Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1026 25-11-13 19:34:59

Kol Mikaelson

Gość

Re: Były dom Katelynn Blake

<gdy Lily wsiadła do samochodu na początku nic nie mówił, lecz później spojrzał się w jej stronę i powiedział> Lily ja naprawdę kocham twoją mamę i jeśli o to ci chodzi to nigdy jej nie skrzywdzę i będę zawsze ją wspierał, więc przepraszam cię, że coś źle zrobiłem i wiem że teraz ci ciężko, więc nie będę naciskał

 

#1027 25-11-13 19:44:45

Lily Blake

Gość

Re: Były dom Katelynn Blake

Daruj sobie tą gadkę *warknęła wrogo* To tylko puste słowa, które znaczą tyle co nic, ale pamiętaj, że jeśli ją skrzywdzisz to tego pożałujesz *powiedziała i uśmiechnęła się sztucznie*

 

#1028 25-11-13 19:47:04

Katelynn Blake

Gość

Re: Były dom Katelynn Blake

*gdy wyszli, zadzwoniłam po ekipę sprzątającą, wzięłam długą kąpiel, umyłam się porządnie kilkanaście razy, zużyłam 5 środków do płukania ust lecz wciąż było mi nie dobrze, gdy wyszłam z wanny przebrałam się w przygotowane wcześniej ubranie, niedługo po tym przyjechali panowie od sprzątania, zahipnotyzowałam ich, aby wysprzątali na błysk cały dom, a pościel i całe łóżko wyrzucili, mieli o nic nie pytać, a po wykonanej pracy pamiętać tylko tyle, że w domu nie było dużo do sprzątania...  po wszystkim zapłaciłam im, usiadłam w salonie, myślałam długo nad ostatnimi wydarzeniami, czekałam na ekipę która miała przyjechać o 20 i zabrać niektóre nasze rzeczy*

 

#1029 25-11-13 19:47:10

Kol Mikaelson

Gość

Re: Były dom Katelynn Blake

<już nic nie powiedział tylko odpalił auto i pojechali>

 

#1030 25-11-13 20:04:00

Katelynn Blake

Gość

Re: Były dom Katelynn Blake

*nagle usłyszałam pukanie do drzwi, wstałam i poszłam je otworzyć, stało w nich dwóch dobrze zbudowanych mężczyzn, zabrali oni pudła z ubraniami, książkami itp. do samochodu, zawieźli je do nowego mieszkania, przed wyjściem ostatni raz rozejrzałam się po mieszkaniu, miałam nadzieje, że już nigdy tu nie wrócę, choć mieszkanie było czyste i nie było śladu po tym co urządziła tu dziś RC to ja przed oczami wciąż miałam poranną scenkę, wyszłam z domu, zamykając go  na klucz, następnie wsiadłam do samochodu i odjechałam*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lrrp.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl www.szostaf.pun.pl www.bakuganbitwa.pun.pl