Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-05-13 18:47:58

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Uliczki Paryża.

http://www.tapeta-uliczka-kawiarenka-paryz.na-telefon.org/tapety/uliczka-kawiarenka-paryz.jpeg

Offline

 

#2 30-06-13 14:57:27

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Uliczki Paryża.

*Powoli spaceruje i podziwia panoramę Paryża*

 

#3 24-08-13 19:47:12

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<Idzie z Isaaciem i nagle widząc numer kamienicy i ulicę westchnęła ciężko i gestem głowy wskazała na budynek>
Muszą mieszkać w tej kamienicy, mieszkanie numer sześć...
<powiedziała, ale nie potrafiła zrobić kroku>

 

#4 24-08-13 19:49:23

Isaac Lahey

Gość

Re: Uliczki Paryża.

Hej.. <złapał ja za rękę, uśmiechając się do niej lekko> Jeśli nie chcesz, albo nie jesteś gotowa... nie musisz się spieszyć, okej? <unosi brwi i całuje ją w czubek głowy>

 

#5 24-08-13 19:51:06

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<uśmiechnęła się do niego delikatnie>
Po prostu nie mam bladego pojęcia co się teraz wydarzy, ale tęskniłam za nimi, chcę ich zobaczyć
<powiedziała pewnie i ścisnęła mocniej jego dłoń po czym weszli do kamienicy i zapukała do odpowiednich drzwi cała zestresowana>

 

#6 24-08-13 19:54:20

Isaac Lahey

Gość

Re: Uliczki Paryża.

Rozumiem co czujesz. Też chętnie spotkałbym się z moją mamą, gdybym wiedział, w którym szpitalu ją zamknęli <westchnął ciężko, jeszcze bardziej ściskając jej rękę, a gdy nikt nie otworzył znowu zapukał, naciskając jednocześnie na klamkę>

 

#7 24-08-13 19:58:44

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<wzięła głęboki oddech i spojrzała na drzwi, a kiedy Isaac złapał za klamkę drzwi po chwili się otworzyły, ścisnęła mocniej jego rękę czując jak jej oddech szaleje>
Jest tutaj ktoś? Halo?
<powiedziała głośno i weszła do środka jeszcze mocniej ściskając dłoń Isaaca>

 

#8 24-08-13 20:02:50

Isaac Lahey

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<Wszedł tuż za Rose, nawet na moment nie puszczając jej reki, po czym wziął głęboki oddech>
Halo? <powtórzył wołania za Rose, wchodząc w głąb domu>

 

#9 24-08-13 20:04:20

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<weszła jeszcze dalej do salonu i zapaliła światło natychmiast wstrzymując oddech ponieważ zobaczyła nieprzytomnych rodziców leżących na ziemi>
Nie, nie, nie...
<wyszeptała i upadła na kolana zaciskając mocno wargi, po chwili zblizyła się do nich i zaczęła nimi potrząsać>
Mamo! Tato!
<wrzeszczała ze łzami w oczach>

 

#10 24-08-13 20:47:50

Isaac Lahey

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<przełknął ślinę, przyglądając sie uważnie tej scenie, po czym uklęknął przy niej i sprawdził puls jej rodzicom. Objął Rosalie z całej siły>
Wszystko bedzie.. Dobrze. <mruknął cicho>

 

#11 24-08-13 20:56:38

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

Nic nie będzie dobrze...
<wyszeptała przerażona, a kiedy ją objął zacisnęła usta w cienką linę czując jak po jej policzkach spływają łzy, znów zbliżyła się do rodziców i zaczęła potrząsać za ramiona mamą>
Błagam! Obudź się!
<krzyczała przerażona i przystawiła swój nadgarstek do ust rozgryzając go tak by ciekła z niego krew po czym przyłożyła go do ust mamy>
Błagam, błagam...
<powtarzała to wciąż jak jakiś robot>

 

#12 24-08-13 21:02:26

Isaac Lahey

Gość

Re: Uliczki Paryża.

Rosalie... <wyszeptał, odsuwając ją od ciała kobiety> to nic nie da, jest za późno <powtórzył równie cicho i przycisnął ją do swojej piersi, po czym sięgnął po telefon i zadzwonił po policję i karetkę>
Rose.. Przykro mi. <wyszeptał, ściskając ją mocniej>

 

#13 24-08-13 21:08:16

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

To przeze mnie...
<wyszeptała łamiącym się głosem i cały czas spoglądała na leżące na podłodze ciała> 
To przeze mnie oni nie żyją! Ja ich zabiłam! Uciekłam! Zostawiłam ich samych! To moja wina!
<wykrzyczała wyrywając się Isaacowi>
To ja powinnam być martwa, nie oni!
<powiedziała już totalnie załamana i nie potrafiła dłużej wytrzymać, wtuliła się w niego mocno i po prostu się rozpłakała>

 

#14 24-08-13 21:16:28

Isaac Lahey

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<Przycisnął ją do siebie mocno i pogłaskał ją po włosach> ciii <wyszeptał do jej ucha, tuląc ją jeszcze mocniej. Odsunął Rose, gdy przyjechała policja i pocałował ją w czubek głowy> Rose na nas chyba pora.

 

#15 24-08-13 21:19:55

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<patrzyła się na niego z zaszklonymi od łez oczami>
Isaac to wszystko przeze mnie...
<wyszeptała prawie niemo, ale wiedziała, że chłopak jako wilkołak ją usłyszy, nie potrafiła się ruszyć, stała jak kamień nie mogąc sobie jeszcze uświadomić, że to wszystko dzieje się naprawdę>
Zabiłam ich...

 

#16 24-08-13 21:24:55

Isaac Lahey

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<pokręcił przecząco głową i ostrożnie podniósł się z ziemi, by po chwili postawić dziewczynę na nogach. Nawet na chwilę jej nie puszczał>
To nie twoja wina <wyszeptał jej do ucha> chcesz sie pożegnać, zanim pojedziemy do hotelu? <mówi cicho, łapiąc ją za rękę>

 

#17 24-08-13 21:27:40

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<pokręciła przecząco głową nie mogąc nic z siebie wydusić, przycisnęła swoją głowę do klatki piersiowej chłopaka zamykając oczy i próbując się chociaż minimalnie uspokoić> Po prostu chodźmy...

 

#18 24-08-13 21:30:59

Isaac Lahey

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<Pokiwał ze zrozumieniem głową i ostrożnie ją podniósł, biorąc ją na ręce, po czym wyszli, idąc do hotelu>

 

#19 19-09-13 19:43:49

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<przyjeżdża, idzie do jednej z kamienic i wchodzi do mieszkania>

 

#20 21-09-13 21:55:56

Rosalie Delacure

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<jedzie na lotnisko i wraca do Falls>

 

#21 07-11-13 16:46:17

Elizabeth Evans

Gość

Re: Uliczki Paryża.

*Odwiedza swoje stare miasto i podziwia jak bardzo się zmieniło *

 

#22 19-04-14 23:02:14

Lydia Carter

Gość

Re: Uliczki Paryża.

<Lydia wraz z Isaaciem lądują w Paryżu, przechodzą prze te wszystkie duperele na lotnisku i wychodzą przed budynek; zamawiają taksówkę, która przyjeżdża już po kilku minutach i zawozi ich pod jakiś hotel>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bwc.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.42gdh.pun.pl www.flyff.pun.pl