Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-05-13 18:53:41

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Brown's Hotel

http://www.concierge.com/images/cnt/lists/hotlist06/europe/brownshotel/london_hotel_007p.jpg
Łazienka:
http://www.cosmopolis.ch/images/london/brown_s_hotel/suite_bathroom.jpg
Sypialnia 1:
http://media.hotele.pl/tn-640x480/booking_4856907.jpg
Sypialnia 2:
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/03/8a/52/46/our-room.jpg

Offline

 

#2 28-05-13 17:08:57

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

*wchodzi razem z Adri i zatrzymuje się na recepcji*

 

#3 28-05-13 17:58:10

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

*Bez słowa idzie za nią*

 

#4 28-05-13 18:03:24

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

*Bez słowa idzie za nią*

Wiesz już? *pyta Adri ze smutkiem*

 

#5 28-05-13 18:05:22

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

Od wczoraj *szepcze* Boże, czemu ja go zostawiłam...

 

#6 28-05-13 18:09:20

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

Od wczoraj *szepcze* Boże, czemu ja go zostawiłam...

Siebie nie obwiniaj, to wszystko przeze mnie! Przeze mnie! Gdyby ciebie tutaj nie ciągnęła, to było by dla niego i dla ciebie lepiej. On nie byłby sam, aciebie nie targałyby wyrzuty sumienia. Tylko mnie! Teraz on jest tam, w Mystic Falls, sam! *weszła do windy i ukryła twarz w dłoniach*

 

#7 28-05-13 18:14:25

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

To nie jest twoja wina *Mówi cicho* Tylko idiota nie pojechałby na 3 dni w Londynie za darmo..Masz do tego pełne prawo, to ja bez zastanowienia polecialam, nawet nie omawiając tego z Natem tylko zostawiając cholerny list... *Winda się otwiera i idą do pokoju*

 

#8 28-05-13 18:16:30

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

To nie jest twoja wina *Mówi cicho* Tylko idiota nie pojechałby na 3 dni w Londynie za darmo..Masz do tego pełne prawo, to ja bez zastanowienia polecialam, nawet nie omawiając tego z Natem tylko zostawiając cholerny list... *Winda się otwiera i idą do pokoju*

No tak, ale on ciebie kocha *rzuca się na łóżko* Tobie wybaczy. Nie wiem co ze mną... czuję się, jakby on tylko mnie tolerował, także nasz wyjazd do Londynu będzie dla niego pretekstem do zakończenia "przyjaźni" *po policzku spłynęła jej łza*

 

#9 28-05-13 18:27:50

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

Matko, postradałaś rozum przez ten lot? *Siadła obok wsuwając nogę pod siedzenie*
On cię na prawdę lubi, co ty gadasz! Przyjaźniliście wcześniej i przyjaźnicie się nadal i to się nie zmieni! To, że wyjechałyśmy w tak niekorzystnym momencie to po prostu pech!
I czemu ma być na ciebie zły? Bo zaprosiłaś mnie na wycieczkę? Przypominam, że jestem dorosła i podejmuję własne decyzje, nie potrzebuję niańki. Poza tym z tego co wiem to ktoś z nim tam jeszcze jest... Ty nie masz się o co obwiniać *Kładzie się obok i patrzy w sufit* Ludzie przychodzą i odchodzą, nie mamy na to wpływu

 

#10 28-05-13 18:32:59

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

*Pisze sms*

 

#11 28-05-13 18:33:04

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

Matko, postradałaś rozum przez ten lot? *Siadła obok wsuwając nogę pod siedzenie*
On cię na prawdę lubi, co ty gadasz! Przyjaźniliście wcześniej i przyjaźnicie się nadal i to się nie zmieni! To, że wyjechałyśmy w tak niekorzystnym momencie to po prostu pech!
I czemu ma być na ciebie zły? Bo zaprosiłaś mnie na wycieczkę? Przypominam, że jestem dorosła i podejmuję własne decyzje, nie potrzebuję niańki. Poza tym z tego co wiem to ktoś z nim tam jeszcze jest... Ty nie masz się o co obwiniać *Kładzie się obok i patrzy w sufit* Ludzie przychodzą i odchodzą, nie mamy na to wpływu

No cóż, co racja, to racja... *bierze się w garść siada na łóżku* Idę się przebrać i idzemy do klubu. Co ty na to? *grzebie w walizce w poszukiwaniu jakiś ubrań*

 

#12 28-05-13 18:35:53

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

BerryBlackmine napisał:

Adrienne Masanovic napisał:

Matko, postradałaś rozum przez ten lot? *Siadła obok wsuwając nogę pod siedzenie*
On cię na prawdę lubi, co ty gadasz! Przyjaźniliście wcześniej i przyjaźnicie się nadal i to się nie zmieni! To, że wyjechałyśmy w tak niekorzystnym momencie to po prostu pech!
I czemu ma być na ciebie zły? Bo zaprosiłaś mnie na wycieczkę? Przypominam, że jestem dorosła i podejmuję własne decyzje, nie potrzebuję niańki. Poza tym z tego co wiem to ktoś z nim tam jeszcze jest... Ty nie masz się o co obwiniać *Kładzie się obok i patrzy w sufit* Ludzie przychodzą i odchodzą, nie mamy na to wpływu

No cóż, co racja, to racja... *bierze się w garść siada na łóżku* Idę się przebrać i idzemy do klubu. Co ty na to? *grzebie w walizce w poszukiwaniu jakiś ubrań*

Szczerze to jakoś nie mam nastroju do imprezowania, idź się upić, a jeśli nie będziesz w stanie wrócić do domu na własnych nogach to napisz *Mruga* Ja się przejdę po jakichś kawiarniach, zawsze chciałam zobaczyć Londyn nocą...

 

#13 28-05-13 18:38:18

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

BerryBlackmine napisał:

Adrienne Masanovic napisał:

Matko, postradałaś rozum przez ten lot? *Siadła obok wsuwając nogę pod siedzenie*
On cię na prawdę lubi, co ty gadasz! Przyjaźniliście wcześniej i przyjaźnicie się nadal i to się nie zmieni! To, że wyjechałyśmy w tak niekorzystnym momencie to po prostu pech!
I czemu ma być na ciebie zły? Bo zaprosiłaś mnie na wycieczkę? Przypominam, że jestem dorosła i podejmuję własne decyzje, nie potrzebuję niańki. Poza tym z tego co wiem to ktoś z nim tam jeszcze jest... Ty nie masz się o co obwiniać *Kładzie się obok i patrzy w sufit* Ludzie przychodzą i odchodzą, nie mamy na to wpływu

No cóż, co racja, to racja... *bierze się w garść siada na łóżku* Idę się przebrać i idzemy do klubu. Co ty na to? *grzebie w walizce w poszukiwaniu jakiś ubrań*

Szczerze to jakoś nie mam nastroju do imprezowania, idź się upić, a jeśli nie będziesz w stanie wrócić do domu na własnych nogach to napisz *Mruga* Ja się przejdę po jakichś kawiarniach, zawsze chciałam zobaczyć Londyn nocą...

Ok, to ja idę z tobą *mrugnęła do niej, szybko się przebrała* Zaproponowałam klub, bo myślaam, że tobie się spodoba.

 

#14 28-05-13 18:40:32

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

Matko, idź się zabawić, na mnie nie patrz, słowo *Uporczywie wpatruje się w telefon* ...czemu nie odpisujesz...*szepcze*

 

#15 28-05-13 18:43:50

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

Matko, idź się zabawić, na mnie nie patrz, słowo *Uporczywie wpatruje się w telefon* ...czemu nie odpisujesz...*szepcze*

Nie, nie. Serio. Chyba się przejdę do Harrods. Trzeba mu coś przywieść na pocieszenie... *zagląda ze smutnym uśmiechem do portfela*

 

#16 28-05-13 18:46:06

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

*Ze zrezygnowaniem chowa telefon do kieszeni, wstaje i się przebiera* A ja zawsze chciałam spróbować kawy z tego słynnego Starbucksa *Krzywo się uśmiecha* Wiem, zacofana jestem...

 

#17 28-05-13 18:50:31

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

*Ze zrezygnowaniem chowa telefon do kieszeni, wstaje i się przebiera* A ja zawsze chciałam spróbować kawy z tego słynnego Starbucksa *Krzywo się uśmiecha* Wiem, zacofana jestem...

Ech, nie przejmuj się, ja też nigdy tego nie piłam *śmieje się, bierze torebkę* To idziesz ze mną? *staje na progu drzwi do apartamentu*

 

#18 28-05-13 18:52:32

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

Idę idę *Uśmiecha się niepewnie i wychodzą*

 

#19 28-05-13 18:56:10

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

Idę idę *Uśmiecha się niepewnie i wychodzą*

Czekaj, czekaj... Ale do Harrods, tak? *upewnia się, po czym włącza GPS na telefonie*

 

#20 28-05-13 18:59:17

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

Niech będzie *uśmiecha się* A tak z czystej ciekawości, ta firma, która to zafundowała, nie stawia drinków albo daje coś w stylu złotej karty...? *Pyta*

 

#21 28-05-13 19:03:28

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

Adrienne Masanovic napisał:

Niech będzie *uśmiecha się* A tak z czystej ciekawości, ta firma, która to zafundowała, nie stawia drinków albo daje coś w stylu złotej karty...? *Pyta*

*zaśmiała się* Skarbie, tylko w hotelu mamy wszystko za darmo. Możesz brać drinki, ciasta, jedzenie itp, tylko tu. No, ale chodź już *ciągnie ją za rękę i wychodzą z hotelu kierując się do Harrods*

 

#22 28-05-13 19:05:05

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

No tak, to by było za piękne *Śmieje się i idzie za nią*

 

#23 28-05-13 21:13:25

BerryBlackmine

Gość

Re: Brown's Hotel

*wchodzi do pokoju, przebiera się, myje kubek, wkłada koszulkę i kubek do torebki ozdobnej, kładzie się spać*

 

#24 28-05-13 21:35:32

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

*Wchodzi do pokoju i bierze długą kąpiel*

 

#25 28-05-13 23:10:13

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Brown's Hotel

*wychodzi i idzie spać. Śnią się jej koszmary*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tolkien.pun.pl www.power-league.pun.pl www.himavanti.pun.pl www.wms4.pun.pl www.gm81a.pun.pl