Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 12-07-14 18:27:28

Miranda McGuinness

Gość

CSI Baker Street czyli mieszkanie Sherlocka

< Miranda przyszła pod wybrany adres. Szła spokojnym krokiem, a z jej oczy płynęły łzy. Łzy były prawdziwe, ponieważ miała swoje zmartwienia, które teraz sprytnie wykorzystała do uwierzytelnienia tego co musi zrobić. Nacisnęła dzwonek i z trzęsącymi się rękoma oparła się o framugę >

 

#2 12-07-14 21:35:02

Miranda McGuinness

Gość

Re: CSI Baker Street czyli mieszkanie Sherlocka

< Miranda wsłuchała się w to co powiedział. Nie zamierzała się poddać przed wykonaniem zadania. Czuła jak nogi pod nią miękną, a ręce nadal drżą wiedziała o tym, że wygląda autentycznie. Poza tym i tak wciąż męczył ją stres związany z wczorajszym smsem oraz Pierrem.. > Sherlock Holmes.. < powiedziała cicho roztrzęsionym głosem > wybacz mój wygląd oraz ogólną dyspozycję ale... < zacisneła pięści > Nie wiedziałam do kogo się zgłosić z tym problemem.. Policja zawiodła a na dodatek paskudnie łże. Mój chłopak... < pociągnęła nosem, a warga znów zaczęła drżeć > Został zamordowany.. mówią że to atak lokalnych zwierząt ale im nie wierzę, widziałam jego martwe ciało i było osuszone z krwi! < jęknęła jakby było to najgorsze wspomnienie z jego całego życia > Miał utarczki z miejscowym maszynistą a o nim krążą okropne plotki. Kiedyś był uwikłany w morderstwo z podobnymi ranami.. To wszystko stało się jeszcze całkiem niedawno, nie ruszają ciała z miejsca wypadku. Gdybyś tylko mógł, proszę choć ze mną na tą stację.. < mruknęła cicho i zakładajac ręce na piersi aby zniwelować ich trzęsienie się odeszła w cień >

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klaps.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.stronagildii.pun.pl www.ie2008.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl