Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 19-04-14 13:14:04

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Słysząc pukanie do drzwi założył skórzaną kurtkę i poszedł otworzyć. Widząc nieznajomą dziewczynę, uśmiechnął się do niej i wyciągnął w jej kierunku rękę* jestem Isaac. Wchodź *uśmiechnął się szerzej*

 

#27 19-04-14 13:17:25

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Podałam chłopakowi rękę i uśmiechnęłam się lekko* Jasmine *wzięłam walizki i weszłam do środka* Mam nadzieje, że będę mogła zamieszkać od zaraz, bo już mam dość chodzenia z nimi wszędzie *powiedziałam patrząc na bagaże*

 

#28 19-04-14 13:28:55

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Jasne, że tak *powiedział energicznie i oprowadził ją po domu, pokazując jej pokój*
Mieszka tu jeszcze jedna dziewczyna, ale rzadko bywa.

 

#29 19-04-14 13:35:27

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*zostawiłam walizki przy wejściu i poszłam obejrzeć mieszkanie które było prześliczne, potem poszliśmy usiąść na kanapie* No to zostało jeszcze do obgadania parę kwestii... Po pierwsze sprzątanie, rozumiem, że każdy zajmuje się swoim pokojem, ale co ze wspólnymi pomieszczeniami?

 

#30 19-04-14 13:38:42

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Hmm.. *podrapał się po szyi, zastanawiając się nad jej slowami* kto nabrudzi ten sprząta. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Imprezy i goście, mozesz zapraszać kogo chcesz. *posłał jej szeroki uśmiech i pokazał jej malutką szfeczkę koło drzwi* tu są klucze i włączniki prądu, internetu itp

Ostatnio edytowany przez Isaac Lahey (19-04-14 13:42:58)

 

#31 19-04-14 13:44:40

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

No to super *uśmiechnęłam się szeroko* A teraz najważniejsze pytanie, jak z opłatami?

 

#32 19-04-14 14:01:58

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Zobaczymy jak przyjdzie rachunek. Ale na ten moment połowę płace ja a drugą połowę ty i Audrey, zgoda? *uniosl prawą brew do gory*

Ostatnio edytowany przez Isaac Lahey (19-04-14 14:02:44)

 

#33 19-04-14 14:08:51

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Jasne *powiedziałam podekscytowana* To co mam podpisać?  *zapytałam szczęśliwa* I czy mogę na razie podpisać umowę na miesiąc? *uniosłam jedną brew*

 

#34 19-04-14 14:10:42

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Umowa? *unosi prawą brew do góry i przygryza dolna wargę*
Zawsze jestem wierny umowom słownym, ale jeśli nalegasz to skoczę do urzędu *posłał jej ciepły uśmiech*

 

#35 19-04-14 14:15:20

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Nie, nie trzeba... *powiedziałam uspokajająca* Po prostu, myślałam, że umowa ubezpiecza Ciebie *dodałam po chwili*

 

#36 19-04-14 14:17:33

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Nie mam nic do stracenia, oprócz paru fotografii ale jeszcze sławny nie jestem więc nie przyniesie Ci to zysku *roześmiał się głośno i wstał z kanapy* pomóc Ci z walizkami, czy bardziej chcesz ruszyć na miasto? *uniosl prawą brew do gory, spoglądając na zegarek, zaraz musiał wracać*

 

#37 19-04-14 14:19:49

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*zaśmiałam się cicho* Chyba pierw rozpakuje się, a potem skoczę na miasto... Dziękuje za wszystko *dodałam, wzięłam walizki i udałam się do swojego pokoju*

 

#38 19-04-14 14:20:54

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Powodzenia *krzyknął za nią i wyszedł z domu*

 

#39 19-04-14 14:33:39

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

* rozpakowałam się, ogarnęłam w swoim pokoju i łazience, wzięłam prysznic, przebrałam się, zadzwoniłam do rodziców opowiedzieć im o wszystkim, a następnie wzięłam klucze z szafki którą pokazał mi Isaac i wyszłam z domu*

 

#40 19-04-14 21:28:22

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Wraca do domu, pakuje najważniejsze rzeczy na dwa dni pobytu i drukuje bilety lotnicze, wychodzi*

 

#41 19-04-14 23:51:08

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*weszłam po cichu do domu, ku mojemu zdziwieniu był pusty,  wzięłam szybki prysznic,  ubrałam piżame i poszłam do łóżka,  od razu usnęłam*

 

#42 20-04-14 13:56:10

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Wstałam, umyłam się i przebrałam, spakowałam kilka rzeczy do torebki i wyszłam z mieszkania*

 

#43 20-04-14 23:55:08

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*zrobiłam zakupy i wróciłam do domu,  a tam schowałam jedzenie do lodówki, wzięłam prysznic, przebrałam się i poszłam spać*

 

#44 21-04-14 09:44:45

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

* Wstałam,  umyłam się i przebrałam,  poszłam do kuchni zrobić sobie śniadanie,  dzięki mojemu wilczemu słuchowi mogłam stwierdzić, że w mieszkaniu nadal byłam tylko ja, zaczynało mnie to już trochę martwić, gdy zjadłam śniadanie i spakowałam potrzebne rzeczy, wyszłam z domu*

 

#45 21-04-14 23:51:26

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

* wracam do domu,  robię to co zawsze wieczorem i idę spać*

 

#46 22-04-14 11:12:33

Jasmine Brown

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

* Wstałam,  mieszkanie nadal było puste,  wzięłam krótką kąpiel,  przebrałam się,  złapałam do ręki jogurt pitny i wyszłam*

 

#47 22-04-14 17:27:22

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

*Pojawia się w domu razem z Hazel.
Dom jest zabezpieczony przed wejściem RC, GG i innych intruzów*

 

#48 22-04-14 17:53:47

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Znajdziemy jakieś dobre medium *powiedział po chwili i poszedł do kuchni zrobić coś ciepłego do picia*
Może szybciej niż myślisz, no wiesz... poproszę Lydie *powiedział ostrożnie dobierając słowa i starając się na nią nie spojrzeć po chwili napisał smsa i obrócil się w kierunku Hazel z uśmiechem*

 

#49 22-04-14 18:02:23

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Ah.. *pokręcił z rozbawieniem głową i zalał wrzątkiem herbatę i zaniósł do salonu, gdzie podał picie Hazel* Nie musisz być taka uparta, Lydia na pewno Ci pomoże, zobaczysz *puścił jej oczko i usiadł obok*
Chcesz pooglądać coś w telewizji? Czy się przespać? Albo.. coś innego? *odchrząknął, unosząc prawą brew do góry*

 

#50 22-04-14 18:19:05

Isaac Lahey

Gość

Re: Mieszkanie Isaaca, Audrey i Jasmine

Nie wygłupiaj się, bardzo się cieszę, że tu jesteś *powiedział bez zastanowienia i również napił się herbaty* Możesz zostać ile chcesz *powiedział z szerokim uśmiechem i spojrzał jej głęboko w oczy*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hamak-ots.pun.pl www.matin.pun.pl www.aroundtheworld.pun.pl www.promesito.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl