Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 22-04-14 20:53:43

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Crystals at CityCenter


THE CRYSTALS


Luksusowe centrum handlu i rozrywki, złożone z butików,
restauracji, klubów nocnych oraz galerii sztuki.



http://www.yatzer.com/assets/Article/2291/images/CRYSTALS-by-Daniel-Libeskind-for-MGM-MIRAGE-City-Center-yatzer-11.jpg

Offline

 

#2 22-04-14 21:34:16

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Przelatywali nad miastem aż w końcu byli coraz niżej i niżej, po jakimś czasie wylądowali na dachu jakiegoś budynku. Klaus szybko rozpiął pasy zrobił to samo z zapięciami którymi była przypięta dziewczyna i pomógł jej zejść. Zrobili kilka kroków i zatrzymali się na krawędzi dachu. Klaus bez słowa wziął Caroline na ręce i zeskoczył z nią na sam dół. Wylądował bez szwanku i postawił złotowłosą obok siebie> Najpierw idziemy do mojego ulubionego klubu nocnego. < Puścił do niej oczko, zmierzyli całą przecznicę Las Vegas aż w końcu dotarli do klubu. Nie stając w kolejce po prostu weszli do środka i udali się w stronę baru. Zajęli miejsce na hokerach i K. zamówił dwie butelki whisky oraz wódki. > A więc Caroline co tam u ciebie słychać?

 

#3 22-04-14 21:53:21

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Ruchem dłoni wskazał na pomieszczenie.> Moja kochana znajdujemy się w barze LaVitris a dokładniej jesteśmy w Las Vegas. Przyda ci się odpoczynek od Falls i w sumie mi też to dobrze zrobi. < Uniósł kącik ust, odkręcił butelkę whisky i upił kilka sporych łyków.> U mnie też wszystko dobrze Kol wrócił, Rebekah podobno nadal mieszka w mieście, a Elijah w sumie pewnie jest z bratankiem. < Wzruszył ramionami.> Wszyscy żyją w pewnym sensie. < Przekrzywił lekko głowę w bok.> Nie zasztyletowałem nikogo dawno też nikogo nie zabiłem.

 

#4 22-04-14 22:35:52

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Pokiwał głową.> Tak jesteśmy w LA < Przegryzł seksownie dolną wargę i przez cały czas uważnie obserwował dziewczynę.> O czym tak rozmyślasz? < Spytał mając uniesione brwi, trzymając w dłoni butelkę kręcił nią z nudów i obserwował jak zawartość obija sie o ściany szkła.> Najpierw Cię upiję, a później weźmiemy ślub podoba ci się mój plan? < Spytał i po chwili pokręcił rozbawiony głową.> Oczywiście żartowałem. < Poruszył brwiami i powoli zaczął opróżniać butelkę whisky.>

 

#5 22-04-14 23:03:44

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

Na pewno? < Uniósł opuszki palców i przejechał nimi po dolnej wardze.> Miałem nadzieję, że może myślisz o mnie. < Puścił do niej oczko i po jakimś czasie odwrócił się do niej przodem.> A to czemu? Nazwisko Mikaelson budzi postrach dołączyłabyś do rodziny pierwotnych. < Pokiwał głową słysząc jej kolejne słowa.> A więc potrzeba nam więcej alkoholu < Zamówił kilka butelek i zaczął je opróżniać wraz z dziewczyną.  Po chwili wstał i stanął przy Caroline.> Zatańczymy?

 

#6 22-04-14 23:35:27

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

Jak powinienem zasłużyć? Jakieś propozycje Caroline? < Spytał, wzrok zatrzymał na jej ustach ale w końcu uniósł bardziej głowę i patrzył w jej tęczówki.> Każdy chciałby być na moim miejscu przecież mam wszystko i mogę mieć jeszcze więcej. < Uśmiechnął się szeroko ukazując przy tym śnieżno białe zęby.> Mogłabyś mieć Forbes-Mikaelson co za różnica < Zaśmiał się chwycił dziewczynę za dłoń i przyciągnął do siebie.
http://4.bp.blogspot.com/-iCMla-FjsoA/UlmJuk8C1-I/AAAAAAAAAvA/-xT36V1564Y/s1600/tumblr_static_slow-dancing-in-a-burning-room-klaus-and-caroline-33768377-245-245.gif
Zaczęli razem tańczyć.>

 

#7 23-04-14 07:20:55

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

Jestem kreatywną osobą i cały plan jak ci zaimponować mam już ułożony w głowie. < Przyciągnął ją jeszcze bliżej siebie i uśmiechnął się arogancko.> W sumie racja nie mam Ciebie, ale wkrótce i to będę mieć. < Szepnął jej przy uchu i opuszkami palców przejechał po jej policzku. > Wolałbym sam Mikaelson, ale nie będę się już z tobą o to sprzeczał.< Pokręcił rozbawiony głową.> Słodko się śmiejesz, podoba mi się ten dźwięk. < Nie przestawali przez dłuższy czas tańczyć.>

 

#8 23-04-14 16:05:50

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

Nie teraz skarbie < Szepnął przy jej ustach, przez cały czas nie spuszczał wzroku z dziewczyny.> Owszem kiedyś na pewno będziesz moja. < Wzruszył ramionami.> Będę twoją ostatnią miłością Caroline.< Przejechał koniuszkiem języka po wargach zastanawiając się w między czasie nad czymś.> Wygrałbym. < Powiedział, tańczyli jeszcze trochę aż w końcu wrócili z powrotem do baru i zaczęli pić hektolitry alkoholu.>

(https://31.media.tumblr.com/42416117b004135e4ba65d8770593886/tumblr_n0ynca9t581s2hsd1o2_r1_250.gif)

Ostatnio edytowany przez Klaus Mikaelson (23-04-14 16:21:57)

 

#9 23-04-14 17:39:42

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

Nie, skądże < Pokręcił rozbawiony głową, kątem oka spojrzał na dziewczynę.> Żeby się z tobą ożenić idzisz na ten układ? Ale tak na prawdę jesteśmy tu ponieważ to miasto ma ciekawą historię. Później ci coś o nim powiem ale teraz zamierzam Cię upić. < Sięgnął po butelkę i upił kilka łyków.> Jak będziesz chciała to niedługo zabiorę Cię do Francjii.

 

#10 23-04-14 20:23:08

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Opróżnił do końca butelkę alkoholu i odwrócił się przodem do dziewczyny tak żeby widzieć jej twarz.> Tego nie powiedziałem. < Przegryzł wargę i uraczył Caroline swoim nieziemsko aroganckim uśmieszkiem którym przeważnie czarował przepiękne damy.> A my przypadkiem nie jesteśmy w sobie zakochani Caroline? Czujesz coś do mnie i ja to wiem. < Nachylił się nad nią i zbliżył usta do jej ust.> Pragniesz mnie, może nawet kochasz czyż nie jest tak?

 

#11 23-04-14 20:55:27

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Zmarszczył brwi alkohol sprawił, że wolniej myślał lecz nadal wszystko rozumiał. Uniósł kącik ust kiedy usłyszał słowa dziewczyny.> Po prostu to wiem Na prawdę mnie pragniesz tylko się boisz < Wzruszył ramionami jakby to co mówił było oczywiste.> A teraz chcesz mnie pocałować zastanawiam się czemu jeszcze tego nie zrobiłaś, nic ci nie stoi na przeszkodzie.< Wymruczał nadal mając usta blisko przy jej> Nie będziesz marionetką ani zabawką, będę Cię wielbił wystarczy, że zadasz odpowiednie pytanie i będziesz moja na zawsze. < Pokręcił oczami i wybuchł glośnym śmiechem> Sam siebie nie rozumiem.

 

#12 23-04-14 21:30:42

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

Kłamiesz słyszę, że kłamiesz twoje serce bije jak szalone. < Położył dłoń w okolicy jej serca> I tak zaraz mnie pocałujesz daję ci minutę. < Przekrzywił lekko głowę > Przecież wiesz. < Gdy go pocałowała odwzajemnił pocałunek bardziej go pogłębiając:
https://31.media.tumblr.com/6223091feef3f62f52a1909ff8147ef6/tumblr_n4husz1BaZ1sp109ro1_250.gif po chwili zaprzestał tych żarliwych pocałunków i spojrzał w oczy Caroline.> A nie mówiłem, czujesz coś do mnie i jest to coś silnego. < Poruszył zabawnie brwiami alkohol coraz bardziej na niego wpływał.>

Ostatnio edytowany przez Klaus Mikaelson (23-04-14 21:37:05)

 

#13 23-04-14 21:51:20

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Obserwował uważnie jej twarz rozmyślając też w między czasie nad czymś.> Nie musisz żałować ja nie żałuję < Puścił do niej oczko i pokręcił rozbawiony głową.> Główkuj moja piękna, jesteś pijana jak nie wiem ale i tak za mało wypiłaś. < Sięgnął po butelkę upił z niej kilka łyków i w końcu podał ją dziewczynie. Jednakże w kilka sekund się rozmyślił, uniósł jej podbródek i rozchylił usta po czym przyłożył butelkę do jej warg. Kiedy Caro skończyła pić uśmiechnął się szeroko.>

 

#14 23-04-14 22:27:02

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Przymknął na chwile powieki, przegryzł seksownie wargę i nachylił się ponownie nad uchem dziewczyny.> A o czym przeważnie dzisiaj rozmawiamy? Ja i ty w Vegas Caroline ta informacja powinna ci starczyć. < Przegryzł płatek jej ucha po czym przejechał nosem po jej szyi.> Boże jaka jesteś seksowna. < Ucałował jej ramie i w końcu się wyprostował.>

 

#15 24-04-14 07:03:39

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

<Uśmiechnął się szeroko gdy usłyszał słowa dziewczyny.> To ty chcesz żebym został twoim mężem, w głębi serca bardzo tego chcesz. < Kiedy skończyła mówić wpił się zachłannie w jej usta, dłonie ułożył na jej policzkach i całował namiętnie Caroline.  Żeby znajdować się jeszcze bliżej niej nachylił się bardziej.>

 

#16 24-04-14 08:05:23

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Kiedy dziewczyna odwzajemniła jego pocałunek pogłębił go jeszcze bardziej, językiem penetrował wnętrze jej ust. Złapał ją w talii i po czym uniósł i posadził na swoich kolanach. Gdy w końcu zamierzał się odezwać zaprzestał nachwilę tych żarliwych pocałunków> Może...< Wzruszył ramionami, odgarnął jej kosmyk włosów za ucho>

 

#17 24-04-14 10:41:46

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Crystals at CityCenter

< Uniósł brwi uważnie na nią patrząc> Gdzie mamy iść? <Spytał po dłuższej chwili, przekrzywił głowę i wstał z hokera> Prowadź Caroline tylko nie tak żebyśmy się zgubili.< Wyszedł z dziewczyną z baru>

 

#18 25-05-14 20:13:22

Alexander Kahn

Gość

Re: Crystals at CityCenter

Ma się te cenne zdolności.. <zaciska wargi rozbawiony i wchodzą do jednego z najbardziej wypasionych kasyn, gdzie są ściany ze złota, a podłogi ze srebra i tak dalej. Grają kilka razy, a kiedy Alex za każdym razem wygrywa, może też dzięki oszustwu, po chwili zza ciężkich drzwi, wychodzi wysoka kobieta z pewną siebie postawą, idealnym makijażem, zadbaną cerą i ułożonymi włosami na lata 80. Alex przez moment śledzi jak jej długa suknia ciągnie się po ziemi i odkrywa tylko jedną długą nogę, dzięki szerokiemu rozcięciu. Patrzy przeciągle w jej prawie czarne jak smoła oczy i wstaje, odsuwając Jade za siebie> Wyjdź, natychmiast. Nie znamy się. <przesyła jej myśl do głowy i udając że jej nie zna, robi kilka kroków w stronę nadchodzącej kobiety, ani na sekundę nie spuszczając z niej wzroku. Spogląda na dwóch bodyguardów po jej stronach i kręci głową> Musisz mieć obstawę? Myślałem, że jesteś samowystarczalna. <rzuca kąśliwą uwagę, a kiedy kobieta, czarownico-hybryda, niesamowicie silna i oryginalna chwyta go pod rękę, oraz kieruje na zaplecze, Alex lekko zaciska wargi i przechodzi dalej z pokerową twarzą, posyłając Jade ostatnie, ulotne spojrzenie>
Nie dokończyliśmy interesów, per Alexandrze. <mówi pewnym siebie, głęboko kobiecym głosem, a woń jej słodkich, mocnych perfum unosi się w powietrzu. Puszcza go powoli, zgrabnie i robi krok w tył, unosząc dłoń, aż magicznie przyszpila go do ściany, bez możliwości ruchu, czy ulotnienia się> Wiem o tobie wszystko, drogi Alexandrze. Rashel Keller, Alice i Averia Cavercius, Faye, Miranda, Logan bez serca - bo mu je wyrwałeś, Winchesterowie, no i ta słodka dziewczyna, która wyszła tuż przed tobą.. <uśmiecha się morderczo, ale z drugiej strony uroczo i kręci się powoli po sali> Co u małego Thomasa? Czyż nie jest uroczy, mój syn? <unosi brew spoglądając mu w oczy i zanosząc się śmiechem> Tak bardzo podobny do ciebie.. <szepcze, układając dłoń na jego policzku i zsuwając ją wolno> Był moją idealną wtyką. Cholernie najlepszą, niewinną.. W życiu byś się nie domyślił, no przyznaj. <kręci głową całkowicie dumna ze swojego planu, jakże rozbawiona jego naiwnością>
<słuchając jej uważnie, przez dłuższy czas się nie odzywa. Kiedy słyszy o dziecku, które zostało w ten sposób wykorzystane, zaciska mocno dłonie w pięści, wciąż nie mogąc się poruszać> Wykorzystujesz dziecko, Melisso? Nigdy w życiu nie spotkałem kogoś bardziej bestialskiego i niezrównoważonego od ciebie. Tak cholernie perfidna, wyrafinowana suka. <syczy i uśmiecha się kpiąco> Idealnie piękna, ale jakże naiwna. Wystarczyło kilka uroczych słów, jedno złamane serce i zapadłaś się pod ziemię. Wiesz dlaczego? <unosi brew próbując się poruszyć> Bo jesteś słaba. <mówi morderczym szeptem i uśmiecha się szeroko, triumfalnie>
<słysząc jego słowa, unosi brew i podchodzi bliżej> Ja, słaba? Może sprawdzimy twoją wytrzymałość? <nachyla się do jego ucha, chwytając mocno jego podbródek> Dzisiejszego wieczoru, zginiesz Alexandrze. A ostatnią osobą, którą zobaczysz, będę ja. Będziesz patrzył na mnie, kiedy powoli przebijam każdą część twojego ciała, a na końcu.. spalę cię żywcem. <warczy szeptem i odsuwa się. Mimo dyskusji, którą chce podjąć Alexander, kobieta cały czas milczy, szykując rozpalony metal. Ciężkim narzędziem uderza go kilka razy prosto w twarz, aż staje się zmasakrowana. Kiedy wciąż może widzieć, wbija mu kołek w brzuch, przybija palce i nogi do ściany. Obcina je po kolei, powoli i boleśnie, tępym narzędziem. Otwiera mu wnętrzości i wyciąga je pilnując, aby wciąż był przytomny. Torturuje go jakiś czas najgorszymi sposobami, jakie zdoła ktokolwiek wymyślić. Na końcu, kiedy już ledwo żyje, wylewa benzynę na jego ciało, całkowicie wykrwawione i słabe. Sięga po zapałki i odpala jedną. Następnie rzuca ją prosto na niego, patrząc, jak tonie w płomieniach. Znika, zostawiając swoją służbę oraz cały budynek, z czasem zmieniający się w popiół. Alexander umiera śmiercią męczeńską.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeworld.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl