Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 24-11-13 17:49:07

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Mam to przyjąć, jako komplement? *uśmiecha się lekko i kiwa głową* Może być. To nie.. problem, po prostu jestem wkurzony. *przewraca oczami i opróżnia szklankę, po czym odkłada ją* Kobiety mnie dręczą. *unosi kącik ust*

 

#27 24-11-13 17:53:20

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

<zaśmiała się cicho> Serio? Niektórzy faceci wiele by dali  by być dręczeni przez kobiety, a ty jesteś zły? <unosi brew i kręci głową rozbawiona. Bierze łyka alkoholu>

 

#28 24-11-13 17:56:03

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

*śmieje się i przeciera powieki* No wiesz. Przez tyle lat zdołałem się jednak czegoś nauczyć. *oblizuje powoli wargę czując na niej smak alkoholu i zamyśla się* Lubię, kiedy ktoś mi się przyporządkowuje. I nie cierpię, kiedy ktoś na kim mi zależy w jakiś sposób się naraża i potem ma kłopoty. *kręci głową*

 

#29 24-11-13 18:02:40

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Przyporządkowuje? Co za Kontroler <mruknęła z nutką rozbawienia. Napiła się whisky i westchnęła> Czyli jednak masz dziewczynę? <uśmiechnęła się smutno i pokiwała głową> Racja, to rzeczywiście musi być denerwujące. Nikt nie lubi się zamartwiać.

Ostatnio edytowany przez Heaven Moore (24-11-13 18:06:53)

 

#30 24-11-13 18:06:57

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Masz rację, jestem.. osobą dominującą w związku, w łóżku i.. wszędzie. *unosi kącik ust i przygląda jej się* Mam, tak jakby. To skomplikowane, bo ona robi same głupie rzeczy i wszystko się sypie. *wzrusza ramionami* Nie zwykłem się troszczyć i nic innego niż praca, więc to dla mnie jakieś wyzwanie.

 

#31 24-11-13 18:35:01

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

To, że podejmujesz się wyzwań świadczy o twojej odwadze <kładzie mu dłoń na ramieniu, ale po chwili cofa ją lekko zmieszana> Kochać to nie znaczy być szczęśliwym 24 godziny na dobę. Czasami oznacza to też cierpienie, ale jeśli komuś zależy to chyba ma to sens, prawda? <uśmiecha się minimalnie i wbija wzrok w dwoją szklankę> Ale co ja tam mogę wiedzieć...

 

#32 24-11-13 18:38:09

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

*śledzi wzrokiem jej ruchy i przełyka ciężko ślinę* Może.. ale nie jestem pewien, czy to ma sens. No wiesz, to skomplikowane. Nie wiem czy jestem gotowy na taki związek. Bo skoro na początku już się sypie, to nie widzę powodu, by dalej walczyć. *kręci lekko głową i przygląda jej się* Nie mów tak. To, że nie jesteś obecnie zakochana nie znaczy, że nie wiesz jak kochać.

 

#33 24-11-13 18:43:43

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Każdy potrafi kochać. Na swój sposób <wzruszyła lekko ramionami i wzięła łyka drinka. Popatrzyła się na Alexandra> Tylko, że wiesz... słowa to tylko słowa. Nie mają żadnej wartości, jeśli nie stoją za nimi czyny.

 

#34 24-11-13 18:45:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Właśnie.. jestem na tyle skomplikowany, że nie potrafię mówić o miłości, ani o uczuciach. *wzrusza ramionami bezradnie* Potrafię je tylko okazywać, ale nie każdemu to wystarcza. *krzywi się lekko i uzupełnia ich szklanki. Chwyta swoją i trochę z niej upija*

 

#35 24-11-13 18:57:48

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Może po prostu bądź szczery <powiedziała, upijając kilka łyków alkoholu> W takiej sytuacji może to być najlepsze wyjście.

 

#36 24-11-13 18:59:32

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

*kręci głową* Potrzebuję czasu. Nie lubię, gdy ktoś czegoś ode mnie wymaga na siłę. *przewraca oczami i milknie na chwilę* Dlaczego rozmawiamy wciąż o mnie? *uśmiecha się lekko*

 

#37 24-11-13 19:03:59

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Wczoraj rozmawialiśmy o mnie, to dzisiaj przyszła kolej na ciebie <uśmiechnęła się i przekrzywiła lekko głowę>

 

#38 24-11-13 19:07:09

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Patrzysz na mnie z zainteresowaniem. Mam się bać? Masz w zanadrzu jakieś interesujące pytania? *uśmiecha się kąśliwie i patrzy jej w oczy*

 

#39 24-11-13 19:15:04

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Obawiam się, że na razie wyczerpałam wszystkie pomysły, ale jak coś przyjdzie mi do głowy o dam ci znać <oparła się wygodniej na kanapie, trzymając szklankę w dłoniach> Chociaż mógłbyś powiedzieć coś od siebie a nie wiecznie zmuszać do wyciągania informacji <uniosła kąciki ust>

 

#40 24-11-13 19:18:29

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

*śmieje się lekko ochryple i seksownie, po czym opiera się wygodnie i przygląda jej się* Nie rozumiem dlaczego interesuje cię moja osoba. Uważam, że będzie lepiej, jak dowiesz się o mnie dużo z doświadczenia. Co to za frajda, skoro wszystko wyjawię ci jak na tacy? *unosi lekko brwi i uśmiecha się rozbawiony*

 

#41 24-11-13 19:34:21

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Już mówiłam, że lubię wiedzieć, na czym stoję <uśmiechnęła się szeroko i wzruszyła ramionami> Zazwyczaj mam ogólne informacje na wstępie, no wiesz, zdolności czarownicy, ale ty nie pozwalasz wejść do swojej głowy i szanuję to, naprawdę, tylko jestem ciekawa dlaczego tego nie chcesz <westchnęła cicho> No ale dobrze, zrobimy to po twojemu.

 

#42 24-11-13 19:36:33

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Więc.. *mruży oczy* Chcesz wiedzieć, tak? *przygryza lekko wargę, przysuwa się i układa dłoń na jej dłoni dając jej swobodny dostęp do swojego umysłu* Droga wolna. *patrzy jej w oczy z powagą* Tylko zostaw sobie coś na deser. *uśmiecha się lekko*

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (24-11-13 19:36:54)

 

#43 24-11-13 19:52:31

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Jesteś tego pewny? <unosi brew, patrząc się na mężczyznę> Nie chcę, żebyś robił tego wbrew sobie <przygryza wargę i delikatnie wyciąga swoją dłoń spod jego. Kręci głową> Nie chcę, żebyś miał do mnie potem żal, że zobaczyłam za dużo, ale to miłe, że tak mi ufasz <uśmiecha się lekko, spoglądając mu w oczy>

Ostatnio edytowany przez Heaven Moore (24-11-13 19:53:37)

 

#44 24-11-13 19:57:28

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

*kręci głową zrezygnowany, kiedy jego ręka opada na jej kolano i cofa ją powoli wracając do poprzedniej pozycji.* Nie rozumiem. Chcesz wiedzieć, a kiedy chcę ci pokazać, wycofujesz się. *wzdycha ciężko i śmieje się krótko* Kobiety są naprawdę skomplikowane. *patrzy na nią znacząco i upija trochę whisky*

 

#45 24-11-13 20:07:56

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Może i masz rację <zaśmiała się cicho i napiła whisky. Odsunęła od ust szklankę i przyjrzała się bursztynowemu płynowi> Dawno tyle nie piłam, niż przez ostatnie dni <uśmiechnęła się szeroko> Sprowadzasz mnie na złą drogę <powiedziała rozbawiona>

 

#46 24-11-13 20:12:04

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

To bardzo źle? *uśmiecha się szeroko* Mówiłem, że ze mną nie jest łatwo.

 

#47 24-11-13 20:19:43

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Nie, to fajne <uśmiecha się szeroko> Alkohol pomaga zapomnieć. Sprytnie leczyć uzależnienie inną używką <mówi i przygryza lekko dolną wargę>

 

#48 24-11-13 20:26:19

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

To nie alkohol tak na ciebie działa kochanie. *unosi zadziornie kącik ust* Tylko ja.

 

#49 24-11-13 20:31:09

Heaven Moore

Gość

Re: Dom Heaven Moore

Kto wie, kto wie... <powiedziała rozbawiona> Ale alkohol też ma w tym swój udział, bo od ciebie by mi się tak nie kręciło w głowie <zaśmiała się cicho>

 

#50 24-11-13 20:33:08

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Heaven Moore

*śmieje się i kręci głową* Co racja to racja, chociaż.. znam takie sztuczki.. *przygryza lekko wargę i porusza lekko szklanką*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbitwa.pun.pl www.szostaf.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.punk-rock.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl