Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#151 21-12-13 00:05:59

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<wrócił do motelu, położył się spać>

 

#152 21-12-13 00:06:14

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*postawiłam paczki z prezentami na ziemi, zdjęłam płaszczyk i zaśmiałam się cicho* a pro po "naszych dzieci" czy ty też dziś widziałeś na imprezie jak się całowali? *spytałam unosząc jedną brew, zdjęłam buty i rzuciłam się na łóżko* już sama nie wiem, czy mi się nie przewidziało przez te wszystkie dzisiejsze wydarzenia, ale jestem prawie pewna, że to była ona...

 

#153 21-12-13 00:10:12

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<zaśmiał się> Udajmy, że tego nie widzieliśmy... za chwilę wracam <z wampirzą szybkością pobiegł i wrócił z butelką wina i dwoma kieliszkami> No to co napijemy się?

 

#154 21-12-13 00:12:41

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*zaśmiałam się cicho* czy to w ogóle jest legalne? *wywróciłam oczami* Jesteś wspaniały *wyszeptałam kiedy wrócił, wzięłam od niego kieliszek* ale w tej chwili wolałabym spróbować ciebie *przygryzłam seksownie dolną wargę*

 

#155 21-12-13 00:20:02

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

A nawet nie wiesz jak bardzo ja ciebie, ale trochę się wstrzymamy <odkręcił wino i wlał do kieliszków> No to zdrowie... a i nie wiem czy ci już mówiłem, że Cię Kocham <uśmiechnął się i napił wina>

 

#156 21-12-13 11:59:38

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<budzi się, bierze prysznic, ubiera się, chowa sztylet itd. po czym wychodzi z motelu>

 

#157 21-12-13 13:32:45

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

Czyli tak chcesz się bawić? *poruszałam zabawnie brwiami, uklękłam za nim i delikatnie musnęłam językiem jego szyi, wzięłam od niego kieliszek i usiadłam obok, założyłam nogę na nogę* Za nas *stuknęłam się z nim i napiłam wina, odłożyłam kieliszek* Może zobaczymy te prezenty *powiedziałam zerkając na paczuszki leżące na ziemi*

 

#158 21-12-13 13:39:12

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<zaśmiał się po czym odłożył kieliszek> Jestem bardzo ciekawy co w nich jest <podniósł prezenty i położył na łóżku> To kto pierwszy?

 

#159 21-12-13 13:42:13

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

Ty otwieraj swój pierwszy *uśmiechnęłam się słodko wpatrując się w jego paczuszkę*

 

#160 21-12-13 13:45:53

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<westchnął po czym odwiązał swój prezent i otworzył>
<gdy to zobaczył [nie pamiętam co] wybuchnął śmiechem> No to jestem ciekawy co jest w twoim?

 

#161 21-12-13 13:53:27

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*zaśmiałam się widząc jego prezent* Dmuchana lala? Serio? *wywróciłam oczami* Myślę, że ja powinnam Ci wystarczy *wystawiłam mu język i zaczęłam otwierać swój prezent, wyjęłam wibrator i spojrzałam wyczekująco na Kol'a po chwili zaczęłam się głośno śmiać* Jest dla mnie za mały, nie to co ty *uśmiechnęłam się zadziornie patrząc na jego krocze*

 

#162 21-12-13 13:57:52

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

Tak sobie myślę, że ty mi też wystarczysz, ale lepiej to wezmę <zabrał Kate wibrator i rzucił do kosza; dmuchana lala poleciała za nim> No to po sprawie <zaśmiał się>

 

#163 21-12-13 14:05:25

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*pokręciłam z niedowierzaniem głową* Kocham Cię *wyszeptałam i pocałowałam go namiętnie, po chwili odsunęłam się od niego, położyłam się na łóżku* Nadal chcesz się wstrzymywać? *spytałam pewnie* Ja wytrzymam, ale co do Ciebie nie mam pewności *zerknęłam na wypukłość na jego kroczu* Po za tym ta sukienka jest naprawdę bardzo obcisła i niewygodna *powiedziałam i zrobiłam smutną minkę*

 

#164 21-12-13 14:10:11

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<odwzajemnił pocałunek> Jak ty mnie dobrze znasz <uśmiechnął się i nagle znalazł się nad nią> Też Cię Kocham <wyszeptał jej do ucha po czym  znów namiętnie ją pocałował, a jedną ręką zadziornie przesunął jej sukienkę w górę>

 

#165 21-12-13 14:23:41

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*odwzajemniłam pocałunek, znowu naciągnęłam sukienkę w dół* Przecież chciałeś się wstrzymywać *powiedziałam i położyłam dłonie na jego torsie słodko się uśmiechając*

 

#166 21-12-13 14:25:15

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<popatrzył zdziwiony> Wstrzymać? O niczym takim nie słyszałem.. <uśmiechnął się> A poza tym wstrzymywałem się całe dwa tygodnie

 

#167 21-12-13 14:36:09

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

Oj ty biedaku *szepnęłam i zniknęłam, po chwili znowu wróciłam z małą siateczką* Wiedziałeś, że na dole jest sex shop *zachichotałam* Zajmę się tobą i wynagrodzę Ci te dwa tygodnie *przygryzłam dolną wargę i nagle znalazłam się na nim*

 

#168 21-12-13 14:40:00

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<zaśmiał się> Jak ja się za tobą stęskniłem <znów zadziornie podwinął jej sukienkę>

 

#169 21-12-13 14:46:05

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

Ja za tobą też *pocałowałam go czule, kiedy znowu podwinął mi sukienkę klepnęłam go w dłonie* Spokojnie kochanie *wyszeptałam i obciągnęłam sukienkę w dół, zeszłam z niego, z torebeczki wyjęłam różowe kajdanki, przypięłam jego nogi i ręce do ramy łóżka, wzięłam ze sobą siateczkę i udałam się do łazienki, wyszłam z niej w seksownej bieliźnie* I jak? Może by? Jest to o wiele wygodniejsze niż tamta sukienka *puściłam mu oczko i zaczęłam bardzo wolno iść w jego stronę*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (21-12-13 14:52:18)

 

#170 21-12-13 14:53:17

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<uniósł głowę i oszalał z wrażenia> O bosze <odchylił na chwilę głowę i znów na nią spojrzał> Chodź tu do mnie bo zaraz rozwalę to łóżko <zaśmiał się>

 

#171 21-12-13 15:14:53

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

spokojnie *zachichotałam i zaczęłam powoli się rozbierać ruszając przy tym biodrami, zrzuciłam swój stanik* chyba będziesz musiał się troszkę wstrzymać *przygryzłam dolną wargę patrząc mu wyzywająco w oczy*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (21-12-13 15:24:14)

 

#172 21-12-13 15:20:12

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<tak napiął rękę, że jedne kajdanki pękły> Upss..

 

#173 21-12-13 15:24:43

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

Ej *spojrzałam na niego z wyrzutem* Jesteś niegrzeczny *znalazłam się nagle na nim przyciskając go mocno do łóżka* Dzisiaj ja miałam się z Tobą zabawić *zrobiłam smutną minkę*

 

#174 21-12-13 15:32:46

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<zaśmiał się> Oddaję się tobie... rób ze mną co chcesz

Ostatnio edytowany przez Kol Mikaelson (21-12-13 15:33:17)

 

#175 21-12-13 15:57:30

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

Dziękuje *uśmiechnęłam się szeroko, usiadłam na jego kroczu, zaczęłam powoli rozpinać jego koszule, pocałowałam go namiętni i ustami zaczęłam zjeżdża coraz niżej, całowałam jego nagi tors przygryzając lekko jego skórę, ruszałam delikatnie biodrami, po chwili wgryzłam się w jego szyję piłam jego krew, odsunęłam się, aby móc spojrzeć mu w oczy, teraz siedziałam na jego kolanach, zsunęłam z niego spodnie i zachichotałam niewinnie*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mamuski.pun.pl www.ngra.pun.pl www.livemusic.pun.pl www.polish-powersver.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl