Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 30-11-13 21:25:55

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

*Wszedł z dużym workiem, od razu udał się do pokoju w którym była dziewczyna. * Hej mała mam dla ciebie towarzystwo.* Uśmiechnął się szeroko, wysypał kawałki ciała chłopaka*

 

#27 30-11-13 21:40:22

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

Głodna prawda? * Wziął prawą rękę chłopaka, zdjął z niej zegarek i skrawek koszulki . Podszedł do dziewczyny, odkleił z jej buzi taśmę i przyłożył kończynę do jej buzi* Częstuj się. * Poruszył brwiami* Jeszcze dobra.

Ostatnio edytowany przez Colton Haynes (30-11-13 21:47:32)

 

#28 30-11-13 21:55:57

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

*Zmarszczył brwi przyglądając jej się uważnie.* Nie, dla ciebie mam niespodziankę której nie zdradzę. *Wzruszył ramionami, opuścił dłoń na jej uda po czym opuścił pokój. Po chwili wrócił z igłą i nitką.*Muszę zszyć moją nową zabawkę.

 

#29 01-12-13 11:18:30

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

Ej ty otwieraj te swoje paskudne paczadła * Syknął podchodząc do niej.* Bo ci je skleję na taśmę * Wyjął z tylnej kieszeni kołek i wbił jej w brzuch po czym wrócił do truposza i zaczął przyszywać mu kończyny. Lewą nogę na miejsce prawej, prawą na lewej i z rękoma tak samo. *

Ostatnio edytowany przez Colton Haynes (01-12-13 11:18:46)

 

#30 01-12-13 12:01:38

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

* Kiedy już poskładał ciało do kupy wziął trupa i posadził go na nogach dziewczyny.*  Przywitaj się ze swoim nowym przyjacielem. *Uśmiechnął się szeroko*

 

#31 01-12-13 12:15:58

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

Jak traktujesz moją laleczkę? * Spytał wkurzony, walnął ją z plaskacza w twarz.*  Jesteś bardzo niegrzeczna. * Zmarszczył brwi, przekrzywiając lekko głowę w bok.* To wszystko po to żeby dać ci nauczkę.

 

#32 01-12-13 12:27:05

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

Oczywiście, że tak * Pokiwał głową.* Ja bardzo normalną osobą. * Puścił do niej oczko* Mam nadzieję, że lubisz proszki psychotropowe bo później Cię nimi będę karmił. *Klasnął w dłonie podskakując jak szalony* Ale będzie zabawnie.

 

#33 01-12-13 12:42:44

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

Jaka zadziorna * Zacmokał.* Dobra mała zostawiam cię, nie długo wrócę. * Wyszedł z pokoju, poszedł do kuchni zrobić sobie coś do jedzenia.*

 

#34 01-12-13 13:21:00

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

*Kiedy juz się najadł wziął proszki psychotropowe i wrócił do dziewczyny* Wróciłem maleńka.* Uśmiechnął się szeroko, podał dziewczynie proszki po czym skręcił kark. Wywlókł ją z domu i zostawił w lesie po czym tu wrócił.>

 

#35 01-12-13 17:03:29

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

*Wyszedł*

 

#36 04-12-13 14:01:52

Colton Haynes

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

*Wszedł szybko do domu, pierwsze co zrobił to rozebrał się do samych bokserek. Poszedł do łazienki, wyjął z szafki apteczkę i opatrywał swoje razy. Wziął igłę ze specjalną nitką i zszył sobie dziurę w uchu. Dzięki dużej dawce prochów nic nie czół. Kiedy już skończył wziął prysznic. Po jakimś czasie wyszedł z łazienki, udał się do sypialni. Zaczął szukać w starej szafie jakiś ubrań, kiedy już coś znalazł przebrał się. Poszedł do kuchni; zjadł coś po czym założył skórzaną kurtkę i opuścił dom.*

Ostatnio edytowany przez Colton Haynes (04-12-13 14:02:36)

 

#37 25-02-14 22:42:13

Finnick Odair

Gość

Re: DANGER!!!! Dom Coltona

<budzi się i podnosi gwałtownie, rozglądając spanikowany dookoła. Czuł się, jakby to wszystko było jakimś jednym, długim koszmarem. Przypomniał sobie piekło a potem to, co się stało wcześniej. To, jak zginął w kościele z ręki psychopaty z piłą mechaniczną, jakkolwiek absurdalnie to brzmiało. Zaczął sprawdzać rękami każdą część ciała i uśmiechnął się szeroko, stwierdzając, że wszystko jest na swoim miejscu. Zadowolony wstał, otrzepał się z kurzu i wyszedł z budynku>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ohayo-nostale.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl www.camorra.pun.pl