Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 16-01-14 22:44:50

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

* Zacisnął usta w cienką linie i zrobił krok do tyłu.* 517, 517 .... * Powtórzył pod nosem nie wiedział co ma o tym myśleć. Był tylko trochę przerażony tą sytuacją.* Jak....

 

#52 16-01-14 22:47:41

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Nie wiem. *mruczy cicho* Nie zrobię ci krzywdy. Umiem nad sobą panować. *przełyka ślinę* Powinnam już pójść. *szepcze i odwraca wzrok*

 

#53 16-01-14 22:52:32

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Pokiwał tylko głową próbując coś zrozumieć* Nie... * Spojrzał na nią* Nie idź... pieprzę to kim jesteś * Podszedł do niej bliżej i wpił się zachłannie w jej usta*

 

#54 16-01-14 22:55:06

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Ale.. *urywa odwzajemniając pocałunek i układa dłonie na jego policzkach. Staje na palcach i wplątuje palce w jego włosy nie przerywając*

 

#55 16-01-14 23:01:01

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Dłońmi złapał ją w tali i przyciągnął jak najbliżej siebie. Pogłębiał jak najbardziej ich pocałunki chciał żeby były czułe ale i drapieżne za razem.* Nie zostawiaj mnie... * Szepnął przy jej ustach między pocałunkami*

 

#56 16-01-14 23:04:35

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Nie rozumiem dlaczego. *odpowiada cicho i odwzajemnia pocałunki z równym uczuciem i namiętnością. Mierzwi jego włosy palcami i przysuwa się maksymalnie chcąc być blisko niego*

 

#57 16-01-14 23:11:44

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Nic nie odpowiedział tylko przerwał pocałunek i przytulił ją mocno do siebie. Schował twarz w jej włosach* Jestem strasznie zmęczony * Szepnął jakby sam do siebie*

 

#58 16-01-14 23:15:32

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*odwzajemnia uścisk i stara się ukryć łzy w oczach. Kiwa lekko głową i odsuwa się powoli* Zostanę. Połóż się już.*muska wargami jego policzek*

 

#59 16-01-14 23:20:16

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Pokiwał głową, ściągnął powoli z siebie koszulkę, spodnie i skarpetki. Został w samych bokserkach, napiął mięśnie po czym położył się na łóżku.* Nie chciałem Cię wtedy urazić... nie znam się na uczuciach. Jestem w tym okropny.* Stwierdził, ułozył się wygodnie, a ręce ułożył pod głową*

 

#60 16-01-14 23:23:42

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Jutro o tym porozmawiamy. *bierze oddech, śledzi go wzrokiem i patrzy uważnie na swojego greckiego boga przygryzając lekko wargę. Zdejmuje płaszcz, koszulkę i odpina spodnie. Zsuwa je razem ze skarpetkami, zgasza światło i układa się na miejscu obok* Dobranoc. *szepcze i przymyka powieki*

 

#61 16-01-14 23:26:35

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Obserwował ją * Dobrze * Powiedział cicho robiąc w miedzy czasie więcej miejsca obok siebie* Dobranoc * Zamknął oczy lecz nie mógł zasnąć, przez większość czasu myślał. Dopiero gdzieś o 2 zasnął.*

Ostatnio edytowany przez Gideon Cross (16-01-14 23:26:53)

 

#62 17-01-14 11:15:29

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*budzi się powoli i mruga kilka razy. spogląda na chłopaka i przygląda mu się. Bierze oddech, wstaje i zamyślona idzie do łazienki. Rozbiera się z bielizny, bierze prysznic i ubiera się we wczorajsze rzeczy. Po cichu przechodzi do salonu, siada na parapecie, podkurcza nogi i patrzy na coś za oknem myśląc*

 

#63 17-01-14 13:27:00

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Obudził się dopiero teraz, otworzył zaspane powieki. Pierwsze co zrobił to spojrzał na drugą stronę łóżka na której powinna leżeć dziewczyna lecz jej tam nie było. Zmarszczył brwi zastanawiając się czy znowu coś jej zrobił przez sen chociaż nie pamiętał żeby miał koszmar. Wstał powoli z łóżka i nadal zamyślony udał się do łazienki; tam wziął prysznic i po jakimś czasie przebrał w szary dres i niebieską bluzkę z jakimś nadrukiem. Przejechał dłonią po włosach wychodząc w tym czasie z łazienki. Chciał pójść do kuchni lecz zatrzymał się na dole w salonie* Hej * Powiedział do dziewczyny kiedy zauważył, że siedzi na parapecie.* Myślałem, że poszłaś. * Powiedział cicho*

 

#64 17-01-14 14:42:17

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*przenosi wzrok na chłopaka i przygląda mu się przez chwilę* Nie, jak widać. *chrząka cicho i odwraca wzrok* Jak spałeś?

 

#65 17-01-14 14:45:08

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

* Wzruszał ramionami* Dobrze, chyba nie miałem koszmarów bo nadal tu jesteś... * Westchnął, podszedł do niej powoli i stanął obok* Co wczoraj dodałaś do whisky? * Spytał po chwili unosząc brwi* Gdyby nie to to nadal bym cierpiał z bólu.

 

#66 17-01-14 15:06:43

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Gdybyś miał koszmar, wciąż bym tu była. *spogląda mu w oczy i wzrusza ramionami* Krew. Wampirza krew leczy.

 

#67 17-01-14 15:13:27

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

Dobrze wiedzieć * Zmarszczył brwi* Wampirza krew... * Powtórzył* Niezła jest * Uśmiechnął się blado, położył dłoń na udzie dziewczyny i spojrzał się w jej oczy* Czemu się ciebie nie boję? To nie jest normalne... *Mrukną*

 

#68 17-01-14 15:18:36

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*spogląda na jego dłoń i w oczy* Nie wiem. *mówi cicho* Myślę, że inaczej wyobrażałeś sobie.. takiego potwora. Ale to nie zmienia tego, że jestem nim. *przygryza boleśnie wargę i odwraca głowę w stronę okna*

 

#69 17-01-14 15:26:01

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

Też jestem potworem mimo iż jestem człowiekiem * Wzruszył ramionami, złapał ją za podbródek żeby spojrzała na niego* Gdybyś była potworem to już dawno byś mnie zabiła. * Szepnął*

 

#70 17-01-14 15:33:19

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Ugryzłam cię. *przeciera czoło dłonią i bierze oddech* Nie możemy.. Nie powinniśmy.. *opuszcza wzrok na swoje dłonie nic już nie mówiąc*

 

#71 17-01-14 15:36:11

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

* Wziął głęboki wdech * Nie obchodzi mnie co powinniśmy, a co nie. * Prychnął, nadal trzymając ją za podbródek wpił się w jej usta*

 

#72 17-01-14 16:00:40

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*odwzajemnia pocałunek i układa jedną dłoń na jego karku, a drugą na policzku. Pogłębia go i przedłuża, po czym niechętnie przerywa, uchyla powieki i patrzy mu w oczy nie odsuwając się* Nie rozumiem, Gideonie. Dlaczego to robisz? *ściąga lekko brwi*

 

#73 17-01-14 16:22:09

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

* Całując ją przeniósł dłonie na jej szyję. Kiedy przerwała pocałunek otworzył powieki spojrzał się w jej tęczówki* Bo.... nie zależy mi tyko na seksie. Zależy mi na czymś więcej * Szepnął odpowiedział jej na zadane pytanie* Jeśli ty tego nie chcesz to.... * Cofnął się od niej, zdenerwowany przejechał dłonią po włosach* Będę musiał się z tym pogodzić.

 

#74 17-01-14 16:36:46

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*patrzy na niego i po chwili opuszcza wzrok. Zsuwa się z parapetu i przeczesuje włosy palcami. Podchodzi bliżej, staje na palcach i całuje go z namiętnością wplątując palce w jego włosy. Robi krok w przód zbliżając się do niego znacząco i powoli muska wargami kącik jego ust, żuchwę i szyję*

 

#75 17-01-14 16:50:40

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Zmarszczył brwi uważnie się przyglądając dziewczynie. Chciał już coś powiedzieć lecz odwzajemnił czule jej pocałunek zamykając przy tym oczy. Mruknął coś pod nosem kiedy go obcałowywała* Mam szansę? * Otworzył oczy i zerknął na nią z góry*  Jesteś niesamowita i tak cholernie zalezy mi na tobie...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligowcy.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl www.ohayo-nostale.pun.pl