Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#526 23-02-14 17:20:11

Logan Ashford

Gość

Re: Centrum rozrywki

*Zerknął na dół kiedy zauważył, ze Miranda zeszła odepchnął się od scianki i wylądował obok niej*

 

#527 23-02-14 17:24:49

Miranda McGuinness

Gość

Re: Centrum rozrywki

< Miranda poluzowała pas na swoich biodrach i stanęła ramię w ramię przy kobiecie > Jestem ich przyjaciółką. Nie zauważyłam w stanie żadnego z nich niepokojących objawów, poza tym od kiedy to lekarze tak pręznie działają pośród mieszkańców? < odwróciła głowę do Logana i spojrzała na niego wymownie po czym odeszła na bok z lekarką > Teraz wytłumaczy mi pani, o co chodzi? Czemu zostali hospitalizowani?

 

#528 23-02-14 17:26:53

Logan Ashford

Gość

Re: Centrum rozrywki

*Skrzyżował ręce na piersi, oparł się o ściankę i przyglądał im się uważnie. Dzięki nadnaturalnej zdolności uwaznie słuchał o czym rozmawiają*

 

#529 23-02-14 17:35:50

Miranda McGuinness

Gość

Re: Centrum rozrywki

< Miranda zaśmiała się sarkastycznie > Przepraszam bardzo, ale niby dlaczego mój podpis ma ich zwolnić do domu ? < spojrzała podejrzliwie na dokument i pokazała na niego palcem > Poza tym, skąd mam mieć pewność co podpisuję? Proszę mi dokładnie powiedzieć o co tu chodzi, abym dobrowolnie nie wpisała się na listę pacjentów < założyła ręce na piersi i czekała na odpowiedzi >

 

#530 23-02-14 17:45:46

Miranda McGuinness

Gość

Re: Centrum rozrywki

No tak wkońcu lekarka, zawsze się martwicie o nasze zdrowie < stwierdziła kąśliwie i wzięła do ręki formularz. Miała nadzieję, że nie popełnie teraz kolejnego błędu w swoim życiu > Jeśli mnie zaraz zakujesz w kaftan bezpieczeństwa, nie ręczę za siebie < dodała cierpkim głosem i szybkim ruchem podpisała dokument >

 

#531 23-02-14 17:47:33

Logan Ashford

Gość

Re: Centrum rozrywki

*Zmarszczył brwi ciągle podsłuchując kobiety. Kiedy Miranda podpisała kartkę od razu znalazł sie tuż za nią*

 

#532 23-02-14 20:01:54

Charlotte Hall

Gość

Re: Centrum rozrywki

*Podeszła pod centrum rozrywki. W sumie dawno się nie bawiła w typowy dla ludzi sposób, więc postanowiła tam wejść. Skierowała się do kina, kupiła bilet na "72 godziny", nachosy i colę. Po chwili weszła na salę i zaczęła oglądac film*

 

#533 23-02-14 22:59:35

Charlotte Hall

Gość

Re: Centrum rozrywki

*po jakimś czasie wyszła z kina.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wlvswrld.pun.pl www.gothicmmo.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl www.havana.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl