Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#176 24-02-14 22:33:33

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<otworzył oczy na chwilę spoglądając kątem oka na brata> Nie zbyt optymistyczny scenariusz. <mruknął z sarkazmem> Za co niby? <uniósł brew jednak wciąż nie otwierał oczu>

 

#177 24-02-14 22:45:15

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<wzruszył lekko ramionami> Nie chce mi się gadać o stratach. <mruknął cicho, z nutą rozpaczy, jednak po chwili pokręcił lekko głową> Zaraz jak wyjdę z tego cholernego wariatkowa, jadę do Vegas. <kiwnął głową, a na jego twarzy pojawił się nikły uśmiech> O taaak. W Vegas będzie fajnie.

 

#178 24-02-14 22:54:43

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Na prawdę myślisz, że byłem wtedy na polowaniu? <prychnął pod nosem z rozbawieniem, jednak po chwili dobry humor zniknął; przełknął ślinę> Szczerze? Chciałbym się najebać, naćpać, najarać i w ogóle... Jest zaje-kurna-biście. <powiedział sarkastycznie i kiwnął powoli głową>

 

#179 25-02-14 09:54:06

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<w nocy, nawet nie zauważył kiedy zasnął na kanapie>
<Teraz otworzył oczy i przeczesał wlosy palcami i mruknął przeciągle, gdy zorientował się, gdzie jest> Co się stało? <Uniósł zeezorientowany brew>

 

#180 25-02-14 16:20:27

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

WCZORAJ: *Lekarze wyprowadzają ją z powrotem do pokoju.*

 

#181 25-02-14 17:20:44

Beatrice Prior

Gość

Re: Pokój wspólny

<odwróciła się, odprowadzając wzrokiem lekarzy i weszła powoli do sali, przełykając ślinę i patrząc się na wszystkich po kolei, zatrzymując wzrok na Deanie>

 

#182 25-02-14 17:26:54

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<widząc, jak lekarze wprowadzają do pokoju Tris, zrywa się z kanapy, szybko znajduje się przy niej i impulsywnie,, mocno ją do siebie przytula> Tris... <mówi cicho opierając brodę na czubku jej głowy> Myślałem, że juz nigdy cie nie zobaczę. <dodał, wciąż się od niej nie odsuwając>

 

#183 25-02-14 17:47:23

Beatrice Prior

Gość

Re: Pokój wspólny

<wtula się w Deana, oddychając szybko. Zamyka oczy, czując się przy nim nieco pewniej, jednak po chwili odsuwa się gwałtownie od chłopaka, wyczuwając jego puls. Chowa twarz w dłoniach czując, jak pojawiają się na niej ciemne żyłki, a oczy zachodzą czerwienią> Przepraszam, Dean, nie mogę...

 

#184 25-02-14 17:53:27

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<odwrócił na chwilę wzrok zaciskając dłonie w pięści, po chwili powrócił nim do Tris, już nie próbując się do niej zbliżyć> Co zamierzasz zrobić? <zapytał, chociaż dobrze znał odpowiedź na to pytanie>

 

#185 25-02-14 18:06:57

Beatrice Prior

Gość

Re: Pokój wspólny

<pokręciła głową i odwróciła się do niego przodem> Nie wiem, Dean. Jak na razie robię wszystko, żeby nie wgryźć ci się w szyję <westchnęła i zaplotła dłonie na piersi, odwracając wzrok>

 

#186 25-02-14 18:14:39

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<kiwnął powoli głową ze zrozumieniem i zmierzył dziewczynę wzrokiem> Czyli nie masz zmiaru się pożywić. A to oznacza, że nie dokończysz przemiany. <stwierdził i zacisnął usta>

 

#187 25-02-14 18:27:31

Beatrice Prior

Gość

Re: Pokój wspólny

Dean... <zaczęła, przygryzając lekko wargę> Nie poradzę sobie jako wampir <pokręciła głową> Nie chcę nikogo zranić <westchnęła i przełknęła ślinę> Nie mogę się zmienić w coś, na co polowałam przez całe życie.

 

#188 25-02-14 18:36:53

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<przymknął na chwilę oczy i przełknął ślinę>  Tego się spodziewałem. <powiedział ledwo dosłyszalnie> Ale... wiesz, że możesz żywić sie zwierzętami, albo krwią z torebki... <mówił patrząc na nią blagalnie,  jednak po chwili pokręcił głową i przetarł twarz dłonią;  uśmiechnął się z mieszanką smutku i bezradności, bez krzty wesołości> Jednak to nie zmieni faktu, że jesteś... tym czym jesteś.  <spuścił wzrok>

 

#189 25-02-14 18:42:25

Beatrice Prior

Gość

Re: Pokój wspólny

No właśnie. To nie zmieni faktu, że nadal będę pijawką <westchnęła smutno i rozejrzała się po pokoju> Tak w ogóle to co wszyscy tu robią? <zmarszczyła lekko brwi>

 

#190 25-02-14 18:51:59

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<westchnął cicho i skrzyżował ręce na torsie> Zamknęli nas tu bezpodstawnie. <wytumaczyl krótko> Tam jest mój brat -Sam <wskazał na Sama> Tu jest Alice. <wskazał głową na Alice> W pewnym sensie cie uratowala. <powiedział i przeniósł wzrok na Tris>

 

#191 25-02-14 19:02:50

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<obrócił głowę w stronę Amy patrząc na nią z nienawiścią> Złą.  <odpowiedzial chłodno decydując za wszystkich>

 

#192 25-02-14 19:37:30

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<odprowadził wzrokiem poszczególne wychodzące osoby; sięgnął po worek ze swoimi ubraniami i wyciągnął z niego swoje rzeczy, na początek zawieszając swój amulet na szyi; obrócił się do Tris> Powinniśmy stąd spadać. <uniósł kącik ust>

 

#193 25-02-14 19:52:39

Beatrice Prior

Gość

Re: Pokój wspólny

<pokiwała głową i opuścili szpital>

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

#194 25-02-14 20:40:53

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

Że co?! *Uniósł wysoko brwi* No pięknie * Opadł na fotel i siedział wkurzony patrząc na lekarzy*

 

#195 25-02-14 21:19:23

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

Wczesniej: *Słysząc wiadomosć, zabiera swoje rzeczy, przebiera się i wychodzi*

 

#196 25-02-14 23:18:32

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*Rozejrzał się uważnie widząc, ze nikt go nie pilnuje postanowił uciec z psychiatryka wystawiajac doktorka jak i jego córkę*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakazaneportale.pun.pl www.ogt.pun.pl www.pamietnikiwampirow.pun.pl www.styles.pun.pl www.designed.pun.pl