Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 07-08-13 18:09:52

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Strzelnica


STRZELNICA



https://24.media.tumblr.com/e5dd3af1f8b076c4f76857c9f024f235/tumblr_n0n1fg0ipU1t5ylo3o1_400.jpg https://31.media.tumblr.com/425e7a7100f39ee70e81bc4857baf54c/tumblr_n0n1fg0ipU1t5ylo3o2_400.jpg
https://24.media.tumblr.com/97590bba248b5bf4436846684bdd2fba/tumblr_n0n1fg0ipU1t5ylo3o3_400.jpg https://31.media.tumblr.com/2bf13c8b57c64b30c5a4215609066c09/tumblr_n0n1fg0ipU1t5ylo3o4_400.jpg

Offline

 

#2 07-08-13 18:23:07

Lucy Shoots

Gość

Re: Strzelnica

*wchodzi i rozgląda się. Idzie do głównej sali, zakłada nauszniki i wyciąga broń; http://24.media.tumblr.com/f9a21fa179045ba1e2b65c96fa43c5e4/tumblr_mr61oo6Dey1rj3obvo1_500.gif - strzela*

 

#3 07-08-13 19:56:01

Effy Delacure

Gość

Re: Strzelnica

<Wchodzę powoli na strzelnicę i przez pewien czas przyglądam się innym ludziom. Następnie biorę do ręki jeden z łuków, a także strzały, po czym ustawiam się na pozycji, kilkadziesiąt metrów przed samą tarczą. Ostrożnie i bardzo dokładnie zakładam strzałę na cięciwę, którą napinam takk intensywnie, że czuję cieniutką linkę na swoich wargach. Ściągam brwi ze skupienia i przyglądam się maleńkiej czerwonej kropce na środku tarczy.
Daj spokój, Eff. Poradzisz sobie. podpowiada mi cichutki głosik w głowie. Po chwili stania w milczeniu posyłam strzałę i patrzę, jak niemal perfekcyjnie trafia do celu.>

 

#4 07-08-13 22:29:09

Jared Delacure

Gość

Re: Strzelnica

*Przyszedł i zauważył Effy podszedł do niej cicho się śmiejąc* No witam *uśmiecha się*

 

#5 07-08-13 22:34:29

Effy Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Jared Delacure napisał:

*Przyszedł i zauważył Effy podszedł do niej cicho się śmiejąc* No witam *uśmiecha się*

<Zakładam kolejną strzałę na cięciwe i już mam ją posłać w kierunku tarczy, gdy nagle słysząc głos chłopaka, podskakuję ze strachu. Wówczas strzała szybuje w niebo, a cięciwa, która drgnęła mocno, rozcina lekko moją dolną wargę. Gwałtownie obracam głowę i lustruję chłopaka wzrokiem> prawie umarłam <burknęłam pod nosem i koniuszkiem języka oblizałam krew z dolnej wargi>

 

#6 07-08-13 22:39:18

Jared Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Przepraszam, nie wiedziałem, że jestem aż taki straszny *uśmiecha się lekko* Jak mija Ci dzień Eff? Podoba Ci się tutaj, w naszym małym durnym Falls? *porusza zabawnie brwiami* Zapraszam na coś mocniejszego jak już skończysz te strzelanie *zaśmiał się*

 

#7 07-08-13 22:44:49

Effy Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Isaac twierdzi, że jesteś straszny. <odpowiadam, wyzywająco unosząc brwi. Zakładam  kolejną strzałę, tym razem obracam jednak łuk, w taki sposób, że strzała jest wycelowana w jego klatkę piersiową>co teraz <uśmiecham się lekko, a na moich policzkach pojawiają się rumieńce>

Ostatnio edytowany przez Effy Mellark (07-08-13 22:45:31)

 

#8 07-08-13 22:48:32

Jared Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Isaac? Ale z Ciebie niegrzeczna dziewczynka *kręci rozbawiony głową* Mówiłem, że masz go unikać, myśli, że jest fajny, a tak naprawdę jest psychiczny, nie daj się nabrać, naprawdę sądziłem, że jesteś bystra! *roześmiał się, a widząc łuk wycelowany w niego wzruszył ramionami* No dalej, czemu jeszcze tego nie zrobiłaś maleńka?

