Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-05-13 20:02:55

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Zabytki i atrakcje.

Brama Brandenburska


http://www.berlin.info.pl/zdjecia/2010/12/brama_brandenburska.jpgBudynek Reichstagu


http://www.just-a-travel.com/wordpress/wp-content/upLoads/2011/12/2.-Reichstag.jpgAlexanderplatz


http://pracaikariera.e-magnes.pl/sites/default/files/artykuly_foto/alexanderplatz.jpg

Offline

 

#2 07-03-14 08:26:24

Charlotte Hall

Gość

Re: Zabytki i atrakcje.

*Do Europy planowała przyjechać na tydzień, jednak wydarzenia zmusiły ją do niezwłocznego powrotu do domu - do cholernie wykańczającej teleportacji.
Charlotte podróżując po miastach z którymi wiązała się jej przeszłość w ciagu dnia zwiedzała i szukała starych miejscówek, a w nocy prowadziła wszystkie rozgrywki. Spotykała sie z różnymi stworzeniami: walczyła z nimi, przekazywała paczki, upominala sie o długi lub po prostu spotykała starych znajomych.
Nic nie mogło trwać długo i dobrze. W piątek, będąc na obrzeżach Berlina, ktorego szczerze nienawidziła, natknela sie na anioła i anielicę. Moze i C. uciekła z nieba jednak jej sława i rozkaz wyrwania jej skrzydeł i ewentualnego zgladzenia nie wygasły przez dekady. Niebo nigdy nie zapomina.
Miedzy nią a aniolami doszło do walki. Charlotte nie wyszła z tej walki zwycięsko z tej walki, ale i nie przegrała. Pozbawiła anielicę głowy, co zmucilo anielicę do szukania nowego ciała. Co do anioła, upadła pozbawiła go białych skrzydeł. Jednak jakim kosztem? Dziewczyna teleportowała się poza miasto, odrobine w głąb lasu. Tam, zaraz po pólnocy, natknęła sie na grupę wilkolakow chwile po przemianie. Te czujac zapach krwi dotarły na polanę, gdzie anielica odpoczywają i zbierała siły. Kilka wilków rzuciło sie na nią. Charlotte wiedziała ze nie miala innego wyboru. Musiała juz uciekać z Europy. Tak wiec kosztemwielkiego wysiłku i jeszcze większego osłabienia teleportowała sie do stanów.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warofninja.pun.pl www.psychologia-artykuly.pun.pl www.radiotopmusic.pun.pl www.logistyka09.pun.pl www.shippuuden-fani.pun.pl