Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 22-02-14 15:48:40

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Pokój #4


POKÓJ 4.



Zakaz posiadania ostrych przedmiotów,
zagrażających życiu własnemu oraz innych pacjentów a także prywatnego mienia.

Tabletki przyjmowane są w obecności lekarzy.

Drzwi są zawsze zamykane i można je otworzyć tylko od zewnątrz.

Dwa małe okienka z kratami pod sufitem.

Na terenie szpitala osłabiane są moce istot nadnaturalnych
(tzn. anioły i demony nie mogą się teleportowć, wampiry znacznie tracą siłę)

Wyposażenie:
-łóżko jednoosobowe-
-stolik nocny + lampka-
-toaleta w rogu +umywalka-


Offline

 

#2 22-02-14 20:17:04

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

*O dziwo, nie była przerażona. Nawet trochę przestraszona. Zachowała trzeźwość umysłu. Kiedy lekarze przypięli ją do łóżka, spokojnie się rozmościła i dopiero po chwili otworzyła usta, próbując uciec z ciała. Niestety, nie udało się jej. Cóż, spodziewała się tego. Była pewna że nic jej się nie może stać więc ułożyła się po prostu i utkwiła spojrzenie w suficie*

 

#3 22-02-14 20:37:25

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

*Zmarszczyłą brwi* Co? Nie, nie, nie, źle mnie doktor zrozumiał... *skrzywiła się lekko* A mam się próbować uwolnić, wrzeszczeć... czy coś? *spytała, marszcząc brwi* Depresja? *parsknęła* Zapewniam pana, że nie mam depresji.

 

#4 22-02-14 20:48:41

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

*Prychnęła co bardziej przypominało śmiech* Smerfów niee.... Nigdy nie lubiłam tej bajeczki *skinęła głową, udając całkowicie poważną.* Co pan powie na Muminki? Są... przerażające... ale lubię je bardziej od Smerfów. *Otworzyła szerzej oczy* One są.. niebieskie. To nienaturalne *pokręciła głową, świetnie się bawiąc.* Głowa? Ach, nie...

 

#5 22-02-14 20:56:08

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

Mrau, brzmi interesująco *mruknęła przewracając oczami* Nie uratują? *rozszerzyła lekko oczy* Chce się pan założyć? *mrugnęła do niego* Odwyk mi nie potrzebny *powiedziała beztrosko* Naprawdę. Nie jestem uzależniona. *skinęła głową*

 

#6 22-02-14 21:13:17

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

Co?! *krzyknęła. Kiedy zaczęli ''badania'', Tatia straciła panownie nad sobą. Próbowała się wyrwać i wrzeszczała* Zostawcie mnie w spokoju wy sukinsyny... *i tak dalej. Z jej ust, przekleństwa i wyzwiska wysypywały się szybciej niż z karabinu maszynowego*

 

#7 22-02-14 21:23:25

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

*Wydęła usta* Obrzydzenie, debilu *warknęła szarpiąc się w więzach*

 

#8 22-02-14 21:35:48

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

*Wypluwa to natychmiast w twarz psychiatry* Pieprz się. *warczy*

 

#9 23-02-14 00:40:49

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

*Lekarz wprowadza ją do pokoju po czym zamyka na klucz. Dziewczyna kładzie się dobrowolnie i po chwili zasypia*

 

#10 24-02-14 00:57:52

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

*Lekarze wprowadzają Tatię i zamykają drzwi. Dziewczyna siada na łóżku i dopiero po chwili się kładzie. Zasypia nad ranem.*

 

#11 24-02-14 12:41:04

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

*Budzi się z niespokojnego snu i siada na łóżku. Rozgląda się. Czyli jednak jest zamknięta w psychiatryku. Wzdycha w duchu i wstaje. Zaczyna spacerować po małej klitce w tą i z powrotem próbując wymyślić jak się wydostać*

 

#12 25-02-14 16:21:13

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój #4

Wczoraj: *Wróciła do pokoju, położyła się spać.*
Dzisiaj: *Budzi się i wbija wzrok w sufit.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mastersofpokemon.pun.pl www.pentagonuni4.pun.pl www.wayofshinobi.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl www.2lo.pun.pl