 

#9 07-08-13 22:54:44

Effy Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Tak się składa, że Isaac jest bardzo miły. <Unoszę prawą brew do góry i wpatruję się uważnie w jego twarz, próbując odgadnąć o czym myśli, co czuje, czego się boi.. .przestań! karcę się w myślach, a moja twarz staje się purpurowa> gdzie chcesz mnie zabrać? <pytam po chwili, a łuk drży w mojej dłoni, jednak nadal go trzymam w pogotowiu>

 

#10 07-08-13 22:57:50

Jared Delacure

Gość

Re: Strzelnica

To tylko pozory złotko *roześmiał się* Chce Ci się dobrać do majtek i nic więcej, więc nie przejmuj się nim *uśmiechnął się szeroko i wzruszył ramionami* Pokażę Ci najlepsze drinki w Mystic Falls i zabiorę Cię do Blue Night *uśmiechnął się dumnie*

 

#11 07-08-13 23:05:06

Effy Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Myślę, że się mylisz co do niego. <mówię z rażącą pewnością siebie, lecz jego słowa sprawiają, że odczuwam coś dziwnego w klatce piersiowej. Ucisk w sercu. Powoli jednak opuszczam łuk i odkładam go na miejsce> nigdy jeszczenie piłam alkoholu. <mówię cicho i podchodzę bliżej do chłopaka>

 

#12 07-08-13 23:10:25

Jared Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Chciałabyś spróbować? *poruszył zabawnie brwiami* Sprowadzę Cię na złą drogę maleńka, więc już możesz zacząć uciekać *zbliżył się również do niej i spojrzał w jej oczy* Naprawdę, nie znam litości *po chwili odsuwa się i wzruszył ramionami* Isaac też nigdy nie pił, więc pewnie razem będziecie pijać soczek *rozesmiał się*

 

#13 07-08-13 23:11:44

Lucy Shoots

Gość

Re: Strzelnica

*kończy i wychodzi.*

 

#14 07-08-13 23:15:11

Effy Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Dlaczego się go tak uczepiłeś? <unoszę brwi do góry, a słysząc jego dalsze słowa wywracam oczami> chcę spróbować. <mówię pewnie i dodaję szybko> ale pod warunkiem, że przestaniesz nazywać mnie 'maleńka'. <wskazującym palcem dźgam go w klatkę piersiową, ale gdy tylko nasze spojrzenia się krzyżują na dłużej niż osiem sekund, spuszczam wzrok i nerwowo wyciągam z kieszeni kurtki tabletkę, którą niemal od razu połykam>

 

#15 07-08-13 23:17:57

Jared Delacure

Gość

Re: Strzelnica

*spojrzał na tabletki i wyciągnął w jej kierunku dłoń* Maleńka możesz mi jedną dać? Cały czas je bierzesz, chcę spróbować, czy takie fantastyczne są *wzruszył ramionami* I na prawie każdą dziewczynę mówię maleńka, przyzwyczajenie *uśmiechnął się szeroko i nadstawił ramię* Pierwszy raz ze mną, no dobra idziemy sprawdzić jak mocną masz głowę *dodał*

 

#16 07-08-13 23:23:52

Effy Delacure

Gość

Re: Strzelnica

To leki przeciwbólowe <mówię speszona i od razu chowam tabletki do kieszeni, gdzie są bezpieczne, moje. Lustruję go uważnie wzrokiem i w końcu nie wytrzymuję napięcia> jesteś podrywaczem. Liczysz tylko na jedno i... i... <nabieram powietrza do płuc, co mnie znacznie uspokaja. Mamroczę pod nosem słowo 'przepraszam' i decyduję się wziąć chłopaka pod ramię, cały czas patrzę w jego oczy>

 

#17 07-08-13 23:28:39

Jared Delacure

Gość

Re: Strzelnica

Nie jestem podrywaczem, jestem zajęty.... *skrzywił się* Jestem miły i mam poczucie humoru, a to różnica *mruknął i po chwili się do niej uśmiechnął i spojrzał w jej oczy> Masz ładne oczy i to nie jest komplement, po prostu stwierdzam fakty *wzruszył ramionami i wyszli do Blue night*

 

#18 08-08-13 21:57:04

Tomas Torees

Gość

Re: Strzelnica

*Weszli * Strzelałaś kiedyś?

 

#19 08-08-13 21:59:03

Mira Adams

Gość

Re: Strzelnica

Tomas Torees napisał:

*Weszli * Strzelałaś kiedyś?

Kiedyś. Może raz. Dawno.<uśmiechnęła się> Byłam bogatym dzieckiem, wielu rzeczy próbowałam.

