Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#226 08-07-13 22:16:32

Michael Fortman

Gość

Re: Hotel Plaza.

Michael Fortman napisał:

Michael Fortman napisał:

Michael Fortman napisał:

*wszedl zarejestrowal sie w hotelu, udal sie do pokoju, polozyl sie na lozku jednak nie zasnal, caly czas obserwujac swoja komorke*

*wstal z lozka, wzial prysznic, przebral sie, wlaczyl tv i napisal sms'a*

*polozyl sie spac*

*wstaje, wychodzi z pokoju w poszukiwaniu Alison*

 

#227 09-07-13 10:59:56

Christian Lewis

Gość

Re: Hotel Plaza.

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:


*cały dzień siedzieli w pokoju, gadali i fajnie się bawili* może wyjdziemy gdzieś na wieczór? *zapytała z nadzieją* jestem w NY, a siedzę tylko w pokoju hotelowym *powiedziała kapryśnie*

Nowy Jork nocą *uśmiechnął się szeroko* Brzmi fantastycznie *uniósł brwi* Co powiesz na wieczorny spacer po Brooklynie?

może być *uśmiechnęła się*
(tylko już nie nocą, zabierz ich tam, ja będę za około 40 minut)

*opuszczają hotel*

 

#228 09-07-13 11:13:29

HannaMarin

Gość

Re: Hotel Plaza.

*Gdy wczoraj przyjechała od razu poszła do hotelu. Dzisiaj wstała, ubrała się i pojechała do swojego rodzinnego domu*

 

#229 09-07-13 21:30:32

Diann Midnight

Gość

Re: Hotel Plaza.

<przyjeżdża do hotelu, zostawia plecak i wychodzi na miasto>

 

#230 09-07-13 23:18:40

Michael Fortman

Gość

Re: Hotel Plaza.

*wchodzi do hotelu, zmeczony kladzie sie spac*

 

#231 10-07-13 09:33:37

Christian Lewis

Gość

Re: Hotel Plaza.

*wraca z Alison do hotelu, kładą się spać*

 

#232 10-07-13 13:02:11

Christoph Grey

Gość

Re: Hotel Plaza.

Wczoraj późnym wieczorem:
*odprowadza Diann i zostawia jej swój numer, odjeżdża*

 

#233 10-07-13 13:04:13

Diann Midnight

Gość

Re: Hotel Plaza.

Wczoraj wieczorem:
<wraca do pokoju, bierze prysznic kładzie sie spać>
Dzisiaj:
<przebiera się, wychodzi>

 

#234 10-07-13 22:28:21

Alison Marcado

Gość

Re: Hotel Plaza.

DZIŚ: *wstała, wyszła, była w kawiarni poznała nowych ludzi, świetnie się, bawiła*
TERAZ: *wróciła, odczytała wszystkie wiadomości, tak dobrze spędzała czas, że zupełnie zapomniała o nim, szybko napisała SMSa i podekscytowana wyszła z hotelu*

 

#235 10-07-13 22:37:26

Alison Marcado

Gość

Re: Hotel Plaza.

Alison napisał:

DZIŚ: *wstała, wyszła, była w kawiarni poznała nowych ludzi, świetnie się, bawiła*
TERAZ: *wróciła, odczytała wszystkie wiadomości, tak dobrze spędzała czas, że zupełnie zapomniała o nim, szybko napisała SMSa i podekscytowana wyszła z hotelu*

*zostawiła tylko karteczkę Chris'owi o treści: ,,Poszłam spotkać się z Mike'em, będę w Central Park'u. Dziękuje ci za wszystko. Ali."*

 

#236 10-07-13 23:46:59

Michael Fortman

Gość

Re: Hotel Plaza.

RANO: *wzstaje, wykonuje rutynowe czynnosci*
TERAZ: *czyta sms', na jego twarzy pojawi sie mimowolny usmiech, przebiera sie po czym wychodzi z hotelowego pokoju*

 

#237 11-07-13 00:25:03

Diann Midnight

Gość

Re: Hotel Plaza.

<wraca do pokoju, idzie spać>

 

#238 11-07-13 00:27:11

Alison Marcado

Gość

Re: Hotel Plaza.

*wraca zapłakana, idzie spać*

 

#239 11-07-13 10:06:08

Diann Midnight

Gość

Re: Hotel Plaza.

<budzi się, bierze swoje rzeczy, płaci za pobyt, opuszcza hotel>

 

#240 12-07-13 17:53:29

Christian Lewis

Gość

Re: Hotel Plaza.

*budzi się, bierze prysznic, siada na kanapie i włącza cicho telewizor, żeby nie obudzić Alison*

 

#241 12-07-13 17:54:07

Alison Marcado

Gość

Re: Hotel Plaza.

Christian Lewis napisał:

*budzi się, bierze prysznic, siada na kanapie i włącza cicho telewizor, żeby nie obudzić Alison*

*wstaje* hej *uśmiecha się* jak minęła ci noc?

 

#242 12-07-13 17:57:09

Christian Lewis

Gość

Re: Hotel Plaza.

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:

*budzi się, bierze prysznic, siada na kanapie i włącza cicho telewizor, żeby nie obudzić Alison*

*wstaje* hej *uśmiecha się* jak minęła ci noc?

Dobrze *wzrusza ramionami* Przepraszam, nie chciałem cię obudzić *wskazuje głową na telewizor*

 

#243 12-07-13 17:59:33

Alison Marcado

Gość

Re: Hotel Plaza.

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:

*budzi się, bierze prysznic, siada na kanapie i włącza cicho telewizor, żeby nie obudzić Alison*

*wstaje* hej *uśmiecha się* jak minęła ci noc?

Dobrze *wzrusza ramionami* Przepraszam, nie chciałem cię obudzić *wskazuje głową na telewizor*

nic się nie stało, i tak jest już późno, nie powinnam tyle spać, idę się umyć *poszła wziąć prysznic, po czym przebrała się w sukienkę i wróciła do pokoju* spotkałam się z Mike'em, wróciła dla mnie do NY *powiedziała, a na jej twarzy pojawił się grymas*

 

#244 12-07-13 18:04:22

Christian Lewis

Gość

Re: Hotel Plaza.

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:


*wstaje* hej *uśmiecha się* jak minęła ci noc?

Dobrze *wzrusza ramionami* Przepraszam, nie chciałem cię obudzić *wskazuje głową na telewizor*

nic się nie stało, i tak jest już późno, nie powinnam tyle spać, idę się umyć *poszła wziąć prysznic, po czym przebrała się w sukienkę i wróciła do pokoju* spotkałam się z Mike'em, wróciła dla mnie do NY *powiedziała, a na jej twarzy pojawił się grymas*

Jakoś nie jesteś zbytnio zadowolona, co? *gasi pilotem telewizor i wstaje* Chcesz o tym porozmawiać?

 

#245 12-07-13 18:09:45

Alison Marcado

Gość

Re: Hotel Plaza.

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:


Dobrze *wzrusza ramionami* Przepraszam, nie chciałem cię obudzić *wskazuje głową na telewizor*

nic się nie stało, i tak jest już późno, nie powinnam tyle spać, idę się umyć *poszła wziąć prysznic, po czym przebrała się w sukienkę i wróciła do pokoju* spotkałam się z Mike'em, wróciła dla mnie do NY *powiedziała, a na jej twarzy pojawił się grymas*

Jakoś nie jesteś zbytnio zadowolona, co? *gasi pilotem telewizor i wstaje* Chcesz o tym porozmawiać?

*usiadła obok niego* nie wiem czy to ma jakikolwiek sens *powiedziała smutna*

 

#246 12-07-13 18:14:53

Christian Lewis

Gość

Re: Hotel Plaza.

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:


nic się nie stało, i tak jest już późno, nie powinnam tyle spać, idę się umyć *poszła wziąć prysznic, po czym przebrała się w sukienkę i wróciła do pokoju* spotkałam się z Mike'em, wróciła dla mnie do NY *powiedziała, a na jej twarzy pojawił się grymas*

Jakoś nie jesteś zbytnio zadowolona, co? *gasi pilotem telewizor i wstaje* Chcesz o tym porozmawiać?

*usiadła obok niego* nie wiem czy to ma jakikolwiek sens *powiedziała smutna*

O czym mówisz? *spytał zaskoczony*

 

#247 12-07-13 18:24:00

Alison Marcado

Gość

Re: Hotel Plaza.

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:


Jakoś nie jesteś zbytnio zadowolona, co? *gasi pilotem telewizor i wstaje* Chcesz o tym porozmawiać?

*usiadła obok niego* nie wiem czy to ma jakikolwiek sens *powiedziała smutna*

O czym mówisz? *spytał zaskoczony*

nie wiem, czy nadal chcę z nim być *powiedziała po chwili*

 

#248 12-07-13 18:35:14

Christian Lewis

Gość

Re: Hotel Plaza.

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:


*usiadła obok niego* nie wiem czy to ma jakikolwiek sens *powiedziała smutna*

O czym mówisz? *spytał zaskoczony*

nie wiem, czy nadal chcę z nim być *powiedziała po chwili*

*w jego oku na chwilę pojawił się błysk, ale po chwili jego twarz znowu przybrała naturalny wyraz* W tej sprawie raczej nie potrafiłbym ci pomóc. Mój osąd nie będzie zbyt.. obiektywny *wzrusza ramionami* Ale chyba nie ma żadnego przymusu, prawda? Jeśli nie chcesz z nim być, to nie bądź.

 

#249 12-07-13 18:38:58

Alison Marcado

Gość

Re: Hotel Plaza.

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:


O czym mówisz? *spytał zaskoczony*

nie wiem, czy nadal chcę z nim być *powiedziała po chwili*

*w jego oku na chwilę pojawił się błysk, ale po chwili jego twarz znowu przybrała naturalny wyraz* W tej sprawie raczej nie potrafiłbym ci pomóc. Mój osąd nie będzie zbyt.. obiektywny *wzrusza ramionami* Ale chyba nie ma żadnego przymusu, prawda? Jeśli nie chcesz z nim być, to nie bądź.

Będę musiała pogadać z nim na spokojnie *w jej oczach pojawiły się łzy, ale uśmiechnęła się lekko*

 

#250 12-07-13 18:43:47

Christian Lewis

Gość

Re: Hotel Plaza.

Alison napisał:

Christian Lewis napisał:

Alison napisał:


nie wiem, czy nadal chcę z nim być *powiedziała po chwili*

*w jego oku na chwilę pojawił się błysk, ale po chwili jego twarz znowu przybrała naturalny wyraz* W tej sprawie raczej nie potrafiłbym ci pomóc. Mój osąd nie będzie zbyt.. obiektywny *wzrusza ramionami* Ale chyba nie ma żadnego przymusu, prawda? Jeśli nie chcesz z nim być, to nie bądź.

Będę musiała pogadać z nim na spokojnie *w jej oczach pojawiły się łzy, ale uśmiechnęła się lekko*

nie płacz, proszę. Nie jestem zbyt dobry w pocieszaniu *kładzie swoja dłoń na jej ręce* Właściwie, to zazwyczaj tylko pogorszam sprawę.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skilene.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.bikefans.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl