Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 13-07-14 23:47:49

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Postrzelił cię? Oszalałeś? Jesteś w szpitalu? Odwiedzę cię.. jak wrócę. Wybacz że nie mogę teraz. Jak się czujesz?

 

#27 13-07-14 23:56:13

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Nie znam się na tych waszych demonicznych.. rzeczach. Właśnie przewracam oczami, wyobraź to sobie.
Złap kota i sprawdź czy ma 9 żywotów. Wiesz, lepiej poświęcić jego niż taką niewinną mnie, skoro jestem na odstrzale. Chyba że polujesz na kogoś innego.

 

#28 14-07-14 00:10:50

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Jesteś doprawdy obrzydliwy w tym momencie, Moriarty. Pod odstrzałem? W takim razie moje życie jest poważnie zagrożone. Przerażasz mnie na śmierć, Jamesie. Czy ty mi grozisz? Poczekaj, tylko załaduję swój karabin. Och zapomniałam. Nie mam żadnego.

 

#29 14-07-14 00:26:14

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Wyobrażam sobie jak śmiejesz się do telefonu. W mojej głowie wygląda to zabawnie. Więc ostrzegasz mnie przed samym sobą? Zdam się na twoją łaskę, albo i nie. Jednoznacznie - zaryzykuję.

 

#30 14-07-14 00:38:50

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Co robię?
Nie wiem dlaczego. Może jesteś leniwcem?
Nie taką bezbronną. Skoro chcesz. Może jestem ci winna jeszcze plaskacza za pewną ostatnio zaistniałą sytuację o której NIE ROZMAWIAMY. Zdecydowanie. Skoro teraz się nie lubimy.

 

#31 14-07-14 00:52:28

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Ostatnio słyszałam, że jesteś demonem a nie człowiekiem. Sherlock mi powiedział, że nienawidzisz innych, bo nienawidzisz siebie. Więc jak to jest, Moriarty? Kompleksy na starość?
Nie da się kotku. Nie próbuj, chyba że chcesz ponieść sromotną klęskę. Nie chcę połechtać twojego ego.

 

#32 14-07-14 01:02:11

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Nie mówił konkretnie o tobie, czubku. Wróciłam do domu. Jak będziesz chciał uprzykrzyć mi czas i spróbować na mnie zapolować, daj znać. Oczywiście nie żebym wyrażała jakiekolwiek chęci.
Nienawidzić? Nie wiem. Tego, że jednak czujesz. Nie chcesz się do tego przyznać. Czyli pewnie jesteś tchórzem. I właśnie cię wkurzyłam. Wiem.
O tak, Moriarty. Trzęsę portkami.

 

#33 14-07-14 01:18:13

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Zrozumieć facetów..
Co? Nie wiem o kim mówisz.
Może powiem ci przy kolejnym spotkaniu.
Kurcze, więc to ty jesteś na podium? Czas cię wykluczyć. Po czterdziestce już nie przyjmują do tego zaszczytnego grona. To miejsce musi zająć ktoś piękniejszy i lepszy. Chyba nie muszę pisać kogo mam na myśli.

 

#34 14-07-14 01:36:35

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Nie, nadal nie kojarzę jakoś. Ale pewnie niezła z niej sztuka.
Chyba pasuje. Zależy które jutro. W sumie mam to gdzieś, przyjdź jak będziesz chciał i koniec. Facetom i tak nie można wierzyć, więc się nie umawiaj. Gdybyś miał się spóźnić, nie wybaczyłabym tego. Jestem wredna.
Boże święty, jakich dziewic? Z kim ja się w ogóle zadaję.. Idź spać.

 

#35 14-07-14 01:53:10

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

spadaj

 

#36 14-07-14 09:15:13

Miranda McGuinness

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

SMS od M

Formalnie: gratuluję sukcesu, szefie.
Prywatnie: mogłeś sobie darować oberwanie kulką w brzuch

 

#37 18-07-14 13:06:59

Miranda McGuinness

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

SMS od M

Kiedy się spotkamy? Chętnie cię przyjmę we własnym mieszkaniu.

 

#38 18-07-14 22:59:42

Melanie Kahn

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

Wow, Jimmy! Czas wolny? Jasne. Prędzej wolałabym pójść do piekła. Wal się, Moriarty.

M. Kahn

 

#39 19-07-14 11:06:45

Miranda McGuinness

Gość

Re: Smartfon Moriarty'ego

SMS od M

<adres> Teraz już wiesz. Wpadaj kiedy chcesz.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2forumporadniki.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl www.pokeworld.pun.pl www.senninowie.pun.pl