 

#20 08-08-13 22:02:33

Tomas Torees

Gość

Re: Strzelnica

Mira Adams napisał:

Tomas Torees napisał:

*Weszli * Strzelałaś kiedyś?

Kiedyś. Może raz. Dawno.<uśmiechnęła się> Byłam bogatym dzieckiem, wielu rzeczy próbowałam.

Dobra. * wskazał jej wolną kabinę * przekonajmy się kto ma lepszego cela *puścił jej oczko i sam wszedł do kabiny obok, założył nauszniki i wziął do ręki pistolet celując w sam środek *

 

#21 08-08-13 22:08:54

Mira Adams

Gość

Re: Strzelnica

Tomas Torees napisał:

Mira Adams napisał:

Tomas Torees napisał:

*Weszli * Strzelałaś kiedyś?

Kiedyś. Może raz. Dawno.<uśmiechnęła się> Byłam bogatym dzieckiem, wielu rzeczy próbowałam.

Dobra. * wskazał jej wolną kabinę * przekonajmy się kto ma lepszego cela *puścił jej oczko i sam wszedł do kabiny obok, założył nauszniki i wziął do ręki pistolet celując w sam środek *

<weszła do wskazanej kabiny, założyła nauszniki i spokojnie wycelowała, trafiła prawie w środek tarczy>

 

#22 08-08-13 22:16:58

Tomas Torees

Gość

Re: Strzelnica

Mira Adams napisał:

Tomas Torees napisał:

Mira Adams napisał:


Kiedyś. Może raz. Dawno.<uśmiechnęła się> Byłam bogatym dzieckiem, wielu rzeczy próbowałam.

Dobra. * wskazał jej wolną kabinę * przekonajmy się kto ma lepszego cela *puścił jej oczko i sam wszedł do kabiny obok, założył nauszniki i wziął do ręki pistolet celując w sam środek *

<weszła do wskazanej kabiny, założyła nauszniki i spokojnie wycelowała, trafiła prawie w środek tarczy>

*spojrzał na jej tarcze i ściągnął nauszniki* całkiem nieźle jak na drugi raz *uśmiechnął się *

 

#23 08-08-13 22:20:08

Tomas Torees

Gość

Re: Strzelnica

Mira Adams napisał:

Tomas Torees napisał:

Mira Adams napisał:


Kiedyś. Może raz. Dawno.<uśmiechnęła się> Byłam bogatym dzieckiem, wielu rzeczy próbowałam.

Dobra. * wskazał jej wolną kabinę * przekonajmy się kto ma lepszego cela *puścił jej oczko i sam wszedł do kabiny obok, założył nauszniki i wziął do ręki pistolet celując w sam środek *

<weszła do wskazanej kabiny, założyła nauszniki i spokojnie wycelowała, trafiła prawie w środek tarczy>

*spojrzał na jej tarcze i ściągnął nauszniki* całkiem nieźle jak na drugi raz *uśmiechnął się *

 

#24 08-08-13 22:20:33

Mira Adams

Gość

Re: Strzelnica

Tomas Torees napisał:

Mira Adams napisał:

Tomas Torees napisał:


Dobra. * wskazał jej wolną kabinę * przekonajmy się kto ma lepszego cela *puścił jej oczko i sam wszedł do kabiny obok, założył nauszniki i wziął do ręki pistolet celując w sam środek *

<weszła do wskazanej kabiny, założyła nauszniki i spokojnie wycelowała, trafiła prawie w środek tarczy>

*spojrzał na jej tarcze i ściągnął nauszniki* całkiem nieźle jak na drugi raz *uśmiechnął się *

No może trochę przesadzałam z tym, że raz.<śmieje się>

 

#25 08-08-13 22:25:29

Tomas Torees

Gość

Re: Strzelnica

Mira Adams napisał:

Tomas Torees napisał:

Mira Adams napisał:


<weszła do wskazanej kabiny, założyła nauszniki i spokojnie wycelowała, trafiła prawie w środek tarczy>

*spojrzał na jej tarcze i ściągnął nauszniki* całkiem nieźle jak na drugi raz *uśmiechnął się *

No może trochę przesadzałam z tym, że raz.<śmieje się>

no nie ładnie tak okłamywać, nie ładnie* zaśmiał się i uniósł brew * ja tu myślałem, ze jesteś amatorką, a tu .. *uśmiechnął się *

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.42gdh.pun.pl www.flyff.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.s7350.pun.pl