Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 19-02-14 18:35:26

Charles Blackwood

Gość

Dom Charlesa

https://31.media.tumblr.com/7d9e90bd54051c3e3dd0c6a40fed6816/tumblr_n141d0zxul1tsai9mo1_500.jpg

 

#2 20-02-14 16:55:54

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Wraca do domu, kładzie się na dużej, luksusowej kanapie i przymyka oczy, w prawej dłoni trzymając szklaneczkę z krwią*

 

#3 20-02-14 17:19:15

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Po opróżnianiu szklaneczki z czerwonej substancji, udał się na górę i wziął prysznic, następnie ubrał ciemne dżinsy, zieloną koszulkę, czarną skórzaną kurtkę i równie czarne buty, po czym wyszedł, spryskując kark perfumą Kleina*

 

#4 21-02-14 23:34:20

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

list wyslany orbitowaniem na adres Blackwooda
Kochany Charlie
Zjebales mi wszystko. Moj ukochany ma mnie za dziwke i nie chce mnie znac. dzieki tobie, moje dziecko bedzie sie wychowywalo bez ojca.
Chyba masz nowego wroga.

 

#5 22-02-14 15:29:35

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Wraca do domu, czyta list i śmieje się rozbawiony, wchodzi do domu i kładzie sie na sofie. Ogląda jakiś program w telewizji, pijąc krew*

 

#6 23-02-14 12:14:31

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*opuszcza dom, ubierając białą koszulkę w czarne paski, ciemne dżinsy, czarne buty i czarną bejsbolówkę*

 

#7 23-02-14 16:04:33

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

List na adres Blackwooda, orbitowany na łóżko chłopaka

Mam nadzieję, mój kochany, że wszystko u ciebie dobrze.
Znajdź dla mnie czas, bo tęsknię za twoim widokiem.

 

#8 24-02-14 20:16:25

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

list na adres Blackwooda
Potrzebuje pomocy, mozesz mi sie przydac.
Miranda

 

#9 24-02-14 20:39:52

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Wraca do domu, znajduje dwa listy i je czyta. Prycha pod nosem i wyciąga telefon, pisze wiadomość i kładzie się na kanapie*

 

#10 25-02-14 10:36:08

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

SMS do Charlesa

Zapomnij, nie było pytania.

 

#11 25-02-14 19:05:07

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*bierze długi prysznic i wychodzi*

 

#12 25-02-14 20:03:51

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

wiadomosc
Problem rozwiazal sie sam i nie potrzebuje nic od ciebie.
Na szczescie nie musze miec u cb zadnego dlugu.

 

#13 26-02-14 00:10:02

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

wiadomosc
Haha. Usmialam sie.

 

#14 26-02-14 17:24:01

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Charlesa

wiadomość

Słodki Charlie umiesz się bawić?

 

#15 27-02-14 17:51:21

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*wraca do domu*

 

#16 27-02-14 18:07:50

Mia Mayhew

Gość

Re: Dom Charlesa

<pojawia się razem z Finnickiem pod domem Charlesa i puka do drzwi>

 

#17 27-02-14 18:10:07

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Słysząc pukanie do drzwi w wampirzym tempie znajduje się przy nich i je otwiera. Widząc tą małą z Finnickiem, bije mu mocniej serce. Zemsta jest coraz bliżej - uśmeichnął się pod nosem i otworzył szerzej drzwi by mogli wejść*

 

#18 27-02-14 18:17:03

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

<gdy pojawia się przed jakimś domem mruga kilkakrotnie, żeby przestało mu się kręcić w głowie> Nigdy więcej tego nie rób <syknął do dziewczyny> Tak w ogóle to gdzie my jesteśmy? <popatrzył się na dom, a gdy zobaczył otwierające się drzwi zamarł na chwilę> O kurwa.. <tylko tyle był w stanie z siebie wydusić> Cholera, Charlie kopę lat <uśmiechnął się szeroko <pokręcił głową, wszedł do środka i po przyjacielsku przytulił chłopaka>

 

#19 27-02-14 18:20:30

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Mimo wszystko uśmiechnął się pod nosem. Lubił tego sukinsyna za to jaki był, ale teraz najchetniej obiłby mu tą wykrzywioną buźkę. Poklepał go przyjacielsko po plecach i usiadł wygodnie na kanapie, wskazując gestem głowy by Mia i Finnick zrobili to samo*
Nie będę owijał w.. wiedziałeś, że jestem synem Samuela, prawda? *spytał chłodno, mierząc Finna wzrokiem*

 

#20 27-02-14 18:25:29

Mia Mayhew

Gość

Re: Dom Charlesa

<weszła bez słowa do środka, przyglądając się im z lekkim uśmiechem na twarzy. Poszła do salonu za Charlsem i usiadła na kanapie, zakładając nogę na nogę>

 

#21 27-02-14 18:31:37

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

<wchodzi do salonu i rozsiada się wygodnie w fotelu> Oczywiście, że tak <powiedział oburzony> Byliśmy przyjaciółmi a poza tym nie trudno było zgadnąć. Jesteście podobni <puścił mu oczko i spytał> Masz fajki? Nie paliłem od.. cholera nawet nie wiem, ile siedziałem w piekle. Z kilkanaście lat <powiedział jakby do siebie i pokręcił głową> Słyszałem też, że masz do mnie sprawę <uniósł brew patrząc się na Charlesa>

 

#22 27-02-14 18:35:14

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Słysząc pytanie Finnicka zacisnąl mocno zęby* Wyciągnąłem Cie z piekła, nie za dużo wymagasz? *Mruknął ze złością i uśmiechnął się lekko* Oczywiście, że mam ale ich nie otrzymasz. A teraz mi powiesz wszystko co wiesz o tym dlaczego Samuel wyjechał z Mystic Falls i gdzie w tej chwili jest. *powiedział na wydechu i zwrócił się do Mii* Coś do picia? *podrapał się niewinnie po szyi i znowu spojrzał na Finnicka*
Dlaczego mi nie powiedziałeś? Byliśmy wspólnikami*wysyczał ostatnei słowo*

 

#23 27-02-14 18:40:01

Mia Mayhew

Gość

Re: Dom Charlesa

Przepraszam bardzo, to ja odwalałam brudną robotę, ty tylko siedziałeś w barze i popijałeś kawę w międzyczasie grożąc mojej rodzinie <mruknęła pod nosem i westchnęła> Może być whisky, jeśli masz <wzruszyła lekko ramionami>

 

#24 27-02-14 18:43:34

Finnick Odair

Gość

Re: Dom Charlesa

No właśnie, wspólnikami. Nie musiałem ci od razu zdradzać wszystkich sekretów, poza tym wiedza to potęga, trzeba ją rozważnie dawkować, bo można zostać z niczym <uśmiechnął się kątem ust> Powiem ci, albo nie. Zależy, czy dasz mi to, czego chcę, a na początek chcę papierosa <wzruszył leniwie ramionami i rozsiadł się wygodniej w fotelu>

 

#25 27-02-14 18:48:15

Charles Blackwood

Gość

Re: Dom Charlesa

*Słysząc słowa dziewczyny wzniósł oczy ku górze i czekał aż przestanie mówić, po czym w ułamku sekundy wrócił z whisky i fajkami. Nalał do dwóch szklaneczek trunku i jedną podał Mii a z drugiej wziął łyka. Wyciągnął papierosa i włożył go sobei do ust z chamskim uśmiechem*
Koniec gier, Finnick. Dasz mi liste wszystkiego czego chcesz. Jedna informacja jedna przysługa z mojej strony. I *jego głos stał się ostrzejszy* Bez żadnych przekrętów, bo wrócisz tam skąd przyszedłeś. Więc? *uniósł prawą brew do góry, bawiąc się zapalniczką, nie spuszczał z niego wzroku* Ostatnia szansa.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.djsadam.pun.pl www.camorra.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl www.ohayo-nostale.pun.pl www.ligowcy.pun.pl