Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 21-06-13 14:41:51

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Altanka

http://3.bp.blogspot.com/_1XbCsR5voz8/TJ570q0AUXI/AAAAAAAAIWY/USzL7ItQGQw/s640/gazebo_at_night_2.jpg

Offline

 

#2 23-06-13 18:31:18

Samuel Blackwood

Gość

Re: Altanka

*wchodzi z Ann, przez chwilę stoi i jedynie patrzy się na nią* Mam coś dla Ciebie. *powiedział po chwili i wyciągnął z kieszeni spodni, małe pudełeczko z bukiecikiem czarnych róż. jedynie w środku była jedna biała*

 

#3 23-06-13 18:34:43

Annabeth Blake

Gość

Re: Altanka

SamuelBlackwood napisał:

*wchodzi z Ann, przez chwilę stoi i jedynie patrzy się na nią* Mam coś dla Ciebie. *powiedział po chwili i wyciągnął z kieszeni spodni, małe pudełeczko z bukiecikiem czarnych róż. jedynie w środku była jedna biała*

<patrzy się oniemiała to na bukiecik to na Samuela. Po chwili marszczy lekko brwi> Dlaczego prawie wszystkie są czarne? <pyta zaciekawiona>

 

#4 23-06-13 18:37:29

Samuel Blackwood

Gość

Re: Altanka

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

*wchodzi z Ann, przez chwilę stoi i jedynie patrzy się na nią* Mam coś dla Ciebie. *powiedział po chwili i wyciągnął z kieszeni spodni, małe pudełeczko z bukiecikiem czarnych róż. jedynie w środku była jedna biała*

<patrzy się oniemiała to na bukiecik to na Samuela. Po chwili marszczy lekko brwi> Dlaczego prawie wszystkie są czarne? <pyta zaciekawiona>

*wyciągnął bukiecik z pudełeczka i założył go Ann na prawą rękę, po czym się wyprostował i odpowiedział* Są czarne bo ja jestem czarny w środku. Jestem martwy, Ann.. wziął głęboki oddech i wskazał na białą różyczkę* A ta... ta symbolizuje Ciebie. Jesteś newinna i ... dzięki Tobie zacząłem żyć, zapomniałem o nienawiści... *przerwał, patrząc jej głęboko w oczy*

 

#5 23-06-13 18:39:21

Annabeth Blake

Gość

Re: Altanka

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

*wchodzi z Ann, przez chwilę stoi i jedynie patrzy się na nią* Mam coś dla Ciebie. *powiedział po chwili i wyciągnął z kieszeni spodni, małe pudełeczko z bukiecikiem czarnych róż. jedynie w środku była jedna biała*

<patrzy się oniemiała to na bukiecik to na Samuela. Po chwili marszczy lekko brwi> Dlaczego prawie wszystkie są czarne? <pyta zaciekawiona>

*wyciągnął bukiecik z pudełeczka i założył go Ann na prawą rękę, po czym się wyprostował i odpowiedział* Są czarne bo ja jestem czarny w środku. Jestem martwy, Ann.. wziął głęboki oddech i wskazał na białą różyczkę* A ta... ta symbolizuje Ciebie. Jesteś newinna i ... dzięki Tobie zacząłem żyć, zapomniałem o nienawiści... *przerwał, patrząc jej głęboko w oczy*

<patrzy się na niego, nie jest w stanie nic powiedzieć>

 

#6 23-06-13 18:41:43

Samuel Blackwood

Gość

Re: Altanka

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


<patrzy się oniemiała to na bukiecik to na Samuela. Po chwili marszczy lekko brwi> Dlaczego prawie wszystkie są czarne? <pyta zaciekawiona>

*wyciągnął bukiecik z pudełeczka i założył go Ann na prawą rękę, po czym się wyprostował i odpowiedział* Są czarne bo ja jestem czarny w środku. Jestem martwy, Ann.. wziął głęboki oddech i wskazał na białą różyczkę* A ta... ta symbolizuje Ciebie. Jesteś newinna i ... dzięki Tobie zacząłem żyć, zapomniałem o nienawiści... *przerwał, patrząc jej głęboko w oczy*

