Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 07-11-13 21:31:20

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*unosi się nad nią i uśmiecha się lekko* Muszę zmyć.. *przygryza wargę i spogląda na swój napis i na odkryty tors* Idź pierwsza *prostuje się i zbiera ich rzeczy*

 

#27 07-11-13 21:34:35

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Dobrze < Wstałam powoli, kręcąc swoim tyłeczkiem wyszłam z kuchni i poszłam do łazienki. Weszłam pod prysznic i zaczęłam się myć. >

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (07-11-13 21:34:57)

 

#28 07-11-13 21:36:55

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*odprowadza ją wzrokiem i kręci głową rozbawiony. Idzie do sypialni, układa jej ciuchy na łóżku i wchodzi do łazienki, gdzie ta bierze prysznic. Wrzuca swoje ciuchy do prania, spogląda na nią i idzie do pokoju. Wyciąga coś sobie na przebranie, siada na łóżku i czeka cierpliwie czując się bardzo nieswojo z bliznami.na wierzchu*

 

#29 07-11-13 21:41:40

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Kiedy umyłam się wyszłam z pod prysznica. Wzięłam dwa ręczniki jednym zawinęłam włosy w turban, a drugim swoją gołą talię. Wyszłam po chwili z łazienki.> Twoja kolej kotku. < Podeszłam do niego i namiętnie pocałowałam.>

 

#30 07-11-13 21:43:45

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*odwzajemnia pocałunek, odwiązuje jej ręcznik, który spada na podłogę i w hybrydzim tempie znika do łazienki. Przymyka drzwi, wchodzi pod prysznic i myje się; zmywa napis.*

 

#31 07-11-13 21:46:12

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Pokręciłam oczami, położyłam się całkiem goła na łóżku i wpatrywałam się na sufit. Przez cały czas myślałam o bliznach Alexandra.>

 

#32 07-11-13 21:53:07

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*domywa napis, wychodzi spod prysznica i osusza się. Ubiera granatowe spodnie i białą koszulę. Odpina do góry kilka guziczków i rozstawia kołnierz. Przeczesuje palcami wolgotne włosy, odświeża się jeszcze chwilę i wraca do sypialni. Opiera się o framugę drzwi, zakłada ręce na torsie i przygląda się F.* Chyba ci się spodobało moje łóżko, co? *uśmiecha się szeroko*

 

#33 07-11-13 21:55:54

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Rozciągnęłam ręce.> Bardzo < Szepnęłam.> Mogłabym tu zostać < Uśmiechnęłam się i oparłam na łokciach, żeby móc spojrzeć na Alexandra.> Boże jaki ty jesteś przystojny. < Zachichotałam.> Zacznę się robić zazdrosna.

 

#34 07-11-13 22:22:38

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*parska cichym śmiechem i kręci lekko głową* Zazdrosna? O co? *unosi kącik ust i przygląda się jej; zbiera z łóżka kajdanki i chowa je do specjalnej szuflady, po czym siada na skraju łóżka*

 

#35 07-11-13 22:28:02

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Cóż można powiedzieć, że nie lubię się dzielić. < Wstałam i usiadłam chłopakowi na kolanach.> Ale jakoś będę musiała < Szepnęłam mu na ucho.>

 

#36 07-11-13 22:31:31

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*ściąga lekko brwi i przygląda się jej* Nie nadaję się na związki, skarbie, więc nawet tego nie planuj. *uśmiecha się delikatnie i kładzie się; podpiera się na łokciach wciąż mając ją na kolanach*

 

#37 07-11-13 22:34:00

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

A czy ja powiedziałam, że się nadaję? < Uniosłam brwi.> Po prostu nie chcę tak szybko kończyć tej naszej znajomości. < Nachyliłam się i pocałowałam namiętnie chłopaka, dłonie wsunęłam pod jego koszulę.>

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (07-11-13 22:35:17)

 

#38 07-11-13 22:35:44

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*odwzajemnia pocałunek, ale zamiera, gdy dziewczyna wsuwa dłonie pod jego koszulkę. Odruchowo chwyta jej nadgarstki i delikatnie odsuwa jej dłonie od siebie i zakłada jej za plecy przytrzymując* Bo cię zwiążę. *wysila się na lekki uśmiech i całuje ją w kącik warg*

 

#39 07-11-13 22:37:51

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Zachichotałam> Chciałbyś < Po chwili zrozumiałam czemu nie pozwalał na dotykanie swojego gołego torsu.> To przez te blizny? <Uniosłam brwi.>

 

#40 07-11-13 22:40:22

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

I tak prędzej czy później ci to zrobię. Spodoba ci się. *uśmiecha się zadziornie i przełyka ślinę z trudem nie odpowiadając na pytanie*

 

#41 07-11-13 22:42:02

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Westchnęłam.> Przepraszam nie powinnam pytać, jak nie chcesz to nie mów < Pogładziłam jego policzek o puszkiem kciuka.> Rozpalasz mnie < Pocałowałam go delikatnie w usta.>

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (07-11-13 22:42:25)

 

#42 07-11-13 22:45:01

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Jestem głodny i zmęczony, ale i tak bym cię przeleciał. *całuje ją szybko i odstawia na łóżko; wstaje* Skoro nie wybierasz się do domu oczarowana moim łóżkiem, ja się prześpię na kanapie. *przygryza lekko wargę i przechyla głowę w bok* Pasuje, Madame Faye niepełne dane?

 

#43 07-11-13 22:47:42

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Faye Marshall < Pokręciłam oczami.> Myślałam, że będę mogła zasnąć wtulona w twoje ciepłe ciałko Panie ogierze. < Poruszyłam brwiami.> Jak chcesz to ja mogę spać na kanapie, nie chcę żeby takiemu przystojniakowi było nie wygodnie. < Założyłam majtki i stanik.>

 

#44 07-11-13 22:51:55

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Lubię swoją kanapę. I nie przywykłem sypiać z nikim innym, niż z moim członkiem, więc.. *oblizuje lekko wargi* Zostań tutaj. Widzimy się rano. W razie czego tam są moje koszulki *kiwa głową w kierunku garderoby* obsłuż się. Nie zaglądaj do szuflady z zabawkami, zepsujesz sobie niespodziankę. *uśmiecha się niegrzecznie, całuje ją przeciągle w odkryte ramię i wstaje, wychodzi z sypialni i przymyka drzwi. Przeciera powieki, schodzi na dół i układa się na kanapie przy zgaszonym świetle. Myśli dłuższy czas, aż udaje mu się zasnąć.*

 

#45 07-11-13 22:58:11

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Odprowadziłam go wzrokiem, wstałam i poszłam do jego garderoby. Wzięłam czarną koszulkę która sięgała mi do połowy ud i założyłam ją. Po chwili położyłam się na łóżku i otuliłam się kołdrą. Zgasiłam światło, a moja głowa opadła na poduszki. Zamknęłam oczy i po jakimś czasie zasnęłam.>

 

#46 08-11-13 15:17:54

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*budzi się powoli i przeciąga. Przeciera powieki i mruczy cicho. Mruga kilka razy i rozgląda się, aż przypomina mu się dlaczego śpi na kanapie. Siada, idzie do kuchni i wyciąga z lodówki torebkę z krwią. Patrzy na nią z lekkim obrzydzeniem i opróżnia ją wpatrując się w okno. Kiedy kończy wyrzuca opakowanie, idzie na górę i wchodzi po cichu do pokoju. Przygląda się skulonej dziewczynie śpiącej w jego łóżku i idzie do łazienki; bierze prysznic.*

 

#47 08-11-13 15:48:57

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Obudził mnie dźwięk spływającej wody w łazience. Otworzyłam powoli oczy, ziewnęłam głośno rozciągając się przy tym. Rozejrzałam się uważnie po pokoju, mruknęłam zadowolona przypominając sobie wczorajszą zabawę. Wyprostowałam się do pozycji siedzącej, a dłonie położyłam na kołdrze pod którą znajdowały się moje gołe nogi. Czekałam cierpliwie na Alexandra>

 

#48 08-11-13 16:10:47

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*wychodzi spod prysznica i osusza się. Zawija sobie wilgotny ręcznik wokół bioder i przeczesuje palcami wilgotne od pary włosy. Wychodzi do sypialni i unosi kącik ust* Rannym ptaszkiem to ty nie jesteś. *uśmiecha się zadziornie, wkłada niebieską koszulę i granatowe spodnie, a ręcznik rzuca w stronę łazienki i siada na brzegu łóżka.* Jak ci się spało?

 

#49 08-11-13 16:28:04

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Spojrzałam na mężczyznę.> No cóż nie jestem, lubię długo spać < Uśmiechnęłam się.> Spało mi się bardzo dobrze ale czułam się trochę samotnie bez takiego przystojnego ogiera przy sobie.  < Przegryzłam mocno swoją dolną wargę.>

 

#50 08-11-13 16:30:24

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Musisz sobie takiego załatwić. *uśmiecha się lekko i sięga po paczkę papierosów; wyciąga ją w jej kierunku* Zapalisz?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pentagonuni4.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl www.2lo.pun.pl www.wayofshinobi.pun.pl