Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 19-05-14 22:44:15

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Wciąż się ze mną żegnasz, czy możemy rozpocząć konwersację? Cześć, jestem Alexander. Pomyliłem numery, jestem nowy w mieście. Oprowadzisz mnie, sweet blondie?
Kahn.

 

#27 19-05-14 23:00:59

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Och, wow. Brzmi jak nasz idealny pierwszy (lub też drugi) początek znajomości. Już cię nie lubię, złośnico. Jak ci się śpi w ciepłym łóżeczku? Szkoda by było, gdyby przypadkiem ktoś nie dał ci spać jedynie.. całą.. noc. Tęskniłaś?
A. Wkurzający Kahn

 

#28 19-05-14 23:09:49

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Jakich ostatnich wydarzeniach? :O Nie pamiętam nic oprócz tego, że pomyliłem cyferki i wyświetliło mi się zdjęcie jakiejś blond dupeczki. Pewnie twoja bliźniaczka, tak myślę, bo niemal identyczna jak ty Nie? Skoro jestem panem wkurzającym, chyba o to chodzi, huh?
Wyłączysz, ale zawsze mogę wpaść. Oknem. Albo drzwiami. Albo po prostu zburzę ścianę.. Jak myślisz, którym aspektem bardziej cię obudzę? Klapsem za przewracanie oczami z pewnością.
Zirytowany, Całkiem Rozbudzony A. K.

 

#29 19-05-14 23:30:43

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Och wow :O W takim razie dobrze, że ty jesteś po uszy zakochana we mnie i nie spodziewasz się dziecka.
Nie idziesz spać. Przecież mówiłem, że ci nie pozwolę. Nie znamy się i chcę coś o tobie wiedzieć. Na przykład - kiedy pójdziesz ze mną na whisky, jak wygląda twój pokój, czy ma różowe ściany, czy właśnie wyobrażasz sobie mnie między twoimi nogami, jaką lubisz pogodę...
Rozbudzający, kochany Alexander.

 

#30 19-05-14 23:42:29

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Myślałem, że zakochani widzą świat przez różowe okulary.. :O Tu mnie zagięłaś. Dziewczyno, masz moc
Trudno? Proszę cię. Wpadnę po ciebie jak będę miał chwilę. Do zobaczenia, sweet blondie. Śpij słodko i zadbaj o siebie, bo będę naprawdę zły. Naprawdę, naprawdę. Tak więc do.. zobaczenia, AVERIO.

 

#31 22-05-14 17:18:04

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Faktycznie, twoje życie wygląda na cholernie uporządkowane. Zazdroszczę ci schudnięcia 10ciu kilo, sinych worów pod oczami zapadniętych policzków, oraz ziemistej cery. Masz się doskonale, wybacz że w ogóle się wtrąciłem.

 

#32 22-05-14 18:44:06

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Chcesz mnie spławić, a to ty przeciągasz rozmowę. Zdecyduj się kocie.

 

#33 22-05-14 19:19:40

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Jak jestem, jest źle. Kiedy się troszczę, jest źle. Kiedy jestem kochany - źle, opryskliwy - źle. Kiedy odchodzę, jest jeszcze gorzej. Zdecyduj się dziewczyno, bo sam zacząłem się gubić.

 

#34 28-05-14 20:49:46

Charlotte Hall

Gość

Re: Telefon Avery

SMS od Charlotte:
Przepraszam, że dopiero teraz. Zgubiłam telefon.
To gdzie chcesz się spotkać?
I o czym mowa?

 

#35 29-05-14 11:05:02

Charlotte Hall

Gość

Re: Telefon Avery

SMS od Charlotte:
Jasne. Będę czekać.

 

#36 19-07-14 19:52:49

Ed Varjack

Gość

Re: Telefon Avery

WIADOMOŚĆ TEKSTOWA OD ALICE:

Jestem teraz nieco zajęta. Ty wpadnij do mnie. Jeśli musisz.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koszalinhh.pun.pl www.zzn.pun.pl www.darkots.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.kultura.pun.pl