<patrzy się na niego, nie jest w stanie nic powiedzieć>

Ann ja... *odwrócił wzrok, jedna po chwili znowu na nią spojrzał* Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienwidzić. Próbuję cie nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym cię nienawidził. Czasami myślę, że cię nie nawidzę, a potem cie spotykam i.. *przerwał, bo zabrakło mu powietrza. mówiąc to przysuwał się do niej coraz bliżej*

 

#7 23-06-13 18:46:15

Annabeth Blake

Gość

Re: Altanka

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


*wyciągnął bukiecik z pudełeczka i założył go Ann na prawą rękę, po czym się wyprostował i odpowiedział* Są czarne bo ja jestem czarny w środku. Jestem martwy, Ann.. wziął głęboki oddech i wskazał na białą różyczkę* A ta... ta symbolizuje Ciebie. Jesteś newinna i ... dzięki Tobie zacząłem żyć, zapomniałem o nienawiści... *przerwał, patrząc jej głęboko w oczy*

<patrzy się na niego, nie jest w stanie nic powiedzieć>

Ann ja... *odwrócił wzrok, jedna po chwili znowu na nią spojrzał* Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cie nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym cię nienawidził. Czasami myślę, że cię nienawidzę, a potem cie spotykam i.. *przerwał, bo zabrakło mu powietrza. mówiąc to przysuwał się do niej coraz bliżej*

<przełyka ślinę> To co ci stoi na przeszkodzie? <pyta. Czuje, jak jej serce zaczyna szybciej bić>

 

#8 23-06-13 18:48:46

Samuel Blackwood

Gość

Re: Altanka

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


<patrzy się na niego, nie jest w stanie nic powiedzieć>

Ann ja... *odwrócił wzrok, jedna po chwili znowu na nią spojrzał* Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cie nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym cię nienawidził. Czasami myślę, że cię nienawidzę, a potem cie spotykam i.. *przerwał, bo zabrakło mu powietrza. mówiąc to przysuwał się do niej coraz bliżej*

<przełyka ślinę> To co ci stoi na przeszkodzie? <pyta. Czuje, jak jej serce zaczyna szybciej bić>

Ty. *mówi głębokim tonem głosu i nachyla się nad jej ustami* Nie mogę uciec przed tym co do Ciebie czuję. Probowałem w Nowym Orleanie i poległem..

 

#9 23-06-13 19:00:41

Annabeth Blake

Gość

Re: Altanka

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


Ann ja... *odwrócił wzrok, jedna po chwili znowu na nią spojrzał* Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cie nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym cię nienawidził. Czasami myślę, że cię nienawidzę, a potem cie spotykam i.. *przerwał, bo zabrakło mu powietrza. mówiąc to przysuwał się do niej coraz bliżej*

<przełyka ślinę> To co ci stoi na przeszkodzie? <pyta. Czuje, jak jej serce zaczyna szybciej bić>

Ty. *mówi głębokim tonem głosu i nachyla się nad jej ustami* Nie mogę uciec przed tym co do Ciebie czuję. Probowałem w Nowym Orleanie i poległem..

Odkąd dowiedziałam się, że wyjechałeś nie mogłam przestać o tobie myśleć <na chwilę odwraca wzrok, ale po chwili znowu patrzy się mu w oczy> Ja... chyba się w tobie zakochałam <mówi szeptem> I to mnie boli, bo wiem, że nie możemy być razem. Jaka byłaby ze mnie przyjaciółka, gdybym się na to zgodziła? <pyta i po chwili czuje, jak w kącikach oczu zbierają jej się łzy>

 

#10 23-06-13 19:03:07

Samuel Blackwood

Gość

Re: Altanka

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

<przełyka ślinę> To co ci stoi na przeszkodzie? <pyta. Czuje, jak jej serce zaczyna szybciej bić>

Ty. *mówi głębokim tonem głosu i nachyla się nad jej ustami* Nie mogę uciec przed tym co do Ciebie czuję. Probowałem w Nowym Orleanie i poległem..

Odkąd dowiedziałam się, że wyjechałeś nie mogłam przestać o tobie myśleć <na chwilę odwraca wzrok, ale po chwili znowu patrzy się mu w oczy> Ja... chyba się w tobie zakochałam <mówi szeptem> I to mnie boli, bo wiem, że nie możemy być razem. Jaka byłaby ze mnie przyjaciółka, gdybym się na to zgodziła? <pyta i po chwili czuje, jak w kącikach oczu zbierają jej się łzy>

O czym ty mówisz? *koniuszkiem palca starł z jej policzka łzę* Ann..  dlaczego nie możesz się na to zgodzić?

Ostatnio edytowany przez SamuelBlackwood (23-06-13 19:04:27)

 

#11 23-06-13 19:11:08

Annabeth Blake

Gość

Re: Altanka

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


Ty. *mówi głębokim tonem głosu i nachyla się nad jej ustami* Nie mogę uciec przed tym co do Ciebie czuję. Probowałem w Nowym Orleanie i poległem..

Odkąd dowiedziałam się, że wyjechałeś nie mogłam przestać o tobie myśleć <na chwilę odwraca wzrok, ale po chwili znowu patrzy się mu w oczy> Ja... chyba się w tobie zakochałam <mówi szeptem> I to mnie boli, bo wiem, że nie możemy być razem. Jaka byłaby ze mnie przyjaciółka, gdybym się na to zgodziła? <pyta i po chwili czuje, jak w kącikach oczu zbierają jej się łzy>

O czym ty mówisz? *koniuszkiem palca starł z jej policzka łzę* Ann..  dlaczego nie możesz się na to zgodzić?

To było by nie fair wobec Berry <popatrzyła się na niego smutno> Nie mogę z tobą być zaraz po tym, jak ona wyznała mi, co do ciebie czuje. Nie jestem taka.

 

#12 23-06-13 19:13:19

Samuel Blackwood

Gość

Re: Altanka

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


Odkąd dowiedziałam się, że wyjechałeś nie mogłam przestać o tobie myśleć <na chwilę odwraca wzrok, ale po chwili znowu patrzy się mu w oczy> Ja... chyba się w tobie zakochałam <mówi szeptem> I to mnie boli, bo wiem, że nie możemy być razem. Jaka byłaby ze mnie przyjaciółka, gdybym się na to zgodziła? <pyta i po chwili czuje, jak w kącikach oczu zbierają jej się łzy>

O czym ty mówisz? *koniuszkiem palca starł z jej policzka łzę* Ann..  dlaczego nie możesz się na to zgodzić?

To było by nie fair wobec Berry <popatrzyła się na niego smutno> Nie mogę z tobą być zaraz po tym, jak ona wyznała mi, co do ciebie czuje. Nie jestem taka.

*odsunął sie od niej i parsknął śmiechem, w którym nie było krzty wesołości* Berry? Mówisz serio? Przecież ją prawie zabiłem, więc jakim cudem mogła się we mnie zakochać? Ann błagam.. *ostatnie zdanie powiedział rozpaczliwie i złapał ją za rękę, przybliżając się do jej ust*

 

#13 23-06-13 19:26:05

Annabeth Blake

Gość

Re: Altanka

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


O czym ty mówisz? *koniuszkiem palca starł z jej policzka łzę* Ann..  dlaczego nie możesz się na to zgodzić?

To było by nie fair wobec Berry <popatrzyła się na niego smutno> Nie mogę z tobą być zaraz po tym, jak ona wyznała mi, co do ciebie czuje. Nie jestem taka.

*odsunął sie od niej i parsknął śmiechem, w którym nie było krzty wesołości* Berry? Mówisz serio? Przecież ją prawie zabiłem, więc jakim cudem mogła się we mnie zakochać? Ann błagam.. *ostatnie zdanie powiedział rozpaczliwie i złapał ją za rękę, przybliżając się do jej ust*

Przepraszam <delikatnie wysuwa rękę z jego uścisku> Nie mogłabym sobie wybaczyć, gdybym zrobiła coś takiego <odchodzi zostawiając go samego>

 

#14 23-06-13 19:27:13

Samuel Blackwood

Gość

Re: Altanka

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


To było by nie fair wobec Berry <popatrzyła się na niego smutno> Nie mogę z tobą być zaraz po tym, jak ona wyznała mi, co do ciebie czuje. Nie jestem taka.

*odsunął sie od niej i parsknął śmiechem, w którym nie było krzty wesołości* Berry? Mówisz serio? Przecież ją prawie zabiłem, więc jakim cudem mogła się we mnie zakochać? Ann błagam.. *ostatnie zdanie powiedział rozpaczliwie i złapał ją za rękę, przybliżając się do jej ust*

Przepraszam <delikatnie wysuwa rękę z jego uścisku> Nie mogłabym sobie wybaczyć, gdybym zrobiła coś takiego <odchodzi zostawiając go samego>

*z całej siły uderzył pięścią w framugę altanki, po chwili w wamprzym tempie pobiegł poszukać Berry*

 

#15 23-06-13 19:53:16

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

*przychodzi z Jackie i od razu zaczyna ją namiętnie całować*

*odwzajemnia jego pocałunki, wplatając dłonie w jego włosy>

 

#16 23-06-13 19:56:36

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

JackieDaniels napisał:

Kurt Langton napisał:

*przychodzi z Jackie i od razu zaczyna ją namiętnie całować*

*odwzajemnia jego pocałunki, wplatając dłonie w jego włosy>

*podniósł jej nogę oplatając nią swój pas i pogłębiał pocałunki*

<zaczęła go całować po szyi, którą lekko uszczypnęła zębami, po chwili jednak zeskoczyła z niego> Nie. <powiedziała stanowczo>

 

#17 23-06-13 19:59:17

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

JackieDaniels napisał:

Kurt Langton napisał:


*podniósł jej nogę oplatając nią swój pas i pogłębiał pocałunki*

<zaczęła go całować po szyi, którą lekko uszczypnęła zębami, po chwili jednak zeskoczyła z niego> Nie. <powiedziała stanowczo>

*Zdziwiony się zaśmiał*
Miał być tylko seks, więc w czym problem?

W tym, że moja siostra zaczyna uważać mnie za dziwkę. <warknęła cicho> A ja nie jestem nia. <skrzyżowała ręcę pod piersiami>

 

#18 23-06-13 20:03:04

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

JackieDaniels napisał:

Kurt Langton napisał:


*Zdziwiony się zaśmiał*
Miał być tylko seks, więc w czym problem?

W tym, że moja siostra zaczyna uważać mnie za dziwkę. <warknęła cicho> A ja nie jestem nia. <skrzyżowała ręcę pod piersiami>

Zazdrości Ci powodzenia, hmmm kiedy i gdzie?
*porusza brwiami*
W sensie Twój pierwszy raz, to dużo mówi..

<zesztywniała, przelykając głośno ślinę, po czym przybrała obojętny głos> Miałam 14 lat. Moja babcia prowadziła stancję i kiedys pojechałam do niej na wakację. Gości było tam multum i pewnego dnia.. hm. Nazywał sie Clark i miał 27 lat. Uważał mnie za swoją lolitę. <przegryzła dolną wargę i wzruszyła ramionami> Nienawidziłam go przez kilka lat, potem stałam sie mu wdzięczna. Czemu pytasz? <unosi prawą brew do góry>

 

#19 23-06-13 20:06:40

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

JackieDaniels napisał:

Kurt Langton napisał:


Zazdrości Ci powodzenia, hmmm kiedy i gdzie?
*porusza brwiami*
W sensie Twój pierwszy raz, to dużo mówi..

<zesztywniała, przelykając głośno ślinę, po czym przybrała obojętny głos> Miałam 14 lat. Moja babcia prowadziła stancję i kiedys pojechałam do niej na wakację. Gości było tam multum i pewnego dnia.. hm. Nazywał sie Clark i miał 27 lat. Uważał mnie za swoją lolitę. <przegryzła dolną wargę i wzruszyła ramionami> Nienawidziłam go przez kilka lat, potem stałam sie mu wdzięczna. Czemu pytasz? <unosi prawą brew do góry>

Chciałaś tego, wtedy z nim?
*zignorował jej pytanie*

Oczywiście, że ne. Miałam 14 lat, czy to nie oczywiste? <spojrzała na niego jak na idiotę> Szczerze mówiąc, nie rozumiałam tego.

 

#20 23-06-13 20:11:57

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

JackieDaniels napisał:

Kurt Langton napisał:


Chciałaś tego, wtedy z nim?
*zignorował jej pytanie*

Oczywiście, że ne. Miałam 14 lat, czy to nie oczywiste? <spojrzała na niego jak na idiotę> Szczerze mówiąc, nie rozumiałam tego.

*wzdrygnął się i mocno ją przytulił*
Ten dupek Cię skrzywdził, odnajdę go i odetnę jaja

Jak już mówiłam, teraz jestem mu wdzięczna. <powiedziała cicho, wtulając się w niego> Jeteśmy popaprani. Udajesz Bóg wie co , a i tak wiem, że mnie lubisz.

 

#21 23-06-13 20:14:57

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

JackieDaniels napisał:

Kurt Langton napisał:


*wzdrygnął się i mocno ją przytulił*
Ten dupek Cię skrzywdził, odnajdę go i odetnę jaja

Jak już mówiłam, teraz jestem mu wdzięczna. <powiedziała cicho, wtulając się w niego> Jeteśmy popaprani. Udajesz Bóg wie co , a i tak wiem, że mnie lubisz.

*znów robi się poważny*
Za bardzo sobie schlebiasz

Może tak, może nie. <wzruszyła ramionami i pocałowała go> Na czym stanęliśmy?

 

#22 23-06-13 20:19:30

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

JackieDaniels napisał:

Kurt Langton napisał:


*znów robi się poważny*
Za bardzo sobie schlebiasz

Może tak, może nie. <wzruszyła ramionami i pocałowała go> Na czym stanęliśmy?

*odsuwa się i mierzy ją wzrokiem*
To nic nie znaczy, jasne?
*mówi i po chwili przylega do niej całym ciałem*

Racja. Dla mnie nic nie znaczy. *uśmiechnęła się smutno i pocałowała go delikatnie>

 

#23 23-06-13 20:23:34

JackieDaniels

Gość

Re: Altanka

Kurt Langton napisał:

JackieDaniels napisał:

Kurt Langton napisał:


*odsuwa się i mierzy ją wzrokiem*
To nic nie znaczy, jasne?
*mówi i po chwili przylega do niej całym ciałem*

Racja. Dla mnie nic nie znaczy. *uśmiechnęła się smutno i pocałowała go delikatnie>

Nic?
*znów się odsuwa i wzdycha*
Muszę iść się napić, za chwilę do tego powrócimy
*mówi i wychodzi*

Nic.. <skłamała, a kiedy zniknął, wybiegła, udając się do domu>

 

#24 23-06-13 20:36:36

DeanWest

Gość

Re: Altanka

*wchodzi na altankę, opiera się o barierkę i myśli*
*wrca na parkiet*

Ostatnio edytowany przez DeanWest (23-06-13 20:42:44)

 

#25 23-06-13 20:57:09

Rosalie Delacure

Gość

Re: Altanka

<Przychodzi do altanki i oddycha świeżym powietrzem>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gossip-girl.pun.pl www.darkots.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.zzn.pun.pl www.kultura.pun.pl