Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 29-10-13 20:31:33

Faye Marshall

Gość

Re: Zoo

< Pokręciłam oczami.> Możesz zrobić Risotto < Położyłam dłoń na brzuchu.> Ciągle się zastanawiam czemu poświęcasz mi tyle czasu zamiast pójść podrywać jakaś laskę która nie jest w ciąży. < Spojrzałam na niego.>

 

#102 29-10-13 20:34:39

Christoph Grey

Gość

Re: Zoo

*mruży lekko oczy i spogląda na nią. Zatrzymuje się, staje na przeciwko i kładzie dłonie na jej policzkach* Mówisz jakbyś była jakaś gorsza. *zaciska lekko wargi* a nie jesteś.

 

#103 29-10-13 20:38:43

Faye Marshall

Gość

Re: Zoo

< Przełknęłam ślinę.> Christoph po prostu ja.... ja... < Pokręciłam głowa, patrzyłam mu się w oczy. Nie wiedziałam co powiedzieć.>

 

#104 29-10-13 20:42:07

Christoph Grey

Gość

Re: Zoo

Nie martw się głupolu. *uśmiecha się delikatnie i gładzi jej policzek* Nie uciekam.

 

#105 29-10-13 20:45:57

Faye Marshall

Gość

Re: Zoo

< Wzięłam głęboki oddech, przybliżyłam się do Christopha złożyłam na jego ustach czułego buziaka.>

 

#106 29-10-13 20:47:24

Christoph Grey

Gość

Re: Zoo

*na moment przymyka oczy i odwzajemnia buziaka. Otwiera je i uśmiecha się lekko* Chodźmy dalej.

 

#107 29-10-13 20:50:48

Faye Marshall

Gość

Re: Zoo

< Uśmiechnęłam się lekko, splotłam palce naszych dłoni. Minęliśmy kilka klatek ze zwierzętami. Weszliśmy do oceanarium.> Pięknie tutaj < Spojrzałam na pływające ryby, zachichotałam słodko.>

 

#108 29-10-13 20:52:46

Christoph Grey

Gość

Re: Zoo

Masz rację. Uwielbiam wodę i.. delfiny. *śmieje się* Trochę jak dziecko.

 

#109 29-10-13 20:55:01

Faye Marshall

Gość

Re: Zoo

Każdy z nas ciągle ma coś z dziecka < Usiadłam na ławeczce, poklepałam miejsce obok siebie.>

 

#110 29-10-13 20:57:13

Christoph Grey

Gość

Re: Zoo

*siada obok i opiera łokieć na oparciu* A ty co masz z dziecka.. oprócz jednego w brzuchu? *śmieje się cicho*

 

#111 29-10-13 20:59:50

Faye Marshall

Gość

Re: Zoo

Hmmm < Myślałam przez chwile.> Od zawsze czekam na tego jedynego księcia z bajki. Który przyjedzie do mnie na białym koniu < Zaśmiałam się.>

 

#112 29-10-13 21:03:31

Christoph Grey

Gość

Re: Zoo

*uśmiecha się szeroko* Jak każda księżniczka. *puszcza jej oczko*

 

#113 29-10-13 21:06:22

Faye Marshall

Gość

Re: Zoo

<Znowu się do niego przytuliłam. Czułam się przy nim bezpiecznie> Wracajmy, zimno się robi < Szepnęłam.>

 

#114 29-10-13 21:08:42

Christoph Grey

Gość

Re: Zoo

*kiwa głową* Chodźmy w takim razie. *unosi kącik ust i bierze ją na ręce; wychodzą* (zmykam na jakiś czas, możesz dać posta w domu)

 

#115 31-10-13 21:37:16

Quinn Muller

Gość

Re: Zoo

Noah Puckerman napisał:

< Przyszedł z dziewczynami, kupił trzy bilety.> Zoo to na razie początek dzisiejszych atrakcji. < Uniósł kącik ust.>

<spojrzała na Noaha z ciepłym uśmechem na ustach i kupiła Di watę cukrową, a gdy dziewczynka pobiegła zobaczyć niedźwiedzie, Quinn westchnęła ciężko>
Czemu to robisz? <uniosła prawą brew do góry> Potraktowałam Cię jak śmiecia.

 

#116 31-10-13 21:49:25

Noah Puckerman

Gość

Re: Zoo

Quinn Muller napisał:

Noah Puckerman napisał:

< Przyszedł z dziewczynami, kupił trzy bilety.> Zoo to na razie początek dzisiejszych atrakcji. < Uniósł kącik ust.>

<spojrzała na Noaha z ciepłym uśmechem na ustach i kupiła Di watę cukrową, a gdy dziewczynka pobiegła zobaczyć niedźwiedzie, Quinn westchnęła ciężko>
Czemu to robisz? <uniosła prawą brew do góry> Potraktowałam Cię jak śmiecia.

< Wzruszył ramionami.> Nie gadajmy o tamtym < Westchnął.> Jesteśmy przyjaciółmi dlatego chciałem jako przyjaciel zabrac was do zoo no i jeszcze gdzieś ale to później.

 

#117 31-10-13 21:51:59

Quinn Muller

Gość

Re: Zoo

Noah Puckerman napisał:

Quinn Muller napisał:

Noah Puckerman napisał:

< Przyszedł z dziewczynami, kupił trzy bilety.> Zoo to na razie początek dzisiejszych atrakcji. < Uniósł kącik ust.>

<spojrzała na Noaha z ciepłym uśmechem na ustach i kupiła Di watę cukrową, a gdy dziewczynka pobiegła zobaczyć niedźwiedzie, Quinn westchnęła ciężko>
Czemu to robisz? <uniosła prawą brew do góry> Potraktowałam Cię jak śmiecia.

< Wzruszył ramionami.> Nie gadajmy o tamtym < Westchnął.> Jesteśmy przyjaciółmi dlatego chciałem jako przyjaciel zabrac was do zoo no i jeszcze gdzieś ale to później.

Ale nie jesteśmy tylko przyjaciółmi <mówiąc to caly czas patrzyła na niego kątem oka> i ty dobrze o tym wiesz <westchnęła ciężko i schowała ręce do kieszeni kurtki>
I zależy mi na tobie, dobrze o tym wiesz <spuściła wzrok i odgarnęła włosy z czoła>

 

#118 31-10-13 21:56:41

Noah Puckerman

Gość

Re: Zoo

Quinn Muller napisał:

Noah Puckerman napisał:

Quinn Muller napisał:


<spojrzała na Noaha z ciepłym uśmechem na ustach i kupiła Di watę cukrową, a gdy dziewczynka pobiegła zobaczyć niedźwiedzie, Quinn westchnęła ciężko>
Czemu to robisz? <uniosła prawą brew do góry> Potraktowałam Cię jak śmiecia.

< Wzruszył ramionami.> Nie gadajmy o tamtym < Westchnął.> Jesteśmy przyjaciółmi dlatego chciałem jako przyjaciel zabrac was do zoo no i jeszcze gdzieś ale to później.

Ale nie jesteśmy tylko przyjaciółmi <mówiąc to caly czas patrzyła na niego kątem oka> i ty dobrze o tym wiesz <westchnęła ciężko i schowała ręce do kieszeni kurtki>
I zależy mi na tobie, dobrze o tym wiesz <spuściła wzrok i odgarnęła włosy z czoła>

< Zatrzymał się, spojrzał się uważnie na Quinn.> Mi też na tobie zależy ale sama powiedziałaś, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. < Zrobił kilka kroków i staną przed dziewczyną.>

 

#119 31-10-13 22:02:38

Quinn Muller

Gość

Re: Zoo

Noah Puckerman napisał:

Quinn Muller napisał:

Noah Puckerman napisał:


< Wzruszył ramionami.> Nie gadajmy o tamtym < Westchnął.> Jesteśmy przyjaciółmi dlatego chciałem jako przyjaciel zabrac was do zoo no i jeszcze gdzieś ale to później.

Ale nie jesteśmy tylko przyjaciółmi <mówiąc to caly czas patrzyła na niego kątem oka> i ty dobrze o tym wiesz <westchnęła ciężko i schowała ręce do kieszeni kurtki>
I zależy mi na tobie, dobrze o tym wiesz <spuściła wzrok i odgarnęła włosy z czoła>

< Zatrzymał się, spojrzał się uważnie na Quinn.> Mi też na tobie zależy ale sama powiedziałaś, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. < Zrobił kilka kroków i staną przed dziewczyną.>

Od kiedy słuchacie tego co mówimy? <uniosła prawą brew do góry i westchnęła, następnie wyminęła go, nie chcąc spojrzeć mu w oczy>

 

#120 31-10-13 22:09:48

Noah Puckerman

Gość

Re: Zoo

Quinn Muller napisał:

Noah Puckerman napisał:

Quinn Muller napisał:

Ale nie jesteśmy tylko przyjaciółmi <mówiąc to caly czas patrzyła na niego kątem oka> i ty dobrze o tym wiesz <westchnęła ciężko i schowała ręce do kieszeni kurtki>
I zależy mi na tobie, dobrze o tym wiesz <spuściła wzrok i odgarnęła włosy z czoła>

< Zatrzymał się, spojrzał się uważnie na Quinn.> Mi też na tobie zależy ale sama powiedziałaś, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. < Zrobił kilka kroków i staną przed dziewczyną.>

Od kiedy słuchacie tego co mówimy? <uniosła prawą brew do góry i westchnęła, następnie wyminęła go, nie chcąc spojrzeć mu w oczy>

Quinn...< Pokręcił oczami, złapał ją za nadgarstek i przyciągnął do siebie bardzo blisko.> Zależy mi na Tobie jak i twojej córeczce. < Mówił patrząc sie w jej oczy.> Chciałbym żeby nam się udało. < Szepnął po czym pocałował dziewczynę.>

Ostatnio edytowany przez Noah Puckerman (31-10-13 22:13:39)

 

#121 31-10-13 22:17:13

Quinn Muller

Gość

Re: Zoo

Noah Puckerman napisał:

Quinn Muller napisał:

Noah Puckerman napisał:


< Zatrzymał się, spojrzał się uważnie na Quinn.> Mi też na tobie zależy ale sama powiedziałaś, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. < Zrobił kilka kroków i staną przed dziewczyną.>

Od kiedy słuchacie tego co mówimy? <uniosła prawą brew do góry i westchnęła, następnie wyminęła go, nie chcąc spojrzeć mu w oczy>

Quinn...< Pokręcił oczami, złapał ją za nadgarstek i przyciągnął do siebie bardzo blisko.> Zależy mi na Tobie jak i twojej córeczce. < Mówił patrząc sie w jej oczy.> Chciałbym żeby nam się udało. < Szepnął po czym pocałował dziewczynę.>

Ale.. <zaczęła jednak przerwał jej pocałunkiem, ktory odwzajemniła bardzo namiętnie, jednocześnie wtulając się w niego>

 

#122 31-10-13 22:25:32

Noah Puckerman

Gość

Re: Zoo

Quinn Muller napisał:

Noah Puckerman napisał:

Quinn Muller napisał:


Od kiedy słuchacie tego co mówimy? <uniosła prawą brew do góry i westchnęła, następnie wyminęła go, nie chcąc spojrzeć mu w oczy>

Quinn...< Pokręcił oczami, złapał ją za nadgarstek i przyciągnął do siebie bardzo blisko.> Zależy mi na Tobie jak i twojej córeczce. < Mówił patrząc sie w jej oczy.> Chciałbym żeby nam się udało. < Szepnął po czym pocałował dziewczynę.>

Ale.. <zaczęła jednak przerwał jej pocałunkiem, ktory odwzajemniła bardzo namiętnie, jednocześnie wtulając się w niego>

< Wsadził dłonie do jej tylnych kieszeni spodni.> Nie chcę cię stracić < Szepnął parząc się w jej oczy, po chwili zerknął na małą. Uśmiechnął się lekko.> Audrey ma wspaniałą mamę.

 

#123 31-10-13 22:33:18

Quinn Muller

Gość

Re: Zoo

Noah Puckerman napisał:

Quinn Muller napisał:

Noah Puckerman napisał:


Quinn...< Pokręcił oczami, złapał ją za nadgarstek i przyciągnął do siebie bardzo blisko.> Zależy mi na Tobie jak i twojej córeczce. < Mówił patrząc sie w jej oczy.> Chciałbym żeby nam się udało. < Szepnął po czym pocałował dziewczynę.>

Ale.. <zaczęła jednak przerwał jej pocałunkiem, ktory odwzajemniła bardzo namiętnie, jednocześnie wtulając się w niego>

< Wsadził dłonie do jej tylnych kieszeni spodni.> Nie chcę cię stracić < Szepnął parząc się w jej oczy, po chwili zerknął na małą. Uśmiechnął się lekko.> Audrey ma wspaniałą mamę.

<słysząc jego słowa momentalnie zastygła w bezruchu, przypominając sobie o tym co zrobiła. Przełknęła ślinę i odsunęła się od niego z niezręcznym uśmiechem, po czym poszła do Di i wróciła z małą do Pucka>
Nie czuję się najlepiej, odezwę sie jutro <Burknęła, pocałowała go w policzek i poszła z małą do domu>

 

#124 31-10-13 22:36:05

Noah Puckerman

Gość

Re: Zoo

Pa < Westchnął, po chwili wyszedł z zoo.>

 

#125 05-12-13 22:01:11

Olivia Swallow

Gość

Re: Zoo

*Przyjechała i zaparkowała auto. Wyszła z niego i czekała na Josha*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-unova.pun.pl www.narucio.pun.pl www.dukanowebanitki.pun.pl www.arenasp.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl