Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 03-12-13 18:54:24

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

*Przyglądał się domowi Vicky, żeby go sobie dobrze zapamiętać. Kiedy odwróciła się w jego stronę spojrzał jej w oczy unosząc kąciki ust.*A chcesz? Wolałbym jednak nie.

 

#27 03-12-13 18:59:08

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Wiesz kobiety są zmienne, raz mówią jedno, a raz drugie <uśmiechnęła się słodko i zamrugała po czym przygryzła swoją dolą wargę i otworzyła drzwi> Lubię obalać te stereotypy <zaśmiała się cicho i otworzyła szerzej drzwi poruszając zabawnie brwiami> Jeszcze masz szansę uciec <wymruczała>

 

#28 03-12-13 19:05:42

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Nie boję się ciebie.*Wyszeptał jej na ucho przechodząc obok i wszedł do środka. Stanął rozglądając się.*I teraz możesz mnie tu zamknąć i porozrywać mi żyły, tak? Tego miałem się bać?*Uśmiechnął się wzywająco.*

 

#29 03-12-13 19:09:55

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

<zamknęła za nim drzwi i sama weszła do środka, a słysząc jego słowa zaśmiała się pod nosem> Nie kuś, bo faktycznie rozrywanie Ci żył byłoby bardzo interesującym zajęciem <oblizała powoli swoje wargi i puściła mu oczko po czym weszła wgłąb domu do salonu gdzie z szafki wyciągnęła litrową butelkę czystej wódki i dwa kieliszki, położyła to na stole i spojrzała na to udając zamyśloną> Potrzebujesz popitki czy dasz mi pooglądać jak się krzywisz? <zamrugała oczami chichocząc>

 

#30 03-12-13 19:23:05

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

*Poszedł za nią do salonu i oparł się o ścianę przy wejściu. Przyglądał się temu, co robiła, a słysząc jej pytanie zaśmiał się.*To zależy, jak bardzo chcesz to zobaczyć.*Podszedł do niej i usiadł na kanapie.*Bez. Tym razem dam ci na to popatrzeć.

 

#31 03-12-13 19:31:41

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Dasz mi popatrzeć? <poruszyła brwiami i zachichotała> Dziękuję za Twoją dobroć <mrugnęła do niego i usiadła obok zakładając nogę na nogę, po czym z szerokim uśmiechem otworzyła butelkę i nalała wódki do dwóch kieliszków po czym podała mu jeden> Więc? Raz, dwa? <potrząsnęła głową i szybko opróżniła swój kieliszek> Trzy? <uniosła brew przyglądajac mu się uważnie>

 

#32 03-12-13 19:47:21

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

*Wziął od niej kieliszek.*Oficjalnie zgłaszam falstart.*Przymrużył oczy i wypił wódkę ze swojego kieliszka krzywiąc się trochę następnie.*Tym razem Ci to wybaczę, ale za następne przewinienie będzie kara.*Uśmiechnął się szeroko.*

 

#33 03-12-13 19:51:28

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

<widząc jak się krzywi uśmiechnęła się szeroko>Tak słodko wyglądasz jak się krzywisz, że znów chcę Cię zjeść <puściła mu oczko i uniosła swoją brew> Karę? <prychnęła> Na przykład jaką? Co? Opowiedz mi, jestem zaintrygowana <wyszeptała przysuwając się do niego bliżej i obserwując go uważnie>

 

#34 03-12-13 20:00:40

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Ale mnie niestety przeszła ochota na kły w tętnicy.*Wzruszył ramionami i uśmiechnął się patrząc jej w oczy.*Wymyślę karę dopiero, kiedy znowu podpadniesz. Spontanicznie.*Założył jej kosmyk włosów za ucho.*A tak bardzo nie możesz się doczekać?*Uniósł brew.*

 

#35 03-12-13 20:06:13

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Jeszcze zmienisz zdanie i sam będziesz chciał bym napiła się Twojej słodkiej krwi <zaśmiała się cicho> Dopiero kiedy znów podpadnę, a mam się czego bać? <spojrzała w jego oczy, a kiedy zakładał jej kosmyk za ucho, uśmiechnęła się lekko i nachyliła się by znów rozlać alkohol> Nie, że nie mogę się doczekać, po prostu przeceniasz swoje umiejętności, bo mnie się nie da ukarać <mruknęła i szybko opróżniła swój kieliszek>

 

#36 03-12-13 20:16:26

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Nie bądź tego taka pewna.*Puścił jej oczko.*Nie masz się czego bać. Chyba.*Zaśmiał się i przyglądał jak rozlewała wódkę .*Każdego da się ukarać, ślicznotko. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni sposób.*Wziął swój kieliszek i patrzył się na niego przez chwilę,po czym wypił jego zawartość krzywiąc się nieznacznie.*

 

#37 03-12-13 20:21:46

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

<spojrzała na niego błagalnie i pokręciła z niedowierzaniem głową uśmiechając się> Taaa, powodzenia z tym <puściła mu oczko, a kiedy znów się skrzywił zachichotała, po chwili oblizała swoją dolną wargę i zmrużyła oczy> Zagrajmy w pytania, wiesz jako przyjaciele powinniśmy się lepiej poznać <wywróciła oczami i poruszyła zabawnie brwiami>

 

#38 03-12-13 20:31:57

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Dzięki, na pewno się przyda.*Uśmiechnął się.*Jako przyjaciele powinniśmy się poznać, owszem. Tylko to podejrzane i czuję się trochę zagrożony. Podejrzewam, że chcesz mnie upić i wydusić ze mnie bezcenne informacje typu "Tajne przez Poufne".*Poruszył brwiami i zaśmiał się.*

 

#39 03-12-13 20:36:41

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

<zrobiła zszokowaną minę i odwróciła głowę w drugą stronę, po czym znów spojrzała na niego z zadziornym uśmiechem> Tak, właśnie taki mam plan, potrafisz czytać mi w myślach czy jak? <przechyliła głowę i zlustrowała go uważnie wzrokiem> Nie martw się, te informacje będą u mnie bezpieczne <poruszyła zabawnie brwiami>

 

#40 03-12-13 20:46:38

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Oczywiście, że potrafię czytać w myślach. Dlatego lepiej pilnuj tego w jakim kierunku zmierzają, kiedy jestem w pobliżu.*Mrugnął do niej i udawał, że się zastanawia.*Skoro będą u ciebie bezpieczne, to mogę zaryzykować.*Wzruszył ramionami.*

 

#41 03-12-13 20:52:44

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Teraz czuję się zawstydzona wszystkimi brudnymi myślami jakie przy Tobie miałam <wywróciła oczami i przygryzła swoją wargę, słysząc jego odpowiedź zaklaskała radośnie w dłonie i zmrużyła oczy> Więc pytanie, za pytanie? <poruszyła zabawnie brwiami> Zacznijmy od czegoś prostego jak, ulubione danie? I proszę nie odpowiadaj, że krew, bo się wzruszę <zachichotała>

 

#42 03-12-13 21:05:03

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Tak myślałem. Prawidłowo, że jesteś nimi zawstydzona.*Uśmiechnął się szeroko.*Lubię kurczaka z ryżem. W jakimś chińskim wymyślnym sosie. Obstawiam, że ty preferujesz krew, ale może dzielisz ją konkretnie na jakieś typy? No nie wiem. Ulubiona grupa krwi? Albo może to blondyni lepiej smakują?*Poruszył zabawnie brwiami.*

 

#43 03-12-13 21:13:00

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

<zachichotała i przygryzła swoją dolną wargę udając zamyśloną> A Rh+ jej się nigdy nie oprę i prawie zawsze piję krew z brunetów <westchnęła> Bo wiesz czemu dowcipy o blondynkach są takie krótkie? Żeby blondyni też je zrozumieli <wywróciła oczami i poruszyła brwiami> Ty byłeś wyjątkiem, sama nawet nie wiem czemu <puściła mu oczko> Największe marzenie z dzieciństwa?

Ostatnio edytowany przez Victoria McClair (03-12-13 21:32:39)

 

#44 03-12-13 21:45:48

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

O tak, Rh+ brzmi... pysznie.*Zaśmiał się.*Nie wiem, czy zauważyłaś, ale za jednym zamachem obraziaś siebie samą i mnie. Niezły wyczyn. Ale zwróć uwagę na to, że o blondynach nie ma dowcipów. Więc możemy się pośmiać najwyżej z jasnowłosych pań.*Uśmiechnął się lekko i puścił jej oczko.*Czuję się zaszczycony, że dla mnie zrobiłaś wyjątek. A marzenie z dzieciństwa? Było ich sporo. Zawsze chciałem zostać pilotem i mieć rodzinę, taką prawdziwą. A ty, blondyneczko?

Ostatnio edytowany przez Oliver Twist (03-12-13 21:58:26)

 

#45 03-12-13 21:53:50

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

<przestudiowała dokładnie jego słowa i schowała twarz w dłoniach> Ja może się nie będę odzywać <zabrała ręce i uśmiechnęła się słodko> Będę jak typowa blondi, będę tylko kiwać głową w odpowiedzi na wszystko co powiesz <wyprostowała się, przełożyła sobie jedną nogę na drugą i zaczęła wpatrywać się w niego z przesłodzonym uśmieszkiem po czym zaczęła kiwać powoli potwierdzająco głową>

 

#46 03-12-13 22:09:53

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

Nie rób tego, proszę, bo pójdę pogadać ze ścianą.*Zacisnął usta, żeby się nie roześmiać.*Blond, powiedz coś i przestań tak kiwać głową, bo ci odpadnie. Nie odpowiedziałaś mi na pytanie.*Puścił jej oczko i nachylił się, żeby nalać wódki do kieliszków. Kiedy je napełnił wziął swój i wypił od razu zawartość krzywiąc się, po czym odstawił kieliszek.*

 

#47 03-12-13 22:14:15

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

<spojrzała na niego i uśmiechnęła się słodziutko potem wzrok przeniosła na swoje paznokcie, w skupieniu je oglądała, a po chwili znów spojrzała na chłopaka poprawiając swoje włosy i kiwając głową z trudem powstrzymując się od wybuchu śmiechu>

 

#48 03-12-13 22:24:20

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

*Kącik ust zadrzał mu w uśmiechu, kiedy patrzył, co dziewczyna robiła. Bez słowa wstał i wyszedł na korytarz, gdzie usiadł pod ścianą opierając się o nią plecami. Odwrócił głowę na bok, żeby na nią spojrzeć.*Cześć, skarbie. Jak się masz?Tęskniłem...*Wyciągnął dłoń i pogłaskał czule farbę.*

 

#49 03-12-13 22:28:23

Victoria McClair

Gość

Re: Dom Victorii McClair

<wywróciła oczami, a kiedy wyszedł z salonu szybko opróżniła swój kieliszek, siedziała jeszcze przez dłuższą chwilę, jednak potem wstała i wyszła na korytarz, stając w drzwiach, przechyliła głowę i obserwowała go przez chwilę po czym zrobiła smutną minkę i westchnęła> Robię się zazdrosna...

 

#50 03-12-13 22:35:00

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Victorii McClair

*Głaskał ścianę, kiedy pojawiła się Vicky. Spojrzał na nią z dołu.*To dobrze.*Uśmiechnął się szeroko.*Ona też jest zazdrosna.*Wskazał na ścianę i przewrócił oczami.*Nie słuchaj jej, kochana.*Wyszeptał tuż przy farbie i uniósł kąciki ust.*Czemu jesteś taka chłodna, co?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sailor-moon.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.ntns.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.servers.pun.pl