Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 11-01-14 21:15:02

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Sypialnia, już. *wplątuje palce w jego włosy i całuje go namiętnie*

 

#27 11-01-14 21:28:00

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

Jak sobie życzysz * Pokręcił oczami, wstał trzymając ją za pośladki i zaniósł do sypialni. Położył Foxy na łóżku i zaczął namiętnie całować*

 

#28 11-01-14 21:32:49

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*leżąc pod nim, oplata go nogami w pasie i przyciąga do siebie. Całuje go i powoli przenosi pocałunki na jego policzek, żuchwę i szyję. Przygryza delikatnie jego naskórek, aż niekontrolowanie jej kły się wydłużają i wbija je ledwo co w jego skórę. Cofa się, zanim wyrządza mu jakąś większą krzywdę i odwraca głowę w bok dochodząc do siebie. Po niedługiej chwili powraca do niego wzrokiem i zakrywa dłonią usta* O Boże, Gideon.. Krwawisz. *mówi cicho i mruga kilka razy czując głód. Przełyka ślinę z trudem i spogląda mu w oczy*

 

#29 11-01-14 21:49:22

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Zacisnął usta czując jak go ugryzła, otworzył oczy które miał zamknięte i spojrzał na dziewczynę*  Jak.. * Wstał i przyłożył dłoń do rany* masz ostre zęby * Mruknął, przełknął z trudem ślinę* Pójdę do łazienki * Westchnął, wszedł do łazienki i z apteczki wyjął plaster który przykleił na ranie. Po chwili wrócił do dziewczyny* Już jestem.

Ostatnio edytowany przez Gideon Cross (11-01-14 21:51:29)

 

#30 11-01-14 21:52:35

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*kiedy chłopak odchodzi, siada, podkurcza nogi i opiera się czołem o kolana. Bierze kilka oddechów i kiedy wraca, unosi wzrok i przygląda mu się* Nic ci nie jest? Przepraszam, ja.. *uchyla wargi chcąc się jakoś wytłumaczyć, ale zaciska je po chwili myśląc co może mu powiedzieć, a co nie* Wierzysz w fantastykę? Na przykład.. Reinkarnacja, życie po śmierci, życie wieczne, wampiry, wilkołaki czy takie inne.. *patrzy w jakiś punkt i po chwili podnosi wzrok na wysokość jego oczu*

 

#31 11-01-14 21:59:01

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Usiadł obok niej* Nie musisz przepraszać * Wzruszył ramionami, spojrzał kątem oka na Gabrielle. Słuchał jej uważnie kiedy mówiła do niego. Zmarszczył brwi zastanawiając się nad jej pytaniem* Nie, nie wierzę... a ty wierzysz? * Spytał, napiął mięśnie i spojrzał przed siebie myślać nad czymś*

 

#32 11-01-14 22:07:18

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Ja? *przełyka ślinę z trudem* Nie, no co ty.. Byłam tylko ciekawa twojego zdania. *bierze oddech i opada na poduszki rozkładając ręce na boki* Powinnam już pójść. *mówi cicho wpatrując się w sufit*

 

#33 11-01-14 22:12:13

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

Yhm * Pokiwał głową* No to już poznałaś moje zdanie * Spojrzał na nią po chwili* Jak musisz to idź mam nadzieję, ze spotkamy się niedługo. * Uśmiechnął się do niej lekko*

 

#34 11-01-14 22:14:12

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Tak, spotkamy. *mruczy pod nosem, wstaje i sięga po swoje ubrania* Porozmawiamy następnym razem. *nieudolnie zapina sukienkę nie patrząc w ogóle na chłopaka. Odgarnia włosy do tyłu i unosi niepewnie wzrok do jego oczu* Do zobaczenia. *przełyka ślinę z trudem, zakłada płaszczyk i wychodzi.*

 

#35 12-01-14 21:10:35

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

* Wczoraj po tym jak dziewczyna wyszła położył się spać, dzisiaj natomiast wstał z rana. Wziął prysznic i przebrał się w jakieś luźne ubranie po czym wyszedł z domu*

 

#36 16-01-14 21:13:57

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*wchodzi do środka, idzie od razu do sypialni i układa go na łóżku wzdychając. Zirytowana patrzy na niego i przełyka ślinę z trudem. Chwyta wazon, wyciąga z niego kwiaty i oblewa mu z impetem twarz* Pobudka. *odkłada pusty wazon i podchodzi do okna. Zakłada ręce na torsie i patrzy na coś, kiedy wspomnienia z ostatniego spotkania powracają; przełyka ślinę z trudem*

 

#37 16-01-14 21:36:22

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

Gabrielle Aplin napisał:

*wchodzi do środka, idzie od razu do sypialni i układa go na łóżku wzdychając. Zirytowana patrzy na niego i przełyka ślinę z trudem. Chwyta wazon, wyciąga z niego kwiaty i oblewa mu z impetem twarz* Pobudka. *odkłada pusty wazon i podchodzi do okna. Zakłada ręce na torsie i patrzy na coś, kiedy wspomnienia z ostatniego spotkania powracają; przełyka ślinę z trudem*

*Znowu się ocknął tym razem przez to iż został oblany wodą.* Co... * Zakaszlał nadal czuł się okropnie ale już troszeczkę lepiej niż kiedy by tam* Co jest? * usiadł i schował twarz w dłoniach. Dopiero po chwili spojrzał na dziewczynę lecz nie wiedział co powiedzieć. Czekał az się do niego odwróci*

 

#38 16-01-14 21:39:10

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Nic. *rzuca oschle, odwraca się w jego stronę i chwilę patrzy mu w oczy. Mija go, idzie do kuchni, nalewa whisky do szklanki i miesza w nim trochę krwi. Wraca i podaje mu szklankę* Do dna.

