Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 08-11-13 16:36:43

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Nie dzięki < pokręciłam głową, wstałam z łóżka i tak jak wczoraj usiadłam Alexandrowi na kolana.> Lubisz ostro się bawić co nie?

 

#52 08-11-13 16:39:08

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*parska cichym śmiechem i zapala papierosa. Zaciąga się i wydmuchuje dym na bok* Jak i ty. Mam nadzieję, że nie byłaś dziewicą. *kręci głową rozbawiony* Chętnie przeleciałbym cię jeszcze na trzy różne sposoby, ale powinienem oszczędzać siły. Umieram z głodu. *kręci głową i opada na łóżko wciąż mając ją na kolanach. Ponownie się zaciąga i wypuszcza dym w górę.*

 

#53 08-11-13 16:43:59

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Kotku ja dziewicą nie jestem już od dawna < Poruszyłam brwiami.> Czemu tylko na trzy? < Spytałam, położyłam dłonie na jego torsie. Kręciłam na jego koszuli palcem wskazującym różne wzorki.> Może zrobimy coś wspólnie do jedzenia? Może być jakiś deser z bitą śmietaną. < Szepnęłam mu na ucho.>

 

#54 08-11-13 16:48:41

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*zamiera, gdy ta dotyka jego torsu i zaciska wargi. W hybrydzim tempie gasi papierosa, wyrzuca go i zmienia się tak, że on jest nad nią i przygwożdża jej ręce nad głową trzymając jej nadgarstki* Och skarbie. Mówiłem ci coś. Teraz będę musiał cię związać. *oblizuje lekko wargi czując smak papierosa, chwyta swój krawat i związuje jej wyprostowane ręce nad głową i przywiązuje je do ramy łóżka. Schodzi z niej, rozstawia jej nogi i oddzielnie przywiązuje po dwóch stronach łóżka. Nachyla się nad nią i unosi kącik ust* Byłaś bardzo niegrzeczna. *mruczy cicho i przesuwa opuszkiem kciuka po jej wargach*

 

#55 08-11-13 16:59:18

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

<Mój puls przyśpiesza, a serce wali jak szalone. > To Pan jest niegrzeczny. < Hipnotyzuje mnie to jego spojrzenie. Przegryzłam bardzo mocno wargę, chciałam się ruszyć ale nie mogłam bo była unieruchomiona.>

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (08-11-13 17:00:18)

 

#56 08-11-13 17:03:05

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Co powinienem z tobą zrobić? Jesteś w samej bieliźnie. To niedorzeczne. *kręci głową i mierzy ją wzrokiem. Opuszkiem palca wskazującego zsuwa od jej obojczyka, przez dekolt, brzuch, aż do krocza. Robi to delikatnie, starając się pobudzić kompletnie każdą komórkę jej ciała. Nachyla się i muska wargami jej podbródek, szyję i obojczyk; dotyka go opuszkiem języka, a dłońmi przesuwa wzdłuż jej rąk aż do talii*

 

#57 08-11-13 17:09:51

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Przeszedł mnie gęsia skórka wywołana jego dotykiem.> Zamierzasz mnie tak torturować? < Jęknęłam z podniecenia. Intensywność tych doznań zapiera dech w piersi.>

 

#58 08-11-13 17:13:32

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Owszem. *mruczy pod nosem i muska wargami jej biust. Odpina jej biustonosz przodem, przesuwa językiem po jej brodawce i przygryza ją. To samo robi z drugą i stymuluje je jakiś czas; powoli zsuwa dłoń na dół i zahacza palcami o gumkę jej majtek.*

 

#59 08-11-13 17:18:14

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Moje ciało staje na baczność, każdy jego fragment.> Ochhh < Jęknęłam. Podgrzana krew zbiera się w dole brzucha. Wydaję kolejny jęk.> Proszę...

 

#60 08-11-13 17:21:37

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Faye, Faye.. *mruczy pod nosem i dosięga jej warg; całuje ją przeciągle i namiętnie, po czym odrywa się* Dopiero się rozkręcam. *Przygryza zębami jej szyję i rani ją lekko sprawiając przy tym więcej przyjemności, niż bólu. Przesuwa dłonią przez jej biust, do podbrzusza i między jej uda. Zlizuje językiem małą kroplę krwi, a jego palce zwinnie i nużąco powoli przemieszczają się pod jej majtki nie dotykając czułego punktu.*

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (08-11-13 17:22:36)

 

#61 08-11-13 17:29:57

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Pisnęłam, podniecałam się coraz bardziej. Chciałam go dotknąć, zaczęłam się wiercić. Czuję ciepły oddech chłopaka na swojej skórze. To stawało się coraz bardziej irytujące.>Oh... Proszę, nie wytrzymam < Zaciskam oczy i staram się przyjąć i znieść każde doznanie, które wywołuje.>

 

#62 08-11-13 17:33:08

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*całuje jej klatkę piersiową i brzuch. Zatacza wolne kółeczka wokół jej pępka i zsuwa się niżej. Zahaczając zębami o jej podbrzusze chwyta nimi gumkę majtek i zsuwa je z niej. Pomaga sobie rękami i mruczy z zadowoleniem. Wolno i wyczekująco całuje każdy cal jej magicznego miejsca, aż przesuwa po nim językiem i zatacza małe kółeczka.*

 

#63 08-11-13 17:38:44

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Jęczę gdy całuje moje intymne miejsce. Nieruchomieję, próbuję uspokoić swój oddech. Serce waliło coraz mocniej.> Panie Alexandrze nie wytrzymam już dłużej < Wymruczałam podniecona.>

 

#64 08-11-13 17:43:23

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*uśmiecha się pobłażliwie i kontynuuje 'tortury' ze zwiększoną siłą.*

 

#65 08-11-13 17:50:21

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Aaa! < Jęczę coraz głośniej, tracę panowanie nad swoim ciałem. Chciałam, żeby te tortury już się skończyły. Zacisnęłam mocno usta.>

 

#66 08-11-13 17:52:39

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*unosi się i przygląda się jej z rosnącym podnieceniem. Ściąga sobie spodnie razem z bokserkami i odwiązuje jej nogi. Zgina je w kolanach, wsuwa się między nie i nachyla się do jej ust. Całuje ją namiętnie i w tym czasie kochają się intensywniej, niż wczoraj.*

 

#67 08-11-13 18:05:34

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Poruszam biodrami dopasowując się do wyznaczonego przez niego rytmu. Otworzyłam oczy i spojrzałam się na sufit. To było tak cholernie przyjemne, że nie chciałam żeby za szybko się to skończyło.>

 

#68 08-11-13 18:08:06

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*kiedy kończą po dłuższym czasie; opada na jej klatkę piersiową i powoli z niej wychodzi. Oddycha szybko i przekręca się na miejsce obok.* Przez ciebie zmarnowałem papierosa. *mruczy cicho i uśmiecha się lekko*

 

#69 08-11-13 18:11:59

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Kiedy na mnie opadł czuję, jak cały jego ciężar wgniata mnie w materac. Kiedy natomiast położył się obok spojrzałam na niego.> Och jakoś przeżyjesz bez tego jednego papierosa. Jak chcesz może za to dać mi jakąś karę < Wymruczałam mu przy uchu.>

 

#70 08-11-13 18:12:51

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Dopiero ją dostałaś, ile można. *kręci głową unosząc kącik ust*

 

#71 08-11-13 18:17:23

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Cóż ta kara była jakaś słaba bo i tak wyszło na moje < Poruszyłam brwi.> Może dzisiaj weźmiemy wspólną kąpiel co ty na to?

 

#72 08-11-13 18:18:23

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*kręci głową* Nie. *zapala kolejnego papierosa i zaciąga się na leżąco*

 

#73 08-11-13 18:22:14

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Pokręciłam oczami.> Nie to nie < Zacmokałam.> Nie wiesz co tracisz < Puściłam do niego oczko. Po chwili wyjęłam z jego ust papierosa i zaciągnęłam się. Nachyliłam się i wypuściłam trochę dymu do jego ust.>

 

#74 08-11-13 18:24:40

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Co tracę? *spogląda na nią pytająco i przyjmuje od niej dym, po czym unosi kącik ust i całuje ją lekko*

 

#75 08-11-13 18:30:57

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Nie mogę ci powiedzieć < Uśmiechnęłam się tajemniczo, odwzajemniłam pocałunek bardziej go pogłębiając. Wplątałam swoje dłonie w jego włosy które miał w kompletnym nie ładzie.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.horyzontzdarzen.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.matin.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl www.aroundtheworld.pun.pl