Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#301 27-12-13 15:12:53

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

<pokiwał głową> To dobrze, bo zaufanie może mi może ci się przydać, skoro będziemy sami zawieszeni kilkaset metrów nad ziemią w metalowej puszcze <uśmiechnął się szeroko i poprowadził dziewczynę do maszyny, gdzie zajęła miejsce pasażera, po czym przypiął ją specjalnymi, czteropunktowymi pasami, łączącymi się ze sobą na jednej klamrze> Już  mi nie uciekniesz <mrugnął do niej i pogładził ją po policzku, ale zaraz cofnął dłoń i zamknął drzwi i sam zajął miejsce pilota, przypinając się i zakładając na uszy specjalne słuchawki> Załóż je <mówi do dziewczyny, wskazując na drugą parę wiszącą przed nią, po czym z uśmiechem na twarzy rozpoczyna sprawdzanie wskaźników i włączane przycisków. Mignęły lampki i panel sterowniczy się podświetlił>

 

#302 27-12-13 18:34:21

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

<uśmiechnął się i włączył jakiś guzik i maszyna zaczęła budzić się do życia> Tak, to mój pierwszy raz, ale kiedyś trzeba spróbować, co nie? <powiedział i spojrzał na nią. Uniósł kąciki ust, widząc jej minę> Żartowałem, mam licencję od trzech lat. Chodziłem do szkoły lotniczej <mrugnął do niej i zaczął podrywać maszynę ku górze>

 

#303 27-12-13 19:11:31

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

Chciałem nawet wstąpić do sił powietrznych, ale cóż, zrezygnowałem <zacisnął usta w cienką linię> A maszyny lądowe to swoją drogą <uśmiechnął się lekko, uważnie obserwując panel lotniczy. Zamienił kilka słów z wieżą i ponownie zwrócił się do Caroline> I spokojnie, w planie jest lądowanie na wieżowcu <uśmiechnął się szeroko> Będzie zabawa.

 

#304 27-12-13 20:27:33

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

<przełknął ślinę> To... dłuższa historia <westchnął i zerknął na dziewczynę kątem oka> Tak, mam wszystko pod kontrolą, z resztą za chwilę będziemy lądować <przygryzł lekko wargę> Widzisz te światła z przodu? To Nowy Jork.

 

#305 27-12-13 20:48:32

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

Nie. Wolę Vegas <uśmiechnął się szeroko i dolecieli do miasta, Axel znowu zamienił kilka słów z wieżą i zaczął zniżać pułap> No wiesz, więcej kasyn <wzruszył lekko ramionami i osadził maszynę na lądowisku na jednym z wieżowców>

 

#306 27-12-13 21:10:18

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

Och, jasne <uśmiecha się i sam się rozpina. Wychodzi ze śmigłowca i podchodzi do dziewczyny od drugiej strony i zaczął ją odpinać> Gotowe <powiedział po chwili, jednak nie odsunął się ani na centymetr, lustrując wzrokiem jej twarz i zatrzymując go na jej oczach>

 

#307 27-12-13 21:21:32

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

Czyżby? <uniósł lekko brwi i zbliżył się jeszcze bardziej, patrząc się to na jej oczy, to na usta, na których po chwili złożył delikatny pocałunek>

 

#308 27-12-13 21:53:33

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

<uniósł kąciki ust i pokręcił rozbawiony głową> Chodź mała, przed nami jeszcze nie koniec atrakcji <pocałował ją w czółko i poszli w stronę windy, którą zjechali na parter>
(dam post w NY )

 

#309 27-12-13 23:35:35

Olivia Swallow

Gość

Re: Lotnisko

*przyleciała. Zamówiła  taksówke, kiedy przyjechała taksówkarz pomógł jej wsadzić torbę podróżną di bagażnika  i pojechali*

 

#310 04-01-14 19:27:35

Jared Delacure

Gość

Re: Lotnisko

*Przylatuje z małej miejscowości w stanie Virginia, bierze swój bagaż i trącając ramionami kilku frajerów wychodzi wściekły z lotniska*

 

#311 08-01-14 23:17:16

Alexander Kahn

Gość

Re: Lotnisko

*wjeżdża na lotnisko i parkuje na prywatnym miejscu, obok czarnego sedana. Wysiada i ustala formalności z Andreą. Odbiera bilety, obraca je w dłoni i przenosi wzrok na Mirandę. Inny pracownik bierze ich rzeczy, a Alexander bierze Mirandę na ręce. Zamyka za sobą samochód, wsiada do samolotu klasy vip, załatwia wszystko i usadza M. na rozkładanym fotelu, po czym odlatują*

 

#312 10-01-14 08:45:07

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

<przyjeżdża z Caroline na lotnisko w NY, wracają do MF, gdzie biorą samochód i odjeżdżają w stronę miasteczka>

 

#313 12-01-14 11:27:17

Sarah El. Pauths

Gość

Re: Lotnisko

*Po długiej podróży samolotem, wysiadłam wzięłam bagaże i poszłam na w kierunku taksówek*

 

#314 12-01-14 15:31:12

Miranda McGuinness

Gość

Re: Lotnisko

< Przyleciała razem z Alexandrem jego prywatnym samolotem >

 

#315 12-01-14 20:48:51

Miranda McGuinness

Gość

Re: Lotnisko

< Wysiadła z samolotu i zabrała swoje bagaże za pomocą telekinezy. Pocałowała Alexandra na pożegnanie > Odezwę się jutro, obiecuję... < znikneła w oparach różowego dymu >

 

#316 17-01-14 13:39:31

Ginger Howell

Gość

Re: Lotnisko

*Przyleciała z Chicago, wsiadła do taksówki i odjechała.*

 

#317 18-01-14 14:48:51

Olivia Swallow

Gość

Re: Lotnisko

*przyjechała, zapłaciła taksówkarzowi. Wysiała, wzięła bagaże i poszła kupić bilet. Po jakimś czasie była już w samolocie i leciała do Wenecji*

 

#318 23-01-14 21:56:59

Miranda McGuinness

Gość

Re: Lotnisko

< Miranda po pierwsze pomyślała że jest to chory żart. Widząc okropną twarz RC poczuła narastające przerażenie. Gdy umieściła ogłoszenie o niej miała ochotę wydrapać oczy głupiej intygantce. Ale przywiązanie do samolotu? cieszyła się, że tabletka Tata tak silnie ją znieczuliła. Oczywiście szarpnięcie do góry sporodowało ogromny bół w kostce. Resztkami sił udało jej się teleportować z tej kuriozalnej sytuacji >

 

#319 24-01-14 17:40:34

Ruby Jones

Gość

Re: Lotnisko

*Przyszła na lotnisko ciągnąc za sobą walizkę. Przełknęła ślinę i kupiła bilet na pierwszy lot i wsiadła do samolotu, po czym odleciała*

 

#320 25-01-14 20:58:04

Ruby Jones

Gość

Re: Lotnisko

*Po dość długiej podróży samolot w końcu wylądował, a Ruby mogła wysiąść. Wzięła kota na ręce i poszła odebrać bagaż. Wezwała taksówkę i odjechała*

 

#321 01-02-14 21:52:01

Gideon Cross

Gość

Re: Lotnisko

*Przyjechał na lotnisko taksówką, zapłacił facetowi więcej niż powinien i wysiadł. Udał się szybko na odprawę nie musiał kupować biletu ponieważ wsiadł do swojego prywatnego samolotu. Przywitał się ze swoim kumplem i oznajmił mu, że musi jak najszybciej znaleźć się w NY. Kiedy już pogadali o wszystkim, zajął miejsce i odleciał z MF.*

 

#322 17-02-14 18:59:14

Logan Ashford

Gość

Re: Lotnisko

*Logan załatwil wszystko przez telefon wiec od razu kiedy weszli na teren lotniska udali się do prywatnego samolotu. Chłopak pogadał chwile z pilotem po czym on i Caro zajeli miejsca w samolocie*

 

#323 17-02-14 19:21:43

Logan Ashford

Gość

Re: Lotnisko

Bo mam wszędzie znajomości * Pocałował ją w czoło, czekali chwilę aż w końcu samolot zaczął startować. Przez cały czas rozmawiali i śmiali się po kilku godzinach byli już nad Londynem gdzie wylądowali.*
( Daj posta gdzieś w Londynie i kończymy xd)

 

#324 02-03-14 05:44:17

Charlotte Hall

Gość

Re: Lotnisko

*pojawiła się na lotnisku, przeszła przez całą odprawę i po jakimś czasie wyleciała na tydzień do Europy.*

 

#325 03-03-14 14:19:17

Blair Waldorf

Gość

Re: Lotnisko

* Przychodzi, siada w najwcześniejszy samolot i odlatuje*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aerosmith.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.lilental.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl www.bikefans.pun.pl