Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 22-04-14 18:32:10

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Naprawdę *powiedział dziarsko i gdy nastała niezręczna cisza patrzył na nią intensywnie, ale gdy odwórciła wzrok uniósł prawą brew do góry i spojrzał na nią z dziwnym uśmiechem*
http://31.media.tumblr.com/2414b249b4f376ec650cd18b9fea123e/tumblr_mxb2rsgWwG1qksqm3o1_250.gif
Hazel.. *odezwał się po chwili niskim głosem*

Ostatnio edytowany przez Isaac Lahey (22-04-14 18:36:37)

 

#52 22-04-14 18:44:06

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Okej nie wiem czy to tylko paranoja ale albo Cię coś boli i umierasz albo masz ogromną potrzebę pozbycia się mnie? *uniósł prawą brew do góry, próbując ją nieco rozweselić*
Czy.. mozesz mi odpowiedzieć na jedno pytanie? *spytał po chwili kłócenia się ze sobą w myslach*

 

#53 22-04-14 18:51:13

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Dlaczego.. *Wziął głęboki oddech, będąc gotowy na jakis atak ze strony Hazel* Dlaczego zrobiłaś to? *spytał biorąc do ręki jej prawą dłoń i lekko ściągając opatrunek*

 

#54 22-04-14 19:00:50

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Jestem tutaj właśnei po to by pomóc *mruknął pod nosem, opierając się o oparcie kanapy i wzdychając ciężko dodał*
Powiedz mi co Cię gryzie, proszę *spojrzał na nią figlarnie*

 

#55 22-04-14 19:15:01

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

och daj spokój nikt nie jest nieszczęśliwy *powiedział wyraźnie podkreślając słowo nikt i rozmasował sobie kark, spoglądając na nią uważnie*
Wiesz.. jak sie uśmeichasz jesteś tysiąc razy ładniejsza *powiedział po chwili, unosząc prawą brew do góry w oczekiwaniu na ten piękny uśmiech*

 

#56 22-04-14 19:23:07

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Nie jesteś *upiera się, śmiejąc sie cicho pod nosem, a widząc jej uśmiech, przygryza dolną wargę i http://media.tumblr.com/tumblr_mczj6cIhDW1rznglf.gif*

 

#57 22-04-14 19:45:10

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Otworzył usta by cos powiedzieć, ale nie miał za bardzo pojęcia co było na tyle odpowiednie, w jednej chwili, zupełnievnie wiedząc kiedy ich twarz się zbliżyły. Nachylił się bardziej i złożył na jej wargach delikatny pocałunek*

 

#58 22-04-14 19:56:16

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Kąciki jego ust uniosły się delikatnie do góry podczas pocałunku, po pewnym czasie oderwał się do niej i szeroko uśmiechnął, wciąż przypatrując się jej twarzy*"
Jesteś.. głodna? *odchrząknął, na moment odwracając wzrok*

 

#59 22-04-14 20:06:55

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

To dobrze się składa *mówi pośpiesznie i zdecydowanie, po czym  ponownie zaczyna ją całować, obejmując ją mocno w talii*

 

#60 22-04-14 21:30:58

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*wracam do domu, widzę na kanapię parę zakochanych* Siemanko *mówię rozbawiona* Nie będę Wam przeszkadzać *dodaje i zadowolona uciekam do swojego pokoju*

 

#61 22-04-14 21:42:14

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Hej Jasmine *mruknął, odrywając się od Hazel i roześmiał się pod nosem* to była Jas, moja współlokatora
*mruknął, wskazując głową na drzwi w których zniknęła*

 

#62 22-04-14 22:06:01

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Właściwie to mieszka tu jeszcze Audrey *powiedział po chwili i podrapał się niewinnie po szyi* nie, raczej nie wspominałem, nie było.. Okazji. *spojrzal na nią z lekkim uśmiechem*

 

#63 23-04-14 10:36:15

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

WCZORAJ: *szybko padłam spać*
DZIŚ: *Wstałam,  wzięłam prysznic, przebrałam się,  spakowałam potrzebne materiały do torby i wyszłam z pokoju, przywitałam się z Isaaciem i jego partnerką, zrobiłam sobie kanapkę i kawę do termosu, wyszłam z mieszkania*

 

#64 23-04-14 17:10:07

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Mam przeczucie, że znalazłoby się miejsce dla jeszcze jednej... i jeszcze jednej *powiedział z rozbawieniem, ruszając zabawnie brwiami*

 

#65 23-04-14 18:19:33

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Czyżbym wyczuwał zazdrość? *Uniósł prawą brew do góry i spojrzał na nią z rozbawieniem* No nie! Nie wierzę.. *kręci głową*

 

#66 24-04-14 09:06:23

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

* gdy obolała wybiegłam z hotelu na drodze znowu zmieniłam się w człowieka,  nadal krwawiłam, straciłam przytomność,  kilka minut później znaleźli mnie ludzie i zadzwonili po pogotowie,  w szpitalu odzyskałam przytomność, opowiedziałam policji o wszystkim co pamiętam (nie wspominając oczywiście o przejmowanie w wilka) lekarze profesjonalnie się mną zajęli,  a policja skontaktowała się z komisariatem w MF, dzięki moim wilczym zdolnością szybko wróciłam do siebie, a gdy mój stan się polepszył policja dopilnowała bym bezpiecznie wróciła do MF, teraz weszłam do domu zmęczona wszystkimi zdażeniami i zamknęłam się w swoim pokoju*

 

#67 24-04-14 16:45:56

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Co Cię gryzie? *spytał poważnie jednak jego oczy były radosne, aż do momentu gdy telefon zawibrował mu w kieszeni spodni. Szybko wyciągnął telefon jednak nie zdążył. Jednak widząc napis "dupek Jared" na małym ekraniku zbladł, spojrzał z przerażeniem na Hazel i przeprosił ją na chwile bezskutecznie próbując sie dodzwonić do Jareda, jednak na marne*

 

#68 24-04-14 18:24:02

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Hazel.. *powiedział cicho i zacisnął ze złości pięści* Przepraszam, ale ja musze.. *wskazał głową na drzwi, nie potrafiąc dokończyć. Coś w jego głosie nie pozwalało mu tego zrobić.*
Proszę przekaż Alice żeby do mnie zadzwoniła *powiedział cicho i pocałował ją w czolo, po czym spoglądając na nią przepraszająco wyszedł*

 

#69 26-04-14 09:35:44

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Wchodzi z Jaredem do swojego domu, robi jakis ciepły posiłek. Następnie zmusza Jareda do jakiegoś zimnego prysznica i kaze mu sie położyć w swoim pokoju.
Sam Isaac wyciaga telefon i pisze SMSa do Alice. Potem ogląda tv*

 

#70 26-04-14 10:57:02

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Zostawia Jaredowi kartkę ze wychodzi i opuszcza dom*

 

#71 03-05-14 19:15:01

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*wraca do domu po kilku dniach i bierze długą kąpiel, pisze smsa*
*wychodzi*

Ostatnio edytowany przez Isaac Lahey (03-05-14 23:22:08)

 

#72 07-05-14 18:52:52

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*kiedyś tam wraca i sobie żyje, odczytuje smsa od RC i śmieje się ponuro pod nosem; sprawdza, że Jared jest nadal średnio-przytomny i nieco rozdrażniony odczytuje poczte elektryczną. pakuje kilka rzeczy i wychodzi*

 

#73 22-05-14 20:35:37

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*przyjezdza do domu i kładzie sie na kanapie, ogląda tv*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promesito.pun.pl www.matin.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.aroundtheworld.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl