Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 04-11-13 19:50:55

James Meyers

Gość

Dom James'a Meyers'a

DOM JAMES'A MEYERS'A



https://static-secure.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2012/7/25/1343232336280/One-Tree-Hill-house-008.jpg

Ostatnio edytowany przez James Meyers (08-11-13 20:06:11)

 

#2 04-11-13 19:53:10

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Podjeżdża pod dom. Wysiada w samochodu i rozgląda się dookoła, wkładając ręce do kieszeni spodni> Całkiem dobrze to wygląda. <mówi po chwili namysłu; wyciąga torby i rusza przed siebie. Staje przed drzwiami, wyciąga klucze i otwiera drzwi> No to... witaj Mystic Falls <uśmiecha się i wchodzi do środka. Zaczyna się rozpakowywać>

 

#3 04-11-13 20:06:11

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Po przeniesieniu ubrań do szafy, wychodzi z domu, zamykając za sobą drzwi>

 

#4 04-11-13 22:57:27

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Podchodzą pod dom i sięga po klucze; otwiera drzwi i wchodzą do środka> Czuj się jak u siebie, ale... nie gryź i nie drap. <śmieje się, rozglądając się po domu> I jak ci się podoba?

 

#5 04-11-13 23:00:18

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Zmarszczyłam brwi, stanęłam w salonie próbując się nie przewrócić.> Ładnie tu masz < Przegryzłam dolną wargę.> Na pewno mogę tu zostać przez jakiś czas? < uniosłam brwi.>

( Wren jest taki słodki *.* To twoja pierwsza postać? )

 

#6 04-11-13 23:03:15

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Faye Marshall napisał:

< Zmarszczyłam brwi, stanęłam w salonie próbując się nie przewrócić.> Ładnie tu masz < Przegryzłam dolną wargę.> Na pewno mogę tu zostać przez jakiś czas? < uniosłam brwi.>

( Wren jest taki słodki *.* To twoja pierwsza postać? )

Tak, możesz. Nie pytaj już. <spogląda na nią i łapie ją za ramię, kiedy ta się chwieje> Jest kilka pokoi, więc... który wybierzesz, będzie twój.

(A no Pierwsza Często się tu... zabijają, tak? Tzn, zmiany postaci są częste?)

 

#7 04-11-13 23:07:23

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Wren Kingston napisał:

Faye Marshall napisał:

< Zmarszczyłam brwi, stanęłam w salonie próbując się nie przewrócić.> Ładnie tu masz < Przegryzłam dolną wargę.> Na pewno mogę tu zostać przez jakiś czas? < uniosłam brwi.>

( Wren jest taki słodki *.* To twoja pierwsza postać? )

Tak, możesz. Nie pytaj już. <spogląda na nią i łapie ją za ramię, kiedy ta się chwieje> Jest kilka pokoi, więc... który wybierzesz, będzie twój.

(A no Pierwsza Często się tu... zabijają, tak? Tzn, zmiany postaci są częste?)

< Kiedy Wren mnie złapał spojrzałam się na niego uważnie.> Dziękuję < Uniosłam kącik ust.> Mi jest wszystko jedno, na kanapie też mogę spać < Wzruszyłam ramionami.>

( Może... przeważnie ja często zmieniam swoje postacie xd )

 

#8 04-11-13 23:09:53

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Faye Marshall napisał:

Wren Kingston napisał:

Faye Marshall napisał:

< Zmarszczyłam brwi, stanęłam w salonie próbując się nie przewrócić.> Ładnie tu masz < Przegryzłam dolną wargę.> Na pewno mogę tu zostać przez jakiś czas? < uniosłam brwi.>

( Wren jest taki słodki *.* To twoja pierwsza postać? )

Tak, możesz. Nie pytaj już. <spogląda na nią i łapie ją za ramię, kiedy ta się chwieje> Jest kilka pokoi, więc... który wybierzesz, będzie twój.

(A no Pierwsza Często się tu... zabijają, tak? Tzn, zmiany postaci są częste?)

< Kiedy Wren mnie złapał spojrzałam się na niego uważnie.> Dziękuję < Uniosłam kącik ust.> Mi jest wszystko jedno, na kanapie też mogę spać < Wzruszyłam ramionami.>

( Może... przeważnie ja często zmieniam swoje postacie xd )

Kanapa odpada. <kręci głową i rusza z nią w stronę pokoju, do którego wcześniej nie zaglądał> Tutaj obok... masz łazienkę, więc... <uśmiecha się lekko> Odpocznij i czuj się jak u siebie. <patrzy na nią przez chwilę, po czym odwraca wzrok> Ale bez gryzienia i drapania. <śmieje się, zagryzając wargę> Okay?

 

#9 04-11-13 23:13:34

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Wren Kingston napisał:

Faye Marshall napisał:

Wren Kingston napisał:


Tak, możesz. Nie pytaj już. <spogląda na nią i łapie ją za ramię, kiedy ta się chwieje> Jest kilka pokoi, więc... który wybierzesz, będzie twój.

(A no Pierwsza Często się tu... zabijają, tak? Tzn, zmiany postaci są częste?)

< Kiedy Wren mnie złapał spojrzałam się na niego uważnie.> Dziękuję < Uniosłam kącik ust.> Mi jest wszystko jedno, na kanapie też mogę spać < Wzruszyłam ramionami.>

( Może... przeważnie ja często zmieniam swoje postacie xd )

Kanapa odpada. <kręci głową i rusza z nią w stronę pokoju, do którego wcześniej nie zaglądał> Tutaj obok... masz łazienkę, więc... <uśmiecha się lekko> Odpocznij i czuj się jak u siebie. <patrzy na nią przez chwilę, po czym odwraca wzrok> Ale bez gryzienia i drapania. <śmieje się, zagryzając wargę> Okay?

< Stanęłam przed chłopakiem spojrzałam się mu w oczy.> Jasne < Położyłam dłoń na jego policzku i przegryzłam słodko dolną wargę.>

 

#10 04-11-13 23:15:12

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Faye Marshall napisał:

Wren Kingston napisał:

Faye Marshall napisał:


< Kiedy Wren mnie złapał spojrzałam się na niego uważnie.> Dziękuję < Uniosłam kącik ust.> Mi jest wszystko jedno, na kanapie też mogę spać < Wzruszyłam ramionami.>

( Może... przeważnie ja często zmieniam swoje postacie xd )

Kanapa odpada. <kręci głową i rusza z nią w stronę pokoju, do którego wcześniej nie zaglądał> Tutaj obok... masz łazienkę, więc... <uśmiecha się lekko> Odpocznij i czuj się jak u siebie. <patrzy na nią przez chwilę, po czym odwraca wzrok> Ale bez gryzienia i drapania. <śmieje się, zagryzając wargę> Okay?

< Stanęłam przed chłopakiem spojrzałam się mu w oczy.> Jasne < Położyłam dłoń na jego policzku i przegryzłam słodko dolną wargę.>

<patrzy na nią, unosząc delikatnie brew> Dobranoc? <zagryza wargę, uśmiechając się niepewnie> Śpij dobrze, Faye.

 

#11 04-11-13 23:17:18

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Wren Kingston napisał:

Faye Marshall napisał:

Wren Kingston napisał:


Kanapa odpada. <kręci głową i rusza z nią w stronę pokoju, do którego wcześniej nie zaglądał> Tutaj obok... masz łazienkę, więc... <uśmiecha się lekko> Odpocznij i czuj się jak u siebie. <patrzy na nią przez chwilę, po czym odwraca wzrok> Ale bez gryzienia i drapania. <śmieje się, zagryzając wargę> Okay?

< Stanęłam przed chłopakiem spojrzałam się mu w oczy.> Jasne < Położyłam dłoń na jego policzku i przegryzłam słodko dolną wargę.>

<patrzy na nią, unosząc delikatnie brew> Dobranoc? <zagryza wargę, uśmiechając się niepewnie> Śpij dobrze, Faye.

