Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 07-11-13 12:39:44

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Budzi się. Leży na łóżku przez chwilę, wpatrując się w sufit. Wzdychając cicho, wstaje i sięga po ubrania. Wchodzi do łazienki i bierze prysznic. Ubiera się. Schodzi na dół, gdzie zjada śniadanie, a następnie wychodzi z domu.>

 

#52 07-11-13 17:12:20

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Wchodzi do domu i kładzie się na kanapie, rozmyślając>

 

#53 07-11-13 17:14:17

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Wróciłam, uśmiechnęłam się na widok Wrena.> Hej przystojniaku < Puściłam do niego oczko.> O czym tak myślisz? < Uniosłam brwi.>

 

#54 07-11-13 17:16:33

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Podnosi wzrok, uśmiechając się lekko; zmienia pozycję na siedzącą> Przystojniak rozmyśla o spotkaniu z przyjaciółką, które go czeka.. niebawem. A o czym rozmyśla panna... <uśmiecha się szerzej> gorąca? To znaczy... to nie jest mit, nie? Jesteście cieplejsze, huh?

 

#55 07-11-13 17:18:22

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

To faceci są cieplejsi < Pokręciłam oczami.> Coś ci się pomyliło słodziaku. < Wydymałam usta.> Z Przyjaciółką tak? Dowiem się czegoś więcej? < Poruszyłam zabawnie brwiami.>

 

#56 07-11-13 17:21:32

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Faceci? Czyli to co sprzedają w telewizji to ściema? <wydyma usta> Jestem zawiedziony. <śmieje się> Znamy się jeszcze z czasów NY, a potem mieszkaliśmy w jednym mieście. Była mi bliska. <widząc jej spojrzenie, dodaje szybko> Nie w takim sensie. Bliska, że bliska. Bez przywilejów. <przewraca oczami> Została sama w mieście i jest w ciąży. Chłopak... uciekł? <przygryza wargę> Martwi się o mnie i chce ją zapewnić, że u mnie... okay.

 

#57 07-11-13 17:27:31

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Och < Wymruczałam na moich policzkach zagościły rumieńce, przegryzłam swoją dolną wargę.> Powinieneś do niej pojechać. < pokiwałam głową.> Nie ma nic lepszego jak rozmowa z kimś bliskim. < Uniosłam kącik ust.>

 

#58 07-11-13 17:29:28

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Problem w tym, że... <mruży oczy> nie umówiliśmy się w jej mieście. Chyba nie jestem gotowy, by tam pojechać, więc... NY jest dobrą opcją. <zerka na zegarek> Będę się powoli zbierał. <wstaje z kanapy i uśmiecha się do dziewczyny> Ładnie ci z rumieńcami. <śmieje się, przechodząc obok niej> Pamiętaj o wizycie. Jutro cię zabieram do lekarza, okay? <unosi brew>

 

#59 07-11-13 17:35:47

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Przełknęłam ślinę> Jasne idź już chyba nie chcesz się spóźnić. < Wymamrotała przyglądając się uważnie chłopakowi.>

 

#60 07-11-13 17:37:09

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Ale wszystko... okay, tak? <patrzy troskliwym wzrokiem na dziewczynę> Czujesz się okay? <patrzy na nią>

 

#61 07-11-13 17:45:29

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Wzruszyłam ramionami.> Na razie czuję się tak sobie. < Westchnęłam, usiadłam na kanapie i zaczęłam oglądać TV.>

 

#62 07-11-13 17:51:28

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Wrócę... szybko, okay? <uśmiecha się delikatnie, patrząc na dziewczynę> Potem mi streścisz fabułę filmu. Patrz uważnie i nie oszukuj, bo cię przejrzę. <puszcza do niej oczko> Rumieńcu. <dodaje cicho, a następnie wychodzi z domu. Wsiada do samochodu i odjeżdża w stronę NY>

 

#63 07-11-13 17:54:22

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

, Odprowadziłam go wzrokiem. Kiedy wyszedł wyłączyłam telewizje i postanowiłam wyjść się przewietrzyć.>

 

#64 07-11-13 20:14:14

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Podjeżdża pod dom. Wysiada i wchodzi do środka, rozglądając się. Po chwili wychodzi z domu>

 

#65 07-11-13 22:05:40

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Wchodzi do domu i układa się na kanapie; trzymając wizytówkę dziewczyny poznanej wczoraj, przygryza policzek. Sięga po telefon i pisze wiadomość, którą wysyła>

 

#66 07-11-13 22:38:16

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Zasypia po chwili rozmyślania>

 

#67 08-11-13 07:18:26

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Budzi się. Bierze prysznic, ubiera się i zjada śniadanie. Wychodzi z domu>

 

#68 08-11-13 10:58:09

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Wraca do domu ze spaceru i idzie na górę. Pakuje wszystkie swoje rzeczy i zostawia kartkę Faye, że musiał wyjechać i by o siebie dbała. Wychodzi z domu. Wsiada do samochodu i odjeżdża>

 

#69 08-11-13 20:10:03

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Podjeżdża pod dom; rozgląda się dookoła i wyciąga bagaże z samochodu. Wyciąga klucze do swojego nowego domu i otwiera drzwi. Wchodzi do środka, rozpakowuje się i zjada kolację. Jakiś czas później wychodzi z domu>

 

#70 08-11-13 23:51:21

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Wraca do domu, bierze prysznic i kładzie się w sypialni. Zasypia.>

 

#71 09-11-13 09:20:10

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Budzi się. Przeciera twarz i leży przez chwilę. Po pewnym czasie wstaje, ubiera na siebie dres i schodzi na dół, zjada śniadanie. Wychodzi z domu, by pobiegać>

 

#72 09-11-13 13:12:58

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Wchodzi do domu; idzie wziąć prysznic i ubiera się. Wychodzi ponownie na miasto, by coś zjeść>

 

#73 09-11-13 14:13:15

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Wraca do domu; włącza tv i ogląda bez większego zainteresowania>

 

#74 10-11-13 10:04:11

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Budzi się około godziny 9, bierze prysznic i ubiera się. Zagląda do lodówki, jednak zamyka ją po chwili zastanowienia. Wychodzi z domu>

 

#75 10-11-13 14:57:26

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Wraca do domu. Włącza laptopa i przegląda strony internetowe. Czyta informacje o mieście, w którym się zatrzymał>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ohayo-nostale.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl