Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 02-10-13 21:40:29

Finnick Odair

Gość

Re: Motel Denver

<wraca do motelu, bierze prysznic, idzie do łóżka, zasypia>

 

#52 05-10-13 23:20:36

Finnick Odair

Gość

Re: Motel Denver

<budzi się, wychodzi>

 

#53 06-10-13 00:16:33

Finnick Odair

Gość

Re: Motel Denver

<wraca do motelu, idzie spać>

 

#54 06-10-13 10:45:31

Finnick Odair

Gość

Re: Motel Denver

<opuszcza motel>

 

#55 14-10-13 16:56:39

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*przyjechałam do motelu, zameldowałam się i poszłam do pokoju, położyłam się na łóżku ciężko oddychając, było mi tak cholernie trudno odnaleźć się w tej nowej sytuacji*

 

#56 14-10-13 17:29:47

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*uspokoiłam się troszeczkę, przebrałam się i wzięłam prysznic, umyłam włosy, czysta i umalowana wyszłam z motelu, po czym wsiadałam do taxi*

 

#57 14-10-13 17:30:14

Quinn Muller

Gość

Re: Motel Denver

<Wchodzi do motelu i siada w wielkiej poczekalni,w  której znajduje się kafejka. Zamawia czarną kawe i co chwile nerwowo spogląda na drzwi wejściowe. Po kilkudziesięciu minutach, zauważa, że drzwi sie otwierają, a przez nie wchodzi kobieta z małą dziewczynką.
Serce Quinn zabiło mocniej. Kiwnęła głową do kobiety, a gdy ta podeszła do niej z dzieckiem, przywitała sie z nią i zaczęły rozmawiać, jednak Quinn pod stołem napisała krótkiego smsa.>

 

#58 14-10-13 17:44:24

Quinn Muller

Gość

Re: Motel Denver

DWIE GODZINY PÓŹNIEJ:
<Kobieta uśmiecha się do Quinn i zaczyna ubierać małą dziewczynkę w czerwony płaszczyk, po czym kieruje się do wyjścia. Quinn caly czas stoi w tamtym miejscu i wygląda przez okno, kiwając głową. W tym samym momencie kobieta zaczyna krzyczeć, jak oszalała, jednak nikt nie jest w stanie jej pomóc, bo wszyscy są otumanieni gazem, który wcześniej Quinn rozprzestrzeniła w całym pomieszczeniu.
Quinn podchodzi do zakrwawionej kobiety i klęka przy niej, uśmiechając się smutno>
Przepraszam, nie miałam innego wyjścia. <szepcze i daje znak wysokiemu mężczyźnie, ktory oblizuje krew z warg. Quinn dusi kobietę rękawem swojej kurki, w tym czasie Bradley hipnotyzuje małą dziewczynkę, by zapomniała o tym wydarzeniu i, żeby się nie bała. Następnie Quinn i Brad zajmują się ludźmi w pomieszczeniu, po czym Quinn łapie małą dziewczynkę za rękę i wychodzi z nią z motelu, kierując się do domu>

 

#59 14-10-13 22:27:20

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*przyjechałam, z podniesioną głową poszłam do pokoju zmęczona niemal od razu usnęłam*

 

#60 15-10-13 14:47:28

Katelynn Blake

Gość

Re: Motel Denver

*zabrałam torby, wymeldowałam się i pojechałam do domu*

 

#61 10-11-13 13:49:06

Emily Angel

Gość

Re: Motel Denver

~Przyjechała taksówką pod motel. Zarezerwowała sobie pokój na kilka dni, odebrała kluczki i udała się na górę. Otworzyła drzwi; weszła do środka. Położyła swoje torby na łóżku i po jakimś czasie wyszła chcąc się rozejrzeć. ~

 

#62 11-11-13 00:18:44

Emily Angel

Gość

Re: Motel Denver

~ Wraca do motelu, wchodzi do pokoju, bierze prysznic po czym kładzie się spać ~

 

#63 13-11-13 16:24:18

Emily Angel

Gość

Re: Motel Denver

~ Dziewczyna przez kilka dni siedziała w motelu. Z rana się ubrała, zjadła śniadanie i zaczęła czytać książkę. Teraz natomiast znudzona postanowiła wyjść przejść się ponownie do biblioteki.~

 

#64 13-11-13 23:27:58

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<podjeżdża, rejestruje się, płaci z góry i idzie do wyznaczonego pokoju, wyszedł na balkon i patrzył w niebo>

 

#65 14-11-13 10:35:24

Kol Mikaelson

Gość

Re: Motel Denver

<wymeldowuje się, wsiada w samochód i odjeżdża>

 

#66 14-11-13 12:49:46

Lexi Branson

Gość

Re: Motel Denver

*Przyjechała do Mystic Falls i pierwsze co to pojechała do hotelu. Zarejstrowała się i poszła do pokoju, który jej przydzielili. Szybko rozpakowała swoje rzeczy, których, nawiasem mówiąc było mało i wyszła z hotelu*

 

#67 16-11-13 08:25:09

Lexi Branson

Gość

Re: Motel Denver

WCZEŚNIEJ: *Wróciła do hotelu*
TERAZ: *Wstała, ubrała się i wyszła*

 

#68 17-11-13 16:03:01

Lexi Branson

Gość

Re: Motel Denver

WCZORAJ: *Wróciła do hotelu, umyła się i poszła spać*
DZISIAJ: *Rano wstała, ubrała się. Przez cały dzień siedziała w hotelowym pokoju przed telewizorem, teraz wstała i wyszła*

 

#69 17-11-13 16:30:14

Lexi Branson

Gość

Re: Motel Denver

*Wróciła do hotelu*

 

#70 18-11-13 21:15:53

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<wjeżdża samochodem na parking motelu, wychodzi z Impali, wchodzi do budynku i rejestruje się, następnie wchodzi do swojego pokoju, odświeża się po podróży i wychodzi do miasta>

 

#71 18-11-13 23:00:03

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<wraca do motelu, do swojego pokoju, bierze prysznic i kładzie się spać>

 

#72 19-11-13 17:40:19

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<rano budzi się, przebiera i wychodzi z motelu na parking, otwiera bagażnik swojego samochodu i wyciąga z niego ze dwa kołki, które chowa za pasek tak, aby nikt ich nie zauważył; zamyka bagażnik i idzie do miasta>

 

#73 19-11-13 23:05:02

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<wraca do motelu, gdy jest już w pokoju, zdejmuje kurtkę i buty, około północy kładzie się spać>

 

#74 20-11-13 18:14:17

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<dziś rano budzi się, bierze prysznic, przebiera się i kilka godzin spędza w motelu>
<teraz wychodzi z motelu, wchodzi do samochodu i odjeżdża, uprzednio włożył sobie do kieszeni dawkę werbeny i tojadu w strzykawce>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (20-11-13 18:17:22)

 

#75 21-11-13 18:01:05

Dean Winchester

Gość

Re: Motel Denver

<podjeżdża pod motel, wychodzi z Impali, wchodzi do budynku a następnie do swojego pokoju; ściąga z siebie kurtkę i bluzkę, po opatrzeniu sobie ran i szybkim ocenieniu stanu swojego zdrowia idzie pod prysznic, ubiera się w to, co zwykle; przez kolejnych kilka godzin sprawdza coś na laptopie>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zzn.pun.pl www.kultura.pun.pl www.darkots.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.koszalinhh.pun.pl