Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 23-06-13 12:00:52

Rosalie Delacure

Gość

Re: Centrum Handlowe

<Wchodzi do centrum i zaczyna chodzić po sklepach szukając sukienki>

 

#77 23-06-13 12:08:58

Rosalie Delacure

Gość

Re: Centrum Handlowe

<mierzy tysiące sukienek aż w końcu znajduje idealną, kupuje ją i wychodzi>

 

#78 02-07-13 18:26:15

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

<wchodzi z Tylerem do centrum, od razu kierują się do jednego ze sklepów, Quinn przegląda sukienki> Jak cokolwiek znajdę to będzie cud. <powiedziała po chwili> Z jednej strony nie mogę ubrać nic długiego, bo będe wyglądała jak panna młoda. Natomiast jak ubiorę krótszą sukienkę to.. sam wiesz. <powiedziała z rozgoryczeniem>

 

#79 02-07-13 18:30:07

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

To... sam nie wiem? *unosi brwi rozbawiony, przegląda sukienki*

 

#80 02-07-13 18:34:38

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

Mężczyźni. <westchnęła, wywracając oczami> Przynajmniej dobrze wyglądacie. <uśmiechnęła sie szerzej i wzięła do ręki kilka sukienek i ruszyła w kierunku przymierzalni>

 

#81 02-07-13 18:36:37

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

*idzie za nią, opiera się o ścianę i czeka* Ja chyba też muszę kupić nowy garnitur.

 

#82 02-07-13 18:38:37

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

<zakłada czerwoną sukienkę i wychodzi na zewnątrz, spoglądając na Tylera> Musisz do mnie pasować. <posłała mu szeroki uśmiech i obróciła się w miejscu> I jak?

 

#83 02-07-13 18:40:44

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

*kiwa głową z zadowoleniem* Wspaniale. Ale jest za kolano. *unosi brwi* Za długa *szczerzy się*

 

#84 02-07-13 18:43:41

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

<unosi prawą brew do góry> Nie jadę tam podrywać kuzynów. < kręci głową z niedowierzaniem i wraca do kabiny, zakładając złotą sukienkę, nieco krótszą, po chwili wychodzi> A ta mądralo?

 

#85 02-07-13 18:47:59

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

Nie ten kolor*kręci głowa* Ale... ta *ściąga jeden wieszak* i ta *ściąga jeszcze jeden* są w porządku *szczerzy się*

 

#86 02-07-13 18:51:42

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

<przygląda się Tylerowi z oburzeniem> Sugerujesz, że mam zły gust? <mruży gniewnie oczy, ale bierze od niego wieszaki i po chwili zastanowienia ubiera czarną sukienkę. wychodzi, spoglądając na niego spode łba>

 

#87 02-07-13 18:52:28

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

O. I w tej wyglądasz przepięknie *podchodzi do niej i całuje ją czule* Moja mała złośnico *śmieje się cicho*

 

#88 02-07-13 18:59:01

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

Już Ci mówiłam, że nie jestem mała. <wydęła dolną wargę i przyjrzała się sobie w lustrze> Nie uważasz, że wyglądam zbyt wyzywająco? <unosi prawą brew do góry>

 

#89 02-07-13 19:03:02

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

Jesteś, taka maciupeńka *podchodzi do niej i przytula ją od tyłu, patrzy na ich odbicie w lustrze* Myslisz, ze spodobałabyś się zbyt wielu chłopcom?

 

#90 02-07-13 19:04:32

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

Nie, oczywiście, że nie miałam to na myśli. <mruknęła cicho i odwróciła głowę w jego kierunku> A co nie będziesz zazdrosny, jak tak pójdę? <przegryza dolną wargę>

 

#91 02-07-13 19:09:25

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

Mając mnie przy boku nikt nie odważy Cię nawet tknąć *szczerzy się* Możesz ją wziąć jeśli Ci się podoba, ale nie chcę, żeby wszyscy się tam za Tobą oglądali *smutnieje*

 

#92 02-07-13 19:12:55

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

<zaśmiała się krótko i uniosła prawą brew do góry> Tak? To dlaczego w MF co drugi mnie podrywa? W końcu też jestem przy Twoim boku. <zmarszczyła nosek> O ne, nie mój kochany. Na weselu gwiazdą będzie moja babcia. <poruszała zabawnie brwiami>

 

#93 02-07-13 19:21:24

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

Bo w MF są sami frajerzy *szczerzy się* Na czele z Nate'em *krzywi się* To co? Bierzesz czy nie? *szczerzy się i nachyla się jej do ucha* Dla mnie gwiazdą zawsze ejstes tylko ty.

 

#94 02-07-13 19:26:03

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

<zachichotała i obróciła się do niego przodem> Biorę. <prawą dłonią delikatnie "przejechała" po jego policzku i poszła do przymierzalni przebrać się, następnie wyszła i poszła zapłacić za sukienkę> Więc garnitur dla Ciebie?

 

#95 02-07-13 19:27:57

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

*kiwa głową z zadowoleniem, mocno łapie ją za rękę, idą do sklepu z garniturami* A więc? Jaki kolor? *pyta z uśmiechem*

 

#96 02-07-13 19:35:56

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

Garnitur oczywiście musi być czarny. <zaczęła przeglądać garnitury> I nie zakładaj krawata. <posłała mus delikatny uśmiech, podając mu jeden garnitur>

 

#97 02-07-13 19:37:50

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

Ale ja lubię krawaty *patrzy na nią zdziwiony, idzie do przymierzalni* Dlaczego nie?

 

#98 02-07-13 19:40:49

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

<wzrusza lekko ramionami> Żebyś wyglądał trochę.. luźno? <unosi prawą brew do góry i śmieje się cicho> No wiesz. Krawat dodaje powagi, a ty nie jesteś poważny. A pierwsze wrażenie zawsze się liczy. A skoro masz poznać moją całą rodzinę. <zamrugała oczami, uśmiechając się słodko>

 

#99 02-07-13 19:45:09

TylerHoechlin

Gość

Re: Centrum Handlowe

Ja nie ejstem poważny? *robi najbardziej powazną minę na jaką go stac* Zawsze i wszędzie *mówi poważnym tonem*

 

#100 02-07-13 19:47:11

QuinnMuller

Gość

Re: Centrum Handlowe

<pokręciła przecząco głową> Nie wygłupiaj sie, tylko przymierzaj ten garnitur. <uśmiechnęła się do niego i wyszła przed przymierzalnię, zasłoniła zasłonkę i oparła się o ścianę>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promesito.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl www.matin.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl