Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-05-13 19:02:18

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Klub nocny "CellarDoor"

http://www.guestlistspot.com/assets/images/photos/venues/main/144-cellar-door-1329850129.jpg

Offline

 

#2 29-05-13 19:22:29

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Wchodzi z Adri, siada przy barze, zamawia drinka*

 

#3 29-05-13 19:22:36

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Wchodzą* O cholera! Tu jest świetnie!

 

#4 29-05-13 19:24:18

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

*Wchodzą* O cholera! Tu jest świetnie!

Kluby w MF chowają się przy tym! *bierze łyk drinka*

 

#5 29-05-13 19:26:11

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

I to jak *Śmieje się i zamawia mocnego drinka* O mój Boże, ale mocny *Śmieje się* Tylko tym razem nie ma Nate'a, żeby mnie zaniósł do domu

 

#6 29-05-13 19:27:36

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

I to jak *Śmieje się i zamawia mocnego drinka* O mój Boże, ale mocny *Śmieje się* Tylko tym razem nie ma Nate'a, żeby mnie zaniósł do domu

Spokojnie, spokojnie *mrugnęła do niej* Widzisz, tamten chłopak się nam przygląda *spojrzała na chłopaka przy drugim końcu baru*

 

#7 29-05-13 19:29:49

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Londyńczycy są boscy *Stwierdza obczajając go* Bierz go tygrysie *Szturcha ją w ramie i bierze łyka*

 

#8 29-05-13 19:32:36

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

Londyńczycy są boscy *Stwierdza obczajając go* Bierz go tygrysie *Szturcha ją w ramie i bierze łyka*

No jasne, już lecę! *wywróciła oczami i wzięła łyk drinka*

 

#9 29-05-13 19:35:18

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

No co? *Oburza się* Przy odrobinie szczęścia nie będziesz jutro nic pamiętała, żadnych wyrzutów sumienia *Dopija drinka* Boże, ale to jest dobre

 

#10 29-05-13 19:38:10

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

No co? *Oburza się* Przy odrobinie szczęścia nie będziesz jutro nic pamiętała, żadnych wyrzutów sumienia *Dopija drinka* Boże, ale to jest dobre

A daj spokój... Brytyjczycy nigdy mnie nie pociągali *westchnęła i dopiła drinka do końca* Adri, wierzysz w to, co wczoraj ci opowiedziałam?

 

#11 29-05-13 19:40:03

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Znaczy w którą część? *Pyta* Boże, on na prawdę na ciebie patrzy. Za chwilę dyskretnie wyjdę do toalety i może zrobi pierwszy krok...

 

#12 29-05-13 19:43:23

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

Znaczy w którą część? *Pyta* Boże, on na prawdę na ciebie patrzy. Za chwilę dyskretnie wyjdę do toalety i może zrobi pierwszy krok...

Adri... proszę cię *westchnęła i zamknęła oczy* Chodzi mi o ta część o... *ściszyła głos* wampirach.

 

#13 29-05-13 19:47:00

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Nie przestaniesz? *Odwróciła się do niej i wzięła za rękę* Posłuchaj, wampiry? Takie coś to tylko w "Zmierzchu". A ten gość to pewnie wstrzyknął ci jakiś narkotyk i ci się wydawało, że cię gryzie albo co... *Prycha śmiechem* Wampiry... *Zamawia kolejnego drinka* Mam osobny budżet na alkohol *Szczerzy się i wypija trochę*

 

#14 29-05-13 19:49:34

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

Nie przestaniesz? *Odwróciła się do niej i wzięła za rękę* Posłuchaj, wampiry? Takie coś to tylko w "Zmierzchu". A ten gość to pewnie wstrzyknął ci jakiś narkotyk i ci się wydawało, że cię gryzie albo co... *Prycha śmiechem* Wampiry... *Zamawia kolejnego drinka* Mam osobny budżet na alkohol *Szczerzy się i wypija trochę*

*uniosła brwi do góry* Nie wydaje mi się... Nate też o tym wie i w to wierzy. Zresztą mój chłopak... był... hybrydą. A najgorsze, że coś do tego "wampira" mnie ciągnie! Chcę go jeszcze raz spotkać, chce go poznać... *zamawia mocngo drinka*

 

#15 29-05-13 19:50:38

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Krztusi się* Czekaj, Nate ci wierzy?

 

#16 29-05-13 19:51:37

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

*Krztusi się* Czekaj, Nate ci wierzy?

Nie pamiętam, czy mu o tym mówiłam, ale coś tam rozmawialiśmy o "nadnaturalnych" *wzięła łyk drinka*

 

#17 29-05-13 19:53:22

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Aha... *Uspokaja się* Czekaj, twój chłopak był czym? *Bierze większy łyk*

 

#18 29-05-13 19:54:54

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

Aha... *Uspokaja się* Czekaj, twój chłopak był czym? *Bierze większy łyk*

Hybrydą *zamyśliła się* I chłopak mojej koleżanki też... ale... pierwotną hybrydą, czy jakoś tak. Nazywał się Klaus.

 

#19 29-05-13 19:56:08

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Co to hybryda *Marszczy brwi*

 

#20 29-05-13 19:57:29

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

Co to hybryda *Marszczy brwi*

Mieszanka wampira i wilkołaka, czy jakoś tak *wzięła łyk drinka*

 

#21 29-05-13 19:59:48

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

To przewalone *Bierze łyka* Wiesz, nie chcę cię obrażać czy coś, ale jakoś w to wszystko nie wierzę, wybacz, idę do łazienki *Patrzy na gościa* Może w końcu zagada *Odchodzi*

 

#22 29-05-13 20:02:41

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Wchodzi do łazienki, płucze twarz wodą* Ja nie mogę, to się wpakowałam... *Wychodzi i podchodzi do Berry*

 

#23 29-05-13 20:06:02

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

To przewalone *Bierze łyka* Wiesz, nie chcę cię obrażać czy coś, ale jakoś w to wszystko nie wierzę, wybacz, idę do łazienki *Patrzy na gościa* Może w końcu zagada *Odchodzi*

Ok, jak chcesz *bierze łyk drinka i opiera się na blacie*

 

#24 29-05-13 20:08:07

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

*Zamawia jeszcze jednego drinka* To chyba zaczyna na mnie działać... *Śmieje się*

 

#25 29-05-13 20:10:48

BerryBlackmine

Gość

Re: Klub nocny "CellarDoor"

Adrienne Masanovic napisał:

*Zamawia jeszcze jednego drinka* To chyba zaczyna na mnie działać... *Śmieje się*

*dopija drinka zamawia kolejnego*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wspolnotagloriapark.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.nsh.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl