Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 27-02-14 19:08:13

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

Zabiłbyś mnie? <spytał, unosząc prawą brew do góry. Podniósł się z fotela i podszedł do niego wolnym krokiem> Starego przyjaciela? <odebrał mu papierosa i zaciągnął się mocno. Wrócił na kanapie, wypuszczając dym w jego stronę> Jestem jedyną osobą, która może ci pomóc, więc spuść trochę z tonu, jeśli chcesz współpracy <wzruszył ramionami i ponownie zaciągnął się dymem, patrząc się na papierosa> Brakowało mi tego <westchnął rozmarzony>

 

#27 27-02-14 19:12:48

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

Nigdy nie byliśmy przyjaciółmi i nigdy nie będziemy. Pragniesz sie ze mną pieprzyć, a ja pragnę byś sie odpieprzył co za ironia, prawda? *Zaśmiał się ironicznie pod nosem i westchnął ciężko, przecierając twarz prawą dłonią* Nie jest mi do śmiechu, Odair. Mów co wiesz, a ja zrobię co zechcesz. Będziemy kwita i każdy pójdzie w swoją stronę. *Nalał do trzeciej szklaneczki whisky i uniósł ją lekko do góry* Wspólniku? *Spytał po chwili nieco poirytowany, jak bardzo chciał sie go pozbyć...*

 

#28 27-02-14 19:24:12

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

Wyjątkowo nie chcę seksu <wzruszył znudzony ramionami, bębniąc palcami w podłokietnik> Pieprzyć ojca i syna? To niesmaczne, nie uważasz? <uniósł kąciki ust i pokręcił powoli głową> Ale widzisz, dawno się nie pożywiałem, a pobyt w piekle wzmożył mój apetyt <oblizał dolną wargę> Jestem też koneserem i tak się szczęśliwie składa, że krwi anioła i demona jeszcze nie próbowałem <uniósł kąciki ust w szerokim uśmiechu>

 

#29 27-02-14 19:27:56

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

Umowa stoi. Spuszczę trochę mojej i tej małej krwi, ale najpierw powiesz co wiesz i.. *zaczął nagle mówić i nagle informacja do Finnicka jakby go nieco otrzeźwiła* Pieprzyłeś mojego ojca? *Spytał unosząc prawą brew do góry i roześmiał się trochę z ironią, trochę z bezradnością i wstydem. Wzdrygnął się* Byl chujem, ale też pedałem? *zacmokał w powietrze, nacinając swój nadgarstek scyzorykiem*

 

#30 27-02-14 19:34:01

Mia Mayhew

Gość

Re: Dom Charlesa

<przysłuchiwała się całej rozmowie z lekkim rozbawieniem. Na słowa Finnicka jednak spoważniała> Co proszę? <spytała, patrząc się na niego ze strachem. Potem, spanikowana przeniosła wzrok na Charlesa> Ja nie mam tu nic do gadania? <spytała, pociągając kilka łyków whisky>

 

#31 27-02-14 19:39:18

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

Jeszcze raz wymówisz słowo "pedał" i nici z naszej umowy <warknął i westchnął ciężko> Nie ograniczał się tylko do kobiet <uniósł kąciki ust i zaciągnął się papierosem> To, co słyszałaś, aniołku. Spokojnie, to tylko trochę krwi, nie umrzesz od tego.

 

#32 27-02-14 19:42:00

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

Okej, okej wyluzuj nasz kochany... homoseksualisto *powiedział z przesadną uprzejmością i spuścił trochę swojej krwi do szklaneczki* Wiec teraz powiesz połowę, a potem.. *spojrzał na Mię znaczącym spojrzeniem* Nie musisz się mazać, dziecinko, nie zginiesz, mam Ci to obiecać czy co? *co chwile spoglądał to na nią to na Finnicka* Czekam.

 

#33 27-02-14 19:51:33

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

<wziął od niego szklankę z krwią i napił się kilka łyków> Masz gorzką krew, wiesz? Smakuje trochę jak wytrawne wino <uśmiecha się lekko i przechyla szklankę, wypijając płyn do końca> Więc... gdy Samuel wyjechał z Falls, pojechał do Londynu. Jakaś łowczyni dała mu lekarstwo na wampiryzm, więc zostawił słodką Annie i zapadł się pod ziemię <wzruszył ramionami i postawił pustą szklankę na stole. Przesunął ją w stronę Mii> Twoja kolej, aniołku <uśmiechnął się szeroko>

 

#34 27-02-14 19:57:51

Mia Mayhew

Gość

Re: Dom Charlesa

<wzięła głęboki oddech i przysunęła szklankę bliżej. Nachyliła się, podwinęła rękaw i sięgnęła ręką po scyzoryk Charlesa, którym zrobiła głębokie nacięcie na nadgarstku, krzywiąc się lekko> Mam nadzieję, że to wszystko będzie tego warte <mruknęła do demona, patrząc się na niego z wyrzutem i w tym samym momencie pozwalając spływać krwi do szkła. Gdy skończyła, odłożyła nóż i przesunęła szklankę po blacie stolika do Finna. Zacisnęła usta w cienką linię i oparła się na kanapie. Po sekundzie rana wypełniła się bladym światłem i całkowicie zniknęła. Mia westchnęła i opuściła rękaw>

 

#35 27-02-14 20:12:49

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Wsłuchiwał się w słowa Finnicka z grymasem na twarzy. Następnie wstał z fotela, podszedł do chłopaka i złapał go za koszulkę* Powiesz mi teraz coś czego nie wiem *Wysyczał, pokazując mu swoje demoniczne oczy i spoglądał na niego ze złością i niecierpliwością* Gdzie on teraz jest? Czemu wyjechał? *powtórzył pytanie, a słysząc słowa dziewczyny, obrócił głowę w jej kierunku i rzucił jej wściekłe spojrzenie* Czy mogłabyś przestać myśleć tylko o sobie? *warknął*

 

#36 27-02-14 20:17:15

Mia Mayhew

Gość

Re: Dom Charlesa

Och, jasne bo ty tak bardzo myślisz o innych <powiedziała z sarkazmem w głosie i wywróciła oczami> Uczę się od ciebie <uniosła kąciki ust w drwiącym uśmiechu i napiła się whisky po czym odstawiła szklankę na stół>

 

#37 27-02-14 20:23:15

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

<uśmiechnął się drwiąco i wyrwał z jego uścisku, po czym złapał chłopaka za gardło i przerzucił przez pokój wprost na ścianę> Masz paskudną krew, ale daje niezłego kopa, muszę przyznać <pokręcił rozbawiony głową i poprawił koszulę. Westchnął i wziął szklankę z krwią Mii i upił łyka> Widzisz, twój ojciec nie mógł znieść tego, że jest człowiekiem i wyjechał, szukając sposobu, żeby ponownie się przemienić, jednak nie udało mu się to i umarł podczas próby. Koniec historii <westchnął i popatrzył się na niego> Nie wiedziałem o tym do momentu, kiedy spotkałem go w piekle <skrzywił się niezauważalnie i napił krwi> Sorry, młody.

 

#38 27-02-14 20:26:56

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

Tak się składa, że myślę o Tobie ty głupia.. *nagle przerwał, będąc powalony na ziemię. Słysząc słowa Finnicka zamarł. Zacisnął ręce w pięści ale nie mógł nic powiedzieć. Chwycił więc pierwszą lepszą rzecz jaką napotkał na swojej drodze, czyli butelke z pełną whisky i rzucił nią w kierunku Finnicka*
Ty popierdolony pedale! *zaczął krzyczeć jak opętany* Wynoś sie z mojego domu! Ty też! Wynoście się oboje! *Krzyknął wściekle i dodał* WYNOCHA!

 

#39 27-02-14 20:31:34

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

<uchylił się przed butelką, która roztrzaskała się o ścianę za nim> No, miło się rozmawiało i dzięki za doładowanie <uśmiechnął się, odstawił pustą szklankę na stół i w wampirzym tempie opuścił dom Charlesa>

 

#40 27-02-14 20:39:40

Mia Mayhew

Gość

Re: Dom Charlesa

<skrzywiła się, słysząc jego krzyk, jednak nie ruszyła się z miejsca. Czuła, że nie mogła tak odejść. Wstała powoli i zaczęła do niego podchodzić, jednak zatrzymała się kilka kroków przed nim, nie wiedząc za bardzo co zrobić> Charles... <zaczęła cicho> Przykro mi <przełknęła cicho ślinę, spodziewając się serii ostrych słów pod jej adresem>

 

#41 27-02-14 20:43:44

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Podniósł powoli głowę i spojrzał na nią wzrokiem pełnym bólu. Przełknął ślinę i mruknal gniewnie* po prostu spierdalaj.

 

#42 27-02-14 21:03:07

Mia Mayhew

Gość

Re: Dom Charlesa

<westchnęła cicho i popatrzyła się na niego smutno> Pewnie znienawidzisz mnie doszczętnie za te słowa, ale cieszę się, że nie będziesz zmuszony zrobić tego, co planowałeś <uśmiechnęła się nikle po czym zniknęła>

 

#43 27-02-14 22:46:11

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

wiadomość
jak to możliwe że ja sama z siebie do ciebie piszę.
zobaczmy się

 

#44 27-02-14 22:59:49

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Odprowadza dziewczynę wzrokiem i idzie wziąć prysznic, pije krew i kładzie sie do łóżka*

 

#45 27-02-14 23:08:31

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

wiadomość

No tak, ale jak ja bym była potrzebna musiałabym się stawić na służbę u ciebie od zaraz.
Mam do ciebie, niestety, ważną sprawę. Kiedy będziesz mógł to się odezwij.

 

#46 28-02-14 12:05:12

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*wychodzi*

 

#47 28-02-14 13:07:11

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*wraca do domu, bierze prysznic*

 

#48 28-02-14 15:27:08

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

< Podeszła pod wskazany adres i zapukała do drzwi. Oparła się o futrynę czekając aż ktoś jej otworzy >

 

#49 28-02-14 15:40:28

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*słysząc pukanie do drzwi, podchodzi i otwiera, nic nie mówiąc*

 

#50 28-02-14 15:53:48

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

< uśmiechnęła sie nikle > Cześć Charlie. Zły dzień? < załozyła ręce na piersi i spojrzała do środka > zaprosisz mnie do środka czy mam tu tak stać ?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl www.1bgzcbm.pun.pl www.pokemonevolution.pun.pl www.warcraft-pbf.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl