Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


  • Index
  •  » Paryż
  •  » Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

#1 20-05-13 18:51:05

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

http://files.fashionisspinach.com/images/0709/paris2.jpg


http://www.luukmagazine.com/wp-content/uploads/2011/03/gucci-paris-550x366.jpg

Offline

 

#2 21-06-13 19:10:26

Michael Fortman

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

*Zaprowadził ją tam, gdzie znajdują się najlepsze sklepy* Więc gdzie idziemy *spojrzał na nią znacząco*

 

#3 21-06-13 19:10:38

Alison Marcado

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

*wchodzą do Gucci* ile tu ubrań *bierze kilka sukienek, idzie do przymierzalni, po chwili wychodzi* jak ci się podobam?

 

#4 21-06-13 19:18:11

Michael Fortman

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

*spojrzał na nia* Jak zwykle cudownie *uśmiechnął sie do niej*

 

#5 21-06-13 19:21:00

Alison Marcado

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

Michael Fortman napisał:

*spojrzał na nia* Jak zwykle cudownie *uśmiechnął sie do niej*

*podeszła do niego i pocałowała go, przymierzyła jeszcze kilka sukienek, po czym wzięła wszystkie po podeszła do kasy, zahipnotyzowała kasjerkę* jeszcze musimy iść do sklepu z bielizną *szepnęła i uroczo się zaśmiała*

 

#6 21-06-13 19:25:40

Michael Fortman

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

Alison napisał:

Michael Fortman napisał:

*spojrzał na nia* Jak zwykle cudownie *uśmiechnął sie do niej*

*podeszła do niego i pocałowała go, przymierzyła jeszcze kilka sukienek, po czym wzięła wszystkie po podeszła do kasy, zahipnotyzowała kasjerkę* jeszcze musimy iść do sklepu z bielizną *szepnęła i uroczo się zaśmiała*

Mam nadzieje, że też będziesz mnie pytać o to jaką wybrać *uśmiechnął się do niej łobuzersko*

 

#7 21-06-13 19:27:38

Alison Marcado

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

Michael Fortman napisał:

Alison napisał:

Michael Fortman napisał:

*spojrzał na nia* Jak zwykle cudownie *uśmiechnął sie do niej*

*podeszła do niego i pocałowała go, przymierzyła jeszcze kilka sukienek, po czym wzięła wszystkie po podeszła do kasy, zahipnotyzowała kasjerkę* jeszcze musimy iść do sklepu z bielizną *szepnęła i uroczo się zaśmiała*

Mam nadzieje, że też będziesz mnie pytać o to jaką wybrać *uśmiechnął się do niej łobuzersko*

nie wolisz mieć potem niespodzianki?! *zapytała udając oburzenie, wychodzą*

 

#8 21-06-13 19:37:15

Michael Fortman

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

Alison napisał:

Michael Fortman napisał:

Alison napisał:


*podeszła do niego i pocałowała go, przymierzyła jeszcze kilka sukienek, po czym wzięła wszystkie po podeszła do kasy, zahipnotyzowała kasjerkę* jeszcze musimy iść do sklepu z bielizną *szepnęła i uroczo się zaśmiała*

Mam nadzieje, że też będziesz mnie pytać o to jaką wybrać *uśmiechnął się do niej łobuzersko*

nie wolisz mieć potem niespodzianki?! *zapytała udając oburzenie, wychodzą*

Hm moze się skuszę na niespodziankę *przytulił ją od tyłu i delikatnie pocałował*\

(będę za ok 40 min)

 

#9 20-04-14 17:23:31

Lydia Carter

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

<wychodzą na uliczki Paryża, gdzie były umiejscowione najlepsze sklepy nie tylko odzieżowe. Rozgląda się po wystawach sklepowych, oceniając w miarę możliwości czy poszczególne garnitury pasowałyby do Isaaca. W końcu chwyta go za dłoń i ciągnie w stronę Gucci; wchodzą do środka> Dobrze. Zróbmy tak, że najpierw Ty pokażesz mi swoje typy, a ja je subtelnie ocenię. <podpiera się dłońmi po bokach, spoglądając na niego z szerokim uśmiechem na ustach>

 

#10 20-04-14 17:36:57

Isaac Lahey

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

Subtelnie, juz to widzę *burknął pod nosem i spojrzał na nią*
Och dobrze wiesz co wybiorę Lydio i że bedzie to do bani *powiedział ze złością. Po chwili patrzenia jej w oczy ruszył jednak nieco zrezygnowany i zaczął przeglądać garnitury: ten, ten i ten z sygnatury, po czym niechętnie i nieco strachliwie na nia spojrzał. Krytykaza 3... 2...*

 

#11 20-04-14 17:59:25

Lydia Carter

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

Potrafię czasami subtelnie oceniać, panie Lahey. Nie wątp w to! <mruczy niby obrażona, zasiadając na wydłużonym fotelu znajdującym się przed przebieralniami> Nie bądź pesymistą. Może akurat coś mi się spodoba, hmm? <mówi cicho, zbita z tropu jego tonem głosu; opiera się zrezygnowana o oparcie i czeka, aż chłopak znajdzie swoje typy; po kolei ocenia wszystkie garnitury, kiwając głową> Pierwszy nie nadaje się na rozmowę o pracę, bardziej... na imprezę. Drugi jest trochę lepszy, ale nadal nie to... <odrzuca włosy do tyłu> Ale trzeci jest idealny. <unosi kąciki ust>

 

#12 20-04-14 18:04:04

Isaac Lahey

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

*Wsłuchiwał sie uważnie w jej słowa, co chwile mając ochotę powiedzieć krótkie"a nie mówiłem", ale kiedy słyszy jej ostatnie słowa, unosi głowę do góry patrząc jej w oczy i unosi prawą brew do góry*
Ty.. Tak serio? *podrapał się po szyi i przyłożył garnitur do swojego ciała i westchnal*
Nie nadaje się do garniturów, bede wyglądał śmiesznie.. jak nastolatek z katolickiej szkoły.

Ostatnio edytowany przez Isaac Lahey (20-04-14 20:43:56)

 

#13 20-04-14 21:43:57

Lydia Carter

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

<przygląda się jego minie, starając się nie roześmiać> Tak, mówię serio. Świetnie do Ciebie pasuje ten fason, po prostu cud, miód. <cmoka teatralnie, przewracając oczami rozbawiona. Słysząc jego kolejne słowa, zakrywa usta dłonią, żeby się nie roześmiać na cały głos i zaciska mocno wargi> Nie przesadzaj, Isaac. Jestem pewna, że będziesz świetnie wyglądał w tym garniturze. No już, leć się przebrać. <ruchem dłoni wskazuje na przebieralnię, uśmiechając się>

 

#14 20-04-14 21:49:50

Isaac Lahey

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

Ja jestem pewien że nie *odburknął ponuro i posłusznie ruszył do kabiny, gdzie przebrał się w garnitur, przez długi moment patrzył na swoje odbicie w lustrze ze skwaszoną miną, po chwili jednak ppstanowił wyjść. Nie odzywał się tylko patrzył na nią z grobową miną.*
Zaraz muszę lecieć na to spotkanie *w jego głosie dało się wyczuć nutkę rozpaczy. Mam przerąbane-przeszło przez jego myśl*

 

#15 20-04-14 21:59:43

Lydia Carter

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

<marszczy znikomo brwi i przechyla lekko głowę w bok> Gdzie się podział pełny życia, wiecznie uśmiechnięty chłopak z Brooklyna? <mówi cicho, odprowadzając go wzrokiem; czekając na jego wyjście, stuka cicho paznokciami o podłokietnik fotela. Słysząc jego głos, unosi głowę i unosi kąciki ust zadowolona - wyglądał wspaniale, nie wie czym się przejmuje> Tak, jak myślałam. Garnitur do Ciebie idealnie pasuje. <przesuwa koniuszkiem języka po dolnej wardze, podchodząc do niego; poprawia mu marynarkę, przenosząc spojrzenie swoich tęczówek do jego> A teraz idź pokaż jakiego mężczyznę powinni zatrudnić Ci ludzie.

 

#16 20-04-14 22:04:19

Isaac Lahey

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

*Nie da się ukryć, że był cholernie zestresowany. Nie wiedział co zrobić z rękoma, cały czas coś poprawiał: to włosy, to marynarkę, to krawat. Dopiero gdy zobaczył jak Lydia patrzy mu w oczy i gdy usłyszał jej słowa..
Wyprostował się dumnie i kazał ekspedientce zapakować stare ciuchy. Nachylił sie nad Lydią i wyszeptał jej do ucha*
Spotkamy się przy wieży Eiffla *złożył na jej policzku delikatny pocałunek, zapłacił za garnitur i wyszedł, uprzednio mowiąc z szerokim uśmiechem*
Jeszcze zapragniesz tego mężczyzny.

 

#17 21-04-14 14:57:22

Lydia Carter

Gość

Re: Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

<widząc, że wszystko poprawia, kręci rozbawiona głową i zakłada kosmyk włosów za ucho, żeby jej nie opadał na oczy. Jej uśmiech się poszerza, kiedy Isaac przyjmuje dumną postawę i odpowiednim głosem rozkazuje ekspedientce schować jego stare ubrania. Czując jego bliskość, zaczyna delikatnie drżeć na całym ciele; unosi znikomo prawą brew na jego słowa> Przy wieży Eiffla, huh? Tak będziesz chciał wynagrodzić mi moje porady co do wyboru garnituru? <odprowadza go wzrokiem i poprawia marynarkę, ogarniając jeszcze sklep wzrokiem. Żegna się z kobietą za ladą i wychodzi>

 
  • Index
  •  » Paryż
  •  » Słynne sklepy Coco Chanel, Gucci itp.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tolkien.pun.pl www.himavanti.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.forumea.pun.pl www.power-league.pun.pl