< Złapałam Wrena za koszulkę i stanęłam na palcach. Pocałowałam go w czoło.> Dobranoc < Szepnęłam, po chwili weszłam do pokoju. Rozebrałam się do bielizny i położyłam się spać.>

 

#12 04-11-13 23:18:35

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Dobranoc. <odprowadza dziewczynę wzrokiem; idzie do łazienki i bierze prysznic. Układa się na łóżku w swojej sypialni i przymyka oczy; zasypia po jakimś czasie>

 

#13 05-11-13 07:20:20

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Obudziłam się z okropnym bólem głowy.> Kac... < Wymruczałam, po chwili otworzyłam oczy i rozejrzałam się po pokoju.> Gdzie ja jestem? < Chwilę mi zajęło przypomnienie sobie, że jestem w domu Wrena. Wstałam i poszłam wziąć prysznic. Kiedy już się umyłam i odświeżyłam zeszłam na dół. Zrobiłam sobie mocną kawę.>

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (05-11-13 07:24:29)

 

#14 05-11-13 12:30:59

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Otwiera niechętnie oczy. Podnosi się powoli na łokciach rozglądając po ścianach, do których jeszcze nie zdążył przywyknąć. Wstaje po dłuższej chwili i ustawia rzeczy w pokoju. Włącza laptopa i wchodzi na pocztę mailową. Czyta kilka ostatnich wiadomości. Rozmyśla.>

 

#15 05-11-13 15:18:38

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Wypiłam kawę, wsadziłam kubek do zmywarki. Westchnęłam i rozejrzałam się uważnie po mieszkaniu. Weszłam na górę i zatrzymałam się przy pokoju Wrena. Zapukała do drzwi.> Wren nie śpisz już?

 

#16 05-11-13 15:35:18

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Zamyka laptopa i unosi wzrok, wstaje z łóżka i podchodzi do drzwi, otwiera> Nie, już od dawna nie. Jak się spało? <spogląda na dziewczynę> Kac jest? <uśmiecha się>

 

#17 05-11-13 15:40:49

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Spało się dobrze < Spojrzałam się uważnie na chłopaka.> I tak kac jeszcze jest < Zmarszczyłam brwi.> Chcesz żebym Cię dzisiaj oprowadziła po mieście? Czy wolisz sam zobaczyć to i owo < Uniosłam brwi.>

 

#18 05-11-13 15:44:06

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Zdaje się na ciebie. Ty pokażesz mi miasto, a ja zabiorę cię na obiad. Co ty na taki układ? <unosi kąciki ust>

 

#19 05-11-13 15:50:13

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Czy ty przypadkiem mnie nie podrywasz? < Przegryzłam dolną wargę w zamyśleniu.> Zgadzam się na ten układ. < Uśmiechnęłam się słodko.> To zabieram cię na spacer po mieście. Tylko masz mi nie jęczeć jak nogi cię rozbolą.

 

#20 05-11-13 15:55:26

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

A wyglądam na podrywacza? <unosi brew pytająco> Lubię chodzić, więc jęczeć nie zamierzam. To za pół godziny? Muszę jeszcze coś zrobić przed wyjściem, więc... <uśmiecha się lekko> Okay?

 

#21 05-11-13 15:58:11

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Jasne < Pokiwałam głową.> Powiedz mi jak będziesz gotowy. < Puściłam do chłopaka oczko po czym poszłam do swojego pokoju.>

 

#22 05-11-13 16:28:26

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Odprowadza dziewczynę wzrokiem, a następnie otwiera laptopa. Pisze wiadomość, którą następnie wysyła. Wyłącza go i wstaje ponownie z łóżka. Przegląda się przelotnie w lustrze i sięga po bluzę z kapturem, którą zakłada. Wychodzi z pokoju i podchodzi pod pokój Faye; puka> Gotowa?

 

#23 05-11-13 16:35:36

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Kiedy usłyszałam pukanie podeszłam do drzwi i je otworzyłam.> Tak jestem gotowa panie przystojniaku.
< Wyszłam z pokoju.> Idziemy?

 

#24 05-11-13 16:37:07

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Panie przystojniaku... <śmieje się, pocierając dłonią o kark> Tak. Idziemy. <Wychodzą z domu> Prowadź, panno słodka. <zerka na nią>

 

#25 05-11-13 16:42:22

Faye Marshall

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

< Pokręciłam oczami, poszliśmy w stronę parku.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonevolution.pun.pl www.warcraft-pbf.pun.pl www.1bgzcbm.pun.pl www.eragon-dziedzictwo.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl