Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 26-04-14 00:16:00

Miranda McGuinness

Gość

Re: OGNISKO & BAR

< Mirandy nie trzebabyło prosić dwa razy. Przysuneła się w stronę Logana, ale jej niezdarność spowodowana używkami sprawiła, że opadła głowa na kolana chłopaka > Och przepraszam... nie zawsze mam takie wejście, prawda ? < spojrzała na niego rozszerzonymi źrenicami pełnymi entuzjazmu > Mam ochote na jeszcze jedną działkę, fioletową... Mógł byś? < podniosła się na pośladki i nachyliła się nad nim wyczekując swojej proźby, a kątem oka czekała na ruch Sama śmiejąc się pod nosem >

 

#77 26-04-14 00:22:33

Alexander Kahn

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Okay, koniec tej gry. <uśmiecha się szeroko i wstaje nieco chwiejnie gwiżdżąc głośno, aby każdy zwrócił na niego uwagę> Na razie gra zakończona, ponieważ zajmujemy się inną. Na pomoście znajdziecie grubą linę. Staniecie na szerszej części, tej bardziej kwadratowej i podzielicie się w grupy - 5 osób po lewej i 5 po prawej. Bawimy się w to, kto przeciągnie linę na swoją stronę, a zarazem jedna ze stron, weźmie uroczą kąpiel w jeziorze. Więc.. do dzieła, na pomost! <macha rękami, aby każdy kto chce szedł>

 

#78 26-04-14 00:23:20

Logan Ashford

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Miranda McGuinness napisał:

< Mirandy nie trzebabyło prosić dwa razy. Przysuneła się w stronę Logana, ale jej niezdarność spowodowana używkami sprawiła, że opadła głowa na kolana chłopaka > Och przepraszam... nie zawsze mam takie wejście, prawda ? < spojrzała na niego rozszerzonymi źrenicami pełnymi entuzjazmu > Mam ochote na jeszcze jedną działkę, fioletową... Mógł byś? < podniosła się na pośladki i nachyliła się nad nim wyczekując swojej proźby, a kątem oka czekała na ruch Sama śmiejąc się pod nosem >

< Wyszczerzył zęby w uśmiechu kiedy dziewczyny głowa znalazła się na jego kolanach.> Lecisz na mnie < Zaśmiał sie cicho pod nosem.> Nie musisz przepraszać za to, że na mnie lecisz < Puścił do niej oczko.> Owszem mógłbym. < Wyciągnął dłoń w stronę Mirandy trzymając w niej fioletową kokę.> Moze też chcesz ze mnie ją wciągnąć?

 

#79 26-04-14 00:26:43

Jessica Love

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Avery Saltzman napisał:

Jessica Love napisał:

Avery Saltzman napisał:

<obserwuje wszystko uważnie, praktycznie cały czas się śmiejąc i chichocząc pod nosem od nadmiaru alkoholu i prochów w krwi... No tak, w końcu to impreza Kahna> Podoba Ci się tutaj? <mówi z szerokim uśmiechem na ustach do nieznajomej blondynki (Jessi)>

< Słysząc jak ktoś do niej mówi przeniosła na tą osobę wzrok.> Jasne, ze tak < Uśmiechnęła się przyjaźnie do dziewczyny.> Jestem Jessi < Dodała po chwili.>

Spodziewałam się takiej odpowiedzi. <przygryza delikatnie wargę i ponownie wciąga trochę koki, a następnie połyka tabletkę ekstazy> Averia... Czy tam Avery, obojętnie. <chichocze pod nosem, nie potrafiąc się opanować>

Avery brzmi prosciej < pokiwała głową nie przestając sie uśmiechać. Z wierchu dłoni wciagnęła trochę koki po czym odchyliła głowę do tyłu.> Idziesz zagrać w tą drugą grę? < Przeniosła wzrok z powrotem na Avery.>

 

#80 26-04-14 00:27:03

Miranda McGuinness

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Logan Ashford napisał:

Miranda McGuinness napisał:

< Mirandy nie trzebabyło prosić dwa razy. Przysuneła się w stronę Logana, ale jej niezdarność spowodowana używkami sprawiła, że opadła głowa na kolana chłopaka > Och przepraszam... nie zawsze mam takie wejście, prawda ? < spojrzała na niego rozszerzonymi źrenicami pełnymi entuzjazmu > Mam ochote na jeszcze jedną działkę, fioletową... Mógł byś? < podniosła się na pośladki i nachyliła się nad nim wyczekując swojej proźby, a kątem oka czekała na ruch Sama śmiejąc się pod nosem >

< Wyszczerzył zęby w uśmiechu kiedy dziewczyny głowa znalazła się na jego kolanach.> Lecisz na mnie < Zaśmiał sie cicho pod nosem.> Nie musisz przepraszać za to, że na mnie lecisz < Puścił do niej oczko.> Owszem mógłbym. < Wyciągnął dłoń w stronę Mirandy trzymając w niej fioletową kokę.> Moze też chcesz ze mnie ją wciągnąć?

Powiem ci tyle, nie jestem jeszcze na tyle szalona aby to zrobić przy wszystkich... Ostatnio chyba trochę dojrzałam w pewnym sensie < uśmiechneła się tajemniczo i wciągneła ścieżkę lewą dziurką. Jej ciało przeszły dreszcze , a ona nie mogła się powstrzymać aby nie szepnąć mu do ucha > Po imprezie, albo idziesz do mnie albo ja do ciebie. Wydaje mi się, ze mamy coś do załatwienia a ja chyba musze cię przeprosić za moje niegrzeczne zachowanie sprzed twojego wyjazdu... < musneła jego płatek ucha oraz policzek, a zaraz potem ruszyła to gry zachęcając też Logana >

 

#81 26-04-14 00:28:15

Clarissa Manners

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<wstała z poduszek i chwiejnym krokiem skierowała się na pomost>

 

#82 26-04-14 00:29:57

Katelynn Blake

Gość

Re: OGNISKO & BAR

* Wstałam,  wzięłam swoją butelkę z alkoholem,  dopiłam ja do końca i chwiejnym krokiem poszłam na pomost*

 

#83 26-04-14 00:31:37

Logan Ashford

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Miranda McGuinness napisał:

Logan Ashford napisał:

Miranda McGuinness napisał:

< Mirandy nie trzebabyło prosić dwa razy. Przysuneła się w stronę Logana, ale jej niezdarność spowodowana używkami sprawiła, że opadła głowa na kolana chłopaka > Och przepraszam... nie zawsze mam takie wejście, prawda ? < spojrzała na niego rozszerzonymi źrenicami pełnymi entuzjazmu > Mam ochote na jeszcze jedną działkę, fioletową... Mógł byś? < podniosła się na pośladki i nachyliła się nad nim wyczekując swojej proźby, a kątem oka czekała na ruch Sama śmiejąc się pod nosem >

< Wyszczerzył zęby w uśmiechu kiedy dziewczyny głowa znalazła się na jego kolanach.> Lecisz na mnie < Zaśmiał sie cicho pod nosem.> Nie musisz przepraszać za to, że na mnie lecisz < Puścił do niej oczko.> Owszem mógłbym. < Wyciągnął dłoń w stronę Mirandy trzymając w niej fioletową kokę.> Moze też chcesz ze mnie ją wciągnąć?

Powiem ci tyle, nie jestem jeszcze na tyle szalona aby to zrobić przy wszystkich... Ostatnio chyba trochę dojrzałam w pewnym sensie < uśmiechneła się tajemniczo i wciągneła ścieżkę lewą dziurką. Jej ciało przeszły dreszcze , a ona nie mogła się powstrzymać aby nie szepnąć mu do ucha > Po imprezie, albo idziesz do mnie albo ja do ciebie. Wydaje mi się, ze mamy coś do załatwienia a ja chyba musze cię przeprosić za moje niegrzeczne zachowanie sprzed twojego wyjazdu... < musneła jego płatek ucha oraz policzek, a zaraz potem ruszyła to gry zachęcając też Logana >

Dojrzałaś... tylko się nie zestarzej za szybko nie lubię staruszek. < Poruszył zabawnie brwiami, marszczył brwi kiedy przestał wyraźnie widzieć.> Widzę cię kilkukrotnie ale fajnie. < Zaśmiał się, słysząc to co szeptała dziewczyna zamknął oczy i wydał z siebie pomruk.> Zobaczymy gdzie wylądujemy. < Powiedział po czym z trudem wstał i poszedł z dziewczyną na pomost.>

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (26-04-14 00:32:02)

 

#84 26-04-14 00:31:37

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<Katherine chciała już iść do domu, więc Sam poszedł ją odprowadzić i sam poszedł do domu>

 

#85 26-04-14 00:32:29

Vanessa Blackbird

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<Zachęcona wizją dalszej zabawy złapała trochę zielonej kokainy i ją wciągnęła, po czym chwiejnie wstała i śmiejąc się pobiegła na pomost, zapominając, że nadal jest tylko w bieliźnie>

 

#86 26-04-14 00:36:21

Jessica Love

Gość

Re: OGNISKO & BAR

< Również wstała z trudem i udała się wraz z Avery na pomost.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasyimy.pun.pl www.kp500x.pun.pl www.bakuganmlodziwojownicy.pun.pl www.olimpialb.pun.pl www.volleyballhax.pun.pl