Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 24-06-13 20:12:58

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

Wiec co chcesz ? *spojrzal na nia z pomieszanymi uczuciami, po czym wstal i przyniosl jej szklanke wody*

kanapkę z dżemem *odpowiedziała bez zastanowienia* truskawkowym *dodała* O BOŻE! *krzyknęła*

 

#27 24-06-13 20:42:43

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Alison napisał:

Michael Fortman napisał:

Wiec co chcesz ? *spojrzal na nia z pomieszanymi uczuciami, po czym wstal i przyniosl jej szklanke wody*

kanapkę z dżemem *odpowiedziała bez zastanowienia* truskawkowym *dodała* O BOŻE! *krzyknęła*

Mike zapomnij o tym, ja nie mogę! *wybiegła z domu*

 

#28 24-06-13 20:44:48

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*wstal i zaczal mowic* Nie mam dze.. *nie dokonczyl jednak, spojrzal zaniepokojony na Ali* Co jest ? *zanim sie obejrzal dziewczyna wybiegla, a on za nia*

(wybacz problemy z netem)

Ostatnio edytowany przez Michael Fortman (24-06-13 20:47:17)

 

#29 24-06-13 21:44:54

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*wszedl do srodka z Alison na rekach*

 

#30 24-06-13 21:48:11

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

*wszedl do srodka z Alison na rekach*

miałam nadzieje, że pójdziemy do mnie, ale... tu też mi dobrze *wysiliła się na uśmiech*

 

#31 24-06-13 21:50:44

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Jesli chcesz to mozemy pojsc do ciebie *usmiechnal sie niewyraznie i postawil ja na ziemie*

 

#32 24-06-13 21:54:37

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

Jesli chcesz to mozemy pojsc do ciebie *usmiechnal sie niewyraznie i postawil ja na ziemie*

nie, zostańmy już, gdzie mogę się położyć? *spytała nie pewnie*

 

#33 24-06-13 21:56:27

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Gdzie chcesz *spojrzal na nia po czym usiadl na kanapie*

 

#34 24-06-13 22:06:43

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

Gdzie chcesz *spojrzal na nia po czym usiadl na kanapie*

gdzie twoja sypialnia *zaśmiała się* a tak naprawdę mogę spać na kanapie *uśmiechnęła się krzywo*

 

#35 24-06-13 22:08:51

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Na gorze *spojrzal na nia* I nie pozwale Ci spac na kanapie *usmiechnal sie do niej znaczaco* Lepiej bedzie jesli ja tu sie przespie

 

#36 24-06-13 22:10:11

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

Na gorze *spojrzal na nia* I nie pozwale Ci spac na kanapie *usmiechnal sie do niej znaczaco* Lepiej bedzie jesli ja tu sie przespie

no co ty, przecież zmieścimy się razem *spojrzała na niego znacząco*
(ja będę musiała powoli uciekać  )

 

#37 24-06-13 22:13:04

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*spojrzal na nia i bez namyslu wzial ja na rece* Ale samej po schodach nie dam Ci isc *usmiechnal sie i zaniosl ja po schodach do pokoju* Jesli chcesz moge ci dac jakas koszulke *usmiechnal sie znaczaco*

 

#38 24-06-13 22:14:35

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

*spojrzal na nia i bez namyslu wzial ja na rece* Ale samej po schodach nie dam Ci isc *usmiechnal sie i zaniosl ja po schodach do pokoju* Jesli chcesz moge ci dac jakas koszulke *usmiechnal sie znaczaco*

będę zaszczycona *uśmiechnęła się, położyła się na łóżku i ziewnęła*

Ostatnio edytowany przez Alison (24-06-13 22:14:54)

 

#39 24-06-13 22:20:45

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*wyjal z szafy zielona koszulke i rzucil nia w strone Ali* Lap *usmiechnal sie* Ja ide wziac prysznic *poszedl do lazienki, wziac prysznic*

 

#40 24-06-13 22:22:06

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

*wyjal z szafy zielona koszulke i rzucil nia w strone Ali* Lap *usmiechnal sie* Ja ide wziac prysznic *poszedl do lazienki, wziac prysznic*

*przebrała się szybko w koszule, nie miała siły nawet iść się umyć, wtuliła się cicho w kołderkę i od razu usnęła, kilka razy powiedziała we śnie imię Mike'a*

Ostatnio edytowany przez Alison (24-06-13 22:22:45)

 

#41 24-06-13 22:32:38

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*wyszedl z pod prysznica, widzac spiaca Alison, cicho polozyl sie przy niej i ja przytulil, po kilku minutach zasnal*

 

#42 25-06-13 10:36:41

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*obodzil sie, delikatnie wstal z lozka aby nie obodzic Alison, poszedl wziac prysznic oraz sie przebrac, po kilkunastu minutach wyszedl z lazienki, a po chwili z domu*

 

#43 25-06-13 11:39:52

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

*obodzil sie, delikatnie wstal z lozka aby nie obodzic Alison, poszedl wziac prysznic oraz sie przebrac, po kilkunastu minutach wyszedl z lazienki, a po chwili z domu*

*obudziła się, zauważyła, że nie ma Mike'a, szybko poszła się umyć, bo wczoraj tego nie zrobiła*

 

#44 25-06-13 12:15:02

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*ubrała się w to w czym była wczoraj i wyszła*

 

#45 25-06-13 13:53:38

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*wszedl do domu, odrazu wyczul ze Ali w nim nie ma, poszedl do kuchni, wzial torebke z krwia i usiadl na kanapie powoli saczac krew*

 

#46 25-06-13 14:56:34

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*puka*

 

#47 25-06-13 14:59:50

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

*slyszac pukanie podchodzi do drzwi i je otwiera, zauwaza Ali, a na jego twarzy pojawia sie mimowolny usmiech* Hej *spojrzal na nia i gestem glowy pokazal aby weszla* Wchodz

 

#48 25-06-13 15:00:57

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

*slyszac pukanie podchodzi do drzwi i je otwiera, zauwaza Ali, a na jego twarzy pojawia sie mimowolny usmiech* Hej *spojrzal na nia i gestem glowy pokazal aby weszla* Wchodz

musimy porozmawiać *powiedziała poważnie i usiadła na kanapie*

Ostatnio edytowany przez Alison (25-06-13 15:03:27)

 

#49 25-06-13 15:03:45

Michael Fortman

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

o czym ? *spojrzal na nia zaciekawiony i rowniez usiadl na kanapie odrabine dalej od niej*

 

#50 25-06-13 15:05:46

Alison Marcado

Gość

Re: Dom: Michael Fortman

Michael Fortman napisał:

o czym ? *spojrzal na nia zaciekawiony i rowniez usiadl na kanapie odrabine dalej od niej*

o mnie i w sumie trochę o nas *wzięła głęboki oddech* nie wiem co mam robić...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywaiowoce.pun.pl www.aroundtheworld.pun.pl www.matin.pun.pl www.promesito.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl