Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 22-02-14 15:48:52

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Izolatka



IZOLATKA


https://31.media.tumblr.com/6bf57b6263f56a41c550b4f03959dfc0/tumblr_n1cruxLTSr1t5ylo3o3_400.jpg https://31.media.tumblr.com/66e160d0ebdf3203b7956757beb647e5/tumblr_n1cruxLTSr1t5ylo3o4_400.jpg



Do izolatek trafiają pacjenci, którzy nie potrafią poradzić sobie w życiu
w społeczeństwie. Małe pomieszczenia, ciemność i tłumienie dźwięków sprawiają,
że jest to doskonałe miejsce do przemyślenia swoich nagannych zachowań.

Offline

 

#2 22-02-14 22:04:39

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<Rozgląda się po pomieszczeniu, chociaż i tak nic nie dostrzega przez panującą tu ciemność; wyciągnął rękę i wyczuwając dłonią drzwi, uderzył w nie mocno pięścią kilka razy.> Hej! To jakaś pomyłka! <krzyknął i ponownie uderzył pięści w drzwi nie słysząc odzewu.> Cholera. <mruknął i usiadł pod ścianą opierając się o nią plecami> To są chyba jakieś jaja. <mruknął pod nosem i odchylił głowę do tyłu rozmyślając>

 

#3 22-02-14 22:18:02

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<słysząc znajomy głos, ściągnął brwi> Alice? Co ty tu robisz? <zapytał na tyle głośno, żeby go usłyszała>

 

#4 22-02-14 22:26:24

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

O cholera... <mruknął przypominając sobie o klaustrofobii dziewczyny> Alice... Uspokój się, wyjdziemy z tego... <próbował ją jakoś pocieszyć> Słyszysz? Wszystko będzie dobrze... <mówił, choć sam nie dowierzał w swoje słowa> Moja dziewczyna też jest gdzieś tu zamknięta. <powiedział ciszej> Bezpodstawnie. <dodał>

 

#5 22-02-14 22:43:09

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<westchnął cicho słysząc jej pytanie> Nie oszukujmy się, żadne z nas nie ma problemów psychicznych. <przewrócił oczami> Nie mogą nas tu tak po prostu trzymać w nieskończoność... <powiedział dodającym otuchy tonem, wciąż jednak wątpiąc w swoje słowa, ale nie okazując tego> No chyba, że jakaś napalona psychiatryczka się na ciebie uwzięła <dodał pod nosem>

 

#6 22-02-14 22:56:34

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Nie, rozumiem cię. Ja też nieraz tak mam. <powiedział, odchylił głowę i oparł czubek głowy o ścianę.> Moja przymknęła mnie za nazwanie jej dzwiką <uśmiechnął się do siebie kątem ust> Ale, jak to się mówi, mogło być gorzej. <powiedział próbując być optymistą>

 

#7 22-02-14 23:15:20

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<kiwnął powoli głową> Koszmary, co? <zapytał pod nosem nie oczekując odpowiedzi> Więc przez te wszystkie lata swojego życia, to było najgorsze, co ci się zdarzyło? Torturowanie przez jakiegoś nawiedzonego łowcę? <zapytał ściągając brwi, po krótkiej chwili, dodał> Zdajesz sobie sprawę z tego, że mogą nas podsłuchiwać? Tu nie jest normalnie... Pomijając, że to psychiatryk. <przewrócił oczami> Ta blondie uznała, że mam "zaburzenia rzeczywistości", czy jakoś tak, bo powiedziałem, że demony i takie tam nie istnieją. Oni za dużo tu wiedzą. <kiwnął powoli głową>

 

#8 22-02-14 23:33:40

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<przez dłuższą chwilę nic nie powiedział zastanawiając się nad jej słowami> Hej, nie udałoby ci się wywarzyć drzwi z tą swoją super-siłą? <zapytał impulsywnie ni stąd ni zowąd>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (22-02-14 23:34:03)

 

#9 22-02-14 23:49:58

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Ok. Rozumiem. <Powiedział i sprawdził, czy ma swój amulet; gdy zorientował się, że go nie ma, zacisnął dłonie w pięści> Kurna. <przeklnął pod nosem, a słysząc panikę w głosie Alice, ściągnął brwi> Co jest? <zapytał zaniepokojony>

 

#10 23-02-14 00:02:44

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Uspokój się, Alice. Nie panikuj. <powiedział bardziej stanowczo niż ze współczuciem> Mojego amuletu też nie ma, a nie ma opcji, żebym go nie odzyskał. Znajdziemy i mój i twój wisiorek. <podsumował i ułożył się w miarę wygodniej zamykając oczy>

 

#11 23-02-14 00:12:23

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Mhm. <mruknął> Najlepiej, jeśli położysz się już spać. I tak nie wyjdziemy stąd przed świtem. <włożył sobie dłonie pod głowę> Postaraj się myśleć o czymś...miłym? Fajna piosenka, dobre wspomnienie z przeszłości... świetny seks. <dodał i uśmiechnął się nieznacznie wciąż nie otwierając oczu>

 

#12 23-02-14 00:20:06

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<pokręcił głową z rozbawieniem> Dobranoc, wariatko. <mruknął>

 

#13 23-02-14 00:26:54

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<zasnął po dłuższym czasie, myśląc i martwiąc się o Tris>

 

#14 23-02-14 13:27:15

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<Obudził się słysząc Alice, zamrugał oczami i przeciągnął się> Jestem, jestem. <powiedział trochę zaspanym głosem; w izolatce wciąż panowała ciemność> Nie wiesz, która godzina, nie? <zapytał powoli wracając do przytomności>

 

#15 23-02-14 13:37:17

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<skrzywił się nieznacznie słysząc jej słowa> Ja marzę, żeby stąd wyjść. <mruknął> Ta ciemność robi się powoli nie do zniesienia. <wstał i uderzył pięścią w drzwi> Halo?! Noc już chyba minęła, Amy! <krzyknął>

 

#16 23-02-14 13:56:33

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<przełknął głośno ślinę> Co...? <zapytał nie do końca rozumiejąc, co się dzieje; po chwili jednak wszystko stało się jasne; ponownie uderzył pięścią w drzwi> Alice, nie rób tego. <powiedział głośno, może nawet zbyt głośno>

 

#17 23-02-14 14:09:28

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Co to znaczy: rozpalona? Ale... żyje? <zapytał starając się zapanować nad trochę drżącym głosem; wciąż stał pod drzwiami nasłuchując wszelkich informacji od Alice>

 

#18 23-02-14 14:28:54

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<zacisnął mocno powieki i oparł czoło o drzwi, ponownie uderzył w nie pięścią> Ona musi przeżyć.

 

#19 23-02-14 14:45:58

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<przetarł twarz dłonią słysząc jej słowa i wrócił do pozycji siedzącej> Ona za nic nie wypije ludzkiej krwi. Nie będzie chciała przejść przemiany. <powiedział starając się, aby głos mu się nie załamał, pokręcił lekko głową, chyba jeszcze nigdy nie czuł takiej bezradności> Cholera. <warknął, uderzył pięścią w podłogę i ukrył twarz w dłoniach; prawa ręka powoli zaczęła go boleć od ciągłego uderzania nią w drzwi>

 

#20 23-02-14 15:01:10

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<wziął głęboki oddech i zastanaowił się przez chwilę> Ok. Zrób to. <powiedział bezbarwnym tonem, po chwili odpowiedział na pytanie Alice> Nazywa się Tris. <przełknął ślinę>

 

#21 23-02-14 15:16:31

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

<kiwnął powoli głową i westchnął, po chwili uśmiechnął się z nie dowierzeniem bez krzty wesołości> To nie może dziać się na prawdę... Jestem zamknięty w izolatce w psychiatryku, a Tris umiera zamknięta w drugiej izolatce z głodną wampirzycą... <przetarł twarz> Z którą w dodatku spałem. <dodał pod nosem>

 

#22 23-02-14 15:32:55

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Tylko mi nie wmawiaj, że tobie się wtedy nie podobało... <prychnął unosząc kącik ust, jednak szybko stracił humor> Miałem tu być na jedną noc. "Pacjenci" nie mają już jakiś praw?! <przy ostatnim zdaniu podniósł głos, aby ktokolwiek z zewnątrz go usłyszał> Co z Tris? <zapytał po chwili ciszy>

 

#23 23-02-14 15:42:01

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Super. <mruknął sarkastycznie i rozłożył się wygodniej, czekając> Ale jest jeden plus. Przynajmniej się nie spalisz. <zaśmiał się ponuro>

 

#24 23-02-14 15:58:03

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Mhm... <mruknął, zastanowił się przez chwilę szukając kolejnych plusów sytuacji> Na tym chyba się kończy. <westchnął z rezygnacją> Nigdy nie byłem dobrym optymistą. <przewrócił oczami>

 

#25 23-02-14 16:16:53

Dean Winchester

Gość

Re: Izolatka

Dzięki. O ile da się stad wypisać... <powiedział tylko, po chwili milczenia, zapytał> Jesteś pierwszy raz w psychiatryku? <zapytał usmiechajac się pod nosem>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumea.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.himavanti.pun.pl www.tolkien.pun.pl www.power-league.pun.pl