Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#351 04-12-13 18:45:24

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Lubię.. Na zmianę za każdym razem. *unosi dłoń i przesuwa palcem po wcięciu między piersiami i zahacza o miseczkę biustonosza* Nie chcesz się.. zabawić? *przechyla delikatnie głowę w bok i napiera mocniej tyłkiem na jego odstające miejsce w kroczu.*

 

#352 04-12-13 18:49:32

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

A kto powiedział, że nie chcę? <obejmuje ją i bawi się zapięciem biustonosza, ściągając go. Odrzuca go na ziemię i całuje ją po piersiach, przygryzając co jakiś czas ( )

 

#353 04-12-13 18:54:38

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

*wplątuje palce w jego włosy i przybliża go jeszcze bardziej do siebie. Odchyla głowę do tyłu i przygryza wargę wydając z siebie cichy jęk. Wolną dłoń powoli przesuwa po jego brzuchu, aż do spodni i pewnego twardego miejsca.* (co złego to nie my )

 

#354 04-12-13 18:57:01

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

(Hahaha no pewnie, że to nie my hahaha:D)
<Zagryza wargę, czując jej dłoń w ważnym dla siebie miejscu i zdusza jęk w sobie; całuje ją po biuście namiętniej>

 

#355 04-12-13 19:01:38

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

*rozpina mu powoli guziki koszuli i zsuwa ją z niego. Układa dłonie na jego ramionach wbijając w nie lekko palce i przesuwa dłonią w dół. Dotyka jego torsu, brzucha i powoli wsuwa dłoń w bokserki. Przygryza mocno wargę starając się siedzieć cicho; wygina plecy w łuk czując narastające w niej emocje..*

 

#356 04-12-13 19:05:38

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

<Odchyla głowę w tył, uśmiechając się jak głupi do sera; czując przyśpieszone bicie serca przejeżdża dłońmi po jej ramionach; odgarniając włosy w tył i po chwili przewraca ją na bok; odpina guzik spodni i zsuwa je razem z bokserkami. Sięga po jej dłonie i układa ku górze, wpajając się w jej wargi na nowo>

 

#357 04-12-13 19:12:20

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

*odwzajemnia namiętny pocałunek i popycha go lekko, żeby się położył. Przenosi pocałunki na jego tors, powoli kreśli nimi ślady mięśni na brzuchu, aż dosięga niżej i przesuwa koniuszkiem języka po pewnym męskim miejscu.*

 

#358 04-12-13 19:20:23

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Rebekah... <śmieje się> Chodź do mnie, a nie... zabawiasz się z połową mnie. <przewraca oczami z uśmiechem, przygryzając wargę> Reeeeebekah?

 

#359 04-12-13 19:28:02

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

*mruczy cicho, podnosi się i układa na nim wygodnie; całuje go namiętnie układając jedną dłoń na torsie, a drugą mierzwiąc jego ucho* To jedna z moich ulubionych części twojego ciała. *mruczy mu w wargi i muska je lekko*

 

#360 04-12-13 19:31:58

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Wiem. Ja też mam swoją ulubioną... twoją... <śmieje się i obejmuje ją, układając dłonie na zgrabnym tyłeczku dziewczyny i przygryza jej wargę> Wiesz... którą? <śmieje się; po czym wydaje z siebie jęk rozkoszy, gdy łączą się w jedność. Patrzy jej w oczy>

 

#361 04-12-13 19:35:34

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

*wzdycha głośno, gdy to się dzieje i napina się cała* Mam.. zgadywać? *całuje go namiętnie i porusza się powoli wyginając plecy.*

 

#362 04-12-13 19:37:00

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Możesz zacząć... zgadywać. <patrzy jej w oczy> Gdzie jest twój słaby punkt dla mnie? <unosi brew, oddychając szybciej; napina mięśnie, co jakiś czas rozluźniając się i oddając uczuciu>

 

#363 04-12-13 19:44:43

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

*jęczy rozchylając wargi i spogląda mu w oczy*  Może jakaś konkretna podpowiedź? *całuje go w kącik ust kontynuując, aż tempo wzrasta proporcjonalnie do napięcia i oboje oddają się długiej rozkoszy. Po wszystkim, kiedy wciąż są jednością, R. układa głowę na jego ramieniu i przymyka na chwilę powieki oddychając szybko; kreśli wzorki na jego torsie*

 

#364 04-12-13 19:49:30

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Twoje krągłości. <mówi po chwili ciszy, łapiąc oddech> Dwie. <uśmiecha się sam do siebie; dotykając nosem o jej czoło> To... duża podpowiedź?

 

#365 04-12-13 19:53:05

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Dosyć.. Ale *bierze oddech i wypuszcza powietrze* Mamy dwie możliwości i.. ciężko mi się zdecydować. Czy to raczej.. *chwyta powoli jego dłoń i przesuwa ją na swój biust* to, czy.. *unosi kącik ust i przesuwa dłoń na swoje pośladki* to. *unosi się i całuje go przeciągle*

 

#366 04-12-13 19:55:33

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

W sumie... obie te rzeczy. Od pierwszego wejrzenia pokochałem twój tyłeczek. W tej sukience. <śmieje się cicho> Ten widok... Och. <mruczy pod nosem> A piersi... w sumie nie mogę się zdecydować, co bardziej.

 

#367 04-12-13 20:01:17

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Patrzyłeś.. na mój tyłek już przy pierwszym spotkaniu? *mruży oczy* Twój był całkiem.. całkiem.. *przygryza wargę i uśmiecha się szeroko, po czym całuje go lekko* I zobacz do czego doszło. Mój jest twój, twój jest mój.. Czego chcieć więcej? *przygryza lekko płatek jego ucha i układa się na nim wygodnie*

 

#368 04-12-13 20:03:44

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Kto by pomyślał, nie? Że ratując mnie wtedy w łazience... złowisz mój tyłeczek w pakiecie. <uśmiecha się na to wspomnienie i dłonią gładzi jej ramię>

 

#369 04-12-13 20:07:20

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

*śmieje się i całuje go lekko w żuchwę* To była moja okazja. Wiesz, różnie wyobrażałam sobie pierwsze spotkanie z tym 'kimś', ale.. napewno nie było tam wersji w damskiej toalecie. *uśmiecha się szeroko*

 

#370 04-12-13 20:12:59

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Damska toaleta... <mruczy pod nosem>  Chyba powinienem podziękować tej dziewczynie twojego brata. Gdyby nie ona, nie wszedłbym tam, a ty... czy ja wiem, czy wydałbym się interesującym sexy mięskiem właśnie w tamtym czasie? <śmieje się> Uratowałaś mnie. <szepcze jej do ucha, przejeżdżając delikatnie językiem po opuszku> Twój seksowny niewinny tyłeczek.

 

#371 04-12-13 20:17:59

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Myślę, że prędzej czy później jakoś bym cię dorwała.. i twój sexy tyłeczek też. *unosi kącik ust* Ja? Tylko.. uratowałam cię przed żądną krwi zołzą.. żebyś mógł spotkać kolejną i dzielić z nią łóżko i.. *przesuwa dłoń pod jego lewą pierś* może nie tylko. *mruczy cicho*

 

#372 04-12-13 20:23:52

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Może tylko nie łóżko. <oblizuje dolną wargę, patrząc jak przesuwa swoją dłoń> Jesteś dobrą wybawicielką z tarapatów. <kiwa lekko głową, po czym całuje ją w skroń>

 

#373 04-12-13 20:32:51

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

I dobrze cię wpycham w te tarapaty.. a potem wyciągam.. *śmieje się* To pokręcone. *przygryza wargę w uśmiechu* Ale.. raz blondynka dla odmiany, do tego taka.. *mruży oczy* Zniechęcisz się i inne nie będą miały szans.

 

#374 04-12-13 20:38:20

James Meyers

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Nie, na razie się nie zniechęciłem. <mówi, przewracając oczami> Wręcz... przeciwnie. <przewraca ją na bok i układa dłoń na jej biodrze, całując od policzka w dół, trafiając do kącika ust i pełnych warg> Ryzykant, czyż nie?

 

#375 04-12-13 20:44:06

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom James'a Meyers'a

Wręcz przeciwnie? To znaczy, że.. blondynki teraz mają większe szanse? O nie.. co ja zrobiłam. *uśmiecha się pod nosem i całuje go delikatnie układając dłoń na jego policzku; zgina nogę w kolanie i przerzuca ją powoli na jego biodro*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ogt.pun.pl www.zakazaneportale.pun.pl www.styles.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl www.pamietnikiwampirow.pun.pl