Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 03-12-13 15:31:36

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<Rano budzi się, bierze prysznic ubiera się, pół dnia spędza w pokoju>
<Teraz pakuje swoje rutynowe wyposażenie i wychodzi z pokoju, trafiając butem w pudełko. Ściąga brwi i podnosi paczkę i wraca do pokoju czytając karteczkę. Zaciska usta w cienką linię czytając jej treść, po czym odkłada ją na stół i otwiera paczkę. Wyjmuje z niej kołek, kręci nim w dłoni i na chwilę układa usta w podkówkę> Nie najgorsze te patyki... <mruczy pod nosem, chowa dwa kołki za pas, a pozostałe wkłada z powrotem do pudełka i chowa pod łóżko>
<wychodzi z motelu, wsiada do Impali i odjeżdża>

 

#102 03-12-13 22:49:03

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<parkuje samochód pod motelem, wychodzi z Impali, wchodzi do swojego pokoju, gdzie włącza sobie muzykę na laptopie, kładzie się na łóżku i słucha śpiewając pod nosem słowa piosenek>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (03-12-13 22:49:50)

 

#103 06-12-13 17:10:20

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<kilka dni temu położył się spać>
<rano obudził się, wziął prysznic, ubrał się, a teraz wyszedł wraz ze swoim rutynowym wyposażeniem, wsiadł do Impali i odjechał>

 

#104 06-12-13 22:41:51

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<wraca do motelu na nogach, gdy widzisz Alice, zaciska mocno szczęki, podchodzi do niej i krzyżuje ręce na torsie> I co? <pyta oschle>

 

#105 06-12-13 22:53:25

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

Do bani... <powiedział słysząc o jej siostrze> Raczej tak <odpowiedział> Uciekł zaraz po tym jak...no wiesz <obrócił wzrok> Dźgnąłem cię <powiedział oblizując koniuszkiem języka dolną wargę>

 

#106 06-12-13 23:03:05

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<kiwnął powoli głową, po krótkiej chwili wahania objął dziewczynę> Nic się nie stało <powiedział cicho gładząc ją delikatnie po plecach>

 

#107 06-12-13 23:28:12

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<westchnął cicho nie odsuwając się od niej na milimetr> W swoim życiu widziałem już tyle kłów i czerwonych oczu, że kolejna para nie robi mi różnicy <zaśmiał się ponuro>

 

#108 07-12-13 09:16:31

Sam Roth

Gość

Re: Motel Denver

<Podjechał samochodem pod motel. Zaparkował i wysiadł. Wyciągnął swój bagaż i poszedł do recepcji. Zarezerwował sobie pokój i od razu udał się do niego. Kiedy rozpakował wszystkie swoje rzeczy wyszedł>

 

#109 07-12-13 15:13:00

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

Alice Cavercius napisał:

Dean Winchester napisał:

<westchnął cicho nie odsuwając się od niej na milimetr> W swoim życiu widziałem już tyle kłów i czerwonych oczu, że kolejna para nie robi mi różnicy <zaśmiał się ponuro>

<uśmiechnęła się słabo i odsunęła od niego> Cieszę się, że nie jesteś na mnie zły, chociaż dźganie sztyletem mogłeś sobie podarować, bo jak tak dalej pójdzie nie będę miała się w co ubrać <pokręciła rozbawiona głową, ale po chwili posmutniała> Muszę iść szukać Avery, albo przynajmniej zastanowić się jak to zrobić <westchnęła i pocałowała chłopaka delikatnie w usta po czym zniknęła>

<kiwnął tylko głową, poszedł do swojego pokoju, gdzie od razu położył się spać>

 

#110 07-12-13 17:36:37

Jensen Court

Gość

Re: Motel Denver

*Przyszedł z Hayley do motelu, od razu wynajął hotel, wszedł do niego z dziewczyną i usmiechnął się* Jesteś bardzo niegrzeczną dziewczynką, przychodząc tutaj z nieznajomym

 

#111 07-12-13 17:39:54

Hayley Momsen

Gość

Re: Motel Denver

Lubię czasem zaszaleć <oblizała koniuszkiem języka dolną wargę> Poprawka, nie czasem - zawsze.

 

#112 07-12-13 17:42:04

Jensen Court

Gość

Re: Motel Denver

*podszedł do niej i położył dłonie na jej biodrach przyciągając ją mocno do siebie* Szalona, ładna i zadziorna? *uniósł brew i szybko wpił się w jej usta dłońmi zjeżdżając na jej pośladki, które lekko ścisnął* takie lubię najbardziej *dodał*

 

#113 07-12-13 17:46:14

Hayley Momsen

Gość

Re: Motel Denver

<położyła dłoń na jego karku> A ja lubię facetów z dobrym gustem <powiedziała w krótkiej przerwie między pocałunkami nie oddalając się od niego na milimetr, aby po chwili wpić się w jego usta>

 

#114 07-12-13 17:48:02

Jensen Court

Gość

Re: Motel Denver

*rzucił ją na łóżko i szybko ułożył się nad nią, zaczął całować jej szyję błądząc dłońmi po jej całym ciele, ścinął lekko jej udo*

 

#115 07-12-13 17:52:33

Hayley Momsen

Gość

Re: Motel Denver

<odchyliła głowę ułatwiając mu pocałunki, po chwili szybkim ruchem zdjęła z niego koszulkę i przekręciła sie tak, aby być teraz nad nim; wpiła się w jego usta schodząc z pocałunkami coraz niżej, aż zatrzymała się na szyi; w okolicach jej oczu pojawiły się ciemne żyłki, wysunęła kły i wgryzła się w szyję chłopaka>

 

#116 07-12-13 17:58:12

Jensen Court

Gość

Re: Motel Denver

*czując jak wgryza się w jego szyje syknął i odepchnął ją od siebie, szybko wstał i pojawił się koło drzwi* Żartujesz sobie? *wysyczał*

 

#117 07-12-13 18:10:51

Hayley Momsen

Gość

Re: Motel Denver

Daj spokój <wywróciła oczami i wstała z łóżka> Nietrudno się domyślić, że ty też jesteś wampirem <długim, zadbanym paznokciem małego palca zrobiła sobie podłużną ranę na szyi, z której od razu polała się krew> Twoja kolej, kotku.

 

#118 07-12-13 18:17:02

Jensen Court

Gość

Re: Motel Denver

Nie trudno domyślić się, że jestem nim dłużej niż ty *pokręcił głową* Nie dzielę się z nikim swoją krwią, takie mam zasady *powiedział oschle*

 

#119 07-12-13 18:22:34

Hayley Momsen

Gość

Re: Motel Denver

<wzruszyła lekko ramionami> Twoja strata <gdy rana się zagoiła, wampirzyca starła pozostałą krew wierzchem dłoni, usiadła na łóżku i założyła nogę na noge> Ale wiedz, że ty byłeś smakowity <przejechala koniuszkiem języka po górnej wardze>

Ostatnio edytowany przez Hayley Momsen (08-12-13 15:03:11)

 

#120 08-12-13 13:27:17

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*przyjechałam, wynajęłam sobie pokój, zostawiłam wszystkie ubrania, wzięłam szybki prysznic, związałam włosy, zrobiłam makijaż i ubrałam się w jeden z zakupionych wcześniej kompletów:

http://media3.onsugar.com/files/2012/12/49/6/736/7361372/896f0591d8032bbd_265617-2.preview.jpg

następnie spakowałam potrzebne rzeczy to torebki i wyszłam z motelu*

 

#121 08-12-13 17:57:37

Jensen Court

Gość

Re: Motel Denver

Hayley Momsen napisał:

<wzruszyła lekko ramionami> Twoja strata <gdy rana się zagoiła, wampirzyca starła pozostałą krew wierzchem dłoni, usiadła na łóżku i założyła nogę na noge> Ale wiedz, że ty byłeś smakowity <przejechala koniuszkiem języka po górnej wardze>

*Napiął swoje wszystkie mięśnie i szybko znalazł się tuż obok niej przyciskając ją do łóżka* Pożałujesz tego *wysyczał i zniknął*

 

#122 08-12-13 18:26:58

Hayley Momsen

Gość

Re: Motel Denver

Jensen Court napisał:

Hayley Momsen napisał:

<wzruszyła lekko ramionami> Twoja strata <gdy rana się zagoiła, wampirzyca starła pozostałą krew wierzchem dłoni, usiadła na łóżku i założyła nogę na noge> Ale wiedz, że ty byłeś smakowity <przejechala koniuszkiem języka po górnej wardze>

*Napiął swoje wszystkie mięśnie i szybko znalazł się tuż obok niej przyciskając ją do łóżka* Pożałujesz tego *wysyczał i zniknął*

<skrzywiła się nie znacznie, wstała i sama zniknęła>

 

#123 08-12-13 21:11:36

Jensen Court

Gość

Re: Motel Denver

*Pojawił się z Kate w jednym z pokoi, wyciągnął z torby kajdanki i przykuł ją do grzejnika uśmiechając się szeroko* Więc zacznijmy od poczatku maleńka, kim on jest? Nie chcę by moja wojowniczka czymkolwiek była rozpraszana *mruknął beznamiętnie*

 

#124 08-12-13 21:15:45

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

Po pierwsze, jesteś żałosny myśląc, że cokolwiek Ci o nim powiem *powiedziałam dumnie* A po drugie... dzięki, że odstawiłeś mnie bezpiecznie do domu, teraz już sobie pójdę *warknęłam i z wampirzą siłą rozerwałam kajdanki, wstałam i pewnym krokiem wyszłam z pomieszczenia, zeszłam piętro w dół i poszłam do swojego pokoju*

 

#125 08-12-13 21:23:18

Jensen Court

Gość

Re: Motel Denver

*wkurzony zszedł za nią, wbiegł do jej pokoju i przywarł ją do ściany* Wiem, że to wygląda jak gra wstępna, ale musisz mi powiedzieć kim on jest, albo skrócę Twój marny żywot *mruknął i przycisnął ją jeszcze mocniej do ściany, wyjął z kieszeni nóż i wbił go w jej brzuch* Mała, odwdzięczę się, będziesz mogła dołączyć do armii

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matin.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.promesito.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl