Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 25-04-14 20:02:01

Alexander Kahn

Gość

OGNISKO & BAR

http://24.media.tumblr.com/719fc05bcbb88b1b0947abdabba40789/tumblr_mov0k0cXvL1sqnx98o1_500.gif



POTRZEBA CI CHWILA WYTCHNIENIA, ABY WCIĄGNĄĆ KOKAINĘ? USIĄDŹ I SPAL SIĘ NA CAŁEGO!

http://37.media.tumblr.com/e737f0ef27f1d034a9e9b1f9c0544aeb/tumblr_n42ixsgAV31t3v65yo1_400.gif

 

#2 25-04-14 20:44:34

Charlotte Hall

Gość

Re: OGNISKO & BAR

*Podeszła zdenerwowana pod bar i zamówiła sobie.. no dobra. wódki nie chciała pić. Zamówiła więc tequilę. Po chwili wzieła trochę soli, wypiła na raz tequile i zagryzła cytryną. Rozejrzała się dookoła i po chwili powtórzyła cały proces. I jeszcze raz, i jeszcze.*

 

#3 25-04-14 20:46:26

Alexander Kahn

Gość

Re: OGNISKO & BAR

No i co z tego? Błagam <parska śmiechem> Spokojnie kochanie. <gładzi jej włosy lekko je mierzwiąc z tyłu głowy i po chwili opuszcza dłoń, upijając ze szklanki; w locie łapie jej kurtkę i lustruje jej nagie plecy uśmiechając się pod nosem> Pięknie wyglądasz. <przygryza wargę przechylając lekko głowę w bok> Nie robię. Tylko ją drasnąłem! <parska śmiechem i kieruje się za nią. W końcu odwiesza jej kurtkę na jakimś drzewie i wraca> Powiesiłem ci ją tam. Poza tym, kazała mi mieć na ciebie obrazę, bo nic mi nie wspomniałaś, bo mi nie ufasz podobno.. <wydyma niewinnie wargi i spogląda na nią starając się nie roześmiać>

 

#4 25-04-14 20:51:59

Charlotte Hall

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Och, zamknij się. *wywróciła oczami.*  Koniec tematu. Fin. *zakacentowała po francusku i spojrzała na trzy puste kieliszki.* Musiałes już na początku z tym wyskoczyć? Gdybym chociaż była pijana mógłbyś sie bardziej śmiać z tego jak się zataczam. A tak to nic.

 

#5 25-04-14 20:53:50

Alexander Kahn

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<uśmiecha się szeroko, aż zaczyna się śmiać> Kocham cię strasznie, ale trzymaj się na nogach. Potem będzie jeszcze niespodzianka, więc watch out. <całuje ją w skroń> Wrócę potem, w razie czego szukaj mnie. <zsuwa się z hokera, dopija swojego drinka i wraca na plażę>

 

#6 25-04-14 20:56:15

Charlotte Hall

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Jasne. *zbyła Alexa machnięciem ręki.* Idź już sobie. *popędziła go i krzykneła za nim jeszcze* To nie jest wcale śmieszne! *pokręciła głową. Wypiła ostatnią tequilę, wzieła od barmana małą butelkę jakiejś owocowej wódki i wróćiła na plażę.*

 

#7 25-04-14 21:11:19

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Nawet nieźle <uśmiechnął się do dziewczyny> chodźmy do baru <usiedli na hokerach> to co ci zamówić?

 

#8 25-04-14 21:15:39

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<odwrócił się w stronę barmana> najlepszego drinka dla tej damy <wskazał na Katherine> a dla mnie whisky z lodem <wrócił wzrokiem do dziewczyny> Mieszkasz już tu długo?

 

#9 25-04-14 21:20:21

Katelynn Blake

Gość

Re: OGNISKO & BAR

*przyszłam na plażę troszkę spóźniona, uśmiechnęłam się szeroko widząc bawiących się ludzi,  wszystko wyglądało świetnie,  postanowiłam zacząć imprezę od wypicia paru drinków, więc ruszyłam w stronę baru,  a tam zamówiłam najlepszego drinka jakiego kelner mógł mi zaoferować*

 

#10 25-04-14 21:29:49

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<Sam napił się drinka, już chciał coś do niej śmiesznego powiedzieć, ale kontem oka zobaczył znajomą dziewczynę, z jego twarzy znikł uśmiech> Katelynn?! <powiedział z niedowierzaniem>

Ostatnio edytowany przez Sam Overstreet (25-04-14 21:30:57)

 

#11 25-04-14 21:35:20

Katelynn Blake

Gość

Re: OGNISKO & BAR

*zerknęłam znudzona na Sama i uśmiechnęłam się szeroko* Ducha zobaczyłeś? *spytałam wrednie* Nie przerywaj sobie podrywu *dodałam i napiłam się drinka*

 

#12 25-04-14 21:41:14

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

przepraszam cię na chwilę Kath <posłał jej uśmiech i podszedł bliżej Kate> Mmm.. nadal jesteś tak zadziorna <zbliżył się bardzo mocno do niej, że aż czuła jego oddech na skórze, a ręką musnął jej> taką cię zawsze lubiłem

 

#13 25-04-14 21:46:03

Katelynn Blake

Gość

Re: OGNISKO & BAR

*odepchnęłam go od siebie* Finnick też był zadziorny jak Cię bzykał? *spytałam przechylając głowę*

 

#14 25-04-14 21:49:22

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<złapał ją za dłonie i przyciągnął mocno do siebie i wyszeptał do ucha> ale nie był taki zadziorny jak ty w łóżko, a poza tym to była pomyłka, przygryzł jej opuszek od ucha>

 

#15 25-04-14 21:54:41

Katelynn Blake

Gość

Re: OGNISKO & BAR

*wzdrygnęłam się czując co robi, zbliżyłam się do niego i szepnęłam mu do ucha kusząco* Chyba powinieneś ochłonąć *musnęłam ustami jego ucho, wyrwałam dłonie z uścisku, wzięłam drinka i wylałam całą zawartość kieliszka na Sama* Szkoda, był taki dobry...

 

#16 25-04-14 21:59:36

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Nie wiesz co tracisz <uśmiechnął się i odchodząc klepnął Katelynn w dupe, poszedł do Katherine> Oh miałem mały wypadek <zaśmiał się i pokazał na mokrą podkoszulkę>

 

#17 25-04-14 22:03:50

Katelynn Blake

Gość

Re: OGNISKO & BAR

*Tego było już za wiele,  w ciągu sekundy pojawiłam się za chłopakiem, wykręciłam mu ręce do tyłu i rzuciłam nim tak, że znalazł się w wodzie, uśmiechnęłam się do dziewczyny* Nie martw się,  niczego nie tracisz. Ten kutas to męska dziwka która nawet nie zapyta się o własną córkę. A po za tym, jestem Kate *podałam jej dłoń*

 

#18 25-04-14 22:06:00

Charlotte Hall

Gość

Re: OGNISKO & BAR

*zamyśliła się spoglądając na podświetlaną półkę z alkoholami.* Na razie.. podwójna whisky z lodem. *rzuciła do barmana i spojrzała na Tomasa* Co dla ciebie?

(taaa wróciła )

 

#19 25-04-14 22:08:20

Katelynn Blake

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Miło mi Cię poznać Kath,  ale będę uciekać,  pa *wzięłam nowego drinka i ruszyłam w stronę pomostu*

 

#20 25-04-14 22:12:00

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<wyszedł z wody cały mokry> Jak widziałaś i poznałaś. To była moja była <wywrócił oczami> Jeszcze tego pożałuje

 

#21 25-04-14 22:14:57

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

<też uśmiechnął się zadziornie> teraz? <ściągnął koszulkę i pokazał jej swoją klatę> dalej?

 

#22 25-04-14 22:21:34

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Ahh niestety nie mam, ale po co mi ta koszula <podszedł do niej bliżej> no zdarzało się ćwiczyć <powiedział ciszej przy niej>

 

#23 25-04-14 22:26:25

Charlotte Hall

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Tomas Torees napisał:

Charlotte Hall napisał:

*zamyśliła się spoglądając na podświetlaną półkę z alkoholami.* Na razie.. podwójna whisky z lodem. *rzuciła do barmana i spojrzała na Tomasa* Co dla ciebie?

(taaa wróciła )

To samo *rzucił do kelnera, jednocześnie patrząc na dziewczynę * wreszcie można pogadać nie krzycząc *kelner podał im zamówienie, a później nagle coś zaczęło na nich spadać. Uniósł jedną tabletkę i rozpoznał w niej ekstazy. Pare nawet powpadały im do drinków * Za niecała godzinę wszyscy będą tu szaleć jak nigdy * zaśmiał się *Co tam u cb w ogóle? Ostatnio jak się widzieliśmy to * przymrużył lekko oczy i uśmiechnął się o niej * właściwie to nie pamiętam

*uśmiechajac się spojrzała na Tomasa, a gdy ekstazy niemal spadło z nieba uśmiechnęła się szerzej. jedną tabletkę połozyła sobie na języku i popiła whisky.*  Nie dziwię się. Byłeś chyba pijany. *po chwili spochmurniałą na moment* U mnie? Moja - nie moja siostra pojawiła się w mieście. I nie mam pojęcia co z tego wyniknie

 

#24 25-04-14 22:26:45

Sam Overstreet

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Jak uważasz Madame <uśmiechnął się> to co idziemy potańczyć?

 

#25 25-04-14 22:38:32

Charlotte Hall

Gość

Re: OGNISKO & BAR

Taaa.. Troszeczkę. *pokiwała głową i spojrzała na swoją whisky. Oj.. Długo to będzie odchorowywać. Wzruszyła ramionami i napiłą sie.* Moja - nie moja, dlatego że.. Jak by to powiedziec.. Ukradłam to ciało? *uniosła brwi zastanawiajac sie czy właściwie to ujęła. Widząc kokainę sypiącą się dookoła, wystawiła dłoń i po chwili wciąnęła trochę. Pociągneła nosem i po chwili zaczęła odczuwać jej działanie. Stukneła się szklanką z Tomasem* Za imprezy! *powtórzyła toast i wypiła whisky do końca. Pusta szklanka - trudno! * Wracam na parkiet. *oświadczyła po chwili, pocałoałą Tomasa w policzek zostawiajac na nim ślad szminki i - jak powiedziała - ruszyła na parkiet.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flyff.pun.pl www.bwc.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.42gdh.pun.pl