Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 05-11-13 20:17:44

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Wróciliśmy, usiedliśmy na kanapie i postanowiliśmy, że obejrzymy jakiś film.Rozmawialiśmy, śmialiśmy się i oglądaliśmy komedie. Po kilku godzinach zasnęliśmy oboje na kanapie.>

 

#27 06-11-13 07:01:46

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Budzi się i spogląda na opartą na jego ramieniu Faye. Patrzy na nią przez chwilę, odgarnia kosmyk włosów z jej policzka, po czym układa ją na kanapie. Sięga po koc i okrywa ją nim. Wstaje i idzie do kuchni. Robi śniadanie dla dwójki oraz kawę dla siebie. Siada przy stole i upija ją co jakis czas, rozmyślając>

 

#28 06-11-13 08:11:53

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Obudziłam się, przetarłam powieki wierzchem dłoni po czym otworzyłam oczy. Wstałam z kanapy w między czasie rozciągnęłam napięte mięśnie. Weszłam do kuchni, oparłam się o framugę drzwi.> Już nie śpisz?

 

#29 06-11-13 17:39:57

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

(Nie było mnie )

<Rozmawiają przez jakiś czas rano, jedząc śniadanie i pijąc kawę. Oglądają coś w tv, a obecnie Wren wychodzi z domu>

 

#30 06-11-13 18:51:32

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Po jakimś czasie też wyszłam.>

 

#31 06-11-13 22:51:47

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Wchodzą do domu i idą usiąść na kanapie; jedzą przyszykowaną na szybko kolację>

 

#32 06-11-13 22:56:00

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Widząc, że chłopak jest zdenerwowany położyłam dłoń na jego dłoni.> Nic ci nie jest? < Spojrzałam się na niego uważnie.> Co tam się stało?

 

#33 06-11-13 23:05:48

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Wszystko w porządku. Naprawdę. <patrzy na nią> Jakaś wampirzyca kłóciła się z jakimś mięśniakiem. Wpadła w szał, zaczęła gryźć... Ale Victoria dała mi swoją krew. I jest okay. <kiwa głową na potwierdzenie swoich słów>

 

#34 06-11-13 23:10:35

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Pokiwałam głową, pogładziłam o puszkiem kciuka jego dłoń.> Powinnam cię trochę wprowadzić do nadnaturalnego świata. Jutro opowiem ci o wszystkim jeśli będziesz chciał. < Uśmiechnęłam się blado, poczułam straszny ból brzucha. Zmarszczyłam brwi>

 

#35 06-11-13 23:15:01

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Coś nie tak? <przygląda się jej z troską>

 

#36 06-11-13 23:18:16

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Jest okej < Skłamałam, zacisnęłam mocno usta czując jak ból staje się nie do zniesienia.> Masz jakieś proszki przeciwbólowe?

 

#37 06-11-13 23:19:51

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Proszki? Tak, jasne. Coś powinno się znaleźć. <kiwa głową i wstaje z kanapy; rusza do łazienki, gdzie ma apteczkę i wyciąga opakowanie tabletek, z którym wraca> Na pewno? Może zawieźć cię do szpitala? Wypadałoby to sprawdzić, Faye.

 

#38 06-11-13 23:24:24

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Nic mi nie jest to tylko ból brzucha < Szepnęłam, wzięłam 2 proszki i popiłam je wodą.> Dziękuję. To pewnie przez to, że straciłam dziecko < Stwierdziłam po chwili.>

 

#39 06-11-13 23:29:12

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Byłaś u lekarza, tak? Po tym... Wszystkim? <patrzy na nią> Jak to się stało? Czy... Nie chcesz o tym rozmawiać?

 

#40 06-11-13 23:30:43

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Nie byłam < Pokręciłam głową.> Ze względu na to, że zależy mi na tobie to nie chcę żebyś wiedział. Przepraszam < Westchnęłam.>

 

#41 06-11-13 23:37:28

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Nic się nie stało. Nie musisz mówić. <zastanawia się przez chwilę> Jadę jutro do NY. Spotkać się z przyjaciółką, więc... Dbaj o siebie, okay? Wrócę jeszcze tego samego dnia. <patrzy na nią> Powinnaś umówić się na wizytę. To ważne po czymś takim.

 

#42 06-11-13 23:43:16

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Dobrze mamo umówię się na wizytę u lekarza < Zachichotałam, uśmiechnęłam się lekko.> Pójdę jak ty pójdziesz ze mną. < Wzruszyłam ramionami.>

( Idziesz już? )

 

#43 06-11-13 23:46:25

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

(Za chwilę będę się zbierać, ale jeszcze jestem :d)

Mamo? Wolę... Tato. <śmieje się> Tak po męsku.

 

#44 06-11-13 23:50:13

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

To niech będzie tato jak nie czujesz się zbyt męsko < Przegryzłam dolną wargę, wstałam i podeszłam do Wrena. Stanęłam bardzo blisko niego.>

( okok )

 

#45 06-11-13 23:52:07

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Czuje się męsko. Ale nie mów do mnie mamo <uśmiecha się niepewnie>

 

#46 06-11-13 23:56:49

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Jasne < Zamrugałam kilka razy uśmiechając się przy tym słodko.> Wren mam pytanie angażujesz się w poważne związki? < Pogładziłam jego policzek.>

 

#47 07-11-13 00:03:20

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Czy angażuje się poważnie... <marszczy brwi> Tak, ale... <patrzy jej w oczy> nie jestem szybki, potrzebuje dużo czasu, żeby się w pełni zaangażować i... Sam nie wiem. To chyba za wcześnie. <spuszcza wzrok powoli>

 

#48 07-11-13 00:07:02

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Rozumiem < Pokiwałam głową.> Też się nie lubię śpieszyć < Westchnęła, stanęłam na palcach i musnęłam ustami policzek chłopaka.> Dobranoc < Szepnęłam, poszłam do swojego pokoju w którym zasnęłam.>

 

#49 07-11-13 00:09:37

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Bierze głębszy oddech, po czym zaciska usta. Odprowadza dziewczynę wzrokiem i rusza na górę. Bierze prysznic i zakłada bokserki. Kładzie się na łóżku i myśli. Zasypia>

 

#50 07-11-13 10:32:58

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Czując jak ciepłe promienie słoneczne oświecają moją twarz postanowiłam otworzyć oczy. Jeszcze zaspana leżałam chwilę wpatrzona na okno. Po jakimś czasie wstałam nie chętnie z łóżka. Poszłam do łazienki zmoczyć twarz zimną woda. Westchnęłam widząc worki pod oczami. Zdjęłam z siebie koronkową piżamkę i weszłam pod prysznic. Przeszedł mnie dreszcz wywołany spływającą po mnie wodą. Kiedy już porządnie się umyłam zakręciłam wodę i wyszłam z pod prysznica. Owinęłam swoje ciało ręcznikiem jak już wykonałam tą czynność rozczesałam swoje włosy i posmarowałam swoją twarz specjalnym kremem nawilżającym. Wyszłam z łazienki; wróciłam do swojego pokoju. Przebrałam się w seksowną sukienkę która podkreślała moją figurę i związałam włosy w kok. Zeszłam po chwili na dół, wypiłam kawę którą sobie zrobiłam. Kiedy ją wypiłam, a kubek odstawiłam do zlewu postanowiłam wyjść z domu.>

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (07-11-13 10:33:36)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.djsadam.pun.pl www.ohayo-nostale.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.camorra.pun.pl www.ligowcy.pun.pl