Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#276 02-11-13 19:54:40

Dexter Mayhew

Gość

Re: Lotnisko

Dlaczego? <uniósł brew> Ja uwielbiam samoloty, połowę mojego życia w nich spędziłem <roześmiał sie>

 

#277 02-11-13 20:01:37

Annabeth Blake

Gość

Re: Lotnisko

<skierowała wzrok na okno> Moi rodzice zginęli w katastrofie lotniczej <powiedziała i popatrzyła się na chłopaka>

 

#278 02-11-13 20:07:46

Dexter Mayhew

Gość

Re: Lotnisko

<przełknął ślinę i przytulił do siebie Annabeth> Przykro mi skarbie <wzdycha i całuje ją w czubek głowy> Ale spokojnie, nic nam się nie stanie, jestem wampirem, prawda? Wziąłbym Ciebie na ręce i wyskoczylibyśmy zanim cokolwiek się stało <pogładził ją po policzku>

 

#279 02-11-13 20:16:29

Annabeth Blake

Gość

Re: Lotnisko

<uśmiechnęła się> Nie boję się latać <pokręciła głową> Po prostu za tym nie przepadam, a to różnica. <wzruszyła ramionami> A ja jestem czarownicą, pamiętasz? Mogłabym złagodzić nasz upadek, lub powstrzymać ogień z eksplozji <mrugnęła do niego>

 

#280 02-11-13 20:23:12

Dexter Mayhew

Gość

Re: Lotnisko

<wyszczerzył się> mam naprawdę zdolną dziewczynę <pocałował ją w policzek> Już będze tylko dobrze Ann...

 

#281 02-11-13 20:33:53

Annabeth Blake

Gość

Re: Lotnisko

Mi już jest dobrze <uśmiechnęła się i ponownie położyła głowę na jego ramieniu. Po chwili zamknęła oczy i zasnęła>

 

#282 02-11-13 20:35:21

Dexter Mayhew

Gość

Re: Lotnisko

<zaśmiał się i oparł się głową o jej głowie, przed nimi jeszcze kilka godzin lotu, wiec sam również zapadł w krainę snu, po jakimś czasie się obudził, a gdy usłyszał, że zaaz będa lądować szturchnął lekko Annabeth> Śpiąca królewno wstawaj <roześmiał się>

Ostatnio edytowany przez Dexter Mayhew (02-11-13 20:36:29)

 

#283 02-11-13 20:42:35

Annabeth Blake

Gość

Re: Lotnisko

<zamrugała kilka razy oczami, budząc się. Gdy dolecieli na miejsce, opuścili samolot, odebrali swoje bagaże, wsiedli w taksówkę i pojechali do hotelu>

 

#284 07-11-13 16:54:11

Elizabeth Evans

Gość

Re: Lotnisko

*Wysiadając z samolotu skierowała się od razu do taksówki *

 

#285 08-11-13 19:43:08

Dexter Mayhew

Gość

Re: Lotnisko

<przyjeżdza z Annabeth, kupują bilety, przechodzą przez odprawę i znów są w samolocie>

 

#286 08-11-13 19:51:33

Annabeth Blake

Gość

Re: Lotnisko

<po kilku godzinach wracają do Falls, biorą taksówkę i jadą do domu Ann>

 

#287 22-11-13 19:28:10

Kol Mikaelson

Gość

Re: Lotnisko

<podjechał, zaparkował auto, zamknął samochód, kupił bilet i czekał na samolot>

 

#288 22-11-13 20:01:09

Megan Archer

Gość

Re: Lotnisko

*podjechała z Jacem pod terminal. Zostawili samochód na parkingu i wzięli bagaże. Poszli kupić bilety do Rzymu i skierowali się do odprawy. Kiedy prześwietlano ich bagaże podręczne a oni przechodzili przez bramki, Meg zapomniała zdjąć pierścionka, więc zapiszczała bramka. Strażnik ją przeszukał i pozwolił jej przejść. Wzięła Jace'a z rękę i poszli dalej. Po przejściu przez wszystkie bramki doszli go gate'u i usiedli czekając na opóźniony samolot*

 

#289 22-11-13 21:10:04

Kol Mikaelson

Gość

Re: Lotnisko

A niech to <powiedział pod nosem, wziął walizkę, wyszedł; zapakował do bagażnika i odjechał z piskiem opon, nie wiedział gdzie jej szukać, więc zaczął od jej domu>

 

#290 22-11-13 22:19:32

Megan Archer

Gość

Re: Lotnisko

*Kiedy samolot w końcu przyleciał, poczekali jeszcze chwilę. Obsługa lotniska poprosiła pasażerów o ustawienie się w kolejce do boardingu. Kilka minut później siedzieli już na swoich miejscach w klasie biznes. Kilka godzin później wylądowali w Rzymie*

 

#291 24-11-13 19:44:23

Megan Archer

Gość

Re: Lotnisko

*Po kilkugodzinnym locie wylądowali w MF. Odebrali bagaże i wyszli przed terminal. Meg wzięła taksówkę i wróciła do domu.*

 

#292 01-12-13 19:39:25

Dean Winchester

Gość

Re: Lotnisko

Sam! <krzyknął, wyrwał ramię z uścisku dziewczyny i nachylił się nad bratem chwytając go za ramiona> Sammy? Słyszysz mnie? <mówił błądząc wzrokiem po jego twarzy> Dlaczego go tu zamknęłaś? <obrócił głowę w stronę RC>

 

#293 01-12-13 19:52:42

Dean Winchester

Gość

Re: Lotnisko

Poważnie? <uniósł brew, całkiem obrócił się w jej kierunku stając tyłem do Sam'a> A co jeśli powiem, że tu zostaję?

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (01-12-13 19:53:20)

 

#294 01-12-13 20:07:19

Dean Winchester

Gość

Re: Lotnisko

<Rozgląda się zdezorientowany po pomieszczeniu> Kurna! <Krzyknął, szybko podszedł do drzwi i uderzył w nie pięścią, jednak te ani drgnęły> To był sarkazm! <Krzyknął po raz kolejny. Cofnął się parę kroków od drzwi, wyciągnął pistolet, odbezpieczył go i strzelił w pierwszy spust, który się rozpadł, Dean powtórzył tę czynność jeszcze trzy razy, na każdym spuście; schował pistolet, kopnął w drzwi, wywarzając je w ten sposób i odbiegł w kierunku miasta>

 

#295 02-12-13 19:52:57

Kol Mikaelson

Gość

Re: Lotnisko

<przyjechał na lotnisko, zaparkował samochód w bezpiecznym miejscu, wyjął walizkę z bagażnika i wszedł do środka>
<podszedł do kas i kupił bilet, zapłacił i poszedł do poczekalni>
<po jakimś czasie zbliżyła się godzina odlotu, wsiadł w samolot na wyznaczonym miejscu i odlecieli>

 

#296 03-12-13 23:48:37

Kol Mikaelson

Gość

Re: Lotnisko

<samolot, do którego wcześniej wsiadł wylądował w miasteczku, szybko odszukał swój samochód, zapakował walizkę i odjechał z piskiem opon>

 

#297 23-12-13 21:12:09

Olivia Swallow

Gość

Re: Lotnisko

*przyszła, kupiła bilet i zaczekała w poczekalni. Kiedy już nadeszła pora odlotu wsiadła do samolotu i odleciała*

 

#298 26-12-13 21:43:20

Ginger Howell

Gość

Re: Lotnisko

*Przyjechała na lotnisko, zapłaciła taksówkarzowi, kupiła bilet na samolot, poczekała trochę na swój lot, po czym odleciała do Chicago.*

 

#299 27-12-13 14:14:46

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

<przyjeżdża z Caroline na lotnisko i parkuje na wyznaczonym miejscu obok hangarów dla samolotów. Wysiadają z samochodu i kierują się do jednego z najbardziej oddalonych>

 

#300 27-12-13 14:32:52

Axel Crow

Gość

Re: Lotnisko

Gdzie tylko chcesz <uśmiechnął się kątem ust> Chociaż sugerowałbym Nowy Jork jak na pierwszy raz. To dość blisko i nie będziemy musieli tracić czasu na dodatkowe tankowanie <powiedział i po chwili doszli do jednego z hangarów, przed którym stał niewielki śmigłowiec. Axel zamienił kilka słów z jednym z mężczyzn dotyczących trasy przelotu, warunków pogodowych i innych danych technicznych, po czym skierował się z powrotem do dziewczyny> A oto nasz środek transportu. Noe's Hope. <rzekł, wskazując na śmigłowiec i przygryzając lekko wargę>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mat-inf.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.zsstrzelec.pun.pl www.motolipno.pun.pl www.parkyellowstone.pun.pl