę *śmieje się* I spokojnie, nie mam się z czego wyżalać.

Ale jakby co to wiesz, gdzie mnie szukać *Uśmiecha się*

 

#37 29-05-13 21:00:37

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

BerryBlackmine napisał:

Adrienne Masanovic napisał:

Czekaj *Ciągnie ją z powrotem do baru* Wiem, że dość mało się znamy, dokładnie dwa dni, cały czas pijemy i tak dalej, ale jeżeli będziesz chciała poważnie pogadać, wyżalić się to spokojnie możesz ze mną pogadać, rozumiesz? Ja na prawdę normalnie tak nie piję, po prostu mam... ciężki okres w życiu. Nie bierz mnie za jakąś pijaczkę

Adri, nie biorę cię za pijaczkę, tylko za mega przebojową laskę *śmieje się* I spokojnie, nie mam się z czego wyżalać.

Ale jakby co to wiesz, gdzie mnie szukać *Uśmiecha się*

Jasne! *siada przy barze, zamawia drinka*

 

#38 29-05-13 21:04:36

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Siada obok i zamawia jeszcze jednego* Dobra, to już ostatni i będę tańczyć do białego rana *Śmieje się i bierze łyka*

 

#39 29-05-13 21:07:47

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

*Siada obok i zamawia jeszcze jednego* Dobra, to już ostatni i będę tańczyć do białego rana *Śmieje się i bierze łyka*

Ok, powodzenia! *mruga do niej i wypija drinka*

 

#40 29-05-13 21:09:51

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

BerryBlackmine napisał:

Adrienne Masanovic napisał:

*Siada obok i zamawia jeszcze jednego* Dobra, to już ostatni i będę tańczyć do białego rana *Śmieje się i bierze łyka*

Ok, powodzenia! *mruga do niej i wypija drinka*

*Dopija i wychodzi na parkiet*

 

#41 29-05-13 21:13:32

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

BerryBlackmine napisał:

Adrienne Masanovic napisał:

*Siada obok i zamawia jeszcze jednego* Dobra, to już ostatni i będę tańczyć do białego rana *Śmieje się i bierze łyka*

Ok, powodzenia! *mruga do niej i wypija drinka*

*Dopija i wychodzi na parkiet*

*spogląda kątem oka na Adri, patrzy w ekran telefonu*

 

#42 29-05-13 21:14:50

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Podchodzi do baru, chwiejnie siada, czyta sms*

 

#43 29-05-13 21:15:56

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Śmiejąc się odpisuje*

 

#44 29-05-13 21:23:50

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Potrzebuję świeżego powietrza, nie obiecuję, że trafię tu z powrotem *Chichocze i wychodzi z baru*

 

#45 29-05-13 21:24:32

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

*Śmiejąc się odpisuje*

Nate do mnie napisał. Po jego piśmie wnioskuję, że jest pijany *śmieje się i dopija drinka*

 

#46 29-05-13 21:26:40

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Do mnie też! *Odkrzykuje i wychodzi kołysząc się w rytm muzyki*

 

#47 29-05-13 21:28:03

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

Do mnie też! *Odkrzykuje i wychodzi kołysząc się w rytm muzyki*

*płaci za drinki i wychodzi d hotelu*

 

#48 18-08-13 20:09:26

Louis Tomlinson

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Weszłem do klubu z Roxanne.Usiedliśmy przy barze.Zamówiłem Whisky i szampana.Piliśmy i tańczyliśmy na zmianę.Wielu mężczyzn patrzało na Roxanne,miałem ochotę rzucić na nich jakiś urok.Wypiliśmy bardzo dużo alkoholu.Koło czwartej nad ranem wyszliśmy z klubu.*

 

#49 15-09-13 21:14:59

Sam Overstreet

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

< Wszedł do klubu, usiadł przy barze zamówił sobie drinka. Kiedy usiadła obok niego jakaś blondynka zaczął ją podrywać.>

 

#50 15-09-13 21:20:08

Hayley Momsen

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

<wchodzi z ciekawości do klubu, siada przy barze i zamawia Martini>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.power-league.pun.pl www.tolkien.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.forumea.pun.pl www.wms4.pun.pl