Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


  • Index
  •  » Domy postaci
  •  » Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

#26 24-11-13 03:59:51

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

można tak powiedzieć... nikt nie robił tego w tak przyjemny sposób *wyszeptałam, po czym przygryzłam nerwowo wargę, chłopak doprowadzał mnie na skraj rozkoszy, byłam bliska końca*

 

#27 24-11-13 04:05:06

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Słyszał to uniósł kącik ust, wyprostował się i pozbył sprawnie swoich bokserek. Wszedł w nią zdecydowanie, kiedy już prawie szczytowała.*Uznam to za komplement.*Wyszeptał jej do ucha nachylając się nad nią i kontynuując rytmicznie pchnięcia.*

 

#28 24-11-13 04:08:16

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Nie mogłam się powstrzymać wbiłam paznokcie w ramiona mężczyzny, choć jego ruchy nie były tak mocne jak Kol'a to chłopak dawał sobie radę, objęłam go nogami w pasie przyciągając do siebie bliżej, gdy oboje doznaliśmy spełnienia, oparłam swoją głowę na poduszce i starałam się unormować swój oddech*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (24-11-13 10:09:39)

 

#29 24-11-13 04:12:13

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Po dłuższej chwili opadł na nią opierając się czołem o jej czoło i patrząc jej w oczy.*I jak wrażenia z dzisiaj?*Zapytał próbując uspokoić oddech.*

 

#30 24-11-13 04:15:26

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

To była najwspanialsza noc w moim życiu *wysapałam zmęczona* Byłeś boski *powiedziałam cicho* Jak mogę Ci się odwdzięczyć?

 

#31 24-11-13 04:19:55

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Nie musisz mi się niczym odwdzięczyć.*Uśmiechnął się i ogarnął jej włosy z czoła muskając je następnie ustami.*Dawno nie bawiłem się tak dobrze jak z tobą.

 

#32 24-11-13 04:23:40

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Czuję się zaszczycona *powiedziałam rumieniąc się* Ja... taka niedoświadczona, a ty.. *powiedziałam i spojrzałam się na jego kroczę, zsunęłam się w dół i zaczęłam pieścić ustami jego fdsafasnm*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (24-11-13 10:06:11)

 

#33 24-11-13 04:31:53

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Spojrzał na nią zaskoczony, a po chwili zamruczał z zadowolenia.*Jezu, Księżniczko, ty też jesteś cudowna.*Odchylił głowę do tyłu skupiając się na tym, co robi dziewczyna. Przymknął powieki.*I cały czas mnie zaskakujesz.

 

#34 24-11-13 10:13:20

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*uśmiechnęłam się zadziornie, po chwili podniosłam się i położyłam głowę na jego klatce piersiowej* Lubię jak nazywasz mnie księżniczką *powiedziałam przymykając zaspane powieki*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (24-11-13 10:30:17)

 

#35 24-11-13 13:44:02

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Jesteś Księżniczką. Powinienem cię tak nazywać częściej.*Pogłaskał ją czule po głowie.*Bardzo jesteś zmęczona?

 

#36 24-11-13 14:52:00

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Troszkę, a ty? *spytałam i ziewnęłam* Jestem wykończona tymi doznaniami *szepnęłam*

 

#37 24-11-13 14:56:03

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Troszkę. Bardzo męczysz, w pozytywnym sensie.*Pocałował ją w czoło.*Śpi, Księżniczko.*Przymknął powieki.*

 

#38 24-11-13 15:21:52

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*wczoraj usnęliśmy zmęczeni doznaniami*
*dziś obudziłam się, byłam wtulona w chłopaka od tyłu, poczułam na plecach jego poranny wzwód, zaczęłam powoli poruszać biodrami* Pobudka *powiedziałam rozbawiona*

(znowu nie przesadzam? xD )

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (24-11-13 15:34:42)

 

#39 24-11-13 15:34:57

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Obudził się i zaśmiał patrząc na Kate.*Ale mi pobudkę urządzasz.*Złapał ją za ramiona i obrócił przodem do siebie.*Dzień dobry, Księżniczko.*Pocałował ją w czubek nosa.*Jak się spało?

 

#40 24-11-13 15:45:42

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*uśmiechnęłam się lekko* Spało się cudownie, a Tobie? *spytałam przygryzając dolną wargę*

 

#41 24-11-13 15:50:48

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Świetnie jak nigdy.*Uśmiechnął się. Zjechał dłonią po jej ramieniu i położył ją na biodrze dziewczyny. Zaczął powoli całować.jej szyję .*

 

#42 24-11-13 15:58:30

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*zachichotałam i położyłam się na chłopaku, zaczęłam ustami powoli muskać jego skórę, nagle zobaczyłam zegarek, gdy dotarło do mnie która jest godzina, szybko zeszłam z chłopaka, zaczęłam pośpiesznie ubierać swoje majtki, spodnie, bluzkę na którą zarzuciłam kurtkę* Ja muszę... już uciekać *powiedziałam zmieszana, złapałam torebkę i wybiegłam z domu zapominając o staniku*

 

#43 24-11-13 16:08:16

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Usiadł na kanapie i patrzył na nią zdziwiony.*Okej. Wiesz, że... możesz wpadać kiedy chcesz.*Kiedy już wyszła rozejrzał się i widząc jej stanik, którego zapomniała, uśmiechnął się do siebie i wstał, żeby go podnieść. Ze stanikiem Kate w ręce, nago, poszedł do swojego pokoju, gdzie schował ową cześć garderoby do jednej z szuflad i poszedł wziąć prysznic. Kiedy skończył ubrał się i zaczął sprzątać.*

 

#44 24-11-13 17:34:19

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

SMS OD FAYE: Nie mam ochoty na kawę ale jak chcesz to możesz do mnie wpaść. [Adres]

 

#45 24-11-13 17:46:08

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Kiedy skończył sprzątać założył kurtkę i wyszedł z domu.*

 

#46 25-11-13 02:58:04

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Wrócił do domu i od razu położył się spać.*

 

#47 25-11-13 16:39:37

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Obudził się i spojrzał na numer zapisany szinką na jego ręce. Wziął telefon i przepisał cyfry, przez chwilę zastanawiał się jak ma ją zapisać, bo przecież nie znał jej imienia. "Uparta blond wampirzyca" zapisał w końcu, odłozył telefon i poszedł wziąć prysznic. Kiedy skończył wrócił do pokoju, ubrał się i poszedł do kuchni zrobić sobie coś do jedzenia.*

 

#48 25-11-13 23:57:39

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Zrobił sobie do jedzenia coś Super, a kiedy skończył jeść znalazł karteczkę z numerem Kola i napisał do niego.*

 

#49 26-11-13 00:03:19

Kol Mikaelson

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

SMS do Olivera: Jasne na drinka to zawsze To gdzie?

 

#50 26-11-13 00:10:13

Kol Mikaelson

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

SMS do Olivera: Okej to za 15 min. w MG

 
  • Index
  •  » Domy postaci
  •  » Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hamak-ots.pun.pl www.matin.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.promesito.pun.pl