Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 21-05-13 21:24:43

Annabeth Blake

Gość

Dom Mii Mayhew


http://www.grupoconstruya.com.ar/notas/8665.jpg

~ SALON ~
http://feefeern.files.wordpress.com/2009/08/7ndxbh2jpoopekd6remwcjeuo1_500.jpg?w=624

~ KUCHNIA ~
http://www.dwellondesign.com/sites/dwellondesign.com/files/styles/photo_gallery_large/public/presenters/galleries/1.jpg?itok=WpBIw-UE

~ SYPIALNIA MII ~
http://2.bp.blogspot.com/-_FiRIB7hWDk/UjIsTouAaMI/AAAAAAAAUp4/jmJCYbQGAy8/s1600/fall-bedroom-e1348481750182.jpg

~ ŁAZIENKA ~
http://www.gharexpert.com/mid/12312011114052.jpg

~ SYPIALNIA DLA GOŚCI ~
http://s4.ifotos.pl/img/MMA-Adler_nsqaxsa.jpg

~ PRACOWNIA ~
http://s6.ifotos.pl/img/MMA-Adler_nsqahew.jpg

~ OKOLICE DOMU ~
http://data1.whicdn.com/images/75523759/large.jpg



Ostatnio edytowany przez Annabeth Blake (18-10-13 20:45:25)

 

#2 01-06-13 17:59:26

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<przyjeżdża do domu, rozpakowywuje się, schodzi na dół, robi kawę>

 

#3 01-06-13 18:00:28

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<dopija kawę, wychodzi>

 

#4 01-06-13 22:59:50

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<wraca do domu, idzie do łóżka, po długim czasie zasypia>

 

#5 02-06-13 17:30:55

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

*puka do drzwi*

 

#6 02-06-13 17:33:18

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

SamuelBlackwood napisał:

*puka do drzwi*

<budzi ją pukanie do drzwi, wstaje z łóżka i idzie otworzyć. Jest w okropnym stanie> Ach, to ty <oschle wita wampira>

 

#7 02-06-13 17:34:19

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

*puka do drzwi*

<budzi ją pukanie do drzwi, wstaje z łóżka i idzie otworzyć. Jest w okropnym stanie> Ach, to ty <oschle wita wampira>

Tak ja. *odparł niechętnie, rozglądając się dookoła* Zaproś mnie do środka. *powiedział spokojnie*

 

#8 02-06-13 17:40:50

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

*puka do drzwi*

<budzi ją pukanie do drzwi, wstaje z łóżka i idzie otworzyć. Jest w okropnym stanie> Ach, to ty <oschle wita wampira>

Tak ja. *odparł niechętnie, rozglądając się dookoła* Zaproś mnie do środka. *powiedział spokojnie*

<prychnęła> Jeszcze czego. Myślisz, że będziemy odprawiać czary tutaj? <spytała>

 

#9 02-06-13 17:41:57

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


<budzi ją pukanie do drzwi, wstaje z łóżka i idzie otworzyć. Jest w okropnym stanie> Ach, to ty <oschle wita wampira>

Tak ja. *odparł niechętnie, rozglądając się dookoła* Zaproś mnie do środka. *powiedział spokojnie*

<prychnęła> Jeszcze czego. Myślisz, że będziemy odprawiać czary tutaj? <spytała>

A nie? *spytał głupio po chwili milczenia* *zmarszczył czoło*

 

#10 02-06-13 17:50:08

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


Tak ja. *odparł niechętnie, rozglądając się dookoła* Zaproś mnie do środka. *powiedział spokojnie*

<prychnęła> Jeszcze czego. Myślisz, że będziemy odprawiać czary tutaj? <spytała>

A nie? *spytał głupio po chwili milczenia* *zmarszczył czoło*

<pokręciła głową> Nie <odparła znużona> Panuję nad żywiołami i tylko kontakt z nimi wszystkimi zapewni mi odpowiednią moc <powiedziała przestępując z nogi na nogę> Daj mi kilka minut <zatrzasnęła mu drzwi przed nosem. Popędziła do sypialni, ubrała się w jeansy i biały top, wrzuciła do torby księgę i kilka potrzebnych drobiazgów po czym zeszła z powrotem na dół i wyszła na ganek> Dobra, możemy iść.

 

#11 02-06-13 17:55:54

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

<prychnęła> Jeszcze czego. Myślisz, że będziemy odprawiać czary tutaj? <spytała>

A nie? *spytał głupio po chwili milczenia* *zmarszczył czoło*

<pokręciła głową> Nie <odparła znużona> Panuję nad żywiołami i tylko kontakt z nimi wszystkimi zapewni mi odpowiednią moc <powiedziała przestępując z nogi na nogę> Daj mi kilka minut <zatrzasnęła mu drzwi przed nosem. Popędziła do sypialni, ubrała się w jeansy i biały top, wrzuciła do torby księgę i kilka potrzebnych drobiazgów po czym zeszła z powrotem na dół i wyszła na ganek> Dobra, możemy iść.

*stał, wpatrując się ze złością w drzwi od domu czarownicy, gdy ta wyszła, posłał jej ironiczny uśmiech* Nareszcie. *poszli nad jezioro*

Ostatnio edytowany przez SamuelBlackwood (02-06-13 18:07:37)

 

#12 02-06-13 22:12:23

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<wraca do domu i bierze prysznic, po czym kładzie się spać>

 

#13 03-06-13 09:43:18

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<wstaje, ubiera się, schodzi na dół i nalewa sobie zimnej herbaty z czajnika. Po chwili namysłu dolewa do niej trochę alkoholu. Czuje się okropnie. Nie spała pół nocy, nie radzi sobie ze śmiercią bliskich. Głowa nadal ją boli od wampirzej krwi>

 

#14 03-06-13 09:54:36

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<bierze do ręki butelkę, siada na kanapie od czasu do czasu biorąc łyka. Cały czas zachowuje trzeźwość umysłu. Podoba jej się, gdy alkohol zagłusza ból głowy>

 

#15 03-06-13 15:46:18

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<Idzie do pracowni, przygotowywuje płótno i farby, zaczyna malować cały czas popijając alkohol>

 

#16 03-06-13 16:16:25

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

*puka do drzwi*

 

#17 03-06-13 16:29:31

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

SamuelBlackwood napisał:

*puka do drzwi*

<słyszy pukanie do drzwi. Umazana farbą bierze w ręce butelkę i idzie na dół. Otwiera drzwi> Samuel <wymawia jego imię jak powitanie>

 

#18 03-06-13 16:31:57

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

*puka do drzwi*

<słyszy pukanie do drzwi. Umazana farbą bierze w ręce butelkę i idzie na dół. Otwiera drzwi> Samuel <wymawia jego imię jak powitanie>

*mruży oczy, uważnie przyglądając się Ann* Jesteś pijana? *pyta z rozbawieniem*

 

#19 03-06-13 16:34:31

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

*puka do drzwi*

<słyszy pukanie do drzwi. Umazana farbą bierze w ręce butelkę i idzie na dół. Otwiera drzwi> Samuel <wymawia jego imię jak powitanie>

*mruży oczy, uważnie przyglądając się Ann* Jesteś pijana? *pyta z rozbawieniem*

Nie <odpowiada stanowczo> Nie lubię alkoholu <wydyma usta i odstawia butelkę>

 

#20 03-06-13 16:37:36

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


<słyszy pukanie do drzwi. Umazana farbą bierze w ręce butelkę i idzie na dół. Otwiera drzwi> Samuel <wymawia jego imię jak powitanie>

*mruży oczy, uważnie przyglądając się Ann* Jesteś pijana? *pyta z rozbawieniem*

Nie <odpowiada stanowczo> Nie lubię alkoholu <wydyma usta i odstawia butelkę>

Pewnie... *przeciąga wątpliwie, po czym opiera się o ścianę budynku* Możemy jechać do NY, czy może wolisz... wytrzeźwieć?

 

#21 03-06-13 16:40:46

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


*mruży oczy, uważnie przyglądając się Ann* Jesteś pijana? *pyta z rozbawieniem*

Nie <odpowiada stanowczo> Nie lubię alkoholu <wydyma usta i odstawia butelkę>

Pewnie... *przeciąga wątpliwie, po czym opiera się o ścianę budynku* Możemy jechać do NY, czy może wolisz... wytrzeźwieć?

Nie jestem pijana <mówi ściągając z siebie brudny od farby fartuch i rzucając go na oparcie krzesła> Możemy jechać.

 

#22 03-06-13 16:43:21

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


Nie <odpowiada stanowczo> Nie lubię alkoholu <wydyma usta i odstawia butelkę>

Pewnie... *przeciąga wątpliwie, po czym opiera się o ścianę budynku* Możemy jechać do NY, czy może wolisz... wytrzeźwieć?

Nie jestem pijana <mówi ściągając z siebie brudny od farby fartuch i rzucając go na oparcie krzesła> Możemy jechać.

Skoro tak mówisz. *posyła jej szarmancki uśmiech i odchodzi z Ann na pociąg*

 

#23 07-06-13 21:13:34

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<przychodzi do domu, wyciąga z barku butelkę z wódką, pije kilka łyków, aż pieczenie w gardle trochę się zmniejsza. Opiera się o ścianę i osuwa się po niej na dół. Nigdy nie chciał byc wampirem. Jako czarownica czuła powiązanie z naturą, energię, która biła z każdej strony. Teraz to ustało. Pociągnęła jeszcze kilka łyków alkoholu>

 

#24 08-06-13 19:45:31

Samuel Blackwood

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

*podchodzi pod dom z jakąś blondynką. puka do drzwi*

 

#25 08-06-13 19:48:37

Annabeth Blake

Gość

Re: Dom Mii Mayhew

<niepewnym krokiem podchodzi do drzwi, otwiera je> O nie, nie, nie. Tylko nie ty! <mówi i zamyka mi drzwi przed nosem>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligowcy.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.camorra.pun.pl www.ohayo-nostale.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl