Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


  • Index
  •  » Domy postaci
  •  » Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

#1 22-11-13 00:52:31

Oliver Twist

Gość

Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

http://www.marinosestates.com/wp-content/uploads/2013/03/Special-Olympics-Dream-House-Front.jpg
http://www.3dhousedownload.com/wp-content/uploads/2012/09/Wood-floor-bedroom-design-by-house-3d-software.jpg
http://www.iidudu.com/images/2013/11/furniture-beautiful-spacious-living-room-interior-design-with-attractive-decor-and-furniture-bachelor-furniture.jpg
http://hgtv.sndimg.com/HGTV/2006/08/25/grubb_mulkitchen_lg.jpg
http://www.wibtrac.co.uk/bathroom-dreams/images/img12-large.jpg

Ostatnio edytowany przez Oliver Twist (24-11-13 14:27:34)

 

#2 22-11-13 00:54:27

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Podjechał pod swój nowy dom samochodem, zaniósł pudła i bagaże do środka i zmęczory prawie od razu położył się spać.*

 

#3 22-11-13 16:05:16

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Rano wstał i po wzięciu prysznica ubrał się, zjadł śniadanie i oglądał telewizję. Teraz wyłączył telewizor i wyszedł z domu.*

 

#4 23-11-13 12:07:00

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Wczoraj wrócił i położył się spać, a dzisiaj wstał, wziął szybki prysznic, ubrał się w szare spodnie od dresu, bluzę i adidasy. Wziął ipoda i wyszedł z domu.*

 

#5 23-11-13 15:10:29

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Przybiegł do domu i od razu poszedł do lodówki, z której wyjął butelkę zimnej wody. Odkręcił ją i pijąc wszedł do salonu, włączył telewizor. Przez chwilę patrzył na ekran, po czym wyłączył go, wyrzucił pustą butelkę i poszedł pod prysznic, gdzie długo stał pod strumieniami wody. W końcu zakręcił wodę, owinął się ręcznikiem w pasie i wycierając drugim ręcznikiem mokre włosy poszedł do swojego pokoju. Ubrał się w dżinsy i koszulkę, wrócił znowu do salonu, położył się na kanapie, włączył powtórkę wyścigów motocyklowych i oglądając w międzyczasie napisał smsa.*

 

#6 23-11-13 15:44:11

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

SMS od Kate do Oliver'a: Jasne, to o której chcesz się spotkać?

 

#7 23-11-13 16:25:55

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

SMS od Kate do Oliviera: No to może za 15 minut tam gdzie wczoraj?

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (23-11-13 16:26:47)

 

#8 23-11-13 16:32:36

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Schował telefon do kieszeni, wyłączył telewizor, założył kurtkę i buty i wyszedł z domu.*

 

#9 24-11-13 02:29:10

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Przyszedł z Kate i weszli do domu. Od razu obrócił ją do siebie i przyparł do drzwi całując namiętnie.*To jak z tą tequilą, chcesz spróbować?*Powiedział przerywając na chwilę.*

 

#10 24-11-13 02:30:31

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*kiwnęłam lekko głową* O niczym innym teraz nie myślę... *szepnęłam przygryzając płatek jego ucha*

 

#11 24-11-13 02:36:15

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Poszedł z nią do salonu, gdzie wyjął z barku tequilę.*Za chwilę wracam.*Z kuchni przyniósł sól i pokrojone limonki. Postawił wszystko na stoliku.*No to teraz daj się ponieść fantazji.

 

#12 24-11-13 02:40:06

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

hmm, może pierw ty zaprezentujesz na mnie jak to zrobić... *powiedziałam zachrypniętym głosem, szybko zdjęłam z siebie bluzkę i spodnie, zostałam w koronkowej, czarnej bieliźnie, zarumieniłam się lekko patrząc mu w oczy*

 

#13 24-11-13 02:43:30

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Przyjrzał się Kate ubranej tylko w bieliznę i uśmiechnął się zadowolony.*Chętnie. Połóż się.*Wskazał na kanapę.*Pokażę ci to po mojemu.

 

#14 24-11-13 02:45:46

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*położyłam się posłusznie na kanapie* Pokaż co potrafisz. *powiedziałam podekscytowana i poruszałam zabawnie brwiami*

 

#15 24-11-13 02:53:37

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Wziął trochę soli i nasypał z niej długą kreskę na nagim udzie dziewczyny. Następnie odkręcił tequilę, wlał jej sporo do pępka Kate, tak, że trochę wylewało się na jej brzuch, a później dał jej do potrzymania w ustach kawałek limonki.*Gotowa?*Spojrzał jej w oczy i uśmiechnął się szeroko. Uklęknął koło kanapy i zaczął powoli całować jej łydkę od kostki w stronę uda, z którego następnie zlizał sól i pocałunkami poszedł dalej. Wypił tequilę z jej pępka, zlizał z jej brzucha rozlany alkohol, a na koniec nachylił się biorąc z jej ust limonkę i całując ją przy tym delikatnie.*

 

#16 24-11-13 02:57:01

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*zadrżałam czując jego mokre usta sunące po moim ciele, jęknęłam przeciągle, poczułam jak moje podbrzusze zaczęło pulsować domagając się większych pieszczot, odwzajemniłam krótki pocałunek* teraz ty się kładź *wydyszałam po chwili*

 

#17 24-11-13 02:58:58

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Zdjął z siebie ubrania zostając tylko w bokserkach i kiedy dziewczyna zeszła z kanapy położył się na jej miejscu.*Teraz masz egzamin praktyczny. Pokaż, czego się nauczyłaś.

 

#18 24-11-13 03:06:30

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*usiadłam na nim okrakiem, pocałowałam go namiętnie i zaczęłam ruszać rytmicznie biodrami, czułam jak jego przyrodzenie twardnieje i powiększa się, uśmiechnęłam się zadowolona, zsunęłam się niżej, włożyłam do jego ust kawałek limonki, na jego klatce piersiowej wysypałam troszkę soli, a trunek wylałam na brzuch, zaczęłam zlizywać z niego sól ssąc przy tym jego sutki, zjechałam niżej i dokładnie wylizałam alkohol, następnie zsunęłam jego bokserki i zachłannie pocałowałam jego ... wróciłam do jego ust z których zabrałam limonkę i pocałowałam go czule, odsunęłam się troszkę i wyprostowałam dumnie* Zdałam? *spytałam unosząc jedną brew*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (24-11-13 03:08:32)

 

#19 24-11-13 03:14:39

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*Spojrzał na nią z mieszanką zdziwnienia, niedowierzania i zadowolenia na twarzy.*Zdecydowanie. Wykraczasz poza skalę oceniania.*Uśmiechnął się szeroko. Po chwili się podniósł, przyciągnął Kate do siebie i teraz siedział na kanapie, a ona okrakiem u niego na kolanach oplatając go nogami. Wpił się w jej usta całując zachłannie i przejechał jedną dłonią do jej majtek. Zsunął je lekko z jednej strony.*Możemy się tego pozbyć?

 

#20 24-11-13 03:20:32

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Czyli się podobało... *stwierdziłam uśmiechnięta, siedząc na nim zaczęłam niecierpliwie poruszać biodrami, wydałam z siebie cichutki jęk*  a mógłbyś je zdjąć...? *spytałam patrząc na majtki* zębami... *dodałam, a w moich oczach pojawiły się niebezpieczne iskierki*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (24-11-13 03:22:47)

 

#21 24-11-13 03:29:44

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Zębami mówisz...*Uniósł kąciki ust uśmiechając się przebiegle.*Jak sobie Księżniczka życzy.*Postawił ją na ziemi, a sam kucnął przed nią i najpierw zaczął całować jej brzuch, zjeżdżając coraz nizej, aż złapał delikatnie zębami jej majtki zsuwając je z niej powoli, aż całkowicie spadły. Całował wtedy jej uda po wewnętrznej stronie, docierając aż do jcdjzd składając tam bardzo delitatne pocałunki. Po chwili wyprostował się patrząc jej w oczy.*Tak lepiej.

 

#22 24-11-13 03:34:14

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*gdy zaczął całować moje miejsca intymne wyprężyłam swoje ciało w łuk* Jesteś wspaniały *wyszeptałam, wplotłam pace w jego włosy*Proszę, możesz to powtórzyć *wyszeptałam błagalnie, gdy chłopak wstał* Odwdzięczę się jak tylko będziesz chciał *dodałam i pogrążona w doznaniach położyłam się na kanapie, rozchyliłam szeroko nogi czekając na poczynania Oliver'a*

 

#23 24-11-13 03:47:04

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Do usług, Madame.*Skłonił się lekko, po czym uklęknął na kanapie między jej rozchylonymi nogami i nachylił się. Zaczął powoli całować ją tam gdzie wcześniej. W pewnym momencie przejechał językiem po jej magicznym punkcie i zaczął nim krążyć w stałym rytmie wokół niego sprawiając jej rozkosz. Po chwili wrócił do delikatnego całowania.*

 

#24 24-11-13 03:50:27

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

*zaczęłam wić się z rozkoszy, wydawałam z siebie głośne odgłosy podniecenia, zdjęłam swój stanik, wplotłam palce w jego włosy* To jest bardzo, bardzo... *jęknęłam głośno* ...przyjemne *dodałam*

 

#25 24-11-13 03:57:15

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Wiem.*Powiedział zmysłowym głosem i spojrzał jej w oczy.*Pierwszy raz ktoś ci tak robi?*Zapytał, po czym wrócił do całowania jej intymnego miejsca.*

 
  • Index
  •  » Domy postaci
  •  » Dom Olivera Twista (czytasz na własną odpowiedzialność)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matin.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.promesito.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl