Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 24-05-13 19:02:42

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Werona.

http://www.jaunted.com/files/3873/Romeo_Juliet_Balcony_Verona.jpg


Balkon Julii.



http://farm1.static.flickr.com/220/478604674_1b22828d72.jpg


Ściana zakochanych.



http://data.whicdn.com/images/57529576/tumblr_mkdfj4B6hY1qe88zgo1_500_large.jpg


Uliczki Werony.

Offline

 

#2 14-06-13 20:25:16

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

<po około 2 godzinach, przyjeżdżają na miejsce. od razu keruja swoje kroki do "domu Julii". Quinn zasłania usta dłonią> Magia.

 

#3 14-06-13 20:36:40

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

Hm... Romeo i Julia? *pyta cicho, klęka przed nią* "Moja miłość rośnie tak szybko, że nawet połowy mego bogactwa nie zdołam określić!" *cytuje Szekspira, z usmiechem na ustach*

 

#4 14-06-13 20:41:36

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

TylerHoechlin napisał:

Hm... Romeo i Julia? *pyta cicho, klęka przed nią* "Moja miłość rośnie tak szybko, że nawet połowy mego bogactwa nie zdołam określić!" *cytuje Szekspira, z usmiechem na ustach*

<zachichotała melodyjnie, przegryzła dolną wargę i zacytowała> Czy mię ty kochasz? Wiem, że powiesz: — tak jest;
I jać uwierzę; mimo przysiąg jednak
Możesz mię zawieść. Z wiarołomstwa mężczyzn
Śmieje się, mówią, Jowisz. O! Romeo!
Jeśli mię kochasz, wyrzecz to rzetelnie;
Lecz jeśli masz mię za podbój zbyt łatwy,
To zmarszczę czoło i przewrotną będę
I na miłosne twoje oświadczenia
Powiem: — nie, w innym razie za nic w świecie. <po chwili uśmiechnęła się słodko, robiąc pare kroków w przód> Nie tylko Romeo i Julia.

 

#5 14-06-13 20:42:17

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

Tylero i Quinna *szczerzy się, wstaje i składa na jej ustach czuły pocałunek*

 

#6 14-06-13 20:43:40

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

TylerHoechlin napisał:

Tylero i Quinna *szczerzy się, wstaje i składa na jej ustach czuły pocałunek*

<odwzajemniła jego pocałunek, chowając dłonie do tylnych kieszeni jego spodni. po chwili oderwała się od niego> Masz może kawałek jakiegos papieru i długopis? <unosi prawą brew do góry>

 

#7 14-06-13 20:48:09

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

*patrz na jej torebkę* To raczej wy zawsze nosicie przy sobie takie duperele.

 

#8 14-06-13 20:50:28

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

To żadne duperele! <obruszyła się, po chwili jednak kiwnęła głową> Taa. Co jak co, ale myśleć to ty potrafisz. <pokazała mu język i zaczęła grzebać w torebce. Po chwili wyciągnęła notesik, z którego wyrwała karteczkę, a także pióro. przyłożyła kartkę do ściany kamienniczki i starannym pismem napisała "Tyler i Quinn" podała mu karteczkę> Przyklej gdzieś. <wskazała gestem głowy na ścianę, oklejona karteczkami>

 

#9 14-06-13 21:13:41

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

*unosi brwi i rozgląda sie niepewnie, w końcu znajduje jedno puste miejsce i tam ją przykleja* Tadaam

 

#10 14-06-13 21:15:13

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

<uśmiechnęła się radośnie, siadając na ławce, przyglądała się ludziom> To miejsce jest tak cudowne, a przede wszystkim śmieszne. <przegryzła dolną wargę> Wiesz jak dużo par tutaj się pobierało, rozchodziło, schodziło i zaręczało? Setki. <zaakcentowała>

 

#11 14-06-13 21:20:06

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

*słysząc ostatni czasownik, uśmiecha się lekko, zrywa źdźbło trawy, robi z niego okrąg i klęka przed nią ponownie* Wyjdziesz za mnie? *szczerzy się*

 

#12 14-06-13 21:20:57

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

TylerHoechlin napisał:

*słysząc ostatni czasownik, uśmiecha się lekko, zrywa źdźbło trawy, robi z niego okrąg i klęka przed nią ponownie* Wyjdziesz za mnie? *szczerzy się*

<uniosła prawą brew do góry, kręcąc z niedowierzaniem głową> Zabawne. <zrobiła dzióbek>

 

#13 14-06-13 21:22:47

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

Ale jakie romantyczne *smieje się cicho, wsuwa jej "pierścionek" na palca, wstaje i siada koło niej, przytulając ją* Spokojnie, masz czas zeby się zastanowić. Wrócimy to za jakiś czas.

 

#14 14-06-13 21:25:38

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

<zaśmiała się melodyjnie> Jesteś całkiem słodki. <cmoknęła go w policzek, wtulając się w jego tors> Ta szczerze to dzisiaj zgodziłabym się chyba na wszystko. <zamyśliła się, po czym pokręciła głową, śmiejąc się> No dobra. Nie na wszystko. Nie zostałabym wampirem.

 

#15 14-06-13 21:27:52

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

A wilkołakiem albo czarownicą? *śmieje się cicho* Albo co gorsza... Łowcą? Musiałabyś mnie zabić *unosi brwi rozbawiony*

 

#16 14-06-13 21:29:07

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

Nigdy. Lubię byc człowiekiem. <usmiechneła się szeroko> Jesteśmy prawie jak Romeo i Julia, tylko bez tego dramatu z zabójstwem. Właściwie... <przerwała, marszcząc czoło> Jesteśmy identyczni. <przypomniała sobie, o ostatnich wydarzeniach>

 

#17 14-06-13 21:34:01

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

*wybucha tak głośnym śmiechem, ze kilku ludzi na niego patrzy jak na debila* Taaak, identyczni *kiwa głową, wciąż się śmiejąc*

 

#18 14-06-13 21:36:23

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

<jego śmiech był taki zaraźliwy, że Quinn również się zaśmiała, przyglądając się swojemu "pierścionkowi' z trawy> A co jesli zgubię? <uniosła praa brew do góry>

 

#19 14-06-13 21:38:54

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

Dam Ci nowy. To nie problem *puszcza jej oczko* Podoba Ci się?

 

#20 14-06-13 21:40:40

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

Oczywiście, że tak. Bo jest od Ciebie. Gdybym na przykład dostała go od tamtego.. przystojnego Wlocha. <zachichotała, wskazując na mężczyznę> Od razu bym go ściągnęła.

 

#21 14-06-13 21:42:26

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

Przystojnego? Fu *krzywi się* Masz dziwny gust *wybucha śmiechem* Ale chyba będziesz go musiała.. podlewać *unosi brwi* od czasu do czasu.

 

#22 14-06-13 21:49:56

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

Masz racje, mój gust jest fatalny. zakochałam się w wilkołaku <pokazała mu język> to prawie jakbym miała szczeniaczka.

 

#23 14-06-13 21:55:28

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

*naśladuje szczekajacego psa* Taak, idealne porównanie *unosi brwi, zaczyna ją łaskotać* NIgdy wiecej nie porówuj mnie do psa *śmieje się*

 

#24 14-06-13 22:07:22

QuinnMuller

Gość

Re: Werona.

Wolisz do wilka? <zaśmiała się melodyjnie> zaczekaj chwilę. <nakazała mu wstała i pobiegła w jakimś kierunku.> romeo! <krzyknęła po chwili, z balkonu nad jego głową>

 

#25 14-06-13 22:09:56

TylerHoechlin

Gość

Re: Werona.

*patrzy na górę, wstaje i podchodzi pod balkon, uśmiecha się do niej szeroko i czeka na dalszy ciąg, zastanawiając się czy go usłyszy*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koszalinhh.pun.pl www.kultura.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.darkots.pun.pl