 

#39 16-01-14 21:43:42

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

* Zmarszczył brwi, odprowadził ją wzrokiem i przeczesał powoli swoimi długimi palcami włosy kiedy wyszła. Po chwili spojrzał uważnie na szklankę którą przyniosła* Whisky.... * Mruknął, sięgnął po szklankę i wypił całą jej zawartość. Odłożył pustą szklankę na szafce i wrócił wzrokiem do dziewczyny*

 

#40 16-01-14 21:52:36

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Pomoże. Pójdę już. *mruczy unikając jego wzroku i sięga po płaszcz*

 

#41 16-01-14 21:54:43

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

* Z każdą sekundą czuł się coraz lepiej, kiedy dotarły do niego słowa dziewczyny złapał ją za nadgarstek* Przepraszam, za tamto uraziłem Cię i przepraszam za to po prostu pogubiłem się.

 

#42 16-01-14 21:58:49

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Pogubiłeś się i dlatego potraktowałeś mnie jak sukę? *patrzy mu w oczy, wyrywa nadgarstek z jego uścisku i zakłada płaszcz* Kiedyś już to przeżywałam. Też za każdym razem przepraszał, aż w końcu prawie śmiertelnie mnie pobił. Nie chcę powtórki z rozrywki. *zaciska wargi i odwraca wzrok myśląc o tym, że powiedziała za dużo*

 

#43 16-01-14 22:03:38

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Zacisnął dłonie w pięści lecz po chwili je rozluźnił, wstał z łóżka i stanął na przeciwko dziewczyny* Nigdy bym Cię nie skrzywdził no... chyba, ze w noc * Wziął głęboki oddech* Nie chciałem Cie tak potraktować wiem, ze jest trudno w to uwierzyć ale proszę zaufaj mi. *Położył dłoń na jej policzku i pogładził go kciukiem* Proszę zaufaj mi.... też mam problemy z zaufaniem ale ja Cię nie skrzywdzę

 

#44 16-01-14 22:06:46

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*unosi brwi* Mam jakiś powód, dzięki któremu miałabym ci ufać chociaż w najmniejszym stopniu? Liczysz na to, że znowu dam ci dupy? *kręci głową z niedowierzaniem* Mylisz się, Gideonie. To się nie wydarzy i możesz wciskać mi te kity jak długo chcesz. *przełyka ślinę z trudem*

 

#45 16-01-14 22:11:37

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

Co ty do..... * Wziął kilka głębokich oddechów i pocałował namiętnie dziewczynę. Przerwał go szybko żeby móc spojrzeć w oczy dziewczyny* Zależy mi na nas.... pierwszy raz mi zależy.

 

#46 16-01-14 22:15:33

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*odwzajemnia pocałunek zaskoczona, ale po chwili gani się w myślach i odpycha go od siebie, po czym patrzy mu w oczy starając się unormowac oddech* Nie wiesz co mówisz. *mówi cicho i przełyka ślinę* Jestem wampirem.

 

#47 16-01-14 22:18:45

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Zmarszczył brwi* Czyżby kolejna fanka zjawisk paranormalnych? No dobra to ja jestem wilkołakiem. * Wzruszył ramionami* Nie obchodzi mnie kim jesteś.

 

#48 16-01-14 22:25:41

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

*przewraca oczami i rozgląda się. Urywa drewniane coś od łóżka i wbija sobie w brzuch uchylając wargi. Wyciąga to i odrzuca na bok* Daj mi pół godziny i po ranie nie będzie śladu. *stoi twardo na nogach* Uwierzysz w końcu?

 

#49 16-01-14 22:33:55

Gideon Cross

Gość

Re: Dom Crossa

*Spojrzał przerażony na to co zrobiła* Ale... * Przełknął z trudem ślinę, uniósł jej koszulkę i spojrzał na ranę* Powinnaś to opatrzyć... * Przyglądał się uważnie ranie która w bardzo powolnym tempie się goiła. Stał w bezruchu trzymając nadal koniec jej koszulki* Jak... przecież to nie możliwe * uniósł wzrok na linie jej oczu* Ty na prawdę ale... to powinno dziac się tylko w filmach

 

#50 16-01-14 22:39:52

Gabrielle Aplin

Gość

Re: Dom Crossa

Ale nie dzieje się tylko w filmach. *bierze oddech patrząc na niego* Ktoś mnie zabił. A potem ktoś inny dał mi drugie życie. *opuszcza wzrok* Mam 517 lat, Gideonie. I jestem wampirem. *powraca spojrzeniem do jego oczu*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ohayo-nostale.pun.pl www.camorra.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.ligowcy.pun.pl