Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 28-05-13 18:21:15

Alison Marcado

Gość

Re: Biblioteka

SamuelBlackwood napisał:

Alison napisał:

SamuelBlackwood napisał:


Dlaczego? Czegoś mi brakuje? *spuszcza wzrok, oglądając swoje ubranie. spogląda na nią pytająco*

Nie chodzi o ciebie, jesteś świetny i bardzo dziękuje ci za to, że jesteś przy mnie *patrzy mu w oczy* Po prostu pewna osoba obiecała mi, że będzie przy mnie w tych trudnych chwilach, a teraz mnie olewa *dodała smutno

*prychnął pod nosem* To olej ją. Go. Ją czy go? *unosi brwi i nachyla się nad stołem* domyślam się, ze byłaś wtedy człowiekiem. *odchrząka* wiele się zmieniło Alison. Nie tylko to, że lubisz pić krew i masz instynkt zabójcy. Prawdopodobnie zmieniło się wszystko. Więc pozwól odejść swojemu człowieczeństwu. *patrzy na nią*

Nie pozwolę odejść swojemu człowieczeństwu, ja mam brata i tak naprawdę żyje tylko dla niego, bez człowieczeństwa jestem nic nie warta. Dam sobie radę, po za tym.... *uśmiechnęła się niepewnie* mam ciebie i na razie tyle mi wystarczy. A to, że jakiś idiota obiecał mi, że będzie mnie wspierał nie ma teraz dla mnie żadnego znaczenia. *powiedziała stanowczo*  Może, może pójdziemy stąd, to nie jest dobre miejsce na takie rozmowy *spojrzała się na tych wszystkich niewinnych ludzi*

 

#27 28-05-13 18:22:18

CarolineParker

Gość

Re: Biblioteka

*Bierze z półki Romeo i Julia siada przy stoliku i zaczyn czytać ponieważ jutro ma test **Pani bibliotekarka pyta sie jak się czuje i jak się ma cioci ponieważ to jej przyjaciółka**Zaczyna czytać*

 

#28 28-05-13 18:22:49

Samuel Blackwood

Gość

Re: Biblioteka

Alison napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Alison napisał:


Nie chodzi o ciebie, jesteś świetny i bardzo dziękuje ci za to, że jesteś przy mnie *patrzy mu w oczy* Po prostu pewna osoba obiecała mi, że będzie przy mnie w tych trudnych chwilach, a teraz mnie olewa *dodała smutno

*prychnął pod nosem* To olej ją. Go. Ją czy go? *unosi brwi i nachyla się nad stołem* domyślam się, ze byłaś wtedy człowiekiem. *odchrząka* wiele się zmieniło Alison. Nie tylko to, że lubisz pić krew i masz instynkt zabójcy. Prawdopodobnie zmieniło się wszystko. Więc pozwól odejść swojemu człowieczeństwu. *patrzy na nią*

Nie pozwolę odejść swojemu człowieczeństwu, ja mam brata i tak naprawdę żyje tylko dla niego, bez człowieczeństwa jestem nic nie warta. Dam sobie radę, po za tym.... *uśmiechnęła się niepewnie* mam ciebie i na razie tyle mi wystarczy. A to, że jakiś idiota obiecał mi, że będzie mnie wspierał nie ma teraz dla mnie żadnego znaczenia. *powiedziała stanowczo*  Może, może pójdziemy stąd, to nie jest dobre miejsce na takie rozmowy *spojrzała się na tych wszystkich niewinnych ludzi*

Nie chodziło mi o takie człowieczeństwo. *uśmiecha się łagodnie* pozwól odejść starym uczuciom. *opiera się o krzesło, rozkładając ręce* A gdzie chcesz pójść?  Inaczej. Gdzie mam Cie porwać? *uśmecha się łobuzersko*

 

#29 28-05-13 18:24:29

Alison Marcado

Gość

Re: Biblioteka

SamuelBlackwood napisał:

Alison napisał:

SamuelBlackwood napisał:


*prychnął pod nosem* To olej ją. Go. Ją czy go? *unosi brwi i nachyla się nad stołem* domyślam się, ze byłaś wtedy człowiekiem. *odchrząka* wiele się zmieniło Alison. Nie tylko to, że lubisz pić krew i masz instynkt zabójcy. Prawdopodobnie zmieniło się wszystko. Więc pozwól odejść swojemu człowieczeństwu. *patrzy na nią*

Nie pozwolę odejść swojemu człowieczeństwu, ja mam brata i tak naprawdę żyje tylko dla niego, bez człowieczeństwa jestem nic nie warta. Dam sobie radę, po za tym.... *uśmiechnęła się niepewnie* mam ciebie i na razie tyle mi wystarczy. A to, że jakiś idiota obiecał mi, że będzie mnie wspierał nie ma teraz dla mnie żadnego znaczenia. *powiedziała stanowczo*  Może, może pójdziemy stąd, to nie jest dobre miejsce na takie rozmowy *spojrzała się na tych wszystkich niewinnych ludzi*

Nie chodziło mi o takie człowieczeństwo. *uśmiecha się łagodnie* pozwól odejść starym uczuciom. *opiera się o krzesło, rozkładając ręce* A gdzie chcesz pójść?  Inaczej. Gdzie mam Cie porwać? *uśmecha się łobuzersko*

Do domu...*powiedziała niepewnie* do twojego domu *zarumieniła się* jeśli mogę się wprosić oczywiście *dodała*

 

#30 28-05-13 18:25:29

Samuel Blackwood

Gość

Re: Biblioteka

Alison napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Alison napisał:


Nie pozwolę odejść swojemu człowieczeństwu, ja mam brata i tak naprawdę żyje tylko dla niego, bez człowieczeństwa jestem nic nie warta. Dam sobie radę, po za tym.... *uśmiechnęła się niepewnie* mam ciebie i na razie tyle mi wystarczy. A to, że jakiś idiota obiecał mi, że będzie mnie wspierał nie ma teraz dla mnie żadnego znaczenia. *powiedziała stanowczo*  Może, może pójdziemy stąd, to nie jest dobre miejsce na takie rozmowy *spojrzała się na tych wszystkich niewinnych ludzi*

Nie chodziło mi o takie człowieczeństwo. *uśmiecha się łagodnie* pozwól odejść starym uczuciom. *opiera się o krzesło, rozkładając ręce* A gdzie chcesz pójść?  Inaczej. Gdzie mam Cie porwać? *uśmecha się łobuzersko*

Do domu...*powiedziała niepewnie* do twojego domu *zarumieniła się* jeśli mogę się wprosić oczywiście *dodała*

*przygląda jej sie przez chwile następnie uderza ręką w blat i wstaje* Do mojego domu. *pokiwał głową. wychodzą*

 

#31 28-05-13 18:27:05

CarolineParker

Gość

Re: Biblioteka

*Bierze książkę i wychodzi za dużo tu szczęśliwych i uśmiechniętych ludzi*

 

#32 01-06-13 11:27:00

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Biblioteka

*Wchodzi, spragniona informacji bierze książkę o wilkołakach i siada w najdalszym końcu biblioteki*

 

#33 01-06-13 12:11:13

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Biblioteka

*Przygotowana wyszła z biblioteki i poszła do domu*

 

#34 03-06-13 18:22:28

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Biblioteka

*Wchodzi do środka, wybiera powoli książkę i siada z nią do stolika*

 

#35 03-06-13 20:15:47

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Biblioteka

*Przeciera oczy, odkłada książkę i wychodzi*

 

#36 06-06-13 16:19:33

BerryBlackmine

Gość

Re: Biblioteka

*wchodzi, bierze jakąś książkę z poezją i czyta*

 

#37 06-06-13 16:35:14

BerryBlackmine

Gość

Re: Biblioteka

BerryBlackmine napisał:

*wchodzi, bierze jakąś książkę z poezją i czyta*

*odkłada książkę na półkę i udaje się nad jezioro*

 

#38 10-06-13 09:39:28

Sam Overstreet

Gość

Re: Biblioteka

*Wszedł do środka, wziął książki na temat historii muzyki i zaczął czytać.*

 

#39 10-06-13 10:43:16

Sam Overstreet

Gość

Re: Biblioteka

*Skończył czytać, wyjął telefon z kieszeni i napisał smsa.*

 

#40 10-06-13 11:09:16

Sam Overstreet

Gość

Re: Biblioteka

*Odłożył książki na miejsce. Po jakims czasie wyszedł z biblioteki*

Ostatnio edytowany przez Sam Overstreet (10-06-13 11:09:31)

 

#41 13-06-13 15:45:21

Alexis Doreen

Gość

Re: Biblioteka

<przychodzi cała mokra, rozbiera kurtkę, siada przy jednym ze stolików, czyta książkę>

 

#42 13-06-13 15:46:17

Sam Overstreet

Gość

Re: Biblioteka

*Wchodzi, zauważa Alexis siada obok niej* Hejka.*Uśmiecha się*

 

#43 13-06-13 15:50:35

Alison Marcado

Gość

Re: Biblioteka

Sam Overstreet napisał:

*Wchodzi, zauważa Alexis siada obok niej* Hejka.*Uśmiecha się*

*wchodzi, szybko podbiega do Sama* o! jak dobrze, że cię widzę, przepraszam, zupełnie zapomniałam o naszym spotkaniu, myślisz, że możemy jeszcze iść do teatru? *starała się mówić cicho aby nikomu nie przeszkadzać w czytaniu*

 

#44 13-06-13 15:53:34

Sam Overstreet

Gość

Re: Biblioteka

*Spojrzał na dziewczynę* Chyba jeszcze zdążymy*Wstał*

 

#45 13-06-13 15:55:09

Alison Marcado

Gość

Re: Biblioteka

Sam Overstreet napisał:

*Spojrzał na dziewczynę* Chyba jeszcze zdążymy*Wstał*

no to chodź *wstała i wyszła*

 

#46 13-06-13 15:55:52

Sam Overstreet

Gość

Re: Biblioteka

*Wyszedł za nią*

 

#47 13-06-13 16:32:38

Alexis Doreen

Gość

Re: Biblioteka

Alexis Doreen napisał:

<przychodzi cała mokra, rozbiera kurtkę, siada przy jednym ze stolików, czyta książkę>

<wychodzi>

 

#48 16-06-13 17:29:37

Jessica

Gość

Re: Biblioteka

*wchodzi z Caroline, wzrokiem szuka bibliotekarki, widzac ja, delikatnie szturcha Caro* To ona ?

 

#49 16-06-13 17:30:14

CarolineParker

Gość

Re: Biblioteka

Jessica napisał:

*wchodzi z Caroline, wzrokiem szuka bibliotekarki, widzac ja, delikatnie szturcha Caro* To ona ?

to ona*mówi*

 

#50 16-06-13 17:35:48

Jessica

Gość

Re: Biblioteka

*bez wiekszych namyslow podchodzi do bibliotekarki* Dzien dobry *mowi z udawanym usmiechem na ustach* Zechciala bt mi pani odpowiedziec na kilka pytan ? *nie czekajac na odpowiedz spojrzala kobiecie prosto w oczy* Znala pani jej ojca tak ?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl www.forumea.pun.pl www.wms4.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.power-league.pun.pl