Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 08-11-13 20:18:29

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

To tylko zarys ale nie mogę ci zdradzić wszystkiego < Uśmiechnęłam się lekko patrząc w oczy mężczyzny.> Nie będzie wtedy zabawy, a ja też lubię mieć sekrety < Dałam mu krótkiego buziaka.>

 

#102 08-11-13 20:21:23

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Nie lubię sekretów. *kręci głową i patrzy jej w oczy hipnotyzując* Opowiedz mi o sobie wszystko.

 

#103 08-11-13 20:28:58

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Wszystko < Przełknęłam ślinę.> Na razie to ja niczego jeszcze o tobie się nie dowiedziałam  < Wsunęłam dłoń do jego spodni.> Teraz ty mi coś powiedz albo to ja zacznę cię torturować < Wsuwałam dłoń coraz głębiej.> To jak będzie?

 

#104 08-11-13 20:31:03

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Piszę się na tortury, a potem dokończ historię. *przygryza lekko wargę i oddycha szybciej*

 

#105 08-11-13 20:45:27

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Przegryzłam dolną wargę, zaczęłam bardzo powoli ściągać z niego spodnie. W między czasie całowałam jego wewnętrzną stronę ud. Kiedy pozbyłam się jego spodni powróciłam do jego ust.> Mieszkam tu od nie dawna przyjechałam do Falls ponieważ okazało się, że byłam w ciąży. Tylko nie uważaj mnie za dziwkę bo nią nie jestem. < Przełknęłam ślinę, przejechałam dłonią po jego bokserkach. Zacisnęłam dłoń na jego kroczu.> Później przez strach i to, że nie poradziłabym sobie sama z dzieckiem.... < Przerwałam, zacisnęłam usta i zaczęłam ściągać bokserki z chłopaka.>

 

#106 08-11-13 20:54:29

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*podpiera się na lokciach i skupia się w połowie na tym co robi, a w drugiej połowie na tym co mówi* Dziecko? *bierze oddech czując podniecenie i czeka na dalszą część historii.* Pozbyłaś się go. *kończy za nią cicho i przygląda jej się wyczekując potwierdzenia.*

 

#107 08-11-13 21:00:06

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Pokiwałam głową potwierdzająco.> Nie miałam innego wyjścia < Szepnęłam.> Byłam przerażona.  < Wzięłam kilka głębokich oddechów. Zdjęłam jego bokserki i zaczęłam go całować od kostek w górę. Dłońmi głaskałam jego gołe uda. Całowałam jego skórę, drażniłam ją koniuszkiem języka.>

 

#108 08-11-13 21:05:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Och. *wyrywa mu się i opada na pościel. Zastanawia się nad jej słowami, unosi się. Chwyta ją za ramię i pociąga w górę* cholera, Faye. to pokręcona historia. *kręci głową i całuje ją namiętnie.*

 

#109 08-11-13 21:10:33

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Ja cała jestem pokręcona < Szepnęłam, kiedy zaczęłam myśleć o tym co zrobiłam do oczu napłynęły mi łzy. Zamknęłam oczy i odwzajemniłam pocałunek. Dłonią zaczęłam dotykać jego ... > A teraz rozstałam bez domu
< Westchnęłam.>

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (08-11-13 21:11:11)

 

#110 08-11-13 21:14:06

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Przestań. *chwyta jej dłoń i zabiera ją ze swojego .. .* Bez domu? *patrzy na nią pytająco i marszczy lekko brwi* Jutro ci czegoś poszukamy. Mieszkania. *przygryza lekko wargę i przygląda jej się* Dlaczego ty.. płaczesz?

 

#111 08-11-13 21:18:21

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Wydaję ci się < Prychnęłam.> Ja wcale nie płaczę < Przetarłam powieki.> Po prostu wpadło mi coś do oka
< Położyłam dłonie na jego policzkach.> Nie musisz mi pomagać, mogę zamieszkać w motelu < Wzruszyłam ramionami.> Co za różnica.

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (08-11-13 21:19:07)

 

#112 08-11-13 21:21:04

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Pomogę ci. *przygląda jej się i kręci głową* Dobrze się czujesz?

 

#113 08-11-13 21:26:40

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Tak < Skłamałam gładko.> Jest dobrze < Westchnęłam, przysunęłam głowę do zagłębienia w jego szyi.>

 

#114 08-11-13 21:28:05

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*zdezorientowany niepewnie obejmuje ją ramieniem* Nie wierzę. *mruczy pod nosem*

 

#115 08-11-13 21:31:55

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

To nie wierz. < Zamknęłam oczy.> Po co pytasz jak i tak to Cię nie obchodzi. < Szepnęłam.>

 

#116 08-11-13 21:34:25

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*otwiera usta, żeby coś powiedzieć, ale zaraz je zamyka* Nigdy o nikogo się nie.. *urywa i nerwowo oblizuje wargi* nie troszczyłem. Znaczy.. *wzdycha* Nie robiłem tego od jakiś 700-set lat.

 

#117 08-11-13 21:37:57

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Och < Szepnęłam,otworzyłam oczy i spojrzałam na chłopaka.> Czemu tak długo? < Uniosłam brwi.> Jesli nie chcesz to nie odpowiadaj.

 

#118 08-11-13 21:40:12

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*wzrusza ramionami* Życie mnie tego nauczyło. *wsuwa wolną rękę pod głowę i zaciska lekko wargi*

 

#119 08-11-13 21:44:36

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Opowiesz mi coś więcej? < Pogładziłam wierzchem dłoni jego dłoń. > Jeśli jesteś oczywiście gotowy. 700 lat to dużo żeby sobie wszystko przemyśleć.

 

#120 08-11-13 21:47:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*milczy dłuższą chwilę i wzdycha* Nie wiem co mam ci opowiedzieć. *parska cichym śmiechem*

 

#121 08-11-13 21:53:07

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Spojrzałam mu się w oczy.> Co tylko chcesz. < Uśmiechnęłam się przyjaźnie> Możesz mówić co tylko chcesz i kiedy chcesz. Ja Cię do niczego nie zmuszam. To twoja decyzja czy chcesz komuś coś o sobie powiedzieć.
< Westchnęłam, wzięłam głęboki oddech. Przykryłam się kołdrą i położyłam głowę na poduszkach.> Zrobisz co uważasz za słuszne.

 

#122 08-11-13 21:57:10

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

*robi to co ona i kładzie się na plecach. Milknie na dłuższą chwilę, aż w końcu wydusza z siebie* Miałem siostrę. Miała.. *bierze nerwowy oddech* Miała na imię Samantha i była jedyną kobietą, którą kiedykolwiek kochałem i za którą oddałbym życie bez zawahania i najmniejszych wątpliwości. *mówi cicho wpatrując się w sufit*

 

#123 08-11-13 22:02:37

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

< Otworzyłam usta i przez chwilę wpatrywałam się w ten sam punkt co on.> Nigdy nie spotkałeś kogoś kogo mógłbyś pokochać? < Nie wiedziałam czy dobrze robię pytając go o to. Zacisnęłam mocno usta >

 

#124 08-11-13 22:05:43

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

To.. skomplikowane. *przeciera powieki i kręci głową* Był ktoś taki. Miała na imię Melissa. Ona mnie zmieniła. *zaciska wargi urywając*

 

#125 08-11-13 22:08:12

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Melanie i Jade

Kochałeś ją? Tak na poważnie? < Wymsknęło mi się.> Przepraszam nie powinnam o to pytać. < Przegryzłam nerwowo dolną wargę.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csnc.pun.pl www.antalooris.pun.pl www.otwartaksiega.pun.pl www.nolimits.pun.pl www.ts2.